Přečtěte si oficiální popis

AACSB Accredited

O Brooklyn College

Brooklyn College je nedílnou součástí občanské, městské a umělecké energie v New Yorku a využívá celé město jako žijící ve třídě, která rozšiřuje znalosti našich studentů o svět kolem sebe.

Již více než 80 let, vysoká škola byla přitahuje širokou paletu motivované studenty - mnoho z nich přistěhovalců nebo děti přistěhovalců, kteří si přejí, aby lépe své životy přes vynikající vzdělání. Přicházejí, protože vysoké školy proslulého fakulty akademiků, odborníků a umělců, kteří patří k nejlepším ve svém oboru. Oni vědí, že se bude učit na akademické půdě považován za jeden z nejkrásnějších v zemi, s dobře vybavené zařízení, studia, inteligentní učeben, a výrobních a praxe pokojů - všechny s velmi cenově dostupné školné.

fakta

Brooklyn vysoká škola má zápis student 17,390 studentů - 14,115 studentů a 3,275 absolventy, kteří pocházejí ze 150 zemí a hovoří 105 jazyky.

Vysoká škola nabízí 120 vysokoškoláka a postgraduální studijní programy v oblasti výtvarného umění; humanitní vědy; sociální, behaviorální a přírodní vědy; matematika; vzdělávání a podnikání. Přijímací kritéria stále selektivní v posledním desetiletí, s průměrným SAT skóre 1134 na rok 2011. Více než 4000 studentů získalo bakalářského a magisterské tituly, stejně jako pokročilé certifikáty, na našem posledním zahájení cvičení.

Akademické příležitosti

Studenti hledají vysoce náročný akademický program za přísného celkového programu na vysoké školy se vyzývají, aby se vztahují na Macaulay Honors akademii v Brooklyn College a specializovaných programů v Honors akademie. Vstupné do těchto programů je velmi konkurenční a nabízí obrovské výhody, které mohou zahrnovat možnosti pro provozování akademicky přísné aktivit po celém městě a na celém světě, bezplatné výuky a notebooků, stipendia pro cestování a mnoho dalšího.

U vysokoškolských studentů, akademie vysoce ceněné základní kurikulum vytváří pevný základ v svobodných umění a vědy. Naše silná advisement program, vede je po celou dobu jejich vysokoškolských let. Ještě předtím, než začne jejich první semestr, prváci jsou zavedeny do první vysoká škola roku, což jim pomáhá přechod ze střední školy na vysokou školu prostřednictvím programů letních můstků a s učením společenství, které posílí vazby mezi nimi a s fakultou. Preprofessional programy jsou dostupné pro studenty se zájmem o inženýrství, právo, lékařství, optometrie a podiatry.

Speciální programy pro postgraduální studenty jsou k dispozici také. Graduate investiční program nabízí cestovní granty, které podporují účast na domácích i mezinárodních konferencích, výzkumné granty, které financují dodávky a materiály a workshopy na témata o zvláštní význam pro postgraduální studenty - grant psaní, pomoc práce a mnoho dalších. Brooklyn College je také aktivní součástí CUNY programů absolventa zaměřené, včetně New York City Louis Stokes Aliance pro menšinové účasti, mosty k programu doktorát a latiny / řeckého institutu.

Škola podporuje studenty ke studiu v zahraničí prostřednictvím zvláštních akademických programů. Studenti prozkoumali medicínu v Číně, se účastnil archeologických vykopávek v Izraeli a na Islandu, studoval politické systémy v Argentině, dokumentární filmy vyrobené v Indii, a nabroušené své umělecké schopnosti v Itálii a Francii, jen abychom jmenovali alespoň některé. Často pomáhají při výzkumu jejich profesorů ', zapojit se do řezání-hrana vyšetřování, zatímco zkoumání část světa oni nemohou viděli na vlastní pěst.

World-class fakulty

Brooklyn College profesoři jsou výherci a příjemců finančních prostředků z národních institucí, jako je NASA, National Science Foundation, National Institutes of Health a ministerstva školství. Fakulta zahrnuje Paul Mojžíš, Pulitzerovu cenu-vyhrávat novináře; Ursula Oppens, Grammy Award nominován koncertní pianista a současná americká hudba umělec; Mac Wellman, což Obie Award-vítězný dramatik; a Kristoff Diaz, je Tony Award nominován dramatik. Jiné pozoruhodné členy fakulty patří zakládající děkan Barry R. Feirstein Graduate School of Cinema a režiséra Jonathana Wacks, uznávaný životopisů Jeanne Theoharis, chemik Roberto Sánchez-Delgado, NIH 1.700.000 $ grantu-vítěz a psycholog Anthony Sclafani, mezinárodně uznávaný počítačový teoretik Rohit Parikh , vážený audiolog Shlomo Silman, přední odborník v microalgae biotechnologie Juergen Polle, a politolog a autor Corey Robin.

Studentský život

Studentský život na Brooklyn vysoká škola je aktivní, rozmanité a mnohostranný. Naši studenti se podílejí na více než 100 studentských spolků a organizací, pokrývajících širokou škálu kulturních, etnických, komunity, média, umělecké, sociální akce, náboženských a jiných zvláštních zájmů. Více než jeden tucet Bratrství a Sororities přinést Řecký život do areálu. Intramurální sporty jsou populární, a cena-vyhrávat basketbalové akademie, cross country, fotbal, softball, tenisové a volejbalové týmy soutěžit na úrovni divize III atletická asociace National Collegiate.

Budova pro budoucnost

Brooklyn College zlomil půdu pro nové centrum pro múzických umění, které budou sloužit jako montážní domov pro své oceněné programy výkonnosti. Škola je také hluboko do stadiu plánování pro nový state-of-the-art vědy komplexu.

studentský život

Jako student Brooklyn College, jste součástí rozmanité a živé společenství učenců. Jsme odhodláni poskytovat bezpečný prostor, ve kterém si můžete prohlédnout všechny aspekty akademický život, ať už akademické, sportovní, kulturní, politické, rekreační, sociální nebo duchovní.

Naši studenti jsou noví absolventi středních škol teprve začíná své vysokoškolské kariéře, studenti se jeden stupeň již v ruce a pracují na jejich pokročilého stupně, přenášet studenty z jiných vysokých škol, veteránů, studenty z jiných států a zemí, a dospělé se vracejí do školy. A nabízíme širokou škálu studentských aktivit, kterými lze dosáhnout jejich naplnění. Můžete se připojit k jedné z našich meziuniverzitní nebo intramurální sportovními týmy, nebo ukázat svou podporu jako divák na našich her; stát dobrovolníkem komunity nebo se podílet na studentské vládě; zástava jeden z našich mnoha řeckých organizací; se stal členem jedné nebo více z našich 100 studentských klubů; nebo navštivte West Quad Centrum pro dobrý trénink nebo vyzvednutí basketbal.

Jedním z nejlepších způsobů, jak se setkat se s jinými, je přesunutím do Residence Hall, která poskytuje veškeré pohodlí domova, a navíc přidal vymoženosti, za přijatelné ceny. Ale naši studenti dojíždějící - a to je většina našich studentů - mají dostatek místa pro splnění taky, jako je naše 24/7 Library Café, který zahrnuje Starbucks; rušný studentské centrum; a naše krásné (a pečlivě udržovaný) důvody.

Tam jsou také dva tucty na-školní areál centra a ústavy - rozbočovače učení a sociálních aktivit pro ty, kteří mají podobné zájmy jako vy. A speciálních akcí v průběhu celého roku jsou otevřené pro všechny, spojuje nás do jednoho soudržného společenství.

Doporučujeme vám, aby se stal aktivním členem Brooklyn College. Pokud potřebujete pomoc při navigaci vyhlídky máte k dispozici, Divize studentské záležitosti, ve spolupráci s Úřadem akademické záležitosti, vám pomůže při výběru příležitosti, které vytvářejí nezapomenutelný zážitek školního areálu.

.
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MA

Brooklyn College CUNY

Politologii magisterský program nabízí studentům výběr ze tří koncentrací: politologie, mezinárodních záležitostí, nebo městská politika a správa. ... [+]

Politologii magisterský program nabízí studentům výběr ze tří koncentrací: politologie, mezinárodních záležitostí, nebo městská politika a správa.

Politická Koncentrace věda kombinuje teorie a metodologie politické vědy s příležitost se specializovat v jedné ze čtyř oblastí: Americká politika, komparativní politologie, politické teorie, nebo mezinárodní vztahy.

Koncentrace mezinárodní záležitosti je určena k přípravě studentů na odborných a akademických kariéry v mezinárodních záležitostech prostřednictvím studijních programů zohledňovat jejich specifické zájmy a cíli. Kurzy se pohybují od širokých přehledy do seminářů na určitých regionech světa, a jsou kombinovány s nezávislou studii a diplomová práce hřišť v úzké spolupráci s členy fakulty. Pro podporu odborné přípravy, program také publikuje práce studentů na katedře politologie v Journal a umisťuje studenty v stáží, stejně jako studium a pracovní příležitosti v zahraničí. ... [-]

Spojené státy americké New York
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Brooklyn College CUNY

Tento program připravuje studenty pro entry-level vedoucích pozicích jako univerzalisté v oblasti personálu a lidských zdrojů v organizacích nebo pro pozice srovnatelné ú ... [+]

Tento program připravuje studenty pro entry-level vedoucích pozicích jako univerzalisté v oblasti personálu a lidských zdrojů v organizacích nebo pro pozice srovnatelné úrovni v poradenských firem, které nabízejí své služby v těchto oblastech. To sdílí společný základ pěti kurzů s jinými koncentracemi v průmyslové a organizační psychologie, ale klade dále důraz na teorii a praxi na úrovni skupiny organizační činnosti.

Požadavky imatrikulace

Žadatelé by měli nabídnout: (a) celkový GPA 3,00 nebo lepší, (b) alespoň 12 kreditů v psychologii, a (c) kurzy a to jak v oblasti statistiky a výzkumných metod, s stupně B nebo lepší v obou kurzech. ... [-]

Spojené státy americké New York
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Brooklyn College CUNY

Program absolvent výkon a interaktivních mediálního umění (PIMA), vám pomůže rozvinout do výkonnostní umělec s reputací za inovace a tvůrčího úspěchu. ... [+]

Program absolvent výkon a interaktivních mediálního umění (PIMA), vám pomůže rozvinout do výkonnostní umělec s reputací za inovace a tvůrčího úspěchu. Náš program vám poskytne nástroje pro navržení a vykonávají na spolupráci a multidisciplinární divadelní kusy. PIMA vás naučí, aby prozkoumala způsoby, jak využít technologie v uměleckých spolupráce s různými výtvarnými disciplínami. Budete studovat se studenty z různých prostředí, kteří již mohou mít zavedenou kariéru v oboru umění, a kteří s sebou přinášejí nepřeberné množství vlivů a kontaktů. Další důležitou součástí programu je intenzivní mentoring obdržíte z úspěšných absolventů fakulty a ze čtyř oddělení - umění, počítačové a informační věda, televize a rozhlas, a Divadlo - stejně jako konzervatoři. Ještě předtím, než jste absolvent, budete si uvědomil své umělecké vize.... [-]

Spojené státy americké New York
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Brooklyn College CUNY

Mistr výtvarného umění v kině umění je tříletý program, který přijímá studenty pouze na plný úvazek. ... [+]

Mistr výtvarného umění v kině umění je tříletý program, který přijímá studenty pouze na plný úvazek. Nabízí vysoce specializované vzdělávání v rámci spolupráce, hands-on učení prostředí v šesti filmařské specializací:

Kinematografie Režie Post produkce Výroba Scénáristika Digital Arts (začíná na podzim 2016)

Student jsou přijaty na programu v jednom z výše uvedených oborů. I když jsou kurzy nabízeny na různých filmařských specializacemi poskytnout obešel vzdělání, jednou přijal do určité specializace, studenti nejsou povoleny přejít.

KINEMATOGRAFIE

Velký ruský režisér Andrej Tarkovskij je připočítán s popisovat kinematografii jako "malování světlem." Kinematografie je také o zachycení pohybu a rytmus, a skládání esteticky příjemné sekvence. Rozvoj této úrovně kreativity vyžaduje technické znalosti a zvládnutí řemesla a, co je nejdůležitější, schopnost přeložit scénář do vizuálně působivých obrazů. Jako studentka kinematografie se naučíte všechny aspekty umění a řemesla vizuálního vyprávění. MZV vrcholí spolupráce výrobě 15 až 20 minut příběhu filmu, během posledních dvou semestrů.... [-]

Spojené státy americké New York
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Brooklyn College CUNY

MZV v televizi produkce připravuje studenty pro profesionální kariéru jako mediální spisovatelů, producentů, režisérů, a editory. ... [+]

MZV v televizi produkce připravuje studenty pro profesionální kariéru jako mediální spisovatelů, producentů, režisérů, a editory. Tato výroba založená na učební plán vystavuje studenty na mnoho programových žánrů, včetně, ale ne pouze, dokumentární, drama, zprávy, sport, umění a kultury, experimentální a demonstrace. Studenti rozvíjejí obsahu a vyrábět a přímé jak jednoduché a násobné fotoaparát, živě zapnutý produkcí. MZV Program je postaven na základech výrobních estetiky, kritické analýzy a mediální gramotnosti. Studenti se učí, jak vytvářet programy, které informují, bavit, a poučit publikum interpretací obsahu prostřednictvím společenského, politického a ekonomického hlediska. ... [-]

Spojené státy americké New York
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MSc

Brooklyn College CUNY

Žadatelé jsou čekal, že má ekvivalent ve výši nejméně 15 kreditů v počítači a informatice a souvisejících oblastí, včetně všech z následujících: znalost jazyka na vysoké ... [+]

Požadavky imatrikulace

Žadatelé jsou čekal, že má ekvivalent ve výši nejméně 15 kreditů v počítači a informatice a souvisejících oblastí, včetně všech z následujících: znalost jazyka na vysoké úrovni počítače (nejlépe C ++ nebo Java), znalost assembleru a počítačové architektury, kurz v diskrétních strukturách, kurz v datových strukturách, a kurz v kalkulu. Studenti, kteří nemají všechny tyto požadavky mohou být přijaty s podmínkou, že dokončení těchto kurzů na bakalářské úrovni.

[-]
Spojené státy americké New York
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Brooklyn College CUNY

Na MS v informačních systémech je určen pro studenty, kteří se rozhodnou soustředit se na využití počítačových systémů pro řízení obchodních a správních činností a problé ... [+]

Na MS v informačních systémech je určen pro studenty, kteří se rozhodnou soustředit se na využití počítačových systémů pro řízení obchodních a správních činností a problémů.

Program poskytuje přípravu na širokou škálu pozic v rámci neustále se rozvíjejících oblastí informačních systémů a technologií, včetně počítačových systémů softwarový inženýr, počítačové aplikace softwarový inženýr, počítačový systémový analytik, správce databáze, a síťových systémů a datové komunikace analytik. Všechny tyto pozice se objeví v deseti nejvyšších placených pracovních míst v Úřadu statistiky práce seznamu třiceti nejrychleji rostoucích pracovních míst, vyčníval přes 2014. Program také připravuje studenty pro doktorské studium a výzkumné činnosti v této oblasti. ... [-]

Spojené státy americké New York
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Brooklyn College CUNY

Tento program je založený program výzkumu a teorie, která klade důraz na spojení mezi teorií a praxí. ... [+]

Tento program je založený program výzkumu a teorie, která klade důraz na spojení mezi teorií a praxí. Osnovy zkoumá prostředí a dopady elektronických médií ze sociálních, politických, kulturních a ekonomických vyhlídek. Studenti získají hluboké znalosti o televizních a rozhlasových průmyslu, vznikající digitální média průmyslu, mediální gramotnosti a klíčových kritický, teoretické a výzkumné pohledy na média široce. Program připravuje studenty uplatnit své vzdělání v různých odborných pozic, nebo pokračovat ve svém vzdělávání o zápis v doktorském studijním programu.

Požadavky imatrikulace

Žadatelé musí nabídnout ucelené bakalářské rekord alespoň 3,0 GPA, která naznačuje příslib úspěchu v programu. Záznam každý žadatel je posuzována individuálně v tomto ohledu. Žadatelé musí předložit esej o současných médií a společnosti, které mohou být originální eseje k žádosti přiložit, nebo 5-10 strana odbornou papír, který byl zapsán jako student. Alternativně, mohou žadatelé podat odborný dokument v jakékoli věci týkající se jejich vysokoškoláka dur. ... [-]

Spojené státy americké New York
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Brooklyn College CUNY

Obchodní administrativa stupeň může poskytnout studentům s řadou kariérní cesty od veřejné politiky na mezinárodní finance na bankovnictví. ... [+]

Obchodní administrativa stupeň může poskytnout studentům s řadou kariérní cesty od veřejné politiky na mezinárodní finance na bankovnictví. Účetnictví, Business Management, finance a ekonomika Oddělení nabízí 33-úvěr Master of Science stupně v oboru Business Administration s pěti možnostmi pro specializaci: ekonomická analýza, Global Business, účetnictví, všeobecné obchodní, business intelligence a analýzy dat.

První možnost je flexibilnější a umožňuje studentům, aby prozkoumala různých oblastí ekonomiky, včetně zdravotní ekonomie, veřejných financí a veřejného pořádku, a mezinárodního obchodu. Druhá možnost je cílenější a je výslovně pro studenty se zájmem o globální podnikání. To zahrnuje kurzy globálních financí a řízení, mezinárodní ekonomie a financí, vyjednávání a řešení konfliktů, globální podnikatelské prostředí, a mezinárodní řízení lidských zdrojů. ... [-]

Spojené státy americké New York
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Brooklyn College CUNY Campus