Brooklyn College CUNY

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O Brooklyn College

Brooklyn College je nedílnou součástí občanské, městské a umělecké energie v New Yorku a využívá celé město jako žijící ve třídě, která rozšiřuje znalosti našich studentů o svět kolem sebe.

Již více než 80 let, vysoká škola byla přitahuje širokou paletu motivované studenty - mnoho z nich přistěhovalců nebo děti přistěhovalců, kteří si přejí, aby lépe své životy přes vynikající vzdělání. Přicházejí, protože vysoké školy proslulého fakulty akademiků, odborníků a umělců, kteří patří k nejlepším ve svém oboru. Oni vědí, že se bude učit na akademické půdě považován za jeden z nejkrásnějších v zemi, s dobře vybavené zařízení, studia, inteligentní učeben, a výrobních a praxe pokojů - všechny s velmi cenově dostupné školné.

fakta

Brooklyn vysoká škola má zápis student 17,390 studentů - 14,115 studentů a 3,275 absolventy, kteří pocházejí ze 150 zemí a hovoří 105 jazyky.

Vysoká škola nabízí 120 vysokoškoláka a postgraduální studijní programy v oblasti výtvarného umění; humanitní vědy; sociální, behaviorální a přírodní vědy; matematika; vzdělávání a podnikání. Přijímací kritéria stále selektivní v posledním desetiletí, s průměrným SAT skóre 1134 na rok 2011. Více než 4000 studentů získalo bakalářského a magisterské tituly, stejně jako pokročilé certifikáty, na našem posledním zahájení cvičení.

Akademické příležitosti

Studenti hledají vysoce náročný akademický program za přísného celkového programu na vysoké školy se vyzývají, aby se vztahují na Macaulay Honors akademii v Brooklyn College a specializovaných programů v Honors akademie. Vstupné do těchto programů je velmi konkurenční a nabízí obrovské výhody, které mohou zahrnovat možnosti pro provozování akademicky přísné aktivit po celém městě a na celém světě, bezplatné výuky a notebooků, stipendia pro cestování a mnoho dalšího.

U vysokoškolských studentů, akademie vysoce ceněné základní kurikulum vytváří pevný základ v svobodných umění a vědy. Naše silná advisement program, vede je po celou dobu jejich vysokoškolských let. Ještě předtím, než začne jejich první semestr, prváci jsou zavedeny do první vysoká škola roku, což jim pomáhá přechod ze střední školy na vysokou školu prostřednictvím programů letních můstků a s učením společenství, které posílí vazby mezi nimi a s fakultou. Preprofessional programy jsou dostupné pro studenty se zájmem o inženýrství, právo, lékařství, optometrie a podiatry.

Speciální programy pro postgraduální studenty jsou k dispozici také. Graduate investiční program nabízí cestovní granty, které podporují účast na domácích i mezinárodních konferencích, výzkumné granty, které financují dodávky a materiály a workshopy na témata o zvláštní význam pro postgraduální studenty - grant psaní, pomoc práce a mnoho dalších. Brooklyn College je také aktivní součástí CUNY programů absolventa zaměřené, včetně New York City Louis Stokes Aliance pro menšinové účasti, mosty k programu doktorát a latiny / řeckého institutu.

Škola podporuje studenty ke studiu v zahraničí prostřednictvím zvláštních akademických programů. Studenti prozkoumali medicínu v Číně, se účastnil archeologických vykopávek v Izraeli a na Islandu, studoval politické systémy v Argentině, dokumentární filmy vyrobené v Indii, a nabroušené své umělecké schopnosti v Itálii a Francii, jen abychom jmenovali alespoň některé. Často pomáhají při výzkumu jejich profesorů ', zapojit se do řezání-hrana vyšetřování, zatímco zkoumání část světa oni nemohou viděli na vlastní pěst.

World-class fakulty

Brooklyn College profesoři jsou výherci a příjemců finančních prostředků z národních institucí, jako je NASA, National Science Foundation, National Institutes of Health a ministerstva školství. Fakulta zahrnuje Paul Mojžíš, Pulitzerovu cenu-vyhrávat novináře; Ursula Oppens, Grammy Award nominován koncertní pianista a současná americká hudba umělec; Mac Wellman, což Obie Award-vítězný dramatik; a Kristoff Diaz, je Tony Award nominován dramatik. Jiné pozoruhodné členy fakulty patří zakládající děkan Barry R. Feirstein Graduate School of Cinema a režiséra Jonathana Wacks, uznávaný životopisů Jeanne Theoharis, chemik Roberto Sánchez-Delgado, NIH 1.700.000 $ grantu-vítěz a psycholog Anthony Sclafani, mezinárodně uznávaný počítačový teoretik Rohit Parikh , vážený audiolog Shlomo Silman, přední odborník v microalgae biotechnologie Juergen Polle, a politolog a autor Corey Robin.

Studentský život

Studentský život na Brooklyn vysoká škola je aktivní, rozmanité a mnohostranný. Naši studenti se podílejí na více než 100 studentských spolků a organizací, pokrývajících širokou škálu kulturních, etnických, komunity, média, umělecké, sociální akce, náboženských a jiných zvláštních zájmů. Více než jeden tucet Bratrství a Sororities přinést Řecký život do areálu. Intramurální sporty jsou populární, a cena-vyhrávat basketbalové akademie, cross country, fotbal, softball, tenisové a volejbalové týmy soutěžit na úrovni divize III atletická asociace National Collegiate.

Budova pro budoucnost

Brooklyn College zlomil půdu pro nové centrum pro múzických umění, které budou sloužit jako montážní domov pro své oceněné programy výkonnosti. Škola je také hluboko do stadiu plánování pro nový state-of-the-art vědy komplexu.

studentský život

Jako student Brooklyn College, jste součástí rozmanité a živé společenství učenců. Jsme odhodláni poskytovat bezpečný prostor, ve kterém si můžete prohlédnout všechny aspekty akademický život, ať už akademické, sportovní, kulturní, politické, rekreační, sociální nebo duchovní.

Naši studenti jsou noví absolventi středních škol teprve začíná své vysokoškolské kariéře, studenti se jeden stupeň již v ruce a pracují na jejich pokročilého stupně, přenášet studenty z jiných vysokých škol, veteránů, studenty z jiných států a zemí, a dospělé se vracejí do školy. A nabízíme širokou škálu studentských aktivit, kterými lze dosáhnout jejich naplnění. Můžete se připojit k jedné z našich meziuniverzitní nebo intramurální sportovními týmy, nebo ukázat svou podporu jako divák na našich her; stát dobrovolníkem komunity nebo se podílet na studentské vládě; zástava jeden z našich mnoha řeckých organizací; se stal členem jedné nebo více z našich 100 studentských klubů; nebo navštivte West Quad Centrum pro dobrý trénink nebo vyzvednutí basketbal.

Jedním z nejlepších způsobů, jak se setkat se s jinými, je přesunutím do Residence Hall, která poskytuje veškeré pohodlí domova, a navíc přidal vymoženosti, za přijatelné ceny. Ale naši studenti dojíždějící - a to je většina našich studentů - mají dostatek místa pro splnění taky, jako je naše 24/7 Library Café, který zahrnuje Starbucks; rušný studentské centrum; a naše krásné (a pečlivě udržovaný) důvody.

Tam jsou také dva tucty na-školní areál centra a ústavy - rozbočovače učení a sociálních aktivit pro ty, kteří mají podobné zájmy jako vy. A speciálních akcí v průběhu celého roku jsou otevřené pro všechny, spojuje nás do jednoho soudržného společenství.

Doporučujeme vám, aby se stal aktivním členem Brooklyn College. Pokud potřebujete pomoc při navigaci vyhlídky máte k dispozici, Divize studentské záležitosti, ve spolupráci s Úřadem akademické záležitosti, vám pomůže při výběru příležitosti, které vytvářejí nezapomenutelný zážitek školního areálu.

.

Místa

New York

Brooklyn College

Adresa, 1. řádek
Brooklyn College
2900 Bedford Avenue

11210 New York, New York, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 718-951-5000

Akreditace

AACSB Accredited