Bowie State University College of Arts and Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Bowie State University staví odvážnou budoucnost na hrdém dědictví!

Bowie State, která byla založena v roce 1865, je nejstarší historicky černou vysokou školou / univerzitou v Marylandu a jednou z deseti nejstarších v zemi. Je to také různorodá univerzita, jejíž studenti spolu s fakultou a zaměstnanci představují mnoho etnických a kulturních prostředí.

Bowie State University poskytuje vysoce kvalitní a cenově dostupné vzdělávací příležitosti pro studenty s ambicemi dosáhnout a uspět. Kromě svých 23 vysokoškolských oborů nabízí Bowie State 20 magisterských studijních programů, 14 speciálních certifikátů a dva doktorské programy se specifickým zaměřením na vědu, technologii, obchod, vzdělávání a příbuzné obory. Podporující akademické prostředí umožňuje studentům kriticky uvažovat, dělat nové objevy, hodnotové rozdíly a vystupovat jako vůdci ve vysoce technické a rychle se měnící globální společnosti.

Centrum Bowie State pro přírodní vědy, matematiku a ošetřovatelství zahrnuje výzkumné a instruktážní laboratoře, flexibilní učebny, simulační křídlo ošetřovatelství a plně uzavřený skleník. Bowie State je také domovem All-Steinway Fine and Performing Arts Center, vybaveného nejnovějšími technologiemi pro umění digitálních médií a hudební produkci.

Jako členská instituce univerzitního systému v Marylandu podporuje stát Bowie poslání systému poskytovat vysoce kvalitní, přístupné a cenově dostupné vzdělávací příležitosti.

Stát Bowie je uprostřed jedné z nejzajímavějších metropolitních oblastí národa a je snadno dostupný z Washingtonu, DC a Baltimoru. Zároveň se může pochlubit klidným kampusem na předměstském lesním traktu o rozloze 300 akrů. Se sedmi kolejemi je univerzita centrem vysokoškolského života 24/7, přesto nabízí pohodlné večerní kurzy a online kurzy, které slouží zaměstnaným profesionálům, kteří se chtějí ve své kariéře posunout vpřed.

Podívejte se blíže na Bowie State: bude se vám líbit to, co vidíte.

Místa

Bowie

Adresa, 1. řádek
Jericho Park Road,14000
20715 Bowie, Maryland, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium