Black Hills State University

Úvod

Read the Official Description

Black Hills State University je magisterský stupeň univerzity, který podporuje excelenci ve výuce a učení; podporuje výzkum, tvůrčí a vědecké činnosti a poskytuje služby na státní, regionu, národa a globální komunity. BHSU poskytuje programy v oblasti umění, humanitních věd, vzdělání, behaviorálních věd, matematiky, společenských věd, přírodních věd, obchodu a technologie, jakož i vybraných oborů síly na úrovni absolventa inovativní, vysoce kvalitní pregraduální (spolupracovník a bakalářské). Black Hills State University je jedinou komplexní univerzita v západní Jižní Dakota.

BHSU Vision Black Hills State University bude uznána jako inovativní, vysoce kvalitní univerzity v regionu Black Hills, státu, národa, a ve světě.

My, v Black Hills State University, se zavazuje:

Stipendium Zabýváme se stipendia výzkumu a tvůrčí činnosti s cílem přispět znalosti a umění komunity, státu, regionu, národa, a ve světě; se zapojit do stipendium výuky pomocí relevantní a nejmodernější postupy, připravit studenty pro budoucnost; a my se zapojily do stipendium služby tím, že přijímá vedoucí role ve společnosti a dělat smysluplné příspěvky k povolání a široké veřejnosti.

Student-soustředění Přijímáme odpovědnost transformaci studentských životů a léčit každého studenta s úctou a respektem.

Vzdělávací Excellence a celoživotního vzdělávání Zabýváme se dělá kvalitní práci tím, že odráží na náš výkon, naše kreativita a vynalézavost, a neustále napadat sami zlepšovat.

Integrity Jsme dodržovat etické normy excelence a přijímat odpovědnost za osobní rozhodnutí a činností, které mají vliv naše pověst jako dynamický a vynalézavý instituce vyššího vzdělávání, které uvádí studenty v popředí.

Zahrnutí Vítáme Multi-dimenze lidských rozdílů tím, že cvičí inkluzívní vzdělávání a bezpodmínečné pozitivní ohledem, na podporu multikulturní vzdělávací zkušenost pro všechny, a podporovat mezinárodní výměnu.

Inovace a změna Jsme předvídání budoucích potřeb a využít naše představy tak, aby reagovala na jedinečné příležitosti k růstu prostřednictvím podpory uctivý dialog, který podporuje otevřenou mysl výměnu názorů, kdy aktivní naslouchání a kritické myšlení udržet živé učení pro studenty, zaměstnance, fakulty, administrativní, absolventi a veřejnosti.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Akreditace

AACSB

Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr V Integrativní Genomiky

Campus forma Denní studium September 2017 Spojené státy americké Spearfish Rapid City

Master of Science v oboru Integrační genomiky je nová oblast biologického výzkumu, který se snaží umístit funkční význam mnoha genů organismu je do ekologické a evoluční kontext. Integrativní genomika umožňuje vědcům ... [+]

Master of Science v integrativní genomiky Integrační genomika je interdisciplinární absolvent program, který v sobě spojuje genomika, ekologie, evoluce, a fyziologii lépe pochopit evoluční síly, které formovaly mechanismy, které jsou důležité pro působení druhů ve volné přírodě. Program je určen pro ty, kteří hledají magisterský titul potřebné dovednosti a koncepty, které kooperativně pracovat s ostatními v oblasti výzkumu, který bere systémový přístup-široký a zahrnuje historii organizmu a přírodní prostředí, k pochopení organizace a expresi mnoha genů . Expozice moderních technologií a přístrojového vybavení v laboratorních a terénních připravuje studenty na úspěch v obou akademických a dalších biotechnologie související pronásledování. Program má dvě stopy: Práce dráha vyžaduje alespoň jeden uspokojivé a odpovídající rukopis z původního výzkumu pro publikaci v recenzovaném časopise. Non-práce track nahrazuje stáž s příslušnou biotechnologické společnosti nebo ekvivalent (např. laboratorní Environmental Protection Agency) a jeden kurz v obchodním marketingu a managementu. Všichni studenti předmětu v programu trvat 12 kreditů od základního kurikula, a alespoň 8 kreditů ze seznamu volitelných. Přehled programu MSIG Master of Science v oboru Integrační genomiky je nová oblast biologického výzkumu, který se snaží umístit funkční význam mnoha genů organismu je do ekologické a evoluční kontext. Integrační genomika umožňuje vědcům pochopit úspěch, že každý druh představuje. Program Black Hills State University MSIG nabízí mnoho jedinečných možností: Bydliště: My se nachází v Black Hills, která poskytuje přirozenou laboratoř pro integrativní genomiky. Jsme také v blízkosti hlubinného věd a inženýrství Laboratoř (DUSEL) na Homestake dolu, což umožňuje spolupráci s dalšími významnými univerzitami (ke studiu, například, metagenomika unikátního... [-]

Magistr

MBA V Aplikované řízení

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Spojené státy americké Rapid City Spearfish + 1 více

MBA z Black Hills State University může být perfektní program pro vás. S malým poměrem a tříd, které jsou postaveny s profesionály v mysli studenta-na-učitel, dostanete osobní vzdělání, které většina vysokých škol nenabízejí. Program MBA ... [+]

MBA v aplikované řízení

Máte zájem o prosazování své kariéry, případně dělat kariéru posunout? MBA z Black Hills State University, může být ideální program pro vás. S malým poměrem a tříd, které jsou postaveny s profesionály v mysli studenta-na-učitel, dostanete osobní vzdělání, které většina vysokých škol nenabízejí. Program u Black Hills State University MBA nabízí face-to-face třídy, které jsou vyučovány na University Center v Rapid City. Tento program vyžaduje, aby 36 kreditů být dokončena před dokončením studia. Tyto kurzy vybudovat silnou základnu administrativních dovedností, které mohou být použity k řešení budoucích výzev a příležitostí v podnikatelském světě. Tyto kurzy jsou vyučovány zkušenými fakulty, kteří mají reálné zkušenosti světa a obchodní vztahy, které pomohou vás na další úroveň ve své kariéře. Kurzy jsou vyučovány v zkušenostní učení stylu, který usnadňuje lepší pochopení učiva. Vyvrcholení projektu v tomto programu, umožňuje cvičit teorie jste se naučili v reálném podnikatelském prostředí. BHSU program MBA rovněž buduje vztahy s místními podniky, které mohou podpořit budoucí pracovní příležitosti. Pokud máte zájem se přenese do Black Hills State University celkem šest úvěrů může být převedena z jiného akreditovaného studijního programu MBA se souhlasem koordinátora MBA. Všechny organizace, veřejné nebo soukromé, potřebují kvalifikované odborníky pro správu. Vydělávat si MBA v aplikované řízení umožňuje získat nové dovednosti a zvýšit svou prodejnost na konkurenčním trhu práce. Váš MBA v aplikované Management:... [-]