Black Hills State University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Black Hills State University je magisterský stupeň univerzity, který podporuje excelenci ve výuce a učení; podporuje výzkum, tvůrčí a vědecké činnosti a poskytuje služby na státní, regionu, národa a globální komunity. BHSU poskytuje programy v oblasti umění, humanitních věd, vzdělání, behaviorálních věd, matematiky, společenských věd, přírodních věd, obchodu a technologie, jakož i vybraných oborů síly na úrovni absolventa inovativní, vysoce kvalitní pregraduální (spolupracovník a bakalářské). Black Hills State University je jedinou komplexní univerzita v západní Jižní Dakota.

BHSU Vision Black Hills State University bude uznána jako inovativní, vysoce kvalitní univerzity v regionu Black Hills, státu, národa, a ve světě.

My, v Black Hills State University, se zavazuje:

Stipendium Zabýváme se stipendia výzkumu a tvůrčí činnosti s cílem přispět znalosti a umění komunity, státu, regionu, národa, a ve světě; se zapojit do stipendium výuky pomocí relevantní a nejmodernější postupy, připravit studenty pro budoucnost; a my se zapojily do stipendium služby tím, že přijímá vedoucí role ve společnosti a dělat smysluplné příspěvky k povolání a široké veřejnosti.

Student-soustředění Přijímáme odpovědnost transformaci studentských životů a léčit každého studenta s úctou a respektem.

Vzdělávací Excellence a celoživotního vzdělávání Zabýváme se dělá kvalitní práci tím, že odráží na náš výkon, naše kreativita a vynalézavost, a neustále napadat sami zlepšovat.

Integrity Jsme dodržovat etické normy excelence a přijímat odpovědnost za osobní rozhodnutí a činností, které mají vliv naše pověst jako dynamický a vynalézavý instituce vyššího vzdělávání, které uvádí studenty v popředí.

Zahrnutí Vítáme Multi-dimenze lidských rozdílů tím, že cvičí inkluzívní vzdělávání a bezpodmínečné pozitivní ohledem, na podporu multikulturní vzdělávací zkušenost pro všechny, a podporovat mezinárodní výměnu.

Inovace a změna Jsme předvídání budoucích potřeb a využít naše představy tak, aby reagovala na jedinečné příležitosti k růstu prostřednictvím podpory uctivý dialog, který podporuje otevřenou mysl výměnu názorů, kdy aktivní naslouchání a kritické myšlení udržet živé učení pro studenty, zaměstnance, fakulty, administrativní, absolventi a veřejnosti.

Místa

Spearfish

Black Hills State University

Adresa, 1. řádek
Black Hills State University, Office of Admissions
1200 University St. Unit 9502

57799-9502 Spearfish, Jižní Dakota, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 605-642-6343

Spearfish

Black Hills State University, Rapid City Campus

Adresa, 1. řádek
Black Hills State University, Rapid City Campus, 4300 Cheyenne Blvd
57719 Spearfish, Jižní Dakota, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium