Bellarmine University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

109800_rsz_adobestock_83038067.jpg

Premierská nezávislá katolická univerzita na jihu

Bellarmine University je živá komunita špičkových vzdělávacích a etických znalostí, které se neustále řadí mezi nejlepší univerzity a univerzity. Naši studenti absolvují vzdělání založené v liberálním umění - a ve významné, inkluzivní katolické tradici špičkové úrovně vzdělání, nejstarší a nejcennější v západním světě. Je to celoživotní vzdělání hodné jmenovateli univerzity, svatým Robertem Bellarminem a jeho pozvání každému z nás, aby se učil a žil ve veritatis amore - v lásce ke všemu, co je krásné, pravé a dobré v životě.

Náš Louisville domov

Na okraji centra města Louisville Bellarmine je umístěn na třech krásných kopcích v elegantní a eklektické čtvrti Vysočiny. Jsme v pěší vzdálenosti od silnice Bardstown, kde kavárny, restaurace a jedinečné obchody doplňují celkový zážitek Bellarmine. Centrum města Louisville je vzdálené jen pár minut a nabízí světové divadlo, umění, sport, muzea a nádherné parky na březích řeky. Louisville se nachází na míle široké řece Ohio, u brány na jih a křižovatce Středozápadu. Dva miliony lidí - dvě třetiny populace národa - žijí v okruhu 500 kilometrů od města.

BELL-er-mun

Bellarmine se rychle rozrůstá, a to nejen díky skvělým novým školským zařízením a akademickým programům, ale také v regionální a národní prominentnosti. Jak roste, více a více lidí přidává "Bellarmine" do svých seznamů nejlepších škol. Kolem tady se říká "BELL-er-mun" v "LOU-a-vuhl". Jedná se o jeden z nejpřátelštějších areálů a míst na světě, takže vás budeme milovat bez ohledu na to, jak jste tyto názvy vyslovili. BU je pojmenován podle Roberta Bellarmino (1542-1621), brilantního jezuita, který byl kardinál a který byl kanonizován v roce 1930.

Campus v pohybu

Náš rozsáhlý areál s rozlohou 175 hektarů se skládá z více než 50 budov, včetně krásného obytného komplexu Siena, knihovny WL Lyons Brown, Norton Health Science Center a kaple Panny Marie ze dřeva. Centro, jeden z nejvýznamnějších stavebních projektů v historii Bellarmine, je třípodlažní struktura spojená skleněným atriem s jedním z budov společnosti Bellarmine a je domovem Centra pro přijímání v přijímacím středisku, Střediska pro rozvoj kariéry a nejmodernějšího střediska, uměleckých učeben, stejně jako prostory pro studium a relaxaci. Naše rekreační zařízení zahrnuje vnitřní a venkovní tenisové kurty; fitness centrum; a sportovní hřiště včetně Owsley B. Frazier Stadium, domov pro lakrosu, fotbal, hokej a track109801_rsz_adobestock_1286147981.jpg

Výuka, kterou nikdy nezapomeneš

Bellarmine fakultní učenci jsou vášniví učením. 180 na plný úvazek fakulty, s 82 procent držení Ph.D. nebo nejvyšší stupeň ve svém oboru, učí na Bellarmine.

Student Excellence

Rozmanitá studentská instituce ze 43 států a 26 zahraničních zemí navštěvuje Bellarmine. Celková naše účast je 3,759, z čehož je 2 456 vysokoškoláků. Složené skóre ACT se pohybuje od 22 do 27 pro střední 50% studentů.

Prostředí pro výuku člověka

Náš poměr studentů a učitelů činí 12 až 1. Naše průměrná třída ve společnosti Bellarmine je 20. V 84 procentech našich tříd je 29 studentů nebo méně. Výuka a učení takhle se nekonají v megaversitě a ukazuje se v našich vysokých čtyřletých absolvovaných kurzech a úspěšné kariéře našich 23 905 absolventů (na podzim roku 2017) po celém světě.

Svět je také náš školní areál

Bellarmine nabízí semestrální, roční a letní studia v zahraničí v 60 zemích na šesti kontinentech. Existuje více než 150 studijních programů. Přibližně čtvrtina našich studentů se věnuje zahraniční zkušenosti v zahraničí ve srovnání s národním průměrem o něco více než 1%.

Co je tvůj hlavní?

Nabízíme více než 60 oborů v oblasti umění a vědy, obchodu, vzdělávání, komunikace, environmentálních studií, ošetřovatelství a zdravotnických věd. Podporujeme dvojité majory. Tituly absolventa zahrnují doktorka ošetřovatelské praxe (DNP), doktorka fyzikální terapie (DPT), doktorka filozofie (Ph.D.) ve vzdělávání a sociální změně, doktorka filozofie (Ph.D.) v oblasti vedení v oblasti vysokoškolského vzdělávání, doktor Vzdělání v K-12 oblastní vedení (Ed.D.), Master of Business Administration (MBA), Master of Arts v komunikaci (MAC), Master of Arts v učení (MAT), Master of Science ve zdravotnictví Lab Science MLS), Master of Science v Respirační terapii (RT), Master of Science v atletické školení (MSAT), Master of Science v digitálních médiích (MSDM), Master of Science v ošetřovatelství vzdělání nebo správy Skladby a Master of Science v ošetřovatelství Tradiční sestra praktického ošetřovatele. Nabízíme také vzdělávací specializační titul v instruktážním vedení

Místa

Louisville

Adresa, 1. řádek
Bellarmine University 2001 Newburg Rd Louisville, KY 40205
Louisville, Kentucky, Spojené státy americké