Barclay College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

V Barclay College chválíme Boha pro naše studenty, kteří jsou na misi nejen získat vzdělání, ale k posílení jejich Kristus na střed, biblicky založené víru učení způsob efektivního křesťanského života v provozu a vedení.

Barclay College zakládá svou existenci v bohaté historii evangelických přátel tradice. Barclay College je evangelický Friends škola, která přijímá a zahrnuje osoby s evangelikální křesťanské víry z různých církevních prostředí.

Posláním Barclay College je připravit studenty v Bibli, se středem prostředí pro efektivní křesťanského života, služby a vedení. Barclay College je křesťanská instituce vyššího vzdělávání, které vyzývá studenty, aby prozkoumala, pochopit a získat dovednosti potřebné reagovat na Boží povolání při jejich života. Chcete-li pomoci dosáhnout toho, Barclay College usiluje o akademické a duchovní dokonalosti tím, že poskytuje prostředí, které podporuje vyšší úroveň bádání a učení. Kritické myšlení, výměna nápadů a disciplinovaný studium Bible na bázi Důraz je kladen na pomoc každému studentovi při rozvoji osobní křesťanský pohled na svět a jejich vybavení efektivně sloužit v oblastech služby, v nichž se cítí Boží směr jejich života.

Barclay College aktivně rekrutuje všechny křesťany, kteří chtějí připravovat na své povolání v prostředí, které je přísně akademické a oddaný službě Ježíše Krista. Vysoká škola se domnívá, že duchovní růst zrychlil, když člověk žije, a studie v komunitě, která zahrnuje rozmanitost teologických a kulturních pohledů.

Jako čtyřletý instituce vyššího vzdělání, mise Barclay akademie je širší než u odborné škole nebo vzdělávacím institutu. Studenti si rozšíří své kulturní porozumění tím, že studuje celou řadu obecných studií, kromě svých specifických oblastí zájmu. Vzhledem k tomu, Barclay je Bible vysoká škola, se studenti učí studovat Bibli a integrovat biblickou pravdu do každé disciplíně.

Barclay College nabízí kvalitní příprava studentů na několik kariéru prostřednictvím svých bakalářských programů. V některých oblastech, bakalářský titul byl navržen tak, aby připravit jeden pro postgraduální studium. Vysoká škola nabízí přidruženého stupňů navržen tak, aby studentům základní úvod do vysokoškolské vzdělání, Bible, a obecné studie.

Místa

Haviland

Barclay College

Adresa, 1. řádek
607 N Kingman Haviland, KS 67059
Haviland, Kansas, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 800-862-0226

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium