Babson College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Babson College , Babson College č. 1 pro podnikání na 27 let podle US News & World Report , vzdělává podnikatelské vůdce, kteří vytvářejí velkou ekonomickou a sociální hodnotu všude. Nabízíme širokou škálu postgraduálních obchodních programů, a to jak na plný, tak na částečný úvazek, s vědomím, že každý student má jedinečné osobní a profesní závazky. Bez ohledu na program, objevíte vzdělání postavené na akci a komunitu plnou dynamických podnikatelských vůdců. V Babsonu se neúnavně zaměřujeme na následující:

Transformace studentů na podnikatelské vůdce: Věříme, že se podnikatelé nenarodili - jsou stvořeni a Babsonovo vzdělávání vnáší do praxe myšlení a dovednosti, které studenty povzbuzují k tomu, aby viděli problémy jako příležitosti, navigovali dvojznačnost a jednali. Podnikatelští vůdci jsou dnes podstatnější než kdy jindy.

Učení pomocí : Uděláme víc, než vás naučíme, jak myslet. Naučíme vás, jak na to. Působivé zážitky, jako jsou naše studentské konzultační projekty, simulace ve třídě a studentská fóra, rozšiřují akademické pracovníky o praktickou praxi, vybavují studenty dovednostmi nezbytnými k tomu, aby jednali a nyní působili.

Optimalizace vašeho potenciálu: Ať už se jedná o zahájení podnikání, měnící se průmyslová odvětví nebo převzetí vašeho rodinného podniku, titul Babson pomáhá studentům přejít z místa, kde se chtějí dostat. Naše malá velikost znamená, že studenti, fakulty a kariérní poradci vytvářejí zážitek, který každému studentovi pomáhá dosáhnout jejich osobních cílů.

Budování globálního zážitku a sítě: Když se sblíží různá hlediska, objeví se nové nápady. V Basonu je rozmanitost naší komunity silnou stránkou, která rozšiřuje perspektivy studentů a připravuje je na práci ve všech ekonomikách a kulturách. Zkušenost s Babsonem je plná mezikulturní týmové práce, globálních diskusí o případových studiích a mezinárodně zaměřených akcí. Jak se kariéra po ukončení studia rozvíjí po celém světě, síť Babson není nikdy daleko a má 43 000 absolventů ve 125 zemích.

Na Babson College absolvujete s více než titulem - získáte inspiraci, nástroje a způsob myšlení, který je nezbytný pro trvalý profesionální úspěch. Je to proto, že velcí podnikatelští vůdci překonávají neúspěchy, prosperují v nejistotě a vždy hledají řešení, kde ostatní vidí jen překážky. Být podnikatelským lídrem z vás učiní aktivum v jakékoli organizaci, schopné navigovat dvojznačností a tlačit vpřed, zatímco ostatní se stále zpracovávají.

Nabízíme následující prezenční programy:

Full-time MBA: Udělejte ze společnosti Babson svůj domov daleko od domova s MBA na plný úvazek. Dokončete svůj titul za jeden nebo dva roky. Specializujte se na sedm koncentrací MBA, včetně koncentrací určených pro STEM v oblasti kvantitativního financování a obchodní analýzy a strojového učení.

Master of Science v Business Analytics: Transformujte informace do inovací pomocí programu na plný úvazek, označeného STEM.

Master of Science in Finance: Získejte finanční dovednosti v oblasti modelování a kódování, které zaměstnavatelé chtějí v tomto programu na plný úvazek, označeném STEM.

Master of Science v řízení v podnikatelském vedení: Naučte se, jak inovovat na začátku své kariéry v denním programu na plný úvazek, v devíti měsících

Místa

Wellesley

Adresa, 1. řádek
231 Forest Street
02457-0310 Wellesley, Massachusetts, Spojené státy americké

Boston

Adresa, 1. řádek
100 High Street
First and 12th Floors

02110 Boston, Massachusetts, Spojené státy americké

Miami

Adresa, 1. řádek
1200 Brickell Ave
33136 Miami, Florida, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited