Boston University School of Law

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Bostonská univerzita

Založena v roce 1869, Bostonská univerzita je jednou z předních světových institucí vyššího vzdělávání a výzkumu. Náš globální kampus je prosperujícím centrem výzkumu a stipendia, který zahrnuje více než 8 000 zahraničních studentů zastupujících 133 zemí z celého světa, což je deset největší populace mezi univerzitami v USA. BU představuje rozmanitost, která charakterizuje to nejlepší v americkém vzdělávání.

Boston University School of Law

Boston University School of Law je špičková právnická škola, která nabízí rozsáhlé učební osnovy, které vyučují profesoři uznávaní na národní úrovni jako výjimeční učitelé a přední učenci. Jádrem studijní zkušenosti v oblasti BU Law BZ je vynikající výuka a podpůrné, dynamické učební prostředí, ve kterém učitelé vedou, inspirují a vyzývají. Profesoři v oboru BU Law jsou na národní úrovni uznáváni za své právní dovednosti a stipendium, na špičkové úrovni v oblasti výzkumu, psaní a poradenství jak veřejnému, tak soukromému sektoru. Ale to, co je jednoznačně definuje, je jejich oddanost studentům, akademicky, profesionálně a individuálně. To vysvětluje, proč je škola důsledně zařazena do Princetonova přehledu mezi špičkovými právními školami v zemi pro "nejlepší profesory". Škola je také v rámci prvních 11 procent amerických právnických škol ve zprávách US News a World Report av horní části deset ve specializovaných oblastech duševního vlastnictví, daňového a zdravotního práva.

BU Law programy

Škola má více než 300 studentů LLM přináší ohromující směs zázemí a zájmů do kampusu. Naše současná kohorta představuje 54 různých zemí původu. Průměrný věk studenta BU Law LLM je 33 let, s věkem od 20 do 72 let a 24% z naší LL.M. studenti mají vysokoškolské vzdělání před zapsáním do naší školy. Tito studenti jsou v současné době zapsáni do následujících studijních programů:

  • LLM v americkém právním programu
  • Absolvent programu v oblasti bankovnictví a finančního práva
  • LLM v právním programu duševního vlastnictví
  • Executive LLM v programu Mezinárodního obchodního práva
  • Absolvent daňový program, který zahrnuje plně online možnost zápisu

Kromě toho nabízíme několik specializovaných certifikátů pro studenty, kteří nehledají úplnou zkušenost s LLM:

  • Právní program angličtiny
  • Certifikát v řízení rizik a dodržování předpisů pro podniky
  • Osvědčení o mezinárodním obchodním právu
  • Osvědčení o územním plánování
  • Certifikát v obchodních dovednostech

Na podzim roku 2019 jsme také hrdí na to, že oznamujeme zahájení magisterského studia v oblasti daňového práva - magisterský titul, který otevírá učební plány postgraduálního daňového programu pro účetní a další profesionální pracovníky.

Podívejte se na náš úplný profil a vyplňte požadavek na informační formulář, další informace o všech našich programech!

Nejlépe hodnocená fakulta. Zaměřená podpora studentů LLM.

Rozdíly v BU Law začínají ve třídě: naše špičková fakulta se skládá z nejvýznamnějších učitelů a praktických lékařů, kteří jsou přístupní, přístupní, odborníci na mísení teorie s praxí a jsou odhodláni pomoci vám zvýšit své profesionální postavení na nové výšiny.

Naše podpora pro studenty z LLM je nevýrazná - poskytujeme akademickou a odbornou podporu prostřednictvím individuálních poradenských setkání, které jsou speciálně přizpůsobeny pro splnění profesních cílů každého studenta. Po absolvování studia se stanete součástí úspěšné, globální sítě absolventů vysoce kvalifikovaných právníků, kteří zůstávají součástí komunity BU Law po dlouhém absolvování studia.

A pak je Boston, jedno z největších světových měst. Je to připravená laboratoř pro právní školení v řadě oblastí.

Pět špičkových programů LLM, nespočet příležitostí.

Vyberte si z pěti programů LLM, všech vysoce respektovaných a tří bankovních

LLM v americkém právním programu je jedním z předních národních programů pro praktické lékaře, kteří se chtějí naučit, jak právníci USA myslí, přistupovat k zákonným programům a zabývat se záležitostmi klientů. Budete integrováni do třídy JD a máte možnost vybrat si z 200 kurzů při vytváření individuálního studijního plánu.

Absolvent programu v bankovnictví

Program LLM v právu duševního vlastnictví vám dává příležitost dozvědět se o pokročilé teorii a doktrínách IP od některých špičkových IP vědců na světě. Po dobu pěti po sobě jdoucích let, US News

Program Executive LLM v mezinárodním obchodním právu sdružuje celosvětovou síť kvalifikovaných odborníků z široké škály právních praktik, průmyslových odvětví a podniků, které usilují o intenzivní vystavení základním právním tématům, jimž čelí nadnárodní společnosti. Flexibilní program, flexibilní, výkonný formát pro smíšené vzdělávání je ideální pro praktické pracovníky, kteří nemohou navštěvovat tradiční devítiměsíční program LLM.

Absolventský daňový program vám vybaví praktické dovednosti potřebné pro úspěch v oblasti zdanění, ať už získáte titul prostřednictvím pobytových studií v Bostonu, online z domova, nebo kombinací obou formátů. LLM v oblasti zdanění z BU Law je oceňováno zaměstnavateli po celém světě: Jsme zařazeni # 8 v zemi pro daňové studie v USA News

Místa

Boston

Adresa, 1. řádek
Boston University
School of Law
765 Commonwealth Avenue

02215 Boston, Massachusetts, Spojené státy americké

Programy

Tato škola dále nabízí: