Auburn University Harrison School of Pharmacy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Auburn University, objednaná v roce 1856, se nachází v Auburn v Alabamě. Za více než 150 let se Auburn vyvinul v přední komplexní univerzitu. Univerzita má mezi vysokoškolskými institucemi státu jedinečnou roli v tom, že její poslání zahrnuje tři vzájemně související složky: výuku, výzkum a rozšiřování. Vysokoškoláci, absolventi a profesionální studenti dostávají vynikající výuku na univerzitě v Auburn. Univerzita je uznávána za poskytování kvalitní výuky, která je pro studenty ekonomicky dostupná. Mnoho oblastí výzkumu prováděných Auburn University poskytuje občanům Alabamy lepší kvalitu života.

Farmaceutický program Auburn University, který byl založen v roce 1885, patří podle US News & World Report mezi 20 nejlepších v zemi. V listopadu 2000 byla budova lékárny pojmenována na počest WW Walkera, zakladatele Birminghamské společnosti Walker Drug Company. 25. ledna 2002 byla Auburn University School of Pharmacy pojmenována Farmaceutická škola Jamese I. Harrisona, na počest příspěvků Harrisona a jeho rodiny do oblasti farmacie ve státě Alabama.

Harrisonská farmaceutická škola nabízí titul doktora farmacie a postgraduální tituly z farmaceutických věd. Škola má kampusy jak v Auburn, tak v Mobile v Alabamě. Kampus Mobile, vytvořený v roce 2006, sídlí v Research Park University of South Alabama a je společným podnikem s USA.

Škola se skládá ze tří akademických oddělení (objevování a vývoj drog, výzkum a politika v oblasti zdraví a farmaceutická praxe) a tří administrativních divizí (akademické programy, klinické záležitosti a dosah a fakultní záležitosti a strategické iniciativy).

Místa

307

Adresa, 1. řádek
Clinic Drive,650
36608 307, Alabama, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: