Arizona State University - Thunderbird School of Management

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Již více než 70 let Thunderbird vyvíjí vůdce s globálním přístupem, obchodními dovednostmi a společenskou odpovědností, které jsou nezbytné pro vytvoření skutečné, udržitelné hodnoty pro jejich organizace, komunity a svět.

Věnován přípravě studentů na globální vůdce a angažované globální občany byl Thunderbird první absolventskou obchodní školou, která přijala oficiální profesionální čestnou přísahu. Thunderbird je vyhledáván postgraduálními studenty, pracovníky a společnostmi po celém světě, kteří chtějí získat vůdčí schopnosti, které potřebují k úspěchu v dnešní globální ekonomice.

Thunderbird nabízí širokou škálu globálních manažerských titulů a certifikačních programů pro studenty na plný úvazek, pracující profesionály, studenty na dálku a společnosti. Tyto programy zahrnují možnosti Full-time, Online a Executive Education, které vám pomohou pokračovat ve specializaci v odlišném globálním oboru zaměřeném na podnikání a dále zdokonalit váš stupeň a zvýšit vaši prodejnost.

Mise

Vzděláváme globální lídry, kteří vytvářejí udržitelnou prosperitu na celém světě.

Vidění

Budeme dramaticky růst našeho pozitivního dopadu ve světové ekonomice ve zoufalé potřebě globálního vůdcovského talentu, který jsme založili.114233_pexels-photo-1153213.jpegrawpixel.com / Pexels

Obecná informace

Online komunity spravované programem Thunderbird jsou určeny k tomu, aby informovaly uživatele o novinkách a událostech souvisejících s programem Thunderbird, jakož i podporovaly diskusi a smysl pro komunitu mezi uživateli.

Správci těchto komunit si vyhrazují právo odstranit jakýkoli obsah odeslaný:

  • Obsahuje rouhavost.
  • Prodává nebo inzeruje produkt nebo službu.
  • Je urážlivý.
  • Je považován za nevhodný.
  • Odsuzuje nebo podporuje nelegální činnost.
  • Porušuje zákony o ochranných známkách nebo autorských právech
  • Může být považován za spam nebo je irelevantní pro primární obsah stránky.
  • Nelze přeložit do angličtiny pomocí bezplatného online překladového softwaru.
  • Porušuje Prohlášení o právech a povinnostech Facebooku.

Porušení pravidel chování studentů, ke kterým dochází na sociálních stránkách Thunderbirdu, může vést k postoupení Úřadu pro práva a odpovědnost studentů. Děkujeme za účast na stránce fanoušků Thunderbirdu a za to, že jste součástí naší komunity.

Historie aplikace Thunderbird

Thunderbird je jednou z nejlepších mezinárodních manažerských škol po celá desetiletí. S více než 70 lety zkušeností, Thunderbird pokračuje ve výrobě lídrů schopných řešit největší výzvy světa. Jak svět pokračuje v inovacích a technologické změny 4. průmyslové revoluce mění způsob, jakým žijeme a pracujeme, Thunderbird vyvíjí hbité, etické, globální vůdce, kteří jsou připraveni k řemeslným podnikům, ekonomikám, kulturám a prostředím po celém světě. 21. století.

8. dubna 1946, Thunderbird škola globálního vedení (původně známý jako americký institut pro zahraniční obchod [AIFT]) byl objednán na Glendale, Arizona, druhá světová válka airbase, Thunderbird pole, kde piloti z celého světa přišli pro školení. během války. Generál Barton Kyle Yount získal letiště s výslovným účelem rozvoje školy zaměřené výhradně na mezinárodní obchod a globální vztahy. Generál Yount byl jmenován prvním prezidentem Thunderbirdu a vytvořil vizi pro školu, která zůstane dodnes - postavenou na frázi vytvořené původním členem fakulty Dr. Williamem Lytlem Schurzem, „Hranice navštěvované obchodem zřídka potřebují vojáky“. „Vychovávat globální vůdce, kteří vytvářejí udržitelnou prosperitu po celém světě“.

Thunderbird se jako AIFT stal vůbec první vysokoškolskou institucí, která se zaměřila výhradně na mezinárodní management, a to soustředěním kurikula na mezikulturní komunikaci, regionálních obchodních studií a praktického vzdělávání v globálním podnikání. Thunderbird pokračuje v poskytování globálního vzdělávání v oblasti managementu stejným způsobem i dnes, se světově proslulou fakultou, která má rozsáhlé zkušenosti v oblasti praxe a poradenství ve všech aspektech mezinárodního obchodu.

Připojit se k nejinovativnější veřejné univerzitě

V roce 2014 se Thunderbird stal nezávislou jednotkou Arizona State University Knowledge Enterprise, která kombinuje více desetiletí Thunderbirdu s rozvojem globálních obchodních lídrů s expanzivními zdroji ASU a v roce 2018 se přestěhovala do živého kampusu v centru Phoenixu. Tento krok přinesl světu 1-zařazený mistr ve vedení pod záštitou národní # 1-zařadil školy pro inovace.

Transformace stupně

V rámci fúze se společností ASU společnost Thunderbird změnila svůj program MBA na inovativní Master of Global Management (MGM), který byl zařazen na 1. místo časopisem Wall Street Journal / Times Higher Education na rok 2019. Studenti si nyní vybírají z 15 možností koncentrace a přínosů. od kombinace bohaté historie společnosti Thunderbird, která se týká školení globálních lídrů v oblasti dovedností, jako je řízení mezi kulturami, komunikace napříč jazyky a přeshraniční vyjednávání a bohatá historie společnosti ASU v oblasti inovací od bio-designu až po žurnalistiku, vědu o vesmíru až po humanitní vědy.

Součástí našeho portfolia je také prestižní Executive Master of Global Leadership

Vedení cesty ve vzdělávání výkonných

Thunderbird Executive Education poskytuje celosvětový úspěch v rozvoji podnikových a vedoucích procesů prostřednictvím otevřených programů pro jednotlivce, kteří hledají příležitosti pro rozvoj kariéry a vlastní programy pro globální organizace, které hledají individuální vývojová řešení pro své jedinečné výzvy. Produktová nabídka Thunderbirdu, která byla zařazena mezi nejlepší vzdělávací programy na světě, se v průběhu let rozšířila o rozsáhlý výběr on-line programů pro výkonné certifikáty, programy mezinárodních konsorcií, manažerský koučink a další. V rámci fúze budou všechny výkonné vzdělávací programy realizované v rámci podniku ASU konsolidovány v rámci Thunderbirdu, což rozšíří portfolio a jeho globální dosah.

Rozšíření naší globální stopy

Škola je často označována jako „mini-OSN“, protože má rozmanité a inkluzivní globální studentské tělo. Thunderbird je také známý po celém světě pro svou rozsáhlou a angažovanou síť absolventů více než 43 000 osob v téměř 150 zemích po celém světě. Thunderbird má více než 170 kapitol absolventů, kteří se pravidelně scházejí v 70 zemích.

Celosvětová stopa Thunderbirdu se v průběhu let rozšířila také díky operacím v Ženevě, Švýcarsku, Moskvě, Rusku, Dubaji, SAE, Tokiu, Japonsku a Soulu v Koreji. Škola má v plánu do roku 2025 expandovat do dvaceti globálních center.

Místa

Phoenix

Adresa, 1. řádek
400 E. Van Buren Street, Suite 900
85004 Phoenix, Arizona, Spojené státy americké

Akreditace

AACSB Accredited