Arizona State University School of Global Management and Leadership

Úvod

Read the Official Description

Náběžné hrany

Dynamický, globální ekonomika Dnešní potřebuje vůdce, ne následovníky.

To je důvod, proč ASU School of Global Management a vedení (SGML) má jiný pohled na svět, pokud jde o obchodní vzdělání.

SGML nabízí specializované programy, které připravují studenty pro vedoucí role na globálním trhu. Koneckonců, pokud budete tvrdě pracovat, můžete také vést svět.


Let Us vám vše o sobě

Škola Global Management a vedení připravuje studenty, aby se stal inovativní a zkušení vedoucí podniku v dnešním dynamickém a globálním podnikovou ekonomiku.

SGML poskytuje technologicky bohaté vzdělávací prostředí s vynikající, se intenzivně věnuje výzkumu fakulty věnovaného poskytování state-of-the-art, globálně-bohatý učební plán.

Programy této školy jsou akreditovány AACSB International - asociace pro Advance Collegiate školy podnikání.


Poslání

K rozvoji excelence v globálním řízení a vedení vzdělávání vytvořením vzdělávací prostředí založené na inovační programy, aplikovat učení, výzkum a spolupráci s komunitou a rozšířit znalosti získané prostřednictvím fakulty založené na objevu, šíření a uplatňování výsledků výzkumu za účelem dosažení národní výtečnosti.


Na rozdíl od MBA

School of Global Management a vedení magisterských programů jsou vyvinuty s cílem uspokojit rostoucí poptávku po vůdce v globální ekonomice. Na rozdíl od tradičních programů MBA, které se dotýkají na různých obecných témat, School of Global Management a absolvovat nabídky LeaderShip jsou vysoce specializované, inovativní programy, které se zaměřují na vedení a organizační efektivity.

Určeno pro studenty s prokázali akademické a profesní úspěchy, tyto zrychlené, 30 hodin studijních programů může být dokončen v jak malý jako jeden rok.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Velitel Aplikované Vedení A řízení

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok September 2017 Spojené státy americké Glendale + 1 více

SGML Inovativní MALM program přináší úspěšné lidi z nejrůznějších oborů, kteří přinášejí své jedinečné pohledy na umění řešení složitých problémů. [+]

Dokaž Yourself. Znovu. SGML Inovativní MALM program přináší úspěšné lidi z nejrůznějších oborů, kteří přinášejí své jedinečné pohledy na umění řešení složitých problémů. Studenti se zaměřují na principy a praktické dovednosti nezbytné pro efektivní organizační vedení, včetně týmové práce, komunikační dovednosti, Oči a změny, globální myšlení, udržitelnost, etika, technologické inovace a organizační výkon. Žadatelé o programu - např. zdravotníků, inženýrů, specialistů vzdělávací a servis-představitelé průmyslu - sdílejí cíle: Rozvíjet organizační vize Inspire zaměstnanec profesní růst Foster produktivity a dosažení Vytvořit harmonické pracovní prostředí Vštípit týmového ducha a spolupráce Vytvářely inovační a integrační řešení Někteří studenti již mají MALM MBA. Jiní vstoupit do programu jako alternativu k získání MBA. MALM absolventi jsou připraveni předem střední-a horní-úroveň manažerských pozicích v různých funkčních oblastí, včetně lidských zdrojů, provoz, prodej a finance. [-]

Velitel účetnictví

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok September 2017 Spojené státy americké Glendale + 1 více

SGML Inovativní Master účetnictví a aplikované Vedení programu (Maal) poskytuje postgraduální studijní příležitost pro studenty, kteří majorů v oblastech mimo účetnictví. Po úspěšném absolvování programu, absolventi splnili požadavků na vzdělání pro certifikaci CPA v Arizoně a 47 dalších států. [+]

Účetní, kteří vedou, olovo Vzrušující životů SGML Inovativní Master účetnictví a aplikované Vedení programu (Maal) poskytuje postgraduální studijní příležitost pro studenty, kteří majorů v oblastech mimo účetnictví. Po úspěšném absolvování programu, absolventi splnili požadavků na vzdělání pro certifikaci CPA v Arizoně a 47 dalších států. Prostřednictvím tohoto specializovaný program, budete rozvíjet silné technické a odborné účetních dovedností, které položí základy pro úspěch v dnešním obchodním světě. V rychle se měnícím podnikatelském prostředí, Maal program na Arizona State University zdůrazňuje, originální přípravu pro výkon v rychle-chodil po scéně a zvýšení povědomí o globálním zaměřením. Mistr programu účetnictví klade důraz na dovednosti potřebné k úspěchu v podnikatelské sféře, včetně kritického myšlení, týmová práce, vedení a schopnost efektivně komunikovat. Studenti jsou rovněž poskytnuta příležitost k interakci s profesionálním světem prostřednictvím reproduktoru programů, recepcí, seminářů a stáží. [-]