Arizona State University Edson College of Nursing and Health Innovation

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Moderní zdravotnický průmysl potřebuje odborníky, kteří mohou poskytovat péči jak v nemocnici, tak pacientům v celé komunitě. Proto naši absolventi získávají praktické zkušenosti v nejmodernějších simulačních prostředích, vyvíjejí inovativní řešení s mezioborovými partnery a provádějí výzkum společně s národně uznávanou fakultou. Naši absolventi dostávají více než špičkové vzdělání. Dostávají školení potřebné pro novou generaci kariéry ve zdravotnictví.

V roce 1957 zahájila Arizonská státní univerzita školu ošetřovatelství s 58 zapsanými studenty. Dnes Edson College of Nursing and Health Innovation poskytuje prvotřídní vzdělání pro více než 4 000 vysokoškolských a postgraduálních studentů. Studenti, kteří dokončili bakalářský titul z ošetřovatelství (BSN) na Edson College, mají míru úspěšného absolvování NCLEX 92%, v porovnání s celostátním průměrem 82%. Naše tituly Master of Science in Nursing (MSN) a Doctor of Nursing Practice (DNP) jsou podle US News and World Report hodnoceny jako dva z nejlepších programů v zemi.

Nedávný dárek od rodiny Edsonů ve výši 25 milionů dolarů pomůže Edson College pokračovat v vůdčích a výzkumných schopnostech v oblastech kognitivního vývoje, demence a péče o rodinu. Dárek také poskytuje stipendijní fondy, které studentům umožní absolvovat dvojí stupeň Phd / DNP, který je připraví jako vědecké sestry, kteří mají praxi i výzkumné znalosti. Kromě toho budou k dispozici finanční prostředky pro postdoktorandské studenty výzkumu demence a péče o rodinu.

Edson College ASU je hluboce zapojena do regionu a komunity a má dlouhodobě navázaná partnerství s klinikou Mayo, dětskou nemocnicí Phoenix, Dignity Health, Světovou zdravotnickou organizací a mnoha dalšími.

Místa

Tempe

Adresa, 1. řádek
85281 Tempe, Arizona, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: