Argosy University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Argosy University vysloužil poctu podporovat jednu z největších komunit postgraduálních studentů v národě Kromě toho, že robustní vysokoškolský student tělo. Na Argosy University, Budete mít možnost učit se a růst v kolegiální, podporující akademického prostředí, které kombinuje výuku a praktický výcvik s flexibilitou programů určených pro pracovní dospělé. U školních areálů po celé zemi a on-line, naši zkušení, vášnivý fakulta snaží pomoci vám dosáhnout vašich osobních a profesních cílů.

Výběr Argosy

V Argosy University, jsme hrdí na podporu jedné z největších komunit postgraduálních studentů v národě, stejně jako aktivní, prosperující vysokoškoláka komunity. Jako student, budete se těšit kolegiální, podpůrnou akademického prostředí, které klade důraz na výuku a praktické školení v jednotlivých oblastech vzdělávání, podnikání, zdravotní vědy a psychologie. Každý z našich programů je navržen tak, aby vštípit znalosti, etické hodnoty, a interpersonální dovednosti odborné praxe a podporovat hodnoty sociální odpovědnosti v podpůrném, na studenta zaměřené prostředí vzájemného respektu a akademické kvality.

Fakulta zkušenosti Náš talentovaný fakulty a zaměstnanci jsou odhodláni poskytovat vám dovednosti, vedení a sebevědomí potřebné k prosperovat ve zvoleném oboru. Naše fakulta je přesvědčen, že učení je v tom, takže to není jen přednáška-se zapojí. Kromě své akademické vzdělání, členy fakulty spoléhat na vlastní osobní a profesní zkušenosti, aby vám pomohou pochopit praktickou aplikaci studia.

Flexibilní učení Argosy University nabízí studijní programy v flexibilních formátech učení, včetně on-line, večerní a víkendové kurzy-všechny postavené, aby se vešly ve svém nabitém programu. Se dozvíte na jednom z našich 28 areálu místech po celých Spojených státech, nebo v interaktivním on-line třídě, který je přístupný kdykoli, ve dne nebo v noci. Nebo, spojit dva pro smíšené on-line a školního areálu zážitek, který odpovídá vašim specifickým potřebám.

Personalizované podpora Protože jsme přesvědčeni, že skutečným měřítkem vysoké školy není zápis student, ale úspěch student, budete dostávat jeden na jednoho podporu od naší fakulty a zaměstnance od zápisu do dokončení studia, přizpůsobit vašim přesným potřebám. Vaši kolegové budou ostatní dospělé studenty, kteří stejně jako vy si chtějí rozšířit své znalosti, stavět na jejich odborných znalostí a zlepšit jejich kariérní možnosti. Také jsme shromáždili výběr zdrojů, které vám mohou pomoci na cestě, včetně on-line a školního areálu knihovny, kariérních služby, akademické poradenství, doučování, a mnohem více!

Bohaté dědictví V Argosy University, nabízíme vzdělání postavený na tradici inovací a profesionality. Historie Argosy University začala v září 2001 sloučením tří samostatných a významných akademických institucí - americká školy profesionální psychologie, University of Sarasota, a Medical Institute of Minnesota. Kombinace těchto škol vytvořili unikátní vzdělávací prostředí, které pokračuje dnes v našich areálech a našich on-line programy, kde jsme ještě objetí podnikatelského ducha a jsou zaměřeny hlavně na aplikaci poznatků do profesního světa.

Místa

oranžový

Argosy University Tampa

Adresa, 1. řádek
Argosy University, 333 City Boulevard West, Suite 1810
CA 92868 oranžový, Kalifornie, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 813-393-5290

Sarasota

Adresa, 1. řádek
Sarasota, Florida, Spojené státy americké

Tampa

Adresa, 1. řádek
Tampa, Florida, Spojené státy americké

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: