School of Architecture - Syracuse University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Společnost byla založena v roce 1873, na Syracuse University School of Architecture souhlasně se řadí mezi nejlepších škol architektury v národě.

Důvody nejčastěji uváděné jsou naše spáchala a různorodou schopnost, naše číslo a různorodost studia v zahraničí příležitostí a náš národně-akreditované, odborné studijní programy, které poskytují studentům technické dovednosti a kulturní znalosti potřebné k provozování činnosti v stále více konkurenčním globálním tržiště.

Zkušenosti studio, v jádru našich programů, se zaměřuje na intenzivní zkoumání tvůrčího procesu, podporovaný z nejnáročnějších přístupů k historii a teorii v souvislosti s technologií, které informují o budoucnost našeho oboru. Škola nabízí vysoce inovativní prostředí pro návrh vzdělávání, ve kterém studenti těžit z rozsáhlého one-on-one komunikace s vyhrazenou fakulty formálních a neformálních hodnocení interakcí.

Chcete-li připravit studenty na svět tvaru globalizace, Škola architektury nabízí studium v ​​zahraničí semestrů v Londýně a ve Florencii na naší univerzitě centrech osazený na plný úvazek fakultě architektury. Studenti mají také možnost strávit semestr na Fisher Center v New Yorku, s state-of-art zařízení bylo otevřeno v roce 2013, univerzity. Kratší studijní zahraničí programy jsou dostupné v místech, jako je Tchaj-wan, Turecko, Japonsko, Čína a Indie. Škola také přináší světové úrovně praktiky a pedagogy učit a přednášet na naší domácí akademické půdě, o čemž svědčí naše hostující přednáškový cyklus renomovaní architekti a designéři, a naše hostující kritik program, ve kterém mezinárodně uznávané profesoři vedou studia na akademické půdě.

Během posledních deseti let, praxe architektury prošlo dramatickou změnu, umístění architekt, ještě jednou, ve středu některé z nejvýraznějších otázek naší doby. Škola architektury nejen držet krok s těmito změnami, ale naše schopnost, pracovníci, studenti a absolventi vedly a stále se do čela úsilí, aby lepší svět prostřednictvím navrhování lepších budov a měst. Zveme vás na návštěvu, a připojit se k nám.

Michael mluví, Ph.D. Dean, Škola architektury

Škola History

Jako jeden z nejstarších programů v USA, Syracuse Architecture rozrostla od skromných začátků, aby se stal národní vůdce ve vzdělávání budoucích architektů.

Škola má bohatou a úspěšnou historii, začátek v roce 1873, tři roky po Syracuse University byla založena, kdy byla architektura vytvořena jako jeden ze dvou nových oddělení v rámci Vysoké školy výtvarných umění George Comfort Fisk, děkan nové vysoké školy výtvarných umění , který založil v Metropolitním muzeu v New Yorku.

Oddělení zpočátku nabídl čtyřletý program pro bakaláře architektury stupně, první program svého druhu v zemi. Dean Fisk zajistil služby profesorů z katedry malby a College of Liberal Arts. On také se přiblížil místní architekty, jako jsou Horatio Nelson White, Archimedes Russell a Ward Wellington Ward, a požádal je, aby učil architektonické řešení - bez nároku na odměnu. Spoléhání se na místní architekty pro bezplatné výuky pokračovalo dobře do the1900 let, z části kvůli šetrnosti, ale také jako standardní praxe po vzoru Ecole de Beaux Arts v Paříži, světové premiéře architektury školy. Toto vyrovnání architektury oddělení v rámci Vysoká škola výtvarných umění založil konstrukční zaměření, která vytrvá až do dnešního dne. První třídy promoval v architektuře byly malé, s 74 studenty vydělávat tituly v letech 1900 a 1922. Frances Whipple Bigelow se stala první ženou, aby absolvent ze školy v roce 1898. Vzhledem k tomu, architektura programu rostl, to stálo před trvalou výzvu najít dostatek prostoru. V jeho raných let, první domácí vysoké školy výtvarných umění byl v sále jazyků. To se stěhoval do nově postaveného Crouse College v roce 1883, pak Steele Hall v roce 1908, a nakonec na nově navržený, Skylit Slocum Hall v roce 1919. Slocum byl navržen Frederick zábav, 1895 absolvent Vysoké školy výtvarných umění, který předsedal architektury oddělení od 1902 až do roku 1934, a profesor Earla Hallenback ze třídy 1897. Společně Revels a Hallenbeck navrhl řadu památek Syracuse University, včetně Carnegie knihovna, Archbold Stadium a Bowne a Lyman hal.

V období po první světové války období, evropský modernismus začal prosakovat do amerických škol architektury. Zatímco Syracuse University uznal trend, oni pokračovali zdůraznit výuku tradičních, pragmatických stylů. Během tohoto období University si uvědomil, že čtyři roky učební plán nemohl adekvátně vybavit architekt pro praxi. V roce 1934, Lemuel C. Dillenback byl předložen na Kolumbijské univerzitě vyučovat design. Brzy se stal vedoucí katedry, a pod jeho vedením, pátý rok byl přidán do osnov ve formě práce, která zahrnovala stavební výkresy a specifikace, s 184 kreditů potřebných k maturitě. V roce 1937 byl založen program, absolvent v městském plánování a výzkumu. 1930 a 1940 je označen začátek autonomie pro architekturu programu.

Pragmatický tón školy byla zdůrazněna po druhé světové válce, kdy 150 veteráni zaplavily program. Ve snaze dostat se na jejich životy a kariéry, byli vysoce motivovaní a praktické informace o jejich cíle. V roce 1957, kdy Dillenback důchodu, profesor D. Kenneth "Doc" Sargent '27 ho následoval, trvat na zachování název a autoritu děkana. Tak škola se stala samostatným subjektem z Vysoké školy výtvarných umění. Prominentní praktického, Sargent začal vyučovat v roce 1930, a hluboce ovlivnil program na příštích čtyřicet let. Sargent kladl velký důraz na profesionalitu, stejně jako na široké vzdělání svobodných umění. Věřil, že architekti musel být vzdělaný, aby se stal vůdci, a během jeho času jako děkan, možnost šest let byla vytvořena, aby udělena B. Arch a M. Arch stupňů.

Pozdní 60. Byla to léta studentských nepokojů v Syrakusách areálu, který měl jeho účinek na School of Architecture. V roce 1969, Sargent odstoupil jako děkan. On byl následován sérií jednání a průběžných Deans, a nakonec John Fisher, který vedl školu jako děkan pouze několik let. Werner Seligmann, oceněný architekt a odborník na Franka Lloyda Wrighta a Le Corbusier, byl jmenován děkanem v roce 1976, a stanovil jasnou kurz na příštích deset let. Viditelnost Školní a mezinárodní pověst rostla se zřízením hostující kritici programu, přednášky a výstavního cyklu, a zřízení programu ve Florencii v roce 1980. V pozdních 80. let, škola získala grant IBM za téměř půl milionu dolarů, které umožňují na rozvoj multidisciplinárního počítačové laboratoři v Slocum. V roce 1990, Seligmanna odstoupil jako děkan a vrátil se na fakultu. Program Florence, často nazývaná "perlou architektury kurikula," pokračuje hrát strategickou úlohu mezi třetím a pátém roce bakalářského studia. Bruce Abbey, bývalý předseda a proděkanem na University of Virginia, byl jmenován děkanem v roce 1990. Syracuse University, čelí zásadní fiskální krize vytvořené demografické změny, vyhodnotit jeho programy, a dospěl k závěru, že vzhledem k tomu Škola architektury byl významným centrem kvality, že si zaslouží další podporu. Platy byly zvýšeny, Slocum Hall upgrade, instalovány nové počítačové vybavení, a schopnost výzkumu podporovaného. Studenti Architektura zařadil s tím nejlepším z přijatých na univerzitě, a hands-on-přístup k výuce dělal škola vzorem pro potřeby studentů výzkumné univerzity. Během svého dvanáctiletého působení, Abbey rozšířil architektury program prostřednictvím více kurzů v humanitních vědách, více volitelných a povzbuzení více různých architektonických hledisek.

V roce 2002, Abbey odstoupil jako děkan pro návrat do plný úvazek výuce. Profesor Arthur McDonald vedl školu jako prozatímní děkan na další dva roky, zatímco hledání byla provedena na nové stálé děkan.

Mark Robbins nastoupil do funkce děkana školy architektury na Syracuse University v roce 2004. Pod vedením kancléře Nancy Cantor, škola a univerzity se staly významnými síly ve městě Syracuse, pomáhá vytvářet větší městské areál a hustší město a zároveň podněcuje zkoumání hranic mezi těmito dvěma. Během této doby se přidá proděkanem a ředitelé rozvojových a komunikačních pozicích správního členění sloužit rostoucí požadavky školy. V roce 2007, program, Syrakusy Architecture v Londýně byl zahájen Farraday centru univerzity a v roce 2009, program, Syracuse Architektura v New Yorku byl představen v nové studiové prostor v polovině-město Manhattanu.

Pětiletý iniciativa stipendium k dalšímu rozmanitost studentů byl představen i náborové návštěvy v hlavních metropolitních oblastech po celé zemi, které posilovaly tuto iniciativu a rozšířených škola je geografické draw. Partnerství byly vytvořeny s ostatními centry na vysoké škole na podporu výuky a výzkumu schopnosti. V roce 2005, Upstate: Centrum pro design, výzkum a Real Estate vznikla v rámci školy jako zdroj pro město, areálu a regionu, poskytuje prostředky, kterými architekti, schopnost a studenti pracovali aktuální projekty v Syrakusách. Robbins odstoupil jako děkan v roce 2012 a profesor Randall Korman sloužil jako prozatímní děkan od roku 2012 do roku 2013.

V roce 2013, Michael Mluví se stal desátým děkan školy. Předtím byl děkanem College of Design na univerzitě v Kentucky a je také bývalý ředitel programu absolventa na jižním California Institute of Architecture v Los Angeles. Jako učenec a lídr v oblasti designu vzdělávání, Michael zdůrazňuje inovativní přístupy a interdisciplinární propojení zaměřené na real-svět řešení problémů.

V Syracuse, on vyvinul sérii workshopů na nově zahájené Syracuse University Fisher Center v New Yorku s názvem Design and Politics, představil nové postgraduální studijní programy, a založil probíhající spolupráce s univerzitami a vládních úředníků z Tchaj-wanu a Hongkongu.

Místa

Syrakusy

Adresa, 1. řádek
201 Slocum Hall
Syracuse

13244 Syrakusy, New York, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium