Andrew Jackson University

Úvod

Read the Official Description

Andrew Jackson na univerzitě, to je to, co to bylo všechno od začátku. Když Robert Norris začal na univerzitě v roce 1994, on měl sen o vytvoření vzdělávacího programu, který byl dostupný a cenově dostupné. V prvních dnech, Robert byl hrdý na motto - "Dodáváme kvalitní vzdělání na dosah ruky." Od prvního dne, naše zaměření je na naše studenty, a my jsme pěstuje s nimi. V roce 1994 byl internet ještě v plenkách, a distančního vzdělávání byl dodán prostřednictvím papíru, tak to bylo za sto let. Dnes, technologie učinila distančního vzdělávání mobil. Naše kurzy jsou flexibilní a mohou být kdykoliv a kdekoliv. Naši studenti mají svobodu dokončí své ročníkové práce, když to vyhovuje jejich život. Pomoci jim, naší fakulty mají stejnou svobodu - naučit naše studenty kdykoliv a kdekoliv. V roce 2008 jsme oslavili naše 15. ročník, a naše 10. jako akreditované instituce. Šli jsme od bytí Robert sen do školy, se třemi jmenoval vysokých škol a jedenáct studijních programů. Andrew Jackson na univerzitě, vzdělání je zcela mobilní. Je to opravdu může být užíván kdekoli, a naši studenti dostanou, co potřebují, jít tam, kam chtějí jít! Mise Andrew Jackson univerzity posláním je poskytovat relevantní vzdělání nejvyšší kvality za přiměřenou cenu pro práci dospělých, kteří hledají kariérního postupu a více naplňující životní zkušenost. Tato mise je podporován rozvoj vysokých škol v rámci univerzity, které nejenže splňují potřeby široké populace, ale také řešit učení požadavky specifické profese, které jsou malou hlavního proudu akademickou obcí.

Zobrazit magisterské programy » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Master Of Veřejné Správy

Online & Campus forma Denní studium Kombinované September 2018 Spojené státy americké Birmingham

Mistr veřejné správy je profesionální studijní program, který přitahuje ty plánovací vedení nebo manažerské kariéry ve federální, státní nebo místní vládě, stejně jako současní veřejní správci, kteří chtějí rozšířit své profesní zkušenosti. [+]

Absolventi programů nabízených na Andrew Jackson University jsou určeny pro absolventy vysokých škol, kteří v současné době drží nebo usilují o zastavení střední nebo vyšší funkce. Jsou to lidé, kteří chtějí posílit a obohatit svou neakademickou kariéru o hlubší a důkladnější odbornou přípravu ve svých vybraných oborech.

Magisterské studijní programy nabízené na Andrew Jackson University poskytují studentům důkladnou znalost konkrétního oboru a zvládnutí metod produktivního stipendia. K dosažení univerzitní mise a účelu se studijní programy zaměřují na následující kritéria:

Každý studijní program nejprve učí studenty, jak se efektivně naučit a integrovat znalosti, aby mohli efektivněji začít studovat. Tento proces pomáhá podporovat sebehodnocení, sebehodnocení a soběstačnost. Každý studijní program je spravován týmem fakulty, který bude studenty vést, učit a motivovat studenty. Zvýšená důvěra a větší pocit sebevědomí studenti těší, jsou posíleny prostřednictvím této pravidelné interakce. Každý studijní program je vybudován na základě solidního a vhodného učebního plánu, který odráží současné znalosti a aplikace a vyžaduje, aby studenti rozvíjeli pokročilé dovednosti potřebné pro úspěšný kariérní postup. Každý studijní program propaguje stipendium prostřednictvím studia aktuálních textů a vyšších hodnot. Studenti budou mít příležitost naučit se centrální koncepty a poté analyzovat a aplikovat tyto principy prostřednictvím zajímavých projektů, příspěvků, případových studií a aplikačních cvičení do praktických situací. Tyto aplikace v reálném světě povzbuzují studenty, aby uplatňovali to, co se naučili podporovat pro ostatní v rodině, zaměstnání a komunitě. Každý studijní program učí studenty, aby se dotázali, výzkumu, míru a důvodu. Ačkoli výzkum práce není vyžadován, studenti zvládnou techniky problémového kladení a řešení problémů a... [-]