Přečtěte si oficiální popis

The Americký filmový institut je americký slib zachování dědictví filmu, na počest umělce a jejich práci a vychovávat další generace vypravěčů. Jako nezisková vzdělávací organizace umění, AFI poskytuje vedení ve filmu a televizi a je věnován iniciativ, které se zapojily minulost, přítomnost a budoucnost pohyblivého obrazu umění. AFI Archiv a AFI Catalog hraných filmů se zachovala dědictví amerického filmového dědictví pro budoucí generaceObsahující vzácné záběry z celé historie pohyblivého obrazu a sestavování autoritativní záznam prvních 100 let americkém filmu.

AFI ctí filmových a televizních umělců a jejich práce tím, že hostí celou řadu ročních programů a speciálních akcí, včetně AFI Life Achievement Award a AFI OCENĚNÍ. AFI Life Achievement Award zůstala nejvyšší čest pro kariéru v oblasti filmu a ukazuje obrovskou sílu a umění filmu. AFI ocenění, Ústavu 21. století, filmový a televizní kalendář, slaví nejvýznamnější filmy a televizní pořady roku a tvůrčí týmy za sebou v nesoutěžní atmosféře. AFI tleská a filmové nadšence s filmem veletrhů v průběhu celého roku; AFI DOKUMENTY, Prezentuje pět dní mezinárodních dokumentů a je jediný festival ve Spojených státech věnovaná projekce a událostí, které se připojují diváky, tvůrce a představitele politických ve Washingtonu, DC; Divadlo AFI Silver a kulturní centrum Nabízí celoroční programování v oblasti Washington, DC; AFI FEST předložila Audi, Ústavu přehlídkou nejlepších festivalových filmů roku a příležitost pro master filmařů a začínajících umělců, aby spolu s diváky v srdci Hollywoodu, AFI FEST je jediným festivalem svého postavení, které je pro veřejnost zdarma. AFI's pozoruhodné 100 LET ... 100 seznamy FILMY znovuzavedení klasických amerických filmů milionům milovníky filmu po celém světě.

AFI vychovává novou generaci vypravěčů at the AFI Conservatory, Který byl důsledně uznáván jako jeden z předních světových filmových škol. kolaborativní, hands-on produkčním prostředí s důrazem na vyprávění se může pochlubit uznávaní absolventi konzervatoři je včetně Darren Aronofsky, Patty Jenkins, Janusz Kamiński, Heidi Levitt, Matthew Libatique, David Lynch, Terrence Malick, Wally Pfister, Robert Richardson, Ed Zwick a mnoho, mnoho dalších. AFI Conservatory nabízí dvouleté Master of Fine Arts stupně v šesti disciplínách: kinematografii, režie, střih, produkce, výrobní design a scenáristiky.

Prestižní správní rada, které předsedá Sir Howard Stringer, a představenstva, které předsedal Bob Daly, spolu s prezidentem a CEO Bob Gazzale, se skládá z klíčových postav ze zábavy, obchodu a akademické obce, jimiž se řídí AFI, Jako nezisková vzdělávací organizace, spoléhá na štědré finanční podpory z pohyblivých nadšence obrazových umění, jako byste poskytnout finanční prostředky na jejích programů a iniciativ. Staňte se AFI člen ještě dnes a hrát svou roli při zachování stejně jako výroba americkou filmovou historii.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

American Film Institute

Rozvojové hluboké znalosti o všech aspektech kreativní a fyzické výroby, produkce Fellows absolvovat se schopností tvořivě myslet a vést s jistotou a autoritou. ... [+]

Rozvojové hluboké znalosti o všech aspektech kreativní a fyzické výroby, produkce Fellows absolvovat se schopností tvořivě myslet a vést s jistotou a autoritou.

První rok Fellows získat tři narativní projektů ve spolupráci s Fellows z jiných oborů. Podílejí se svými týmy v obou tvůrčích a výrobních setkání, během nichž jsou jejich jednotlivé projekty diskutovány a rozvíjet. Produkující Fellows také zúčastnit týdenní workshopy a semináře, kde se učí o úloze a odpovědnosti producenta v procesu filmové tvorby.

Ve druhém roce, producenti tým s Fellows v ostatních disciplínách vytvořit krátký příběh produkci práce. Navíc, oni jsou povinni vytvořit celovečerní film nebo televizní projekt jako nedílná součást jejich individuální práce portfolia. Produkující Fellows také zapojit do série workshopů a seminářů na všechny aspekty tvůrčí podnikatelské producentských.... [-]

Spojené státy americké Los Angeles
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
American Film Institute

Přitahuje umělce z architektury, interiérového designu, scénografie, divadelní umění a dalších příbuzných oborů, kurikulum Production design se zaměřuje na tvůrčí proces ... [+]

Přitahuje umělce z architektury, interiérového designu, scénografie, divadelní umění a dalších příbuzných oborů, kurikulum Production design se zaměřuje na tvůrčí proces vizuálně a fyzicky rozvoj prostředí, který se stává nedílnou součástí procesu vyprávění. Výrobní Projektanti musí mít horlivý pochopení příběhu s cílem vytvořit uvěřitelný a realistický svět na obrazovce.

První rok Fellows spolupracovat na nejméně tři produkované narativní projekty, učit se přeměnit v realitu návrhy na zvukovém nebo umístění, při dodržení omezených rozpočtů. Fellows rozvíjet návrhářské schopnosti prostřednictvím tříd, workshopů a praktické zavedení výstavbě se zaměřením prvním rokem na tradiční metody designu vyjádřit své myšlenky. Digitální návrhové nástroje a techniky jsou nedílnou součástí osnov a soustředí se druhého ročníku.... [-]

Spojené státy americké Los Angeles
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
American Film Institute

Program Editace je navržen tak, kolem estetické, technické a spolupráce aspekty postprodukce s hlavním zaměřením na vyprávění. Fellows rozvíjet dovednosti, aby redaktoři, ... [+]

Program Editace je navržen tak, kolem estetické, technické a spolupráce aspekty postprodukce s hlavním zaměřením na vyprávění. Fellows rozvíjet dovednosti, aby redaktoři, asistenti vydavatelé a producenti post-produkce a zároveň spolupracuje s ostatními členy týmu.

Sony Digital Arts Center je založen Avid state-of-the-art post-výrobní zařízení.

První rok redaktoři práce na šesti narativních digitálních projektů - s instrukce zahrnující nejen obraz a vizuální efekty úpravy, ale také estetiku zvukového designu - jak vytvářet a míchat zvuk s Pro Tools audio pracovních stanic.

Druhý ročník editace Fellows spolupracovat na dvou filmových či high-definition digitálních projektů, přičemž je prostřednictvím úplného post-výrobní proces, replikaci studio nebo nezávislou produkci a rozvíjet profesionální vztahy s externími dodavateli.... [-]

Spojené státy americké Los Angeles
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině