Přečtěte si oficiální popis

UNCGMAIN1Americké konsorcium univerzit (ACU) je skupina akreditovaných vysokoškolských institucí s vynikajícími programy a funkcemi. Jeho členové slouží vzdělávacím potřebám tisíců mezinárodních studentů z celého světa. Rozsah nabídek ACU je různorodý a dalekosáhlý, od sdružených stupňů až po doktorské programy v mnoha oblastech, včetně pokročilých věd, inženýrství a technologií, a rozmanité programy jako účetnictví, inženýrství, právo, obchodní administrativa, textil, výživa a sportovní medicína. ACU není jen o silných akademických programech. Mezinárodní studenti se rozvíjejí v institucích, které se zabývají mezinárodním vzděláváním, o čemž svědčí prostředky - lidé, zařízení, podpůrné služby atd. - věnuje se jim. Tento závazek vychází z poslání nejen pomoci zahraničním studentům vynikat ve vzdělání, ale i získávat jejich příspěvky k obohacení akademického a učebního prostředí pro americké studenty. Také pochází z institucionálních programů ACU, které posílají studenty do jiných zemí, aby studovali; jejich kulturní učení vede k tomu, aby byli lepšími globálními občany a spolužáky s mezinárodními studenty při návratu. UNCGMAIN02 Americké konsorcium univerzit (ACU) usnadňuje mezinárodní přijetí studentů do vysokoškolských a vysokoškolských programů v členských institucích, které nabízejí širokou škálu vynikajících akademických programů a služeb. Pomoc studentům při dosahování plynulosti angličtiny a přizpůsobování se novému akademickému a kulturnímu prostředí zajišťují centra INTERLINK v každém areálu.

UMÍSTĚNÍ ACU

ACU Locations Map

ČLENŮ

Univerzita Valparaiso Valparaiso University (Valpo) je soukromá univerzita s 4500 americkými a mezinárodními studenty z USA a 40 zemí světa. Stejně jako jedna z nejvyšších univerzit v Midwestu se společnost Valpo řadí mezi ty univerzity v USA, které nabízejí nejlepší cenu. Valpo má dlouhou a hrdou tradici, v níž vítají mezinárodní studenty všech kulturních tradic a zázemí. Cílem je podporovat skutečné mezinárodní vzdělání pro své studenty a fakulty, univerzita nabízí řadu programů, které zapojí studenty a fakulty do mezikulturních dialogů, kulturních výměn, studia v zahraničí a možností vzdělávání. Valpo se nachází jen hodinu od Chicaga v bezpečném přátelském městě 31 000 obyvatel.

Univerzita Severní Karolíny v Greensboru Univerzita Severní Karolíny v Greensboru (UNCG) je náročná, podpůrná a angažovaná komunita, která stojí mimo jiné vysoké školy kvůli naší společné hodnotě "Udělat něco většího". Definujeme dokonalost nejen lidmi, které přilákáme, a vysokou úrovní úspěchů, které sledují, ale také smysluplným přínosem, který přinášejí. S přesvědčením, že jsme schopni všechno, jsme vytvořili jedinečné prostředí spolupráce a inkluzivity, které pohánějí zvědavost a vášeň. Naše různorodá komunita se spojuje tím, že je důležité, aby to, co je mimo vyučování naučené v učebně, bylo, jak jsou přeneseny, aby se změnila naše kariéra a společenství. Integrace mezikulturních a mezinárodních zkušeností a perspektiv do každodenního vzdělávacího zážitku každého studenta je UNCG globální univerzitou, v níž mohou lidé s jakoukoli rasovou nebo etnickou identitou, věkem nebo zájmem získat informované ocenění svých vlastních a odlišných kultur. Je to komunita aktivně zapojených studentů, schopností, zaměstnanců a absolventů založených na otevřeném dialogu, sdílené odpovědnosti a respektu k výrazným příspěvkům každého člena.

Univerzita St. Ambrose Univerzita St. Ambrose (SAU) je akreditovaná, komplexní univerzita známá svými závazky v oblasti akademické excelence, liberálního umění, sociální spravedlnosti a služeb. Hodnocen mezi špičkovými regionálními univerzitami, SAU nabízí více než 70 oborů, které vedou k bakalářským, magisterským a doktorským titulům. Nejběžnějšími oblastmi vysokoškolského studia pro zahraniční studenty jsou strojírenství, informatika, podnikání a management. Na úrovni absolventů jsou programy s vysokým mezinárodním zápisem Master of Accounting, Master of Business Administration a Master of Science v řízení informačních technologií.

Indiánská státní univerzita Indiánská státní univerzita (ISU), veřejná vysokoškolská doktorská univerzita nabízející vysokoškolské a postgraduální vzdělání ve více než 100 specializovaných oborech, poskytuje studentům vynikající vzdělávací příležitosti, zvyšuje kvalitu života šířením poznatků prostřednictvím výuky a výzkumu a podporuje kreativní a vědecké programování.

Montana State University Montana State University se nachází v jednom z nejúžasnějších univerzitních zařízení v USA. Nabízí všechny výhody větší univerzity s přátelskou komunitou menšího areálu. Společnost byla v roce 1893 založena jako komplexní veřejná země-grantová instituce a patří mezi 50 nejvíce technologicky vyspělých univerzit na světě. Z celkového počtu 16 440 studentů je 722 mezinárodních z 75 různých zemí. Poměr studentů a učitelů MSU k vysokoškolskému vzdělání v poměru 19: 1 činí profesory přístupný a poskytuje praktické příležitosti k učení. Studenti MSU mohou prozkoumat své zájmy, získat nové perspektivy a získat profesionální hranici potřebnou pro vybudování dynamické budoucnosti.

Seattle Pacific University Studenti vybírají Seattle Pacific University (SPU) pro své přísné akademické pracovníky, podpůrné komunity, hvězdné umístění v Seattlu a vizi pro zapojení do kultury a změnu světa. SPU je křesťanská univerzita s více než 4 000 absolventy a vysokoškoláky z 39 zemí a 45 států. Absolventi SPU jsou známí kompetencí a povahou, což přináší pozitivní změny v komunitách po celém světě.

Jazyková centra INTERLINK Úspěch v dnešním světě vyžaduje zvýšené interkulturní kompetence a efektivní komunikační dovednosti. Zkušenosti s druhým jazykem, zejména angličtina, jsou pro mezinárodní studenty a podnikatele životně důležité. Za tímto účelem poskytuje společnost INTERLINK jedinečný učební plán, který je inspirován učením teorií, výzkumem a praktickými aplikacemi. Zkušenost INTERLINK umožňuje studentům aktivně se účastnit různých jazykových, akademických a interkulturních prostředí. Individuální potřeby a pokrok jsou pečlivě sledováni a během tohoto procesu získávají studenti povzbuzení, podporu a pomoc. Nachází se na univerzitách nejvyšších univerzit v USA, nabízí INTERLINK svým studentům plný přístup ke všem zařízením a mnoha akademickým službám včetně podpory podmíněného přijetí do těchto institucí. Navíc se studenti mohou setkat s americkými studenty a profesory, auditovat nebo si osvojit si zápočty a prožít život v univerzitním kampusu. Po celou dobu pobytu studentů jim pomáhají specializované fakulty a zaměstnanci s jejich osobními, kulturními a akademickými výzvami. UNCGMAIN03

Podmíněné přijetí

Akademicky kvalifikovaní studenti, kteří nemají požadovanou odbornou způsobilost v anglickém jazyce, mohou být podmíněně přijati na členskou instituci ACU, pokud se přihlásí na INTERLINK před zahájením studia. Po úspěšném absolvování programu a po splnění podmínek uvedených v původním podmíněném přijatém dopisu členské instituce ACU mohou být přijati jako řádní studenti. Některé univerzity členských států ACU vyžadují, aby žáci předkládali vyplněné přihlášky, oficiální přepisy od dříve navštěvovaných škol, doklady o financích a možná doporučení. Jiné vysoké školy potřebují pouze přezkoumat oficiální přepisy, aby rozhodly o podmíněné přípustnosti studenta. Ve všech případech bude jednou z podmínek dosažení stanoveného skóre TOEFL nebo IELTS nebo dokončení úspěšného programu INTERLINK. Pomoc všem studentům společnosti INTERLINK je bezplatně k dispozici na univerzitách.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MA

MSc

American Consortium of Universities (INTERLINK)

Master of Science v mezinárodní ekonomie a financí (IEF) umožňuje studentům získat teoretické a analytické školení v ekonomické, finanční, kulturní a řídících aspektů glo ... [+]

The Master of Science v mezinárodní ekonomie a financí (IEF) poskytuje studentům teoretické a analytické školení v ekonomické, finanční, kulturní a řídících aspektů globálního obchodu a obchodu. Tento 37-úvěrový program je určen pro mezinárodní a americké studenty, kteří chtějí rozvíjet své dovednosti efektivně doporučit strategie a politiky na vyšší provozní řízení ve složitém globálním podnikatelském prostředí. Program, který může být dokončen za 18 měsíců denního kurzu, vyžaduje studium v ​​oblasti financí, statistiky, a globálních problémech ekonomiky. Absolventi tohoto programu bude mít dobrou pozici k práci v zisk, neziskové, a vládního sektoru.... [-]

Spojené státy americké Valparaiso
Září 2020
Angličtina
Denní studium
18 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
American Consortium of Universities (INTERLINK)

The International Commerce & Program Policy (ICP) poskytuje školení v politických, právních, kulturních a sociálních aspektů globálního obchodu, podnikání a ekonomiky ... [+]

The International Commerce & Program Policy (ICP) poskytuje školení v politických, právních, kulturních a sociálních aspektů globálního obchodu, podnikání a ekonomiky. Tento 37-úvěrový program, odlišný od titulu MBA, je určen především pro mezinárodní a americké studenty, kteří chtějí rozvíjet znalosti a porozumění v oblastech souvisejících s mezinárodní vztahy, politiky, podnikání, práva a politiky. Tento program, obvykle hotova v 15-18 měsíců, pokud se student začíná kurzu na podzim, sestává z jádra 25 kreditů. Odtud se mohou studenti sledují jeden z několika možností, včetně Commerce trati, politika trati, non-specializované dráhy a / nebo stopy práce. Studenti, kteří jsou non-rodilí mluvčí se může přidat Anglický jazyk pro manažerskou jejich základních požadavků. Až 3 volitelných úvěry mohou být převzaty z jazykových kurzů v studenta non-rodném jazyce.... [-]

Spojené státy americké Louisville
Září 2020
Angličtina
Denní studium
15 - 18 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině