Přečtěte si oficiální popis

Východní exteriér

Naše poslání

Albany Law School vzdělává a posiluje zítřejší vůdce v advokátní praxi, podnikání, veřejný zájem, a vlády. Spojíme učebnu k povolání, vlády a komunitu přes zkušený založené učení, které se zabývají stipendium a robustní síť absolventů a příznivců. Učení v Albany Law School je společný podnik mezi studenty a členy fakulty, podporované ze strany zaměstnanců, správců, absolventů a správní rady. Naši studenti rozvíjet sofistikovanější chápání právní politiky a doktríny, širokou škálu profesních kompetencí, a pevný závazek ke spravedlnosti a etických hodnot.

Naše vize

Právnická škola Albany je uznávána jako komunita studenta zaměřená na studenty, která poskytuje přísný a inovativní program právního vzdělávání, který odpovídá měnícím se potřebám a příležitostem. Zákon škola příležitost zahrát cest, které přitahují studenty nejrůznějších zájmů a pozadí a připravuje absolventy pro mimořádné kariéry v právu, podnikání, veřejný zájem a vlády. Vedená fakulty vědců a pedagogů zavázala k prosazování práva a spravedlnosti, budou studenti rozvíjet schopnosti, znalosti a profesionální hodnoty přispět a vést v globální společnosti. Jako absolventi budou připojit absolventů komunity prosperující určené k úspěchu právnické fakulty, studentů a jeho poslání.


albanylaw02

Plán: Příležitost Cesty

Cesty příležitostí jsou určující pro Albany Law School. Na základě našeho umístění, nezávislosti a komunity jsme vytvořili možnost Cesty příležitostí, abychom inspirovali, podporovali a pomáhali našim studentům, kteří zkoumají a usilují o věcné oblasti identifikované prostřednictvím průzkumu trhu, které jsou zralé s kariérovými možnostmi. Tyto cesty zahrnují obchodní, daňové a finanční trhy; Obhajoba občanského a trestního práva; Vláda, politika a veřejná služba; zdraví; Inovace a podnikání; A veřejného zájmu. Možnosti Cesty formují naše vzdělávací a mentorské programy, pomáhají nám identifikovat strategická partnerství a vyvrcholíme profesionálními cestami, které spojují studenty s zaměstnavateli a mentory po celou dobu života.

Příležitost Cesty vymezit oblasti rozlišování a udávat směr pro žadatele, studenty a absolventy.

Příležitost Cesty jsou následující:

  • Podnikání, daňové a finanční trhy;
  • Civilní a trestní advokacie;
  • Vláda, politika a veřejné služby;
  • Zdraví;
  • Inovace a podnikání;
  • a Public Interest Law.

Příležitosti Cesty informují vzdělávací a mentorské programy a vyvrcholí profesionálními cestami, které spojují studenty se zaměstnavateli a mentory.

Profesní rozvoj studentů je jádrem každé příležitosti cesty. Po náboru studentů se zázemím vhodným pro úspěch na cestách poskytuje právnická fakulta studentům bohaté učební osnovy, možnosti klinického a terénního umísťování, poradce fakulty, mentory absolventů, skupiny přátelských vrstev a školení o odborném rozvoji, které jsou v souladu s každou příležitostí. Naše klinika a Justice Center, vláda Law Center, Institut pro regulaci finančního trhu, Center for Excellence v Právo výuce, a naše bohatá síť absolventů a příznivců všech přispěje k profesnímu rozvoji a příležitostí, každý Albany Law School student. Každá cesta zahrnuje řadu podstatných právních stezek nebo koncentrací, které budou k dispozici všem studentům. Například, student může trvat kurzy v mezinárodním právu a zároveň sledují některý z cest.

Jedním z měřítek úspěchu zákona školy je jeho schopnost umístit studentů v jejich zvolené oblasti na dokončení studia. Albany Law School se zavazuje k používání nabízenou možnost Cesty k optimalizaci konkurenční výhodu našich absolventů a příprava k získání zaměstnání ve zvolené oblasti. Budeme pracovat s každým studentem s cílem maximalizovat příležitosti pro žádoucí kariéry umístění a profesního a osobního úspěchu.

Mezi cestami zjištěnými v tomto plánu nejsou pevné nebo statické. Dráhy budou hodnoceny každý rok, a upraveny nebo nahrazeny podle potřeby, aby bylo zajištěno, že poskytují našim studentům nejvíce přísného a účinného akademického programu, a kladou našim absolventům v nejlepší pozici k úspěchu poté, co právnické fakulty s ohledem na současné realitě profese a trhu práce.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:


Albany Law School

Právnická škola nabízí přísné učební osnovy s bohatou historií dokonalosti. Mistři studenti se budou zapojovat do komunity významných fakult, zaměřených a odhodlaných stu ... [+]

Právnická škola nabízí přísné učební osnovy s bohatou historií dokonalosti. Mistři studenti se budou zapojovat do komunity významných fakult, zaměřených a odhodlaných studentů a sítě úspěšných absolventů, kteří mohou poskytnout mentorství, stáže a potenciální zaměstnání.

Koncentrace:

Vládní záležitosti a obhajobaZákon o zdravíCybersecurity a ochrana osobních údajů - vše online

Tento on-line program poskytuje profesionálním i tradičním studentům flexibilní plán pro posun kariérních cílů v oblasti kybernetické bezpečnosti a ochrany dat.

Nachází se v samém srdci hlavního města státu New York, právnická fakulta vychovala vedoucí pracovníky od roku 1851. S 10 400 absolventy praxe po celé zemi poskytuje tato mocná síť komunitě příležitostí pro své studenty. Dohoda o partnerství s univerzitou v Albany zahrnuje sdílené programy a přístup pro studenty a fakulty, aby se učili jeden od druhého.... [-]

Spojené státy americké Albany
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině