Akron University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Příprava a zapojení studentů do kariéry

Vysoká škola obchodní správy (CBA) byla založena jako profesionální vysoká škola na University of Akron v roce 1953. Dnes jsme se od sebe oddělili jako celonárodně hodnocená a celosvětově uznávaná instituce pro rozvoj profesionálů a vůdců v oboru podnikání.

Investovaní oblastní profesionálové

Naše aktivní obchodní síť nás opravdu odlišuje. Studenti CBA se okamžitě připojí k obchodní síti 25 000 absolventů - 400+ ve vedoucích funkcích. Více než 270 odborníků je zvláště připojeno k CBA prostřednictvím poradních sborů, které se pravidelně scházejí, aby poskytovaly odborné znalosti a pokyny ohledně rozhodnutí o učebních plánech a strategickém řízení. Členové poradní rady pomohli rozvíjet naše tržně významné vysokoškolské magisterské programy a působivé postgraduální programy, které dále rozvíjejí kariéru studentů. Členové poradní rady také každoročně přinášejí studentům CBA obchodní stáže a kooperace, projekty a soutěže jejich organizací.

Studenti připravují profesionální rozvoj

Robustní profesní rozvoj zaměřený na kariéru a možnosti praktického učení - od stovek stáží po prvotřídní projekty v reálném světě - odlišují CBA od ostatních institucí. Náš program pro označení profesního rozvoje EDGE nabízí v každém semestru desítky mimoškolních příležitostí, které berou učení mimo třídu a kladou studenty na cestu ke kariérové připravenosti. Prostřednictvím nich mohou studenti komunikovat s profesionály, kteří jsou aktivní v našich poradních sborech. Tato snaha pomáhá zajistit, aby studenti byli připraveni na kariéru a byli připojeni v době, kdy vystudují. Počínaje rokem 2019 budou naši zaměstnanci v oblasti profesionálního rozvoje umístěni v novém centru profesionálního rozvoje ve výši 5,2 milionu USD, které spojí všechny zdroje profesionálního rozvoje CBA na jednom centrálním místě.

Vyučuje na fakultě CBA - neučitelských asistentů

Naše poslání zajistit, aby naši studenti absolvovali kariéru připraveni a připojeni, je podporováno našimi vysoce kvalifikovanými a vášnivými instruktory. Zatímco naši profesoři CBA provádějí kvalitativní výzkum, vyučují také studenty na plný úvazek, často v nejmodernějších zařízeních a učebních laboratořích. Často se v každém semestru angažují s odborníky v oblasti a v průběhu semestru spolupracují s desítkami společností s cílem hledat projekty v reálném světě, které poskytují praktické možnosti učení a propojují učebny s zasedacími místnostmi.

Poslání College of Business Administration

Zatímco College of Business Administration (CBA) byla založena jako profesionální vysoká škola University of Akron (UA) v roce 1953, obchodní třídy byly poprvé nabízeny na UA v roce 1916, téměř před 100 lety!

Historicky jsme se zaměřili na to, abychom měli silné programy a zkušenosti, abychom přilákali kvalitní studenty a fakulty. V dnešní době toto zaměření zůstává při plnění našeho poslání:

Připravit naše studenty, aby se stali kompetentními a odpovědnými obchodními profesionály a vedoucími pracovníky. Toto poslání se řídí vírou, že podnikání je aplikovaná globální disciplína, která se odráží v našem rozsáhlém partnerství s podnikatelskou komunitou prostřednictvím četných poradních sborů, třídních projektů a stáží, jakož i prostřednictvím různých vzdělávacích příležitostí.

135167_pexels-photo-3184465.jpeg

Navštěvujte národní obchodní školu s duální akreditací

Rankingové organizace pravidelně uznávají naše programy a celkovou kvalitu zkušeností v College of Business Administration (CBA).

Pořadí - Postgraduální programy

Postgraduální programy CBA jsou od roku 2005 zařazeny do seznamu nejlepších obchodních škol The Princeton Review každý rok. Školy jsou uznávány na základě vysoce kvalitních akademických programů a kladných názorů studentů, kteří hodnotí a podávají zprávy o svých zkušenostech z kampusu.

Bloomberg Businessweek zařadil částečný úvazek MBA program mezi nejlepší v národě. Tyto žebříčky vycházejí z míry spokojenosti studentů, akademické kvality a postgraduálních výsledků, jako je umístění do zaměstnání.

Americké zprávy a světová zpráva zařadily program MBA CBA mezi nejlepší programy MBA na částečný úvazek v USA Hodnocení je založeno na průměrném skóre vzájemného hodnocení a na čtyřech faktorech souvisejících se studenty - průměrném skóre GMAT, průměrném vysokoškolském GPA , roky pracovní praxe studentů, kteří se účastní programu, a procento studentů v programu, kteří jsou zapsáni na částečný úvazek.

CEO Magazine ohodnotil naši MBA jako program Tier 1. Na základě kvality programu a úspěchu studentů.

Hodnocení - vysokoškolské programy

Businessweek označil naši vysokoškolskou obchodní školu po šest let po sobě za jednu z nejlepších ve Spojených státech. Businessweek vychází z hodnocení akademické kvality programů, postgraduálních výsledků pro studenty, spokojenosti zaměstnanců a devíti měřítek spokojenosti studentů.

Americké zprávy a světová zpráva označily CBA za jeden z nejlepších vysokoškolských obchodních programů v zemi. Toto hodnocení je založeno výhradně na vzájemném hodnocení. Průzkumy US News děkany a vedoucí fakulty na každém bakalářském obchodním programu akreditovaném společností AACSB International a žádá je, aby hodnotili kvalitu všech programů, se kterými byli obeznámeni.

Duální akreditace AACSB

Od roku 1966 je CBA akreditována AACSB International, která je charakteristickým znakem excelence v manažerském vzdělávání a představuje nejvyšší úspěch pro obchodní školy na celém světě. Toto uznání dosáhlo necelých 6 procent obchodních škol na světě - 716 z 13 000. Kromě toho je CBA jednou z pouhých 181 obchodních škol, které získaly další specializovanou akreditaci pro své účetní programy.

Školy jsou akreditovány na základě 21 standardů týkajících se kvalifikace fakulty, strategického řízení zdrojů, interakce fakulty a studentů a závazku k neustálému zlepšování a dosahování studijních cílů ve studijních programech.

Akreditace potvrzuje závazek CBA ke kvalitě a neustálému zlepšování. Zajišťuje našim budoucím studentům, absolventům, akademii a naší komunitě, že vysoká škola:

 • Řídí své zdroje, aby splnil naše poslání připravovat kompetentní a odpovědné obchodní profesionály a vedoucí.
 • Zvyšuje obchodní a manažerské znalosti prostřednictvím fakultního výzkumu a stipendia.
 • Poskytuje vysoce kvalitní výuku a aktuální studijní plány.
 • Kultivuje smysluplné interakce mezi našimi studenty a fakultou.
 • Produkuje absolventy, kteří dosáhli konkrétních cílů učení v našem předmětu.

Vítejte u zahraničních studentů a uchazečů

Absolventské programy University of Akron College of Business Administration (CBA) mají bohatou tradici přijímání studentů z celého světa. Každý rok máme studenty zastupující více než 30 zemí, kteří podnikají obchodní třídy, a během posledních 15 let jsme měli více než 50 studentů Fulbrightových. Naši členové fakulty mají také různá pozadí, včetně zkušeností z oboru, a pocházejí z mnoha zemí. Vážíme si poznatků, které nabízí rozmanitá populace.

Zahraniční studenti mají určité kroky, aby mohli být přijati a úspěšně vystupovat v programu CBA Graduate. Tuto stránku jsme vytvořili, abychom poskytli odkazy na důležité kroky a další užitečné informace pro studenty ze zemí mimo USA. Bude důležité, abyste si přečetli stránky propojené na této stránce, abyste zajistili bezproblémové zpracování vaší žádosti, abyste mohli začít plánovat připojení k nám v Akronu!

University of Akron Graduate School zpracovává přihlášky a schvaluje přijímací řízení pro všechny postgraduální programy na akademické půdě. Informace určené speciálně pro zahraniční studenty se shromažďují v části webu, včetně papírování Visa (I-20) a povinného zdravotního pojištění.

Před příjezdem do Akronu

Zahraniční studenti mohou zajistit, aby jim hostitelské rodiny při příjezdu pomohly kontaktováním Global Ties-Akron. Další informace o vízovém statusu, příletu do Akronu ao tom, co si můžete vzít s sebou, jsou k dispozici v Centru pro mezinárodní studenty a učence.

Většina kanceláří University of Akron je v sobotu a neděli zavřená, takže studenti, kteří o víkendu přijíždějí do oblasti, budou muset před příjezdem do Akronu provést opatření pro hotel nebo hostitelskou rodinu. Doprava je k dispozici na letišti Cleveland Hopkins International nebo na letišti Akron Canton.

První pracovní den (pondělí až pátek) byste měli navštívit Centrum pro mezinárodní studenty a učence, abyste se postarali o všechny víza, pojištění a různé požadavky na nové studenty. Poté byste měli navštívit naši kancelář.

Prosím, kontaktujte nás před odjezdem z vaší země naplánovat poradenské schůzky.

Bydlení v Akronu

Mnoho studentů a absolventů se vyjádřilo k dostupnému bydlení v Akronu ak velkému množství kulturních a zábavních podniků dostupných v severovýchodním Ohiu. Kyvadlová doprava do areálu a systém městských autobusů zajišťují dopravu v rámci regionu, takže se studenti mohou obejít bez auta.

Bydlení v Akron

Bydlení mimo areál

V blízkosti kampusu je mnoho bytových komplexů a nájemních domů, které poskytují studentské bydlení. Existuje řada v těsné blízkosti College of Business Administration. Vzhledem k tomu, že většina našich osobních postgraduálních kurzů je nabízena ve večerních hodinách, mnoho studentů zjistilo, že byty v blízkosti CBA jsou výhodnější. Můžete zkontrolovat vzdálenosti na adresu CBA na adrese 259 S. Broadway, Akron, OH 44308.

Bydlení na koleji

Nejvíce ubytování v areálu je pro vysokoškoláky. Několik kolejí přijímá postgraduální studenty.

Cesta kolem severovýchodu Ohio

Univerzita Akron Roo Express Shuttle poskytuje služby v areálu a v blízké komunitě studentům, fakultám a zaměstnancům UA s platnou univerzitní identifikací - Zip Card. Hosté mohou také jezdit kyvadlovou dopravou, pokud je doprovází někdo se ZipCard.

Akron Metro Bus systém nabízí MetroZip, který poskytuje studentům bezplatnou dopravu po Summit County na jakékoli pravidelné trase metra přesunutím Zip karty. Toto je dostupné studentům, fakultám a zaměstnancům. Služby SCAT jsou z tohoto programu vyloučeny.

Můžete také jet metrem do Clevelandu za pouhých 4 $. Běžné jízdné je 5 $, se slevou 1 $ s vaší Zip kartou. Expresní služba Northcoast Express do Clevelandu nabízí dvě trasy pocházející z oblasti Akron, služba je pouze ve všední dny a jezdí brzy ráno a pozdě odpoledne.

Metro o některých svátcích nepracuje.

Cestujte po Spojených státech

Pro vzdálenější cestování ve Spojených státech je služba Greyhound Bus dostupná od Akronu a železniční doprava Amtrak je k dispozici od Clevelandu nebo Alliance. V Akronu je také řada autopůjčoven. Letiště Akron Canton a Cleveland Hopkins International Airport poskytují přístup k řadě leteckých dopravců.

Měnící se období - co se nosí a jak se připravit

Akronská univerzita má tři semestry, které začínají v srpnu (léto) a končí v prosinci (zima), jaro, které začíná v lednu (zima) a končí v květnu (jaro) Léto, které začíná v květnu (jaro) a končí v srpnu (léto). To znamená, že pokud se přestěhujete do Akronu, abyste studovali, zažijete v každém semestru dvě sezóny a budete muset mít šatník, který pokrývá všechna roční období. Většina studentů se obléká do neformálního obchodního oblečení, aby navštěvovala třídu, pokud nedělá prezentaci, v tom případě se obléká do profesionálního oblečení. V Akronu a severovýchodním Ohiu je mnoho akcí, aktivit a míst, kde si můžete užít.

135168_pexels-photo-3184302.jpeg

Stipendia, práce, finanční pomoc a náklady

Na podporu akademické excelence nabízí University of Akron i College of Business Administration širokou škálu stipendií a dalších příležitostí, jak pomoci studentům v jejich vzdělávacích aktivitách. Tato stipendia jsou poskytována korporacemi, nadacemi, profesními organizacemi, fakultou, absoloventkami a dalšími jednotlivci.

Federální pracovní studijní program

Pro studenty postgraduálního studia je k dispozici financování federální vysokoškolské práce. Měli byste podat formulář FAFSA a zkontrolovat u studentské finanční pomoci University of Akron další informace nebo vyhledat informace o způsobilosti.

Stipendia College of Business Administration

College of Business Administration každoročně uděluje více než 100 postgraduálních a vysokoškolských stipendií současným studentům CBA a příchozím nováčkům.

Univerzitní stipendia

University of Akron nabízí stipendia speciálně pro velké společnosti CBA.

Možnosti externího stipendia

Univerzita nabízí stipendia mimo vysokou školu poskytovanou různými externími organizacemi.

Zaměstnání studentů

Studenti mohou najít pracovní příležitosti na akademické půdě nebo mimo ni. Zahraniční studenti jsou omezeni na zaměstnání v areálu, pokud se neúčastní programu stáže.

Stáže

Postgraduální studenti jsou omezeni na možnosti stáže, které se odrážejí na přepisech jako kredit / ne. Pro postgraduální studenty jsou k dispozici pouze omezené možnosti spolupráce.

Stipendium UA ARMY ROTC

Stipendijní příležitosti jsou k dispozici kvalifikovaným postgraduálním studentům College of Business prostřednictvím Army ROTC na University of Akron. Prostřednictvím tohoto stipendia můžete získat peníze na školné a životní výdaje, plus školení světové úrovně na vedení. Účast v armádě ROTC zajišťuje:

 • Stipendijní peníze na pokrytí školného a poplatků, knih a některých životních nákladů
 • Trénink vedoucích pracovníků
 • Unikátní zážitkové vzdělávací zkušenosti
 • Pathway k kariéře ve vojenském a civilním životě

Vítáme příležitost, abychom vám řekli více o Army ROTC na University of Akron. Obraťte se na postgraduální školu a promluvte si s poradcem pro stipendia.

Přijímací proces

Kritéria pro přijetí absolventa: Odpověď COVID-19

Při zvažování okolností a událostí kolem pandemie COVID-19 bude College of Business Administration uplatňovat holistický přístup k přijímání absolventů na UA na akademický rok 2020–21. V tomto prostředí nelze ignorovat vnější faktory, které ovlivňují individuální okolnosti a životy. Mnoho z nich hledá práci a kariéru v přechodném období a College of Business Administration chce poskytnout co největší flexibilitu každému studentovi, který se rozhodne koncem roku navštěvovat postgraduální školu na UA. V důsledku toho může kterýkoli žadatel požádat o upuštění od požadavku standardizovaného přijímacího testu. Žadatelé se mohou rozhodnout zahrnout tato skóre, ale testy nebudou vyžadovány.

S účinností od 22. května se CBA vzdává poplatku za přihlášku pro uchazeče na podzim 2020.

Dokončení procesu přijímání

Vzhledem k tomu, že student předkládá přijímací materiály, je důležité, abyste předložili vše potřebné a včas. Níže uvedený kontrolní seznam materiálů uvádí požadavky. Výbor pro přijímání absolventů přezkoumává všechny aplikační materiály, které obdržel pro všechny absolventské programy College of Business Administration (CBA).

University of Akron Graduate School dohlíží na přijímací řízení na všechny postgraduální programy. Poskytují povinný online proces podávání žádostí. Studenti mohou předkládat požadované formuláře prostřednictvím online aplikačního systému. Položky, které nejsou před odesláním v online systému poskytnuty, mohou být zaslány absolventským programům v Business Office. Jakmile je přihláška podána a jsou poskytnuty přepisy, postgraduální škola předá informace o vaší žádosti Úřadu pro postgraduální programy CBA (College of Business Administration, Room 412, Akron, OH 44325-4805) ke kontrole.

Termíny - tuzemské a mezinárodní

Domácí studenti

 • Začátek podzimního semestru - 1. srpna
 • Začátek jarního semestru - 1. prosince
 • Začátek letního semestru - 1. května
 • Sobota MBA - pouze podzim - 1. srpna

Mezinárodní studenti

Graduate School doporučuje použít šest měsíců před začátkem semestru, ve kterém plánujete zahájit studium. CBA doporučuje použít nejpozději následující data:

 • Na podzim - 15. června
 • Jaro - 15. října
 • Léto - 15. března

Online a poštovní aplikační materiály

Chcete-li se přihlásit, musíte vyplnit část online aplikace a poslat určité materiály e-mailem nebo e-mailem na adresu gradcba@uakron.edu ve stanovené lhůtě.

Chcete-li použít, proveďte všechny následující kroky.

Krok 1: Vyplňte online aplikaci, která obsahuje:

 • Přihláška
 • Poplatek za podání žádosti Odpadl pro žadatele na podzim 2020
 • 45 dolarů pro domácí studenty čeká na podzim 2020 žadatelů
 • $ 70 pro zahraniční studenty
 • Poplatek za opakovanou žádost o 45 $ Od žádosti uchazečů o podzim 2020 chybí

Krok 2: Zašlete e-mailem nebo e-mailem na adresu gradcba@uakron.edu

 • Alespoň 2 doporučující dopisy (sdílejte tento odkaz se svými doporučujícími)
 • Váš aktuální životopis
 • Prohlášení o účelu, které nastíní váš příběh. Popište, co vás motivuje k dosažení titulu a jaké vlastnosti povedou k vašemu úspěchu. Pokud se ucházíte o mezioborovou koncentraci sobotního MBA, uveďte prosím svůj zájem o sobotní MBA v prvním odstavci.
 • Úřední přepisy. Všechny přepisy musí být předloženy absolventské škole. Studenti mohou za účelem přijetí předložit neoficiální kopie na adresu gradcba@uakron.edu, ale úřední přepis musí být předložen nebo zaslán na postgraduální školu v budově Leigh Hall.
 • Standardizované výsledky testů. Neoficiální kopie mohou být zaslány na adresu gradcba@uakron.edu pro zpracování vstupu.
 • GMAT (pošlete kopii svých výsledků). Žádost o zaslání úřední kopie Univerzitě v Akronu buď při zkoušce, nebo po ní. Výbor pro přijímání absolventů (GAC) dává přednost tomu, aby uchazeči měli minimální skóre GMAT 500. U uchazečů se skóre mírně pod touto úrovní je možné podat komisi pro přijímání žádostí o dočasné přijetí.
 • Další standardizované zkoušky. Studenti, kteří vzali GRE, MCAT, PCAT, LSAT nebo CAT, mohou požádat o úhradu za přijetí na základě těchto skóre. Očekává se, že studenti poskytující CAT budou mít skóre 90% nebo vyšší. Pokud student ještě neučinil test, dává se přednost GMAT. Společní studenti z oblasti obchodu a práva mohou požádat, aby škola práva předala veškerou papírování CBA a Graduate School. Další podrobnosti naleznete v části Postup při podávání společných titulů.

Studenti, kteří jsou držiteli magisterského, doktorského nebo právnického lékaře na americké univerzitě, mohou požádat o přijetí na základě vyššího stupně. Celková žádost studenta bude přezkoumána a GAC si vyhrazuje právo požádat o přijetí GMAT.

Uchazeči mohou požádat GAC o vzdání se GMAT, GRE nebo jiných standardizovaných testů, pokud dosáhli tříleté profesní odpovědnosti, po absolvování bakalářského titulu z akreditované univerzity. Na žádost můžete odeslat náš online formulář žádosti o zrušení zkoušky. Rozhodnutí o prominutí bude přezkoumáno během přezkumu GAC.

Studenti s méně než třemi roky praxe mohou požádat o zproštění povinnosti na základě naší odpovědi COVID-19. Žadatelé by měli uvést výjimku COVID-19 v části „další informace“ v našem online formuláři žádosti o zrušení zkoušky.

College of Business Administration obecně nenabízí uchazeče o přijetí bez standardizovaného testovacího skóre. Pokud máte neobchodní vysokoškolské vzdělání a dosud jste neprovedli standardizovaný test, můžete se přihlásit jako negraduální student, který vám umožní absolvovat až devět (9) kreditních hodin kurzu Gateway nebo Foundation během přípravy na váš standardizovaný test. Uvědomte si však, že studenti, kteří hledají tituly, mají při zápisu do tříd přednost. Tato možnost bez titulu je omezena na domácí studenty.

Jazykové požadavky

Duolingo English Test dočasně povolen namísto osobního TOEFL.

2. března 2020 - Vzhledem k uzavření testovacích středisek v oblastech zasažených ohniskem koronaviry (COVID-19) University of Akron schválila použití testu Duolingo English Test (DET) pro prokázání anglické zdatnosti. DET bude přijata namísto osobního TOEFL a IELTS do 31. března 2020. Žadatelé budou muset získat DET skóre 115 nebo vyšší, aby splnili náš požadavek na způsobilost pro přijetí absolventů.

Budeme pokračovat v pozorném sledování situace a podle uvážení provedeme další úvahy. Děkuju.

Očekává se, že mezinárodní studenti a dokonce i někteří trvalí obyvatelé prokáží znalost angličtiny. Toho lze dosáhnout poskytnutím přijatelných výsledků v testu Angličtina jako cizí jazyk (TOEFL), Mezinárodní systém testování jazyků v angličtině (IELTS), nebo testováním dostupným na Institutu anglického jazyka University of Akron (ELI). Ti, kteří nesplňují očekávané minimální skóre 79 na TOEFL nebo 6,5 na IELTS, mohli požádat o podmíněné přijetí ke studiu angličtiny na UA-ELI.

 • TOEFL minimální skóre 79 Internet-Based Test nebo 550 Paper-Based Test
 • Minimální skóre IELTS 6,5 na IELTS

137761__SRA8472-16x10.jpg.jpg

Místa

Akron

Adresa, 1. řádek
259 S. Broadway St.
Akron, OH

44325 Akron, Ohio, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace

AACSB Accredited