American University of the Caribbean School of Medicine

Úvod

Read the Official Description

Poskytuje vynikající lékařské vzdělání pro kvalifikované studenty z odlišných prostředí.

Poslání AUC

Posláním American University of karibského lékařské fakulty je poskytovat vynikající lékařské vzdělání na kvalifikované studenty různých prostředí. To je třeba provést v atmosféře akademické integrity a vzdělanosti, která podporuje nejvyšší standardy v oblasti profesní etiky a schopností.

Historie AUC

1978: Americká univerzita karibské lékařské fakulty je založen rodem Tien, na víře v potřebě vizí, kvalifikované a soucitných lékařů. Škola se původně nachází na ostrově Montserrat.

1995: Montserrat v Soufrière Hills sopka, který byl spící po celé zaznamenané historii, ožívá v erupci, který ponechává hodně z ostrova pohřben a jižní polovině ostrova neobyvatelný. AUC plánuje přestěhovat do St. Maarten.

1998: AUC dokončí nové vyučovací multi-milion-dolar a vzdělávací zařízení, představovat moderní učebny a laboratoře, virtuální zobrazovací anatomie laboratoř, je mikrobiologické laboratoři, a komplexní lékařská knihovna.

2002: Moderní člověk AUC a dvě ložnice studentské koleje je konstruován.

2011: AUC je získána DeVry Education Group, jedné z největších světových poskytovatelů vzdělávacích služeb.

2012: Práce začíná postavit novou budovu akademický do domu simulační centrum, anatomie Lab a další prostory pro výuku a učení.

Zasloužit si zdravotnického vzdělání s AUC

Během posledních 35 let, AUC rozrostla v číslech a postavy. S přísnou výuku a výcvik, každý den v AUC poskytuje čerstvý šanci žít naše poslání zachování, přenosu a použití lidstva nahromaděné lékařské znalosti a klinické dovednosti rozvíjet absolventy, jejichž úspěchy svědčí o jejich intelektuální disciplíny. Jako výsledek, v letech od roku AUC svého založení, více než 5000 absolvoval lékaři učinili dopad v oblasti medicíny v zemích po celém světě.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Programs

Tato škola dále nabízí:

Videos

Why Choose AUC - American University of the Caribbean

Student Life at AUC

Contact
Adresa
Cupecoy, St. Maarten
Sint Maarten, US
Adresa destinace
Jennifer Stovall, Associate Director of Admissions
jstovall@aucmed.edu
734.476.06995
ADMINISTRATIVE OFFICE
901 Ponce de Leon Blvd.
Suite 700

Coral Gables, Florida, FL, US