The College of Contract Management (Online)

Úvod

Read the Official Description

1

Vysoká škola manažerské smlouvy ve Spojeném království je přední on-line a vzdálenost-learning kolej Stavební dozor, nákladů inženýrství a odborníky manažerské smlouvy.

Jako globální organizace, poskytuje on-line a vzdálenost-learningové kurzy pro studenty z celého světa. Nabízí pokročilé úrovni diplom kurzy Množství zeměměřictví a Cost Engineering, poskytnout množství mladých talentů a dovedností pro průmysl. Kromě toho nabízí Advanced Diploma kurz manažerské smlouvy ve stavebnictví; a poskytuje profesionálům z budoucnosti, který půjde na dosažení jasných kariéry a může se stát energetické globální vůdci stavebnictví.

Škola je hrdá na vytvoření smlouvy a obchodní řízení kurzů a ze svých úspěchů díky přidané hodnoty a standardní postupy. Kvalita a hodnota kurzů se odráží v úspěšnosti svých absolventů, kteří jsou vedoucími na trh práce.

2

Ty mohou mít potíže při výběru správného kurzu, který odpovídá vašim potřebám a zájmům, a vysoká škola má místní kariérní poradce nebo střediska v jižní a východní Asii a na Středním východě. Škola plánuje rozšířit své kariérní poradenství služby Ruska a Jižní Ameriky i do budoucna. Kariéra poradci jsou tu pro vás a pomůže vám vybrat si kurz, který nejlépe odpovídá vašim zájmům a profesní aspirace.

College of Contract Management nabízí uznávanou kvalifikaci a soubor dovedností, a to může otevřít dveře k budoucím pracovním příležitostem a progrese.