University of Strathclyde Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Strathclyde Business School (SBS) má dlouhou a hrdou historii, že je inovativní obchodní škola - a je součástí přední technologické univerzity - s "užitečným učením" v jeho srdci. SBS byla jmenována Business School of the Year v časopisech Higher Education 2016. Toto ocenění bylo oceněno inovativním a podnikatelským postojem Business School a jeho celkovým "vynikajícím" výkonem.

Strathclyde je tříletá akreditovaná obchodní škola: jedna z pouhých 89 na světě a první obchodní škola ve Skotsku je akreditována trojnásobně, akreditovaná mezinárodními organizacemi AMBA, AACSB a EQUIS. Kromě trojité akreditace. Je také první univerzitní fakultou v Evropě, která získala licenci na provozování programu MBA ve Spojených arabských emirátech.

Oddělení a specializované útvary školy spolupracují na poskytování dynamického, plnohodnotného a pestrého programu odborných a interdisciplinárních postgraduálních kurzů.

Vlajkový program školy MBA je k dispozici mimo Spojené království od roku 1988, kdy nyní absolvovali tisíce účastníků kurzu MBA a v současné době mnohem více studují ve své zemi. Program má mnoho studijních cest, ale zdůrazňujeme náš přístup "jeden MBA". Výkonná MBA, kterou studujete prostřednictvím jednoho z našich mezinárodních center, je přesně stejný program, jaký byste studovali v Glasgowu, a akademici, kteří dodávají základní prvky programu ve vaší zemi, dodávají také MBA v Glasgowě.

Formát programu je speciálně navržen pro rušné pracovníky, kteří potřebují kombinovat profesní a rodinné závazky s požadavky MBA studia. Flexibilita přístupu na částečný úvazek umožňuje účastníkům absolvovat do dvou let. Studie však může být v případě potřeby prodloužena na delší období až na šest let.

Strathclyde Executive MBA je nabízena na částečný úvazek prostřednictvím našich mezinárodních center v:

  • Bahrajnu
  • Dubaj i
  • Řecko
  • Malajsie
  • Omán
  • Singapur

Místa

Glasgow

Adresa, 1. řádek
University of Strathclyde Business School
199 Cathedral Street

G4 0QU Glasgow, Skotsko, Spojené království

Milán

Adresa, 1. řádek
Politecnico di Milano
Piazza Leonardo da Vinci, 32, 20133 Milano MI, Italy

Milán, Lombardie, Itálie

Mnichov

Adresa, 1. řádek
TUM School of Management
Arcisstraße 21, 80333 München, Germany

Mnichov, Bavorsko, Německo

Peking

Adresa, 1. řádek
Beijing Jiaotong University School of Economics and Management
Siyuan East Building, Beijing Jiaotong University, Haidian District, Beijing 100044, China

Peking, Peking, Čína

Toulouse

Adresa, 1. řádek
Toulouse Business School
1 Place Alphonse Jourdain - CS 66810
31068 TOULOUSE Cedex 7, France

Toulouse, Occitanie, Francie

Akreditace

Programy