Plymouth College of Art

Úvod

Read the Official Description


Náš příběh

Studie zde a budete učil vysoce kvalifikovanými lektory a podporována odbornými techniky. Náš závazek pro naše studenty je na špičkové úrovni, v dílnách, studiích i mimo něj.

Naši lektoři se nejen nastavit úkoly a nechat dostat se na ní. Otevřené a dostupné, jsou odhodláni a zapojit do celé vysoké školy komunity, žijící a dýchající umění.

Jako umělci vědí, jak důležité je, aby zkušební nápady a zkušenosti. Oni pochopili, co to znamená vytvořit portfolio a připravit se na výstavu. Také vím, že je nezbytné, aby bylo možné, že prakticky stejně jako s myšlenkou. Naši vedoucí kurzu zařídit průmysl nastavit a vyhodnotit skutečný-život kalhotky, pomáhá studentům pochopit, jak uspět v podnikání - bez omezení kreativity nebo integrity.

Umění a komunita: Plymouth a za

Naše škola má silné vazby s širší veřejností. Provozujeme rušné národní a mezinárodní program hostujících umělců, výstavy, veřejné akce a partnerských aktivit. Jako student zde budete dělat spojení s umělci, průmyslu a potenciálními zaměstnavateli od prvního dne. V Plymouthu budete mít přístup k vynikající železniční a silniční dopravní spojení po celé Velké Británii - s pravidelnými vlaky do Londýna, Bristolu, Birminghamu, stejně jako další jihozápadě do Cornwallu. I když se sídlem v živé, prosperující město s velkým děje dál, budete mít jedinečnou situaci také mají snadný přístup k krásným výhledem na moře-přední (zvláštní přednosti patří k Hoe , Barbican a Royal William Yard ) a zvlněné krajiny ( Dartmoor , Noss Mayo , a Burrator jsou jen tři z mnoha okolních atrakcí).

Tradiční a vizionář

Mnohé umělecké školy jsou vyřazování tradičních řemesel, jako je tisk nebo analogové fotografie se více zaměřit na digitálních metod. I když máme jedny z nejlepších digitálních kurzy a zařízení v zemi, jsme také neustále vyvíjí a vylepšuje své tradiční klíčovými kurzů.

Pro ilustraci náš závazek, že jsme investovali do nové specializované umění, řemesla a digitální design centra. Fáze 1 se otevřel v září 2013 stojí téměř £ 8m, tyto stav-of-the-art keramiku, sklo a digitální designové dílny zahrnují celou řadu zařízení, jako je 3D tisk a řezání laserem. Podívejte se na více na fázi 2 otevření na jaře 2014.

Vybavení

Někteří říkají, že pravda řemeslo je již lze nalézt ve světě handmade věci. Tendence je pro tradiční řemesla ztratit své místo ve větším schématu věcí, i kdyby jen proto, že zabírají spoustu plochy a potřebují odbornou výuku a speciální technický personál.

Plymouth College of Art se tomuto trendu vzpírá. Zde budeme i nadále investovat do nových ateliérů a dílen, které předefinování vztahu mezi médii, výtvarného umění, digitální technologie a rukodělných tradic.

Zařízení Resource Centre (ERC)

Naše zařízení Resource Centre (ERC) domů kolem 6500 položek k dispozici pro naše studenty od do minuty digitální klasických analogových zařízení v oblasti pohyblivého obrazu, zvuku, hry a animace. Jako naši zkušení technici jsou odborníci sami v širokém spektru oborů, které bude poskytovat poradenství a pomoc s cílem zajistit, že máte technologii, které potřebujete, aby všechny vaše projekty úspěšné.

Veškeré vybavení je možné si zapůjčit zdarma u zaměstnanců a studentů po indukci a workshopy jsou pravidelně k dispozici, takže si můžete vytvořit technickou základnu dovedností v širokém spektru zařízení budovat své technické dovednosti základnu. Náš úvěr systém také umožňuje studentům, aby se zařízení mimo místa pro umístění a projektové práce.

Například může ERC dodat v malém měřítku digitální kompaktní fotoaparáty pro high-end digitálních zrcadlovek Nikon a průmyslových standardních digitálních stěn střední formát (první fáze). Analogové formáty kamer jsou k dispozici také na podporu, 35mm, 6x6, 6x4.5, 6x7, 5x4 a 10x8. Náš široký sortiment svítidel od Tungsten na flash s širokou škálou příslušenství a přenosné osvětlení vám umožní být kreativní s vaše projekty.

S ohledem na pohyblivý obraz ERC poskytuje video zařízení stravování pro 3 čip mini DV, Sony Z1 HD kamer na Arri SR2 Super 16mm, super 8 mm a 8 mm Bolex kamer. Související příslušenství jako jsou jeřáby, dolly dolly a sledování a Glide stabilní podpůrné systémy vačky jsou snadno dostupné.

Knihovna

Nacpaný odborných informací o designu, výtvarného umění, řemesel a médií, Plymouth College of knihovny Art je záviděníhodné zdroj nabízejí studentům více než 20.000 odborných knih a předplatné na více než 130 různých časopisech, časopisů a novin na podporu a informovat své studium.

Naše komplexní on-line webový katalog systému lze přistupovat z domova nebo na vysoké škole, stejně jako mnoho dalších on-line databází, jako je JSTOR a Oxford Art Online. Uživatelé mohou vyhledávat všechny on-line databází současně s metafind vyhledávací technikou dělat výzkum jednodušší a rychlejší. Přístup ke společnému akademické sítě (JANET) poskytuje další výzkumné a komunikační možnosti.

Patříme k několika profesních organizací, jako je British Film Institute, řemeslníci v Potters asociace a umění knihoven asociace, které umožňují studentům a zaměstnancům přístup k řadě odborné literatury a informačních služeb. Studenti mohou také používat knihovnu pro přístup k zásobu jiných knihoven prostřednictvím vnitrostátního režimu interloan a Plymouth Ústřední knihovna je jen minutu chůze od hotelu.

C reations doplňky

Creations Team jsou zkušení a na ruce, aby vám rady a podporu na vaše potřeby projektu. Výtvory zásoby základní umělecké materiály, včetně, - papír, karty, prkno, pauzovací papír, montáž desky, skicáky, sešity, pera, tužky, lepidla hole, lepicích pásek apod. K dispozici je také řada digitální úložiště, včetně CD a DVD. Specialista umění a designu materiálů lze objednat z výtvorů spolu s reprografických služeb, skenování a vazby. Široký formát inkoustové a fotografie tisk zařízení jsou k dispozici prostřednictvím Epson 9700, 9800 a 9880 tiskáren. Tisky lze provádět až do 44 "wide na paletě médií, včetně saténovým povrchem, Photo Rag nebo plátno. K dispozici je také fotografická Minilab Fuji a zařízení k usnadnění rychlé výtisky.

Tato zařízení jsou rovněž otevřeny pro veřejnost v závislosti na dostupnosti.

Naše historie

Na Plymouth College of Art, jsme hrdí na naše kořeny. Původní Plymouth umělecká škola byla otevřena dne 21. ledna 1856. V průběhu času se škola má různá místa, žádný z nich více než sto metrů nebo tak ze současné pozice (Cobourg Street, bývalý Park Street a Ebrington Street), až nakonec, v roce 1892, Jubilejní pomník Science, Umění a technická škola byla otevřena v Tavistock Road.

Tato budova se měl stát obětí poválečné přestavby asi 70 nebo tak roky později (mnoho Plymouthians, dokonce i ti, kteří nebyli studenty tam, opatrovat vzpomínky na velké viktoriánské struktury). Nicméně, to už dávno přestal domu Plymouth vysoká škola umění a řemesel, který pak přesídlil na bývalém areálu Palace Court School. To bylo dočasné opatření ačkoli, a v roce 1969, po vytvoření Plymouth polytechniky a vyčlenění architektury oddělení, byl dán souhlas k výstavbě nového školu umění a designu na to, co bylo Park Street, kde se původní Plymouth Drawing Škola začala více než 100 let dříve.

Designed by pak město Architect HJW Stirling, nová pětipatrová budova byla slavnostně otevřena dne 29. března 1974 se za cenu cca 300.000 liber. Méně než třicet let později byla budova rozšířena a zrekonstruována a náklady tentokrát odrazem míry inflace, skončila 5000000libra. S přiznaným cílem bylo první zastávkou na místě pro každého, kdo se zajímá o umění a designu, vysoká škola byla dobře nastavena pro budoucnost.

Pokračovali jsme investovat do našich zařízení, personál a Plymouth College of Art Campus v průběhu let a my jsme hrdí na to být v plném proudu s novým moderním umění, řemesel a designu křídla, v hodnotě více než £ 7.7m. První fáze tohoto vývoje byl otevřen v září 2013.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Programs
V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree:

Videos

Your Energy - Plymouth College of Art

Gallery Shorts: Gareth Neal

Gallery Shorts: Albert Irvin