University of Greenwich - Business school

Úvod

Read the Official Description

Proč si vybrat nás? University of Greenwich nabízí to nejlepší z obou světů, město a zemi. Jako student jste na prahu Londýna, ale s krémem z Kentu - kopce, pub-to-hospody procházky, přímořských letovisek a historických památek - není daleko. Education je o šíři, jakož i hloubky. Jedná se o místech a lidech, památek a kulturního dědictví, jakož i knihy a klávesnice. Tak ať nám řekne něco málo o tom, jak jsme se narodili, a jak jsme se rozrostli. Více než sto let služby Univerzita stopuje jeho kořeny k roku 1890, kdy byla Británie je druhým polytechnika otevřel poblíž Temže u Woolwich učit praktické a obchodní dovednosti, které v Londýně pracovníky. Inovátorem od startu polytechnika průkopníkem první den uvolňováním a sendvičových kurzů na částečný úvazek v zemi. V průběhu let řada specializovaných organizací, se připojily k instituci, dávat to různé silné stránky v předmětech, jako vzdělávání učitelů, architektury, strojírenství a historie. Jméno Temže polytechnika byla přijata v roce 1970. Stali jsme se na univerzitě v Greenwich, kdy jsme získali univerzitní stav v roce 1992.

Kde jsme? Univerzita má tři školní areály: Avery Hill, v jihovýchodní londýnské čtvrti Eltham; Greenwich, v historické londýnské čtvrti; a Medway, který je v Chatham Maritime, Kent. Rozmanitost a rozlišení Univerzita je hrdá na své rozmanité studentů. Lidé z více než 100 zemí rozhodnete studovat v Greenwichi, která je součástí mezinárodní studentské komunity 4000. Služby pro studenty se zdravotním postižením, nebo kteří mají dyslexii poskytnout podporu více než 1000. Mnoho z našich černých a dalších etnických menšin studentů podílet se na systému, který dvojice je s highfliers ve městě a jinde mentoringu. Studenti těžit z výzkumného prostředí, kde zaměstnanci podělí o své zkušenosti a odborné zázemí. V Greenwichi jsme si stanovili vysoké standardy pro kvalitu výuky a poskytnout profesionální tréninkové možnosti pro všechny lektory. Také měřit jsme názory studentů na našich služeb prostřednictvím naší výroční průzkum spokojenosti studentů, a pokud jsou nalezeny nedostatky řešíme je. Umění a kultura Každý rok univerzita nabízí svým nejvýznamnějších budov jako součást Londýn Open House architektonického festivalu, událost umožnit veřejnosti ocenit některé architektonické skvosty hlavního města. Univerzita také účastní každoroční Greenwich a Docklands International Festival, oslava hudby, divadla, tance a dalších divadelních umění v a kolem čtvrti. Naše pokračující podpora měsícem černošské historie přinesla řadu speciálních akcí na Greenwich Campus, včetně rozhovorů, prezentací a výstav. Také na Greenwich Campus, Stephen Lawrence Galerie představí tvorbu umělců ze všech prostředí. Nedávné výstavy patří Trace, dílo zkoumající procesy paměti, a Candy Pop a Juicy Lucy, představil v rámci zmrzliny dodávky, a inspirovaný autorových dětských vzpomínek pracovních prodeje zmrzlin svého otce. Studenti a zaměstnanci mají možnost zapojit se umění provedením s vysokoškolským kapelou, která hraje hudbu z swingové éry, a s vysokoškolským sborem.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Programs
V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: