City and Islington College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Zmocnitele vítejte

Děkujeme Vám za Váš zájem o City a Islington College.

Jsme londýnskou Leading College, a jediná vysoká škola v Londýně souzen vynikající na každé opatření Ofsted.

Jsme první volbou Další vzdělání Vysoká škola pro tisíce mladých lidí, kteří celém Londýně dosahují vynikajících akademických výsledků. 1.400 z našich studentů postupoval k vysokoškolskému vzdělání v loňském roce.

Naším posláním je poskytovat výjimečné studijní zkušenosti pro naše studenty a pomoci jim dosáhnout jejich cíle. Mnohé z úspěchů, které naši studenti jsou neuvěřitelné a neobvyklého. Ze širokého spektra výchozích bodů, studenti ukazují, že se správným postojem a přístupem, a s podporou kreativní a odborných pracovníků, výjimečné věci se může stát. Odvážné ambice může být dosaženo.

Dostáváme mnoho externích ocenění, ale my jsme nejvíce pyšní uznání od našich studentů. 95% řekněte nám, se cítí respektována a bezpečí, že učení je dobré, a oni by doporučit kolegium příteli.

V City a Islington Vám nabízíme

Moderní a zajímavých míst se učit Zkušení a vysoce kvalifikovaní učitelé, kteří mají zkušenosti průmyslu, kteří jsou vášniví a brilantní na to, co dělají Individuální podpora s cílem zajistit jste úspěšní Obohacování příležitosti, pracovní zkušenosti a mentoring které vám pomohou získat základní životní dovednosti a zaměstnatelnosti

Studenti se učí v jednom z našich pěti středisek, z nichž každá je diskrétní komunita studentů a zaměstnanců se zaměřením na kurzy a kvalifikace v rámci určité specializace, které přicházejí společně tvoří jedinou vysokou školu, která je různorodá a vzrušující. Přes každou středu pracujeme s více než 200 zaměstnavateli, aby vám s čistými liniemi zraku k práci.

Ať užíváte akademické nebo odborné trasu do dalšího studia, jsem si jistý, že budeme mít kurz, který vyhovuje vašim potřebám. Velmi doufám, že si vyberete se k nám připojili a stát se součástí další kapitoly v našem úspěchu.

Hlavní Sir Frank McLoughlin KBE

Naše mise

Je to, co děláme dobře každý den - Výjimečná VZDĚLÁVÁNÍ pro každého studenta.

Naše vize

Je to, co budoucnost vypadá - TO BE LONDON předních College.

Dohromady, naše poslání a vize povzbudit a váží těch, kteří pracují v rámci kolegia - zaměstnanci, studenti, a partnery. Nejsou Bland výroky, které sedí zarámovaná na stěnu, do značné míry ignoruje: jsou katalyzátory pro akci.

Co je naším posláním znamená?

Poskytnout mimořádnou vzdělávání a odbornou přípravu pro každého studenta je naše poslání. Být výjimečný je být neobvykle dobrý v tom, co děláme, ale je výjimečná některé z času, pro některé studenty, je nedostatečná. Konzistence je klíčové.

Na City College a Islington výjimečné školení a vzdělávání:

Je přísně zaměřena na vytvoření nejlepší výsledky pro studenty Povolí a vyzývá všechny studenty, aby se zaměřily vysoko a dosahovat svých cílů Přesahuje kvalifikací; dát studentům dovednosti a vlastnosti, které potřebují pro dlouhodobý úspěch v globální ekonomice Má jasnou linii pohledu na práci Je velmi důležité, inovativní a na budoucnost zaměřená Je formován potřebám studentů a zaměstnavatelů

Je dodáván zaměstnanců, kteří jsou vášniví, znalosti a dopustil.

Co si vážíme?

Naše hodnoty jsou klíčové myšlenky a zásady, že lidé v naší společnosti a našimi partnery domnívají, že jsou důležité; definují způsob naší práce.

EXCELLENCE

Studenti a zaměstnanci jsou určeny pro velké učení; učení, které je trvale vysoká kvalita, relevantní a zaměřený na výsledky.

AMBITION

Ambice je součástí naší DNA jako organizace - jsme vždy hledají způsoby, jak růst a rozvíjet to, co děláme ve prospěch našich studentů Všichni naši studenti jsou podporovány, aby rozvíjely a dosahovat svých cílů. Naši zaměstnanci mají vysoké ambice pro každého studenta a pro sebe. Oni jsou vyzýváni, aby být odvážný a kreativní v jejich práci.

SPOLUPRÁCE

Studenti a zaměstnanci pracují společně na pomoc každý student dosáhnout úspěchu Úzce spolupracovat se zaměstnavateli a dalšími partnery; kreslení v externí odborníky, aby nám pomohli zajistit lepší výsledky pro studenty

PŘÍLEŽITOST

Každý, kdo je dán nejlepší možné příležitosti učit se a být úspěšný Každý student a každý člen personálu je považován za jedince a s úctou.

Naše historie

Od roku 1993 přes čtvrt milionu mladých lidí a dospělých studoval v oblasti dalšího vzdělávání v City a Islington College. Přišli se všemi druhy zkušeností a ambicí a reprezentoval všechny druhy londýnské pozadí. Oni studovali na mnoha úrovních - od začátečníků v angličtině jako druhý jazyk Foundation stupňů - a zápasil s širokou škálou témat a dovedností. V době, kdy jsem strávil na vysoké škole se pohybuje od jednoho do čtyř let a někteří absolvovali více programů studia.

Statistický titulek pokud jde o pokrok studentů, je toto: v roce 1993, dobře pod 50% žáků dosáhlo úspěchu ve svých kurzech. Do roku 2014 úspěšnost byla 85%.

Silné příběhy úspěchu, plus statistiky výkonu, inspekční zprávy a ocenění zachytit co nejúplnější obraz naší historii.

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
City and Islington College,
The Marlborough Building,
383 Holloway Road

N7 0RN Londýn, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium