City and Islington College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Zmocnitele vítejte

Děkujeme Vám za Váš zájem o City a Islington College.

Jsme londýnskou Leading College, a jediná vysoká škola v Londýně souzen vynikající na každé opatření Ofsted.

Jsme první volbou Další vzdělání Vysoká škola pro tisíce mladých lidí, kteří celém Londýně dosahují vynikajících akademických výsledků. 1.400 z našich studentů postupoval k vysokoškolskému vzdělání v loňském roce.

Naším posláním je poskytovat výjimečné studijní zkušenosti pro naše studenty a pomoci jim dosáhnout jejich cíle. Mnohé z úspěchů, které naši studenti jsou neuvěřitelné a neobvyklého. Ze širokého spektra výchozích bodů, studenti ukazují, že se správným postojem a přístupem, a s podporou kreativní a odborných pracovníků, výjimečné věci se může stát. Odvážné ambice může být dosaženo.

Dostáváme mnoho externích ocenění, ale my jsme nejvíce pyšní uznání od našich studentů. 95% řekněte nám, se cítí respektována a bezpečí, že učení je dobré, a oni by doporučit kolegium příteli.

V City a Islington Vám nabízíme

Moderní a zajímavých míst se učit Zkušení a vysoce kvalifikovaní učitelé, kteří mají zkušenosti průmyslu, kteří jsou vášniví a brilantní na to, co dělají Individuální podpora s cílem zajistit jste úspěšní Obohacování příležitosti, pracovní zkušenosti a mentoring které vám pomohou získat základní životní dovednosti a zaměstnatelnosti

Studenti se učí v jednom z našich pěti středisek, z nichž každá je diskrétní komunita studentů a zaměstnanců se zaměřením na kurzy a kvalifikace v rámci určité specializace, které přicházejí společně tvoří jedinou vysokou školu, která je různorodá a vzrušující. Přes každou středu pracujeme s více než 200 zaměstnavateli, aby vám s čistými liniemi zraku k práci.

Ať užíváte akademické nebo odborné trasu do dalšího studia, jsem si jistý, že budeme mít kurz, který vyhovuje vašim potřebám. Velmi doufám, že si vyberete se k nám připojili a stát se součástí další kapitoly v našem úspěchu.

Hlavní Sir Frank McLoughlin KBE

Naše mise

Je to, co děláme dobře každý den - Výjimečná VZDĚLÁVÁNÍ pro každého studenta.

Naše vize

Je to, co budoucnost vypadá - TO BE LONDON předních College.

Dohromady, naše poslání a vize povzbudit a váží těch, kteří pracují v rámci kolegia - zaměstnanci, studenti, a partnery. Nejsou Bland výroky, které sedí zarámovaná na stěnu, do značné míry ignoruje: jsou katalyzátory pro akci.

Co je naším posláním znamená?

Poskytnout mimořádnou vzdělávání a odbornou přípravu pro každého studenta je naše poslání. Být výjimečný je být neobvykle dobrý v tom, co děláme, ale je výjimečná některé z času, pro některé studenty, je nedostatečná. Konzistence je klíčové.

Na City College a Islington výjimečné školení a vzdělávání:

Je přísně zaměřena na vytvoření nejlepší výsledky pro studenty Povolí a vyzývá všechny studenty, aby se zaměřily vysoko a dosahovat svých cílů Přesahuje kvalifikací; dát studentům dovednosti a vlastnosti, které potřebují pro dlouhodobý úspěch v globální ekonomice Má jasnou linii pohledu na práci Je velmi důležité, inovativní a na budoucnost zaměřená Je formován potřebám studentů a zaměstnavatelů

Je dodáván zaměstnanců, kteří jsou vášniví, znalosti a dopustil.

Co si vážíme?

Naše hodnoty jsou klíčové myšlenky a zásady, že lidé v naší společnosti a našimi partnery domnívají, že jsou důležité; definují způsob naší práce.

EXCELLENCE

Studenti a zaměstnanci jsou určeny pro velké učení; učení, které je trvale vysoká kvalita, relevantní a zaměřený na výsledky.

AMBITION

Ambice je součástí naší DNA jako organizace - jsme vždy hledají způsoby, jak růst a rozvíjet to, co děláme ve prospěch našich studentů Všichni naši studenti jsou podporovány, aby rozvíjely a dosahovat svých cílů. Naši zaměstnanci mají vysoké ambice pro každého studenta a pro sebe. Oni jsou vyzýváni, aby být odvážný a kreativní v jejich práci.

SPOLUPRÁCE

Studenti a zaměstnanci pracují společně na pomoc každý student dosáhnout úspěchu Úzce spolupracovat se zaměstnavateli a dalšími partnery; kreslení v externí odborníky, aby nám pomohli zajistit lepší výsledky pro studenty

PŘÍLEŽITOST

Každý, kdo je dán nejlepší možné příležitosti učit se a být úspěšný Každý student a každý člen personálu je považován za jedince a s úctou.

Naše historie

Od roku 1993 přes čtvrt milionu mladých lidí a dospělých studoval v oblasti dalšího vzdělávání v City a Islington College. Přišli se všemi druhy zkušeností a ambicí a reprezentoval všechny druhy londýnské pozadí. Oni studovali na mnoha úrovních - od začátečníků v angličtině jako druhý jazyk Foundation stupňů - a zápasil s širokou škálou témat a dovedností. V době, kdy jsem strávil na vysoké škole se pohybuje od jednoho do čtyř let a někteří absolvovali více programů studia.

Statistický titulek pokud jde o pokrok studentů, je toto: v roce 1993, dobře pod 50% žáků dosáhlo úspěchu ve svých kurzech. Do roku 2014 úspěšnost byla 85%.

Silné příběhy úspěchu, plus statistiky výkonu, inspekční zprávy a ocenění zachytit co nejúplnější obraz naší historii.

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
City and Islington College,
The Marlborough Building,
383 Holloway Road

N7 0RN Londýn, Anglie, Spojené království