University of Westminster

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Naše univerzita má dlouhou a hrdou historii mezinárodní spolupráce a globální angažovanosti našich výzkumných partnerství, kolegů, studentů a absolventů z celého světa, vztahů s globálními univerzitami a poskytování inspirativních a praktických možností cestování pro naše studenty.

Uznání v pozdějším hodnocení světových vysokoškolských časů ve vysokoškolském vzdělávání, že jsme na Mezinárodním výhledu na světě 117. místo toho, že jsme na Mezinárodním výhledu v časopise International Higher Education Young Ranking na 28. místě, je svědectvím našeho úsilí o globální angažovanost.

Jsme domovem špičkového učebního a výzkumného prostředí a špičkové instituce zaměřené na praxi. V celé naší dlouhé historii jsme přivítali studenty ze všech oblastí života z celého světa do univerzitního společenství, které se věnovalo akademické dokonalosti, kulturnímu zapojení a osobnímu obohacení. Naše vzdělávací zkušenost se rozšiřuje mimo třídu i přes hranice. Studenti mají přístup k jednomu z největších studijních programů v zahraničí, které každoročně přivírají přes 1000 studentů z USA, Japonska a celé EU a partnerství s téměř 80 univerzitami ve 20 zemích, které mohou studenti studovat v rámci svého kurzu. Snažíme se inspirovat novou generaci globálních občanů.

Náš světový špičkový výzkum, vytvořený ve spolupráci se vzdělávacími institucemi a průmyslem po celém světě, má skutečný dopad. Z modulů kurzů, které umožňují studentům pracovat s charity a rozvíjet sociální podniky, výzkumné průkopnické nové metody rozsáhlého lesního požárního boje, Westminster nadále mění životy lidí na mezinárodní úrovni.

Naše budoucnost jako instituce je skutečně globální, neboť zajistíme, že naše celá Westminsterská komunita kolegů, studentů a absolventů jsou "globálními občany", kteří se mohou angažovat a pomáhat utvářet budoucnost světa.

Místa

Londýn

University Of Westminster

Adresa, 1. řádek
University of Westminster
309 Regent Street

W1B 2HW Londýn, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+44 20 7911 5000

Programy

MA