University of Westminster

Úvod

Read the Official Description

University of Westminster je dynamická mezinárodní vzdělávací instituce s význačným 175-letou historii, Se třemi školními areály v centru Londýna (Cavendish, Marylebone a Regent) A jeden v BrányJe domovem pro více než 20.000 studentů z více než 150 zemí.

Zavázala k vzdělávání pro profesní život, Westminster nabízí živé a podpůrné studijní prostředí, kde je inovativní, kreativní a vyhrazené studenti získají dovednosti a zkušenosti potřebné k úspěchu ve stále profesí. Náš pořady jsou náročná a obohacující. Westminster studenti mají přístup k nejmodernější zařízení a jsou vyučovány v rámci skutečně kosmopolitní prostředí pro vzdělávání.

The University of Westminster byl jmenován jedním ze 100 nejlepších mezinárodních univerzit na světě, a mezi top 10 v Londýně, po uvolnění globálních žebříčků univerzit na Times Higher Education je.

Academic Excellence

Naše akademické kvality a rozmanitost je podporováno více než 950 pedagogických pracovníků a více než 700 hostující podléhající specialistů. Naše kvalitní výzkum potvrzuje náš nejvyšší pozici v 2014 Research Excellence Framework (REF), QS Worldwide University Rankings, zařadil se k nám jako jeden z pěti největších univerzit ve Velké Británii Média, žurnalistika a komunikaceA naše Architektura Oddělení byl zařazen společný druhý ve Velké Británii tím, že cvičí architekty, podle vlivného architektů Journal. Westminster Law School získal nejvyšší možné hodnocení od Solicitors regulačním úřadem pro náš právní praxi Course.

Zaměstnatelnost

Zaměstnatelnost je v centru univerzity vizi pro budoucnost. Spolu s aliancí s profesními organizacemi (jako AMBA a RIBA), Naše globální síť akademického partnerství a 150.000 absolventi k nám připojit k vůdčích osobností a institucí po celém světě. Zajišťujeme naše kurzy jsou odborně relevantní. Náš Development Centre Kariéra tým vám pomůže rozvíjet své schopnosti profesního zařazení a poskytují poradenství v post-promoce příležitostí.

Ubytování a vybavení

Nabízíme širokou škálu ubytování pro studenty pro vysokoškoláky napříč kolejí, se sídlem v centru Londýna a Harrow. Naše pokoje mají k dispozici výborné zázemí, 24/7 bezpečnost a vysokorychlostní širokopásmové služby.

Jsme investovali více než 125 milionů £ v modernizovat naše kampusy, Z laboratoří a knihoven na studií a počítačových apartmá, budete moci využít nejnovějších špičkových technologií a zdrojů.

Pregraduální a postgraduální kurzy

The University of Westminster nabízí širokou škálu vysokoškoláka a postgraduálních kurzů na šesti fakultách: Architektura a zastavěného prostředí; Westminster Business School; Westminster Law School; Westminster School of Media, umění a designu; Věda a technika a Společenských a humanitních věd, Mnozí z našich kurzů spustit jak v lednu a září, poskytuje větší flexibilitu pro vstup.

Podpora pro zahraniční studenty

Naše podpora pro mezinárodní studenty zahrnuje návštěvy našich zaměstnanců ve vaší zemi, Předodjezdová poradenství, Letiště Meet and Greet a Zahraniční studenti Welcome programy, Máme také 65 po celém světě zástupci vzdělávání poskytuje individuální podporu. Poté, co zde můžete přistupovat rozsah studie, osobního a pracovního poradenství. Naše služby zahrnují Development Centre Kariéra, Poradenství, Anglický jazyk podpora a Unie studentů.

Poplatky a stipendia

Máme jeden z Spojeného království je největší stipendium režimy, které byly uznány podle časopisu Times Higher Education za vynikající podporu pro zahraniční studenty. Informace o našich školného a způsob platby lze nalézt na jednotlivých stránkách pro Vysokoškolák a postgraduální kurzů.

Dny otevřených dveří

Jedním z nejlepších způsobů, jak získat chuť života jako Westminster studenta je připojit se k nám na Vysokoškolák Dny otevřených dveří nebo Postgraduální Informační večer, Kde si můžete prohlédnout naše kampusy a splňují naše lektory a studenty

Virtuální Den otevřených dveří

Pokud nejste schopni nás navštívit osobně, proč ne vzít virtuální cestu po areálu a zaregistrovat pro Virtuální Den otevřených dveří? Můžete také získat přehled o životě našich mezinárodních studentů prostřednictvím našeho blogy a sociální média.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Programs
V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree:

Videos

Introduction to the University of Westminster

International Student Experience

London Is our Campus (Arabic) اللغة العربية

Introduction to the University of Westminster (Russian Subtitles) русские субтитры

Introduction to the University of Westminster (Mandarin Subtitles) 威斯敏斯特大学介绍

Contact

University Of Westminster

Adresa, 1. řádek Regent Street 309
W1B 2HW, United Kingdom
Website http://www.westminster.ac.uk/
Telefonní číslo +44 20 7911 5000