University of Westminster, Westminster Business School

Úvod

Read the Official Description

The University of Westminster byl založen jako první britské polytechniky v roce 1838. Od té doby se vyvinula do vysoké školy, který kombinuje oba metropolitní a kosmopolitní rozměry, a který je těsně spjat v podnikání, profesní a akademického života v Londýně, stejně jako v zámoří.

Univerzita byla vždy, a pokračuje být, nápaditý při uznávání nových potřeb a vypracování vhodných nabídky pro jeho mnoho cílových trzích. Univerzita má také silný a historický závazek k podpoře rovnosti a objímat rozmanitost. Jako místo pro práci nebo ke studiu, snažíme se posílit naši reputaci jako uvítací a inkluzivní organizace.

Vidění

Zkušenosti nabízíme

Pulzující studijní prostředí - podpořit inovace a tvořivost, informoval praxí, inspirovaný výzkumu, se zaměřením na globálně příslušných oblastech, ve kterých vynikají.

Rozdíl děláme

Budujeme novou generaci vysoce použitelných globálních občanů utvářet budoucnost.

Naše mezinárodní pověst

Jako globální vysoké školy nacházející se v některém světovém městě, jsme domovem pro více než 5000 studentů a 500 zaměstnanců ze zahraničí.

Westminster má pověst pro vynikající výsledky ve profesionálně příslušném výuce a učení a pro vysoce kvalitní výzkum. Nabízí více než 300 studijní obory, klademe zvláštní důraz na poskytování mezinárodních příležitostí pro Westminster studenty, aby se zajistilo, že vytvářejí prostředí, kde si studenti mohou rozvíjet schopnosti, dovednosti a znalosti požadované globální ekonomiky.

Jsme hrdí na naši dlouhou historii globálních vztazích a mají partnerství po celém světě - spojení se neustále snažíme o posílení a prohloubení.

Náš přední světový výzkum, produkoval ve spolupráci s globálním průmyslu a vzdělávacím institucím, má skutečný vliv ve světě kolem nás.

Mise

Budeme utvářet budoucnost profesionálního života tím, že:

jsou rozmanité, pulzující a inspirativní vzdělávací prostředí založení University of Westminster jako praktické výuky informoval vedení a výzkumné univerzity že je citlivý, metropolitní a kosmopolitní univerzitní slouží potřebám různých komunit vkládání internacionalizace, zaměstnatelnosti a zeleno-myšlení ve všem, co děláme

Hodnoty

Odvážný: Víme, že je to bez rizika neexistuje žádná inovace. Jsme tučný dost pochybovat o myšlenky, vyvolávají nové způsoby myšlení, strhnout přebytečný a zaměřit se na ty věci, na které se můžeme vyniknout.

Připojeno: Jsme integrovaný tým. Jsme o důvěře, spolupráci a konektivitu napříč našimi různých oborů a na celém světě.

Štědrý:

Vynikající: Požadujeme dokonalost. Chápeme důležitost kritického myšlení, disciplínu a odpovědnost, a očekáváme, že velmi nejvyšší standardy nás a naše studenty.

Udržitelného: Green-myšlení je v centru všeho, co děláme. Naším společným cílem je, aby respektovaly planetu a my jsme se zavázali k udržitelné postupy, a to jak na světové scéně a v našem vlastním pracovním prostředí.

naše dědictví

The University of Westminster může pochlubit bohatou historií a byl poskytuje studentům akademické kvality, kulturní angažovanosti a osobního obohacení od jejího založení jako polytechnického ústavu v roce 1838. Zde se můžete dozvědět trochu více o naší jedinečné dědictví a tradice excelence, které pomáhají formovat University dnes.

Místo pro průkopníky

Westminster příběh začal v roce 1838, když sir George Cayley zahájil polytechnická škola, ve 309 Regent Street v Londýně. V roce 1881, filantrop Quintin Hogg, koupil budovu Royal Polytechnic instituce a pohnul mladých mužů křesťanské Institute do 309 Regent Street, který se brzy stal veřejně financovaného Regent Street Polytechnic.

Od té doby se náš vzdělávací instituce má zajištěné pověst jako místo pro prvenství. Patří mezi ně:

První polytechnika ve Spojeném království (1838) otevření prvního veřejného fotografického portrétu studio v Evropě (1841) dějištěm první veřejné pohyblivého obrazu show ve Velké Británii, pořádané bratří Lumiere (1896) uspořádání prvního maratonu (na olympijských hrách v Londýně) nad již tradiční vzdálenosti 26 mil, 385 yardů (1908) nabízející I. stupně kurzů ve fotografické vědu, fotografii a mediálních studií (1960 a 1970) První moderní univerzitní vyhrát Cenu královny za podnikání - International Trade První University Partner ve Velké Británii UN Habitat, agentury, která se zabývá lidského osídlení a vývoje.

Polytechnice Instituce

Založeno pod vedením uznávaného vědce Sir George Cayley, polytechnické instituce na 309 Regent Street byl vytvořen s cílem prokázat, nové technologie a vynálezy pro veřejnost a hrál významnou roli v popularizaci vědy.

V roce 1841 se název změnil na The Royal Institution Polytechnic, když princ Albert, manžel královny Viktorie, se stal patronem.

Regent Street Polytechnic

Během 1860s, Quintin Hogg, mladý muž podnikání, začali poskytovat základní vzdělání pro některé z londýnských nejchudších dětí ve slumech v Covent Garden. Hogg vyvinula svou vizi poskytovat vzdělávací, sociální, sportovní a společenské příležitosti pro mladé dělníky u mladých mužů křesťanské ústavu. On koupil 309 Regent Street v roce 1882.

Nové denní a večerní kurzy v technických a komerčními subjekty byly zavedeny na podporu expandující ekonomiku jako Londýn se stal největším městem na světě.

Polytechnice se stal veřejně financované v roce 1891 a byl přejmenován na Regent Street Polytechnic.

Během první a druhé světové války kurzů směřovaly k válečnému úsilí, ujali se vedení v rekvalifikaci značnému počtu osob se zdravotním postižením vojáků vracejících se z války.

Polytechnic of centrálním Londýně (PCL) 1970-1992

1960 došlo k výraznému nový expanzní plán na Regent Street Polytechnic, transformovat ji do ústavu multi-site. Nová místo v Marylebone Road byl k domu školu architektury a pokročilých stavebních technologií, zatímco druhý nový web v New Cavendish Street byl k domu techniky a vědy.

V době, kdy byl dokončen nové budovy, Regent Street Polytechnic byl sloučen s Holborn College of Law, jazyků a obchodu tvořit polytechnice v centrálním Londýně (známý jako PCL).

Union Nově vytvořená studentů hostila několik předních kapel éry, včetně Jimi Hendrix a smetanou. Pink Floyd rovněž vytvořen na Polytechnic v tomto okamžiku.

PCL byl jedním z 30 nových polytechniky vytvořených v roce 1970, udělování titulů z Rady národní akademické Awards.

V průběhu příštích 20 let, PCL i nadále svůj závazek na částečný úvazek a večer vzdělání a propagoval rozsáhlý program krátkých kurzů pro střední-kariéra profesionálů, který přilákal více než 20.000 studentů ročně.

University of Westminster 1992- současná

PCL získal stav univerzity v roce 1992, přinášet právo udělit své vlastní stupňů a podílet se na veřejně financovaného výzkumu.

Dnešní University, s 22,000 studenty, je mnohem větší než jeho předchůdci a je strukturován do čtyř prostorů - Cavendish, Harrow, Marylebone a Regent.

Rozrůstající se do zámoří aktivita vedla univerzita byla udělena Cenu královny za podnikání v roce 2000 a znovu v roce 2005.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Ma / MSc V Oboru Marketingové řízení

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok September 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento magisterský studijní nabízejí strategickou perspektivu na marketingové řízení, disciplína, která je stále více vnímána jako rozhodující pro úspěch při dosahování obchodních cílů, a jako základní funkce v mnoha organizacích. V závislosti na vaší volbě modulů, svůj konečný nález může být buď Master of Arts (MA) nebo Master of Science (MSc). [+]

Tento magisterský studijní nabízejí strategickou perspektivu na marketingové řízení, disciplína, která je stále více vnímána jako rozhodující pro úspěch při dosahování obchodních cílů, a jako základní funkce v mnoha organizacích. V závislosti na vaší volbě modulů, svůj konečný nález může být buď Master of Arts (MA) nebo Master of Science (MSc). Studenti tohoto kurzu mají nárok na affiliate Professional Členství Chartered Institute of Marketing (CIM) a přístup k celé řadě odborných akcí. Obsah předmětu Budete rozvíjet strategickou perspektivu a rozšířit své stávající znalosti o marketingu a jeho začlenění do celkové podnikové strategie a struktury. Budete zdokonalovat své schopnosti pro analýzu komplexní marketingové a obchodní situace a přijímání rozhodnutí o vhodných postupů. Budete také zlepšit své kariérní vyhlídky v oblasti marketingu a všeobecných obchodních ploch. Vrcholem pro mnoho studentů je obytná víkend organizována jako součást tohoto kurzu - víkend pryč kombinující prezentací a workshopů s velkými příležitostmi k síti a poznat své spolužáky. Studenti tohoto kurzu těžit z volného přístupu na část materiálu na seznamu Samozřejmě čtení. Moduly Tyto moduly jsou svědčící o tom, co budete studovat na tomto kurzu. Hlavní moduly - MA Distribuce a management Cena Tento modul zahrnuje správu dvou základních prvků marketingového mixu. Budete uvažovat o stavebním uspořádání distribučních kanálů se zvláštním důrazem na identifikaci alternativ k dispozici marketingu. Strategické aspekty ceně konečnému spotřebiteli jsou rovněž zkoumány v kontextu cen prostřednictvím distribučního řetězce. Uznávajíce, že globální distribuční kanály jsou hlavním přispěvatelem k poškozování životního prostředí modul zkoumá udržitelnost a etické otázky spojené s distribucí a dopad těchto... [-]

MSc in Finance and Financial Law

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Londýn

[+]

přídavné moduly Modul se také zaměřuje na příslušných reforem bankovnictví a pojišťovnictví. Současná Mezinárodní finanční management [-]

MSc V Mezinárodní Hospodářské Politiky A Analýzy

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Londýn

Kurz si klade za cíl poskytnout vám in-hluboké znalosti a pochopení nejnovější vývoj v ekonomice, se zaměřením na praktické dovednosti a rozvoj dovedností potřebných pro pracovní ekonom. To je specificky zaměřen na ty s opravdovým zájmem o uplatňování ekonomiky na reálných situacích. [+]

Tento inovativní kurz nabízí jak MSC a MA proudy. To byl navržen tak, aby rozvíjet svou schopnost aplikovat ekonomickou analýzu na politických otázkách a obchodních problémů, které jsou často nejednoznačné a mnohotvárné. Ačkoli existuje silná teoretické jádro, průběh Těžiště předmětu je do značné míry o praktickém uplatňování ekonomických technik k problémům, a na rozvíjení schopnosti komunikovat s postřehy, které ekonomická analýza může poskytnout. Kurz byl vytvořen ve spolupráci s Government Economic Service (GES) - významného zaměstnavatele absolventů ekonomických ve Velké Británii. The University of Westminster je jen anglická univerzita, aby byla zajištěna GES doporučuje status pro postgraduální kurz ekonomie. Kurz si klade za cíl poskytnout vám in-hluboké znalosti a pochopení nejnovější vývoj v ekonomice, se zaměřením na praktické dovednosti a rozvoj dovedností potřebných pro pracovní ekonom. To je specificky zaměřen na ty s opravdovým zájmem o uplatňování ekonomiky na reálných situacích. Jakož i posílení své schopnosti aplikovat relevantní ekonomických principů v podpoře politiky a strategie rozvoje, kurz si klade za cíl rozvíjet své schopnosti komunikovat složité otázky, které široké publikum, vaše povědomí o významných zdrojů ekonomických a finančních dat, problémů, kterým čelí při provádění hodnocení politik a své schopnosti pro sebeuvědomění a skupina pracuje. Obsah předmětu Získáte pochopení klíčových pojmů v ekonomii, které jsou základem politiky ve veřejném sektoru a obchodní rozhodování. To zahrnuje různé scénáře, kde budeme zkoumat možnost náklady, rovnováhy a nerovnováhy, strategické interakce, selhání trhu a související koncept externalit. Budete rozvíjet své analytické schopnosti použitím těchto konceptů na aktuální výzvy, kterým čelí profesi, na obou makro a... [-]

MSc V Mezinárodním řízení Rozvoje

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Londýn

Tento kurz vám poskytne pevný pochopení teorie vývoje v mezinárodním kontextu, se zvláštním zaměřením na tom, jak spojit teorii do praxe a vytvořit si praktické znalosti v rozsahu rozvojových disciplín. [+]

Tento kurz vám poskytne pevný pochopení teorie vývoje v mezinárodním kontextu, se zvláštním zaměřením na tom, jak spojit teorii do praxe a vytvořit si praktické znalosti v rozsahu rozvojových disciplín. Kurz si klade za cíl zvýšit svou schopnost kriticky zhodnotit hospodářské, politické a sociální faktory, které ovlivňují životní prostředí rozvojové politiky, na národní i mezinárodní úrovni. V průběhu tohoto magisterského stupně, budete rozvíjet techniky řízení a dovednosti a schopnost aplikovat je v kontextu rozvoje. Prostřednictvím empirického výzkumu a analýzy, budete mít příležitost rozvíjet odborné znalosti v určitém aspektu řízení rozvoje. Kurz je navržen tak, aby vás připraví na kariéru v řízení rozvoje s mezinárodní organizací, nevládního subjektu nebo rozvojové agentury vlády. Naši absolventi jsou nevládní organizace programové důstojníci, obchodní poradci, projektoví manažeři, mikro finanční specialisté a vývoj konzultanti. Někteří z našich absolventů také nastavit vlastní rozvojové charity nebo přistoupil k výzkumu a výuky PhD. Obsah předmětu Naši stálí přispěvatelé do výukových a vzdělávacích aktivit patří zkušení polní praktiky čerpané z mezinárodních rozvojových a nevládních organizací. Aktivní a poptávka vedené učení je ústředním způsob učení na hřišti. Učení je založený studuje na reálných případových studií s úředním projektové materiály a data z průzkumu Světové banky, Mezinárodního měnového fondu a dalších rozvojových agentur. Jako součást tohoto kurzu budete mít možnost získat certifikaci PRINCE2 Foundation v oblasti projektového řízení. Vrcholem pro mnoho studentů jsou exkurze a společenské akce pořádané v dalším průběhu, které poskytují příležitost pro vytváření sítí a rozšíření vzdělávání v nových prostředích. Budete také těžit z volného přístupu na část materiálu... [-]

MSc V Oblasti řízení Nákupu A Dodavatelského řetězce

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Nákup a řízení dodavatelského řetězce MSc řeší strategickou úlohu řízení nákupu a dodavatelského řetězce. To také zkoumá dopad změn v regulačním a politickém prostředí a vlivu nových technologií a technik o současných a budoucích problémů v dodavatelském řetězci. [+]

Nákup a řízení dodavatelského řetězce MSc řeší strategickou úlohu řízení nákupu a dodavatelského řetězce. To také zkoumá dopad změn v regulačním a politickém prostředí a vlivu nových technologií a technik o současných a budoucích problémů v dodavatelském řetězci. V průběhu kurzu budete rozvíjet své znalosti osvědčených postupů řízení nákupu a dodavatelského řetězce, a zvýšit vaše pochopení důležitosti obchodních procesů a integraci činností prostřednictvím naší řady modulů. Sektory nákupu a dodavatelského řetězce se rozšiřují, takže absolventům náš pán je atraktivní na trhu práce. V závislosti na vašich zájmech a požadovanou profesní dráhu, budete mít příležitost se specializovat v mezinárodním právu nebo projektového managementu jako součást tohoto kurzu. Obsah předmětu Naše řada základních a přídavných modulů na tomto kurzu vybavuje si s odbornými znalostmi identifikovat problémy a vyvíjet řešení v rámci jak na nákup a širší dodavatelského řetězce. Naši lektoři kombinují tradiční přednášky s hrami pro ilustraci logistiky a dodavatelského řetězce a rozhovory externími reproduktory z průmyslu. Vrcholem pro mnoho studentů jsou exkurze a společenské akce pořádané v dalším průběhu, které poskytují příležitost pro vytváření sítí a rozšiřuje své učení v novém prostředí. Přečtěte si o nedávné exkurze do Siemens Urban Sustainability Centre na našem blogu. Jako součást tohoto kurzu budete mít možnost získat certifikaci PRINCE2 Foundation v oblasti projektového řízení. Budete mít také nárok na profesionální SAP certifikační slevy a těžit z volného přístupu k části materiálu na seznamu Samozřejmě čtení. Moduly Tyto moduly jsou svědčící o tom, co budete studovat na tomto kurzu. Hlavní moduly Business Process Integration SAP Budete... [-]

MSc V Oboru Finance, Bankovnictví A Pojišťovnictví

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Londýn

Studium Finance, bankovnictví a pojišťovnictví MSc vám umožní sledovat širokou škálu uplatnění v odvětví finančních služeb a k dalšímu studiu pro profesionální ústavu zkoušky. Tento rok trvající plný úvazek program je určen pro studenty, kteří chtějí pracovat v oblasti financí, finančních služeb a bankovnictví, investiční bankovnictví, retailového bankovnictví, pojišťovnictví, re-pojištění a zajištěné fondy jako soukromé poradci s klientem a finanční analýzy a to jak v veřejným a soukromým sektorem. [+]

V důsledku finanční krize 2007-2009, většina organizací v oblasti financí, bankovnictví a pojišťovnictví prochází velkými změnami. Tyto organizace jsou aktivně hledají doktorandy, kteří jsou disciplinovaní v těchto oblastech. Westminster Business School je jednou z jen hrstka britských univerzit nabízet magisterský titul v oboru Finance, bankovnictví a pojišťovnictví, přičemž schopnosti našich absolventů žádány na trhu práce. Studium Finance, bankovnictví a pojišťovnictví MSc vám umožní sledovat širokou škálu uplatnění v odvětví finančních služeb a k dalšímu studiu pro profesionální ústavu zkoušky. Tento rok trvající plný úvazek program je určen pro studenty, kteří chtějí pracovat v oblasti financí, finančních služeb a bankovnictví, investiční bankovnictví, retailového bankovnictví, pojišťovnictví, re-pojištění a zajištěné fondy jako soukromé poradci s klientem a finanční analýzy a to jak v veřejným a soukromým sektorem. Obsah předmětu Kurz je navržen tak, aby vám základní pochopení role a provoz finance, bank a pojišťoven. Kurz je dodáván vysoce kvalifikovaní jedinci s rozsáhlým výzkumem zkušenostmi a silným průmyslem odkazy. Během svého studia, získáte základní znalosti a dovednosti, které budou nastaveny základy pro úspěšnou kariéru v odvětví finančních služeb, a získáte přístup k naší stále rostoucí sítě absolventů, který bude podporovat váš profesní rozvoj po vaší promoci. Vrcholem pro mnoho studentů jsou exkurze a společenské akce pořádané v dalším průběhu, které poskytují příležitost pro vytváření sítí s kolegy, absolventy a profesionály. Studenti tohoto kurzu těžit z volného přístupu k části materiálu na čtení seznamu kurzů a on-line objednání Financial Times. Moduly Tyto moduly jsou svědčící o tom, co budete studovat na tomto kurzu. Hlavní moduly... [-]

MSc V Oboru Finance A účetnictví

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Londýn

Tento kurz byl navržen tak, aby rozvíjet znalosti, dovednosti, zájmy výzkumu a kariérní vyhlídky ti, kteří pracují nebo chtějí pracovat v oblasti financí, řízení finančních prostředků nebo účetnictví. To je zvláště užitečné, pokud jste absolvent s malou nebo žádnou zkušenost účetnictví, protože nabízí možnost studovat moduly, které pokryjí tento nedostatek. [+]

Tento kurz byl navržen tak, aby rozvíjet znalosti, dovednosti, zájmy výzkumu a kariérní vyhlídky ti, kteří pracují nebo chtějí pracovat v oblasti financí, řízení finančních prostředků nebo účetnictví. To je zvláště užitečné, pokud jste absolvent s malou nebo žádnou zkušenost účetnictví, protože nabízí možnost studovat moduly, které pokryjí tento nedostatek. Pokud jste absolvent členem organizace účetních ve Velké Británii, nebo ekvivalent v zámoří, můžete žádat až čtyři výjimky z tohoto Masters žádosti o akreditaci předchozího Certifikačního učení. To by vám umožní dokončit učil část kurzu v jednom semestru. Kurz poskytuje osvobození od 7 papíry z Asociace certifikovaných účetních (ACCA) zkoušky. Westminster Business School je ACCA Gold schválený učení partner a jeden z mála institucí ve Velké Británii, kde se můžete kvalifikovat na tolika ACCA osvobození od daně při ukončení jednoročního kurzu. Kromě toho, absolventi kurzu mají možnost zadat trasu průjezdu Chartered Institute of Management účetních (CIMA). Po úspěšném absolvování zkoušky brány, studenti získají výjimky z 12 ze 17 CIMA vyšetření. Obsah předmětu Jako postgraduální studentka financí budete mít přístup k Suite pro finanční trhy, která využívá počítačový systém Bloomberg pro monitorování v reálném čase změnách na finančním trhu a trendy. To je k dispozici velmi málo britských univerzit zdroj, a ten, který poskytuje moderní a progresivní výukové prostředí kombinující teorii financí s praxí. Vrcholem pro mnoho studentů jsou společenské akce pořádané v dalším průběhu, které poskytují příležitost pro vytváření sítí s ostatními studenty a absolventy. Studenti tohoto kurzu také těžit z volného přístupu na část materiálu na seznamu Samozřejmě čtení.... [-]

MSc V Oboru Globálních Financí

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Londýn

Kurz je navržen tak, aby vám s odbornými znalostmi v oblasti mezinárodních financí a umožní vám pokračovat v kariéře v rámci finanční profese. Stejně jako silné disciplinární základně v mezinárodních financí, budete čerpat z dalších příbuzných oborů, včetně účetnictví, kvantitativní metody a ekonomiky, a tak být schopen spolupracovat s odborníky v jiných oblastech a současných poznatků a analýzy pro laiky. [+]

Kurz je navržen tak, aby vám s odbornými znalostmi v oblasti mezinárodních financí a umožní vám pokračovat v kariéře v rámci finanční profese. Stejně jako silné disciplinární základně v mezinárodních financí, budete čerpat z dalších příbuzných oborů, včetně účetnictví, kvantitativní metody a ekonomiky, a tak být schopen spolupracovat s odborníky v jiných oblastech a současných poznatků a analýzy pro laiky. Kurz je určen pro lidi bez podrobného předchozí znalosti mezinárodních financí, i když je to žádoucí. Obsah předmětu Během svého studia, budete mít přístup k významným nástrojem v Suite pro finanční trhy, která využívá počítačový systém Bloomberg pro monitorování v reálném čase změnách na finančním trhu a trendy. To je k dispozici velmi málo britských univerzit zdroj, a ten, který poskytuje moderní a progresivní výukové prostředí kombinující teorii financí s praxí. Kromě toho, jak student na tomto kurzu obdržíte studentský členství v Chartered Management Institute (CMI) a přístup k profesionální sítě CMI, příležitost k účasti na akcích a získat nejnovější zprávy z oblasti vedení a řízení. Moduly Tyto moduly jsou svědčící o tom, co budete studovat na tomto kurzu. Hlavní moduly Behaviorální finance Jedná se o relativně nový a stále populárnější obor, který poskytuje vysvětlení ekonomických rozhodnutí lidí tím, že kombinuje behaviorální a kognitivní teorii psychologie s konvenčními ekonomie a financí. Analýza dat Prostřednictvím tohoto modulu, který bude zahrnovat celou řadu metod analýzy dat a koncepcí. Finanční trhy a instituce Tento modul poskytuje podrobné pokrytí a analýzu globálních finančních trhů a institucí. Globální finanční trhy Tento modul se zabývá oběma... [-]

MSc V Oboru Investic A Rizikového Financování

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento kurz poskytuje důkladnou teoretickou i praktickou průpravu v klíčových aspektů investic a rizikového financování, dodávané do intenzivního výukovém prostředí. Dozvíte se, jak aplikovat poznatky a teorii jste získali ve třídě na reálných problémů, kterým čelí mezinárodní odvětví finančních služeb a finanční řízení podniku komunitu. Tato praktická aplikace principů investičních a riziko, je jednou z hlavních předností tohoto programu. [+]

Tento kurz poskytuje důkladnou teoretickou i praktickou průpravu v klíčových aspektů investic a rizikového financování, dodávané do intenzivního výukovém prostředí. Dozvíte se, jak aplikovat poznatky a teorii jste získali ve třídě na reálných problémů, kterým čelí mezinárodní odvětví finančních služeb a finanční řízení podniku komunitu. Tato praktická aplikace principů investičních a riziko, je jednou z hlavních předností tohoto programu. Rozvoj vzdělání a dovedností je integrován s dostupnými v našich finančních trhů Suite (FMS) zdroje, state-of-the-art virtuální obchodní prostředí v místnosti. FMS je propojen se systémem Bloomberg, vedoucí zdroj ekonomiky a kapitálových trhů informací dostupných na globální profesionální finanční komunitou. Poskytování tohoto zdroje Bloomberg, spolu s akademické a profesní příležitosti rozvoje kariéry jsou hlavními důvody, proč se naši studenti raději zvolit tento program. Po úspěšném absolvování kurzu, máte nárok na studentské členství v Chartered Institute pro cenné papíry a investice (CISI) - poskytující finanční služby profesní organizace. Některé z výhod patří bezplatné účasti na CPD událostí, přístupnost zprávy průmyslu a online zdroje. Obsah předmětu Kurz existuje již od roku 1999 a nadále vyvíjet vyhovět měnícím se vzdělávacích potřeb investic a rizik finančního profesionála. Je to dodává kvalifikovaných akademiků a odborníků, kteří pracovali mnoho let v oboru a jsou aktivně zapojeny do výzkumu a poradenství. Kurz se skládá ze základních modulů, které vám pomohou získat schopnost provádět kvantitativní investice a analýz rizik na různých finančních nástrojů a strukturovaných produktů. Dozvíte se také, jak používat produkty kapitálového trhu pro investiční a rizikových aplikací financí. V důsledku toho budete rozvíjet dobré přenositelné dovednosti a... [-]

MSc V Oboru řízení Projektů

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Projektový management MSc je navržen tak, aby je vybavit sadou testovaných dovedností pro plánování, delegování a monitorování projektů. Kurz poskytuje znalosti a nástroje, které pomáhají realizovat strategie pro změnu, udržitelným způsobem, s cílem ovlivnit pokrok v rámci firmy nebo organizace. Také se naučí rámce řízení o spuštění projektu a jak zacházet s tím spojených rizik. [+]

V dnešním podnikatelském prostředí managementu efektivní projektu (PM) je nedílnou ovlivňovatel úspěchu. Navíc, PM-související dovednosti, jako je plánování, řízení rizik, řízení kvality a řízení komunikace jsou nezbytné ke kontrole stále složitější projekty, které umožňují špičkové organizace, aby zůstaly konkurenceschopné na světovém trhu. V projektu řízení Magisterský je hledán po mnoho organizací, a to jak ve veřejném i soukromém sektoru. Kurz je vhodný pro absolventy v oblasti podnikání, výpočetní techniky a inženýrství, s afinitou k organizování, běh nebo se podílejí na projektech. Projektový management MSc je navržen tak, aby je vybavit sadou testovaných dovedností pro plánování, delegování a monitorování projektů. Kurz poskytuje znalosti a nástroje, které pomáhají realizovat strategie pro změnu, udržitelným způsobem, s cílem ovlivnit pokrok v rámci firmy nebo organizace. Také se naučí rámce řízení o spuštění projektu a jak zacházet s tím spojených rizik. Procesy projektového řízení, které se naučíte na tomto kurzu jsou v souladu s projektovým řízením orgánů znalostí, Project Management Institute a je široce přijímán jako nejlepší praxe v oblasti projektového řízení. Westminster Business School je jednou z jen hrst vysokých škol, která je způsobilá poskytovat akreditované certifikaci PRINCE2. Takže kromě tohoto postgraduální kvalifikace, dostanete příležitost získat také hodně hledal po PRINCE2 certifikátů. Obsah předmětu Tento kurz zahrnuje teoretické i praktické obsahu. To vám nabízí možnost stavět na svém prvním stupni nebo pracovní zkušenosti s rozsahem znalostí a dovedností, což vám umožní úspěšně zvládnout zvyšující se počet projektů na popud organizace, které chtějí zlepšit jejich hodnotové propozice. Kromě toho poskytuje ideální příležitost k dosažení hodně... [-]

MA

MA in International Economic Policy & Analysis

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Londýn

[+]

Jako ekonomie postgraduální, můžete se těšit na vynikající kariérní vyhlídky. [-]

Ma V Marketingové Komunikaci

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok September 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Marketingové komunikace zahrnuje výběr a použití hlavních komunikačních nástrojů dostupných pro organizaci při prosazování svých marketingových cílů. Tato práce je často provádí specializované agentury, a zahrnuje jak strategické myšlení a rozvoj tvůrčích řešení. To volá po směs znalostí založených na výzkumu s praxí vysoké úrovni, často velmi kreativní, dovednosti. [+]

Marketingové komunikace zahrnuje výběr a použití hlavních komunikačních nástrojů dostupných pro organizaci při prosazování svých marketingových cílů. Tato práce je často provádí specializované agentury, a zahrnuje jak strategické myšlení a rozvoj tvůrčích řešení. To volá po směs znalostí založených na výzkumu s praxí vysoké úrovni, často velmi kreativní, dovednosti. V rámci kurzu budete mít možnost skládat zkoušky pro profesionální diplom v oblasti digitálního marketingu a po úspěšném absolvování zkoušky se stal profesionálním členem Digital Marketing Institute. Obsah předmětu Předmět pokrývá hlavní marketingové komunikační techniky. To vám poskytuje dostatečnou založení v marketingu, které vám umožní snadno pracovat s lidmi v průběhu celého procesu marketingového řízení. Konečným cílem kurzu je prohloubit individuální kariérní postup vyhlídky díky znalosti, jak použít akademické učení, aby co nejlépe marketingové komunikace praxi. Vrcholem pro mnoho studentů jsou studijní cesty a návštěvy podniků pořádaných v dalším průběhu, které poskytují příležitost pro vytváření sítí a rozšíření vzdělávání v nových prostředích. Moduly Tyto moduly jsou svědčící o tom, co budete studovat na tomto kurzu. Celoroční modul Současné problémy na marketingovou komunikaci V tomto modulu přijde pochopit podstatu učení a jak nejlépe učit. Budete přemýšlet o vašem pokroku a rozvoje v celém průběhu, který vám pomůže generovat plán osobního rozvoje. Budete diskutovat současný stav poznání v oblasti integrované marketingové komunikace (IMC), a diskutovat o nové nápady v marketingových a mediálních otázkách. IMC vyvinula v posledních 20 letech bude důležitým prvkem v procesu marketingového řízení. To zahrnuje všechny komunikační nástroje, chování spotřebitelů, výzkumu a strategie, na které se vztahuje samozřejmě, a snaží... [-]

Ma V Mezinárodním Podnikání A Managementu

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Londýn

Tento kurz přitahuje studenty ze všech koutů světa a odráží hlavní oblasti mezinárodního obchodu. To integruje teoretické znalosti s praktickými dovednostmi firmě v globálním kontextu, a také vám dává příležitost rozvíjet své dovednosti znalosti a správu, takže můžete pokračovat v kariéře v nadnárodních společnostech, zámořského obchodu a mezinárodních organizací. [+]

Snadnější komunikace, účinnější mezinárodní doprava, přemístění výroby a služeb, a významný nárůst ekonomické migrace dělali studium mezinárodního obchodu a managementu stále důležitější. Tento kurz přitahuje studenty ze všech koutů světa a odráží hlavní oblasti mezinárodního obchodu. To integruje teoretické znalosti s praktickými dovednostmi firmě v globálním kontextu, a také vám dává příležitost rozvíjet své dovednosti znalosti a správu, takže můžete pokračovat v kariéře v nadnárodních společnostech, zámořského obchodu a mezinárodních organizací. Obsah předmětu Vrcholem pro mnoho studentů jsou studijní cesty a návštěvy podniků pořádaných v dalším průběhu, které poskytují příležitost pro vytváření sítí a rozšíření vzdělávání v nových prostředích. Studenti tohoto kurzu také těžit z volného přístupu na část materiálu na seznamu Samozřejmě čtení. Moduly Tyto moduly jsou svědčící o tom, co budete studovat na tomto kurzu. Hlavní moduly Obchodní Metody výzkumu Modul si klade za cíl rozvíjet své znalosti a způsobilost ve výzkumného procesu a uplatňování metod výzkumu v oblasti podnikání a řízení. Finanční analýza pro manažery V tomto modulu se zaměří na interpretaci firemních finančních zpráv, a rozvíjet důvěru a znalosti potřebné k využití finančních technik a konceptů v obchodní rozhodování. Strategie lidských zdrojů pro Mezinárodní manažer Tento modul má za cíl pomoci identifikovat své pravděpodobný budoucí role jako manažer, a příspěvek personálního řízení společné organizace cílům. Správa informací Tento modul vám pomůže pochopit informačních systémů, bylo možné posoudit různé informační potřeby organizace, a umožní vám posoudit rostoucí význam elektronického obchodu v obchodním světě. International Business Strategy Modul nabízí kritické, teoreticky informován přezkoumání postupy mezinárodního řízení podniku. Mezinárodní... [-]

Ma V Mezinárodním řízení Lidských Zdrojů

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Londýn

Kurz je navržen tak, aby apelovat na kandidáty ze zemí mimo Spojené království, kteří chtějí vykonávat nebo zlepšit kariéru v řízení lidských zdrojů, který má nebo může mít, mezinárodní rozměr. Studenti studují zajímavou řadu modulů zaměřených na mezinárodní korporátní HRM, mezinárodní personální řízení a organizační analýzu a rozvoj. [+]

Kurz je navržen tak, aby apelovat na kandidáty ze zemí mimo Spojené království, kteří chtějí vykonávat nebo zlepšit kariéru v řízení lidských zdrojů, který má nebo může mít, mezinárodní rozměr. Studenti studují zajímavou řadu modulů zaměřených na mezinárodní korporátní HRM, mezinárodní personální řízení a organizační analýzu a rozvoj. Tento magisterský vám konkrétně umožňuje postavit tělo praktických dovedností a teoretických znalostí kolem řízení organizací v rámci různých mezinárodních kontextech, což vám umožní získat ucelený, specializovaného orgánu příslušného znalostí. Westminster Business School je ve schváleném zdravotním středisku pro Chartered Institute of Personnel a rozvoj (CIPD) a tento kurz byl akreditován CIPD jako splňující kritéria znalosti pro profesionální členství. To znamená, že jakmile jste prošel míru a vzhledem k CIPD důkazy o vaší praxe na pracovišti získáte odbornou úroveň Chartered členství s spojovací a zaplacení příspěvku pro univerzitou. Obsah předmětu Studenti kurzu budou vystaveny na širokou škálu současných pohledů na klíčový vývoj v místě a okolí mezinárodního managementu lidských zdrojů a organizační analýzy, které poskytují přístup k celé řadě alternativních akademických a praktického názory. Budete zkoumat relevantní otázky a jejich významu pro jednotlivce i organizace na místní, národní a mezinárodní úrovni. Kromě toho, jak student na tomto kurzu obdržíte studentský členství v Chartered Management Institute (CMI) a přístup k profesionální sítě CMI, příležitost k účasti na akcích a získat nejnovější zprávy z oblasti vedení a řízení. Moduly Tyto moduly jsou svědčící o tom, co budete studovat na tomto kurzu. Hlavní moduly Srovnávací pracovněprávních vztahů Budete analyzovat, jak jsou lidé podařilo - a HR... [-]

Ma V Oblasti řízení Lidských Zdrojů

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento kurz nabízí zajímavé a náročné moduly a možnosti. To bude vyhovovat absolventy mají v úmyslu pracovat v oblasti HR, stejně jako ty, které již pracují v oboru a chtějí rozvíjet svou kariéru. V návaznosti na pochopení teorie a praxe řízení lidských zdrojů technik, poskytuje profesionálně cílený a výzkum informovaný kombinaci akademické a praktické informace, povzbuzovat kritické reflexe o současných HRM přístupů. [+]

Tento kurz nabízí zajímavé a náročné moduly a možnosti. To bude vyhovovat absolventy mají v úmyslu pracovat v oblasti HR, stejně jako ty, které již pracují v oboru a chtějí rozvíjet svou kariéru. V návaznosti na pochopení teorie a praxe řízení lidských zdrojů technik, poskytuje profesionálně cílený a výzkum informovaný kombinaci akademické a praktické informace, povzbuzovat kritické reflexe o současných HRM přístupů. Westminster Business School je Chartered Institute of Personnel a rozvoj (CIPD) schválené centrum. Kurz je akreditován CIPD jako splňující kritéria "znalosti" pro profesionální členství. To znamená, že jakmile jste úspěšně ukázal CIPD relevantní důkazy o vaší praxe na pracovišti, získáte odbornou úroveň Chartered členství, přičemž spojovací a zaplacení příspěvku pro univerzitou. Kromě toho, jak student na tomto kurzu obdržíte studentský členství v Chartered Management Institute (CMI) a přístup k profesionální sítě CMI, příležitost k účasti na akcích a získat nejnovější zprávy z oblasti vedení a řízení. Obsah předmětu Důraz ve třídě je na prolínání teorie a praxe, problém diagnostiku a výběr manažerských nástrojů pro zajištění nejvhodnějšího řešení vzniklé situace. Třídy jsou často běží na dílenském bázi, dává vám možnost dát dohromady své zkušenosti, stejně jako kreslení na odbornosti lektorů. Budete mít také možnost rozvíjet základní HR praktického dovednosti tím, že navštěvuje řadu praktických workshopů. Moduly Tyto moduly jsou svědčící o tom, co budete studovat na tomto kurzu. Hlavní moduly HRM v obchodním kontextu Budete zkoumat pracovní prostředí HR praktiky tím, že analyzuje dopad ekonomických, politických, sociálních a technologických faktorů. Řízení lidských zdrojů Budete prozkoumat různé přístupy k řízení... [-]

Ma V řízení

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento kurz je určen na rozvoj obecných manažerských dovedností, které potřebujete v rychle se měnícím hospodářském prostředí. Stejně jako dává vám podpůrnou znalosti a vědomosti potřebné pro efektivní fungování v manažerské roli bude samozřejmě rozvíjet své analýzy, řešení problémů a proaktivní myšlení. Vzhledem k tomu, samozřejmě postupuje, důraz se vyvíjí z provozu do strategického přístupu. [+]

Tento kurz je určen na rozvoj obecných manažerských dovedností, které potřebujete v rychle se měnícím hospodářském prostředí. Stejně jako dává vám podpůrnou znalosti a vědomosti potřebné pro efektivní fungování v manažerské roli bude samozřejmě rozvíjet své analýzy, řešení problémů a proaktivní myšlení. Vzhledem k tomu, samozřejmě postupuje, důraz se vyvíjí z provozu do strategického přístupu. Studium Management MA vám dá příležitost k získání okamžitě použitelné dovednosti a manažerské povědomí; zatímco učení o procesech a postupech jiných organizací z vrstevníky a případových studií analýzy. Obsah předmětu Studenti jsou podporovány prostřednictvím virtuálního výukového prostředí přistupuje k jejich moduly na tabuli místě a využijí současných časopisů a e-knih, stejně jako podcasty a dalších podpůrných prostředků. Srážky studenti mohou domluvit schůzky s knihovníky pro konkrétní podporu vyhledávání nebo se zúčastnit večer nebo studijních dovedností stuha semináře mluvčího. Každý student má osobní učitele a také poskytnout další podporu pro dyslektické a studentů se zdravotním postižením. Studenti, kteří úspěšně splnit svůj magisterský titul jsou způsobilé student členství v Chartered Management Institute (CMI) a přístup k profesionální sítě CMI, příležitost k účasti na akcích a získat nejnovější zprávy z oblasti vedení a řízení. Vrcholem pro mnoho studentů je obytná víkend organizována jako součást tohoto kurzu - víkend pryč kombinující prezentací a workshopů s velkými příležitostmi k síti a poznat své spolužáky. Dodatečné síťové akce s profesionály vedení jsou organizovány v celém svém průběhu. Studenti tohoto kurzu těžit z volného přístupu na část materiálu na seznamu Samozřejmě čtení. Moduly Tyto moduly jsou svědčící o tom, co budete studovat... [-]

Videos

Student Life at the University of Westminster

Westminster Business School MBA

Contact

University of Westminster, Westminster Business School

Adresa, 1. řádek 35 Marylebone Rd
London NW1 5LS, United Kingdom
Website http://www.westminster.ac.uk/wbs
Telefonní číslo +44 20 7911 5000