The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

Úvod

Read the Official Description

WMG je akademická oddělení University of Warwick, jeden z nejlepších ve Velké Británii deset vysokých škol a člen elitní Russell Group organizaci univerzit znamenat to nejlepší v oblasti výzkumu, vyučování a učení zkušenosti s bezkonkurenční spojení s průmysly.

WMG byla založena profesorem Lord Kumar Bhattacharyya v roce 1980 a prostřednictvím svého špičkových výzkumných projektů, efektivní přenos znalostí a výuky excelence, vede jako příklad toho, jak průmysl a akademická obec může efektivně spolupracovat.

Jako největší výrobní skupiny v Evropě a prostřednictvím celosvětové spolupráce, WMG nabízí bezkonkurenční postgraduální vzdělání pro více než 1500 studentů z celého světa každý rok. Naše zaměření na obchodní a manažerské kurzy jsou zvláště dobře navrženy pro ty, kteří chtějí pracovat v průmyslových odvětvích vedených technologií, což vám nabízí výhodu na trhu práce a současně vám poskytuje dovednosti a znalosti pro práci v různých odvětvích.

Okupační výsadní polohu mezi vysokými školami a průmyslem, naši pedagogičtí pracovníci mají zázemí ve vedoucích pozicích v průmyslu, zatímco našich výzkumných projektů se zaměřuje na řešení problémů reálného světa, které umožní našim studentům, aby prospěch z první ruky pochopení problémů, kterým čelí dnešní moderní průmysl ,

WMG MSc kurzy

Všechny naše kurzy jsou schváleny Ústavu inženýrství a technologie, a jsou navrženy tak, aby rozvíjet manažerské a vůdčí schopnosti v rámci zpracovatelského průmyslu, strojírenství, automobilový průmysl, logistiku, letectví, zdravotnictví a mnoha dalších odvětvích. Lektoři kurzů jsou vysoce kvalifikovaní s pozadím v Business nebo průmyslu a inovativních metod výuky jsou zaměstnáni, aby zajistily studentům zapojit prakticky ve studiu.

Naše portfolio magisterských kurzů jsou vhodné pro studenty s širokou škálu prostředí a aspirací. Obvykle je zapotřebí diplom v podnikání, strojírenství, nebo vědního oboru, ale jsou vhodné i pro absolventy numerate z jiných oborů řada našich kurzů.

 • MSc Cyber ​​Security a management
 • MSc Cyber ​​Security Engineering
 • MSc e-Business Management
 • Vedení MSc inženýrství Business
 • MSc Healthcare Provozní řízení
 • MSc Inovace a podnikání
 • Vedení MSc International Technology
 • MSc International Trade, strategie a operace
 • MSc Management pro Business Excellence
 • MSc výrobních systémů inženýrství a management
 • MSc programu a řízení projektů
 • Vedení MSc Servis a design
 • MSc dodavatelského řetězce a řízení logistiky
 • MSc Udržitelné Automotive Engineering

Pro přijetí do těchto programů, měli byste získali alespoň druhé třídy britským vyznamenáním (nebo ekvivalentní). Studenti z neanglicky mluvících zemí, bude také nutné, aby anglický jazyk kvalifikaci.

Akreditace Univerzita v Warwicku akredituje všechny naše kurzy. Řada našich magisterského kurzy mají také příležitost pro profesionální organizaci akreditace včetně Chartered Institute of nákupu a zásobování (CIPS), instituce inženýrství a technologie (IET), Ústavu vývozu (OIE) a Six Sigma Green Belt akreditaci. Viz individuální informace o detailech programu.

Vybavení

WMG má rozsáhlé laboratorní a dílenské vybavení, včetně světově třídy Engineering Hall a state-of-the-art International Digital Lab, která sídlí některé z nejpokročilejších digitálních výzkumných a vzdělávacích programů na světě. Jako oddělení, jsme vždy postupují a zlepšuje. Naše četné spolupráce s průmyslem nás vedl v září 2013 otevření Mezinárodního institutu pro inovace produktů a služeb a s výhledem do budoucna, budeme otevření Campus National Automotive inovací a WMG akademii pro mladé inženýry.

University of Warwick knihovna obsahuje více než milion tištěných titulů a 16.000 elektronických časopisů a nabízí vynikající prostředky, včetně studie sezení, tichých studovnách, skupina studoven a PC clusterech. Kromě toho, univerzitní Learning Grid plocha poskytuje studentům s 24/7 uvolněné vzdělávací prostředí pro individuální i týmové studovny, s působivou škálu multimediálních zařízení a zdrojů. Learning Grid v Leamington Spa byl otevřen v listopadu 2013 v naše studenty, kteří žijí mimo akademickou půdu. Další studie vybavení patří Learning Grid Rootes, postgraduální Hub, WMG vlastní IT sadu a Wi-Fi hotspoty v celé řadě společných prostor kolem univerzity.

Život na Warwicku

University of Warwick, který se nachází na atraktivním samonosná 700 akrů areálu se nachází přímo v centru Anglie na hranicích města Coventry (15 minut) a hrabství Warwickshire. S praktickými silniční a dopravní spojení, City of Birmingham (britský 2nd City) je jen 20 minut jízdy a vlakem se dostanete do Londýna jen jednu hodinu.

Živé, kosmopolitní Campus (zhruba třetina studentů pochází z mimo území Velké Británie s více než 145 národností jsou zastoupeny), má celou řadu vynikajících zařízení. Patří mezi největší kulturní středisko mimo Londýn (zahrnující kino, dvě divadla, konferenční prostory, uměleckou galerii a 1400 sedadla koncertní sál); působivé sportovní zařízení, které se používají k hostit mezinárodní sportovní akce, elitní tým výcvikové tábory a odborných koučování semináře; obchody, banky a mini supermarket; multi-víra University Duchovní a nově vyvinutý studenti spojení s bary, taneční podlah a mnoha potravin a nápojů prodejen.

Campus ubytování pro postgraduální studenty se skládá z moderní, komfortní pokoje, většinou s vlastní koupelnou, a s vysokorychlostním připojením k internetu a přístup k síti. Rezidence se nachází v příjemném zeleném prostředí a jsou v blízkosti všech zařízení, na akademické půdě.

Po studiu

WMG má silné vazby s průmyslem, které se používají k tomu reálné nahlédnutí do výuky, a vytvořit dynamický kulturu učení. To vede k absolventům bytí vyhledávané pro jejich pochopení a zkušenosti z podnikatelského světa spolu s technologické excelence. Několik mezinárodních společností navštívit WMG každý rok nábor přímo přes naše stáží režimu - poslední rekruti patří BMW, jeřábové, TATA Technologies, Intel, Reckitt Benckiser, JLR-, Apple, IBM, Caterpillar, aby jmenovali jen několik. University of kariéry služby Warwick je také vysoce aktivní a nabízí velkou podporu jak aktuální studenti a absolventů.

WMG je centrem pro excelenci ve výzkumu a mnozí z našich studentů dál pokračovat pokročilý výzkum v řadě oblastí. Mezi naše klíčové oblasti výzkumu a poradenství patří technologie E-Security, Digital Technology, Hybrid Automotive; Robotika; Informatika a virtuální realita, Aplikovaná neuroimaging, řízení životního cyklu produktu; Materiály; Udržitelnost; Lean Healthcare; Vizualizace a obchodní procesy.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět MSc - Magistr » Vidět MSc - HealthcareStudies »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr V Dodavatelském řetězci A Logistiky řízení (sclm)

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Spojené království Coventry

MSc v oboru dodavatelského řetězce a logistiky management je určena pro další rozvoj těch, kteří chtějí pracovat v oblasti logistiky a Supply Chain inženýrství a managementu ve výrobních a servisních organizací. [+]

The MSc v dodavatelského řetězce a řízení logistiky je určen pro další rozvoj těch, kteří chtějí pracovat v oblasti logistiky a dodavatelského řetězce inženýrství a řízení ve výrobních i servisních organizací.

Kurz vám poskytne s nástroji a technikami pro vyhodnocení, řízení a zlepšování služeb, procesů, funkční a dodavatelského řetězce a analýzu chování trhu.

Získáte znalosti o tom, jak hodnotit a řídit příslušné umožňující technologie a plánování zdrojů systémy využití podnikových s cílem zlepšit provozní funkce podniku. Budete také rozvíjet široké znalosti o vývoji a konstrukci strategie.

Struktura kurzu: ... [-]

Magistr V Inovací A Podnikatelského Ducha (IAE)

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Spojené království Coventry

Tento program je určen pro lidi s nebo bez pracovních zkušeností, kteří chtějí navrhovat, vyvíjet a provozovat své vlastní inovační řízený globálně orientované podniky. [+]

"Design, se vyvíjet a nastavení své vlastní inovace iniciované globálně orientované podnikání"

Navrženo pro ...

Lidé s nebo bez pracovních zkušeností, kteří chtějí navrhovat, vyvíjet a provozovat své vlastní inovační řízený globálně orientované podniky. Tento prakticky zaměřený kurz pokrývá proces od vytváření nových podnikatelské nápady, vyvíjí a zpřesňuje je, projektování infrastruktury a zahájení podnikání. Budete používat nejnovější metody a technologie na podporu tohoto procesu.

My vám poskytne ...

Znalosti aplikovat nejlepší praktické přístupy na nové podnikatelské návrhy s cílem maximalizovat své šance na úspěch. Příležitost k rozvoji a praktické dovednosti pro přípravu příslušných soudů, pokud jde o volby ve vašem rozvoj podnikání. Příležitosti k rozvíjení své koncepty produktů a služeb na úroveň startu Struktura kurzu: ... [-]

Magistr V Managementu E-business (e-bm)

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Spojené království Coventry

Naše MSc v e-Business Management je určen pro ty, kteří chtějí efektivně pracovat v e-podnikatelské prostředí a řídit buď přeměnou stávajících obchodních procesů nebo vytváření nových e-podnikatelské činnosti. [+]

Tento stupeň vybavuje studenty s dovednostmi, které jim umožní účinně fungovat v e-podnikatelské prostředí a ke správě nebo vést buď transformaci stávajících obchodních procesů či vytvoření nové e-podnikání; Program je vhodný pro absolventy z oblasti informačních technologií, strojírenství nebo přírodních věd pozadí a také řízení studenty s velkým zájmem v oblasti technologií a jak to může být efektivně použity na podporu konkurenceschopnosti. Předmět bude poskytovat techniky pro řízení strategického rozvoje organizací založených na e-business a vhodných technologií pro e-business. Studenti se naučí vyhodnocovat, řídit a zlepšovat provozní funkce organizace a aplikovat pojmy integrace systémů k navrhování a vývoji produktů a služeb prostřednictvím analýzy trhu.... [-]


Magistr V Mezinárodním Obchodě, Strategie A Provoz

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Spojené království Coventry

MSc v oboru mezinárodní obchod je navržen pro důkladnou znalost a pochopení provozních požadavků managementu a nezbytné pro úspěšné obchodování na mezinárodních trzích. [+]

The MSc v mezinárodním obchodě je navržen pro důkladnou znalost a pochopení provozních požadavků managementu a nezbytné pro úspěšné obchodování na mezinárodních trzích. Program je silně zaměřen na aplikaci teorie do praxe a jak dovednosti vyvinuté v celém studiu budou použity k nejlépe využít v profesionálním prostředí.

Struktura kurzu:

Kurz je modulární - každý student má kombinaci jádra a volitelných modulů. 9 modulů jsou studovány a posuzovány v úhrnu. Moduly se skládají z nominálně 40 hodin zaměřených výuku formou přednášek, seminářů, práce ve skupinách, prezentace, případové studie a e-learningu. To se vztahuje na plné ponoření, intenzivní týden. Moduly jsou hodnoceny Post modulu přiřazení. ... [-]


Magistr V Oblasti Počítačové Bezpečnosti A řízení (CSM)

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Spojené království Coventry

MSc v oboru kybernetické bezpečnosti a řízení je určen pro ty, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru jako kybernetická bezpečnost Professional nebo převzít vedoucí technické nebo manažerskou roli v organizaci [+]

MSc v oblasti kybernetické bezpečnosti a managementu je určen pro ty, kteří chtějí rozvíjet kariéru jako profesionální bezpečnostní profesionál nebo získat vedoucí technickou nebo manažerskou roli v organizaci kriticky závislé na datové a informační komunikační technologii. Je vhodný pro ty, kteří z počítačové vědy nebo informační technologie vzdělání pozadí nebo kurzy s významnou součást jeden. Pracovní zkušenosti budou rovněž považovány.

Přináší účinnou kybernetické bezpečnosti v globálním podnikatelském prostředí

V roce 2010 vláda Spojeného království oznámila investiční strategii ve výši 650 milionů liber do společnosti Cyber ​​Security a prohlásila, že Cyber-Security se stala prioritou "tier 1" vedle mezinárodního terorismu a významných národních incidentů. Velká Británie je jedním z mnoha vládami po celém světě, které uznávají závažnost hrozby, která se vynořuje z Cyber-koule. Naším cílem pro tento program MSc je poskytnout zaměření na strategický rozvoj a provádění kybernetické bezpečnosti v rámci organizace. Chceme rozvíjet strategické myslitele kteří chápou Cyber ​​hrozbu pro organizaci a jejích zdrojů a jsou schopni budovat a podporovat bezpečné systémy, které podporují strategickou růst podniku. Kurz pokrývá všechny aspekty kybernetické bezpečnosti, včetně zabezpečení sítě, počítačové bezpečnosti a zabezpečení informací. Spolu s tím, kurz je zaměřen na obchodním kontextu, aby studenti mohli postupovat ve své kariéře rychleji prostřednictvím organizací a jejich cílem je velmi zejména v manažerských pozicích.... [-]


Magistr V Oblasti Udržitelného Automobilový Průmysl (SAE)

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Spojené království Coventry

Rozvíjet schopnosti navrhnout a posoudit další generaci malým dopadem na životní prostředí automobilového průmyslu. [+]

Tento kurz je vhodný pro ty, která aspiruje stát výzkumné manažery, operace manažeři, hlavních techniků a technologií vedení v rámci strategicky důležitých oblastech elektrifikace vozidel a udržitelnosti. Budete mít manažerské dovednosti, technické povědomí, a vize, aby posoudila různé technologické možnosti v kontextu environmentálních právních předpisů a očekávání spotřebitelů na kvalitu vozidel, spolehlivost a výkon.

WMG má zavedenou dědictví vede automobilový výzkum v úzké spolupráci s průmyslem. Naše experimentální zařízení umožňují akademiky a praktiky spolupracovat na překonání strategické výzvy designu baterie a integrace, lightweighting vozidla, a digitální validaci.... [-]


Magistr V Programu A Vedení Projektu (ppm)

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Spojené království Coventry

Naše MSc v oboru řízení programu a projektů je určen pro ty, kteří se chtějí přestěhovat do projektového managementu, a to buď ve své současné technické a obchodní oblasti, nebo do nového oboru. [+]

Náš MSc v řízení programu a projektového je určen pro ty, kteří se chtějí přestěhovat do projektového managementu, a to buď v jejich současné technické a obchodní oblasti, nebo do nového oboru.

Účastníci kurzu mohou mít velmi širokou škálu akademických a pracovních prostředí. Je vhodný pro ty, kteří s praxí, stejně jako ty, s malou nebo žádnou zázemí v podnikání.

My vám poskytne ... Metody, nástroje, principy a filozofie úspěšného řízení projektů. Dozvíte se o řízení lidských zdrojů v projektech a programech, jakož i řízení rizik a řízení změn. Budete také rozvíjet metodický přístup k řízení finančních aspektů projektů a programů. Struktura kurzu: ... [-]

Magistr V řízení Inženýrství Podnikatelské činnosti (ebm)

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Spojené království Coventry

Naše MSc v oboru inženýrství Business Management je určen pro ty, kteří chtějí, aby se stal manažery a vedoucí v podnicích založené na technologiích. Je vhodný pro ty, kteří s praxí stejně jako ty bez odborné praxe. [+]

Tento titul je určen pro ty, kteří chtějí rozvíjet kariéru jako vůdce, nebo manažery v technologii-vedl organizace. MSc v oboru inženýrství Business Management Zaměřuje se na klíčové aktivity přidanou hodnotou, jako jsou: uvádění na trh; Produkt a proces vývoje; Operace, logistika a řízení dodavatelského řetězce; a využívání konkurenčního technologie.

Dovednosti a techniky zavedené v tomto kurzu dát nový impuls k podnikům a jednotlivcům získat to nejlepší z sebe, svého týmu a jejich společnosti. Tento kurz je akreditovaný program IET, a může také vést k členství v Chartered Institute of nákupu a zásobování, s výhradou vhodného projektu a volbě modulů.... [-]


Magistr V řízení Služeb A Designu (SMD)

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Spojené království Coventry

U vedoucích a řídících pracovníků v provozu orientovaná odvětví či servisních funkcí v rámci podnikání. [+]

Servis je v srdci nové obchodní paradigma, které předpokládá spoluvytváření hodnoty přes síť dodavatelů. Mnohé podniky byly řízený znovu objevovat se na plnění globálních výzev, jak se změnit svůj obchodní model pro komerční prospěch. Tento přechod vyžaduje silné vedení, které spojuje multidisciplinární odbornost.

Tento kurz MSc je vhodný pro vás, pokud chcete pracovat jako vedoucí nebo manažer funkcí služeb v rámci odvětví. Naučíte systémy a techniky používané ke správě servisních funkcí a vytváření hodnoty v podnikání napříč dodavatelů v průmyslu a v průmyslových procesech.

Výstupy:

Prostřednictvím kombinace obou postupů a akademické přísnosti budete rozvíjet dovednosti a znalosti, aby mohli:... [-]


Magistr V řízení Za Business Excellence (MBE)

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Spojené království Coventry

MSc v managementu pro Business Excellence je inovativní MSc studijní obor určen pro ty, kteří chtějí, aby se stal vůdci a vedoucí obchodního excelence v podnicích. [+]

"Rozvíjet klíčové řídící a technologické dovednosti, včetně vedení, aby se řídit špičkovou úroveň v podniku" The MSc v managementu pro Business Excellence je inovativní MSc studijní obor určen pro ty, kteří chtějí, aby se stal vůdci a vedoucí obchodního excelence v podnicích. Je vhodný pro vysoké Žáci, kteří chtějí být napadeno ve způsobu, jakým si myslí o řízení podniků a problémy.

Zajistíme ...

My vám poskytne detailní porozumění filozofií, strategie, postupy a techniky, které umožňují změnu a řízení dokonalosti v podnikání. Budete rozvíjet klíčové řídící a technologické dovednosti, včetně vedení, zaměřené na zákazníka vývoje produktů a procesů, majetku a řízení zdrojů, a 6-Sigma. ... [-]

Master In International Management Technologií (int)

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Spojené království Coventry

MSc International Technology Management je poskytnout interdisciplinární pohled na klíčové problémy, kterým čelí těmto organizacím, které pokrývají širokou škálu témat a je zaměřen na ty, kteří chtějí převzít vedoucí úlohu při řízení inovací a technologických změn v mezinárodním prostředí. [+]

Mnohé z nejznámějších společností na světě (Microsoft, Nokia, Rolls Royce a Sony), založit své globální obchodní úspěch na jejich schopnosti inovovat a aplikovat nové technologie v obou produktů a operačních postupů.

Tyto schopnosti jsou nyní stává zásadní pro každou organizaci, která chce úspěšně působit na mezinárodní scéně. Tento Magisterské studium je navržen tak, aby interdisciplinární pohled na klíčových otázkách, kterým čelí tyto organizace, které pokrývají širokou škálu témat, a je zaměřen na ty, kteří chtějí, aby převzala vedoucí úlohu v řízení inovací a technologických změn v mezinárodním prostředí.... [-]


Master Ve Výrobních Systémech Inženýrství A Managementu (MSEM)

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Spojené království Coventry

Tento kurz vám poskytne up-to-date znalosti výrobních technik a postupů plus aplikace technologií a kvalitních nástrojů a technik pro zlepšení operací v organizaci. [+]

The MSc ve výrobních systémech inženýrství a managementu je určen pro inženýrské absolventy se zájmem o výrobních systémů a řízení provozu.

Je vhodný pro inženýry pracující v průmyslu, kteří chtějí, aby přechod na výkonného ředitele a je vhodná i pro absolventy s malou nebo žádnou praxi.

Tento kurz vám poskytne s vědomím up-to-date výrobních technik a postupů plus aplikace technologií a kvalitních nástrojů a technik ke zlepšení operací v organizaci. Budete rozvíjet porozumění pojetí výrobních systémů, vývoje produktů a procesů s vědomím strategické řízení a provozu.

Struktura kurzu:

Kurz je modulární - každý student má kombinaci jádra a volitelných modulů. 9 modulů jsou studovány a posuzovány v úhrnu. Moduly se skládají z nominálně 40 hodin zaměřených výuku formou přednášek, seminářů, práce ve skupinách, prezentace, případové studie a e-learningu. To se vztahuje na plné ponoření, intenzivní týden. Moduly jsou hodnoceny Post Modul přiřazení - obvykle je to dalších 40 -60 hodin práce. Učil moduly představují 50% z magisterskému titulu. Hlavním individuální výzkumný projekt, předložený ve formě disertační práce představuje pro ostatní 50%. To by mělo trvat přibližně 900 hodin studia času. Ústní zkouška se koná po dokončení.... [-]


MSc in Smart, Connected and Autonomous Vehicles (SCAV)

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Spojené království Coventry

[+]

To se vztahuje na plné ponoření, intenzivní týden. Moduly jsou hodnoceny Post modulu přiřazení.

Učil moduly představují 50% z magisterskému titulu. Hlavním individuální výzkumný projekt, předložený ve formě disertační práce představuje pro ostatní 50%.

Projekt je v hodnotě 50% z konečné známky a podporuje vás rozvíjet své osobní výzkumných dovedností.

[-]

MSc Počítačové Bezpečnosti Práce (CSE)

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Spojené království Coventry

MSc v oboru Cyber ​​bezpečnostního inženýrství je určen pro ty, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru jako kybernetické bezpečnosti pracovníkem. [+]

The MSc v Cyber ​​bezpečnostního inženýrství je určen pro ty, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru jako kybernetické bezpečnosti pracovníkem.

Proč je důležité Cyber ​​Security

Kyberprostor zahrnuje sítě digitálních přístrojů, které se používají k ukládání, upravovat a sdělování informací. Náš svět je stále více formován kyberprostoru. Příležitosti pro interakci se objevují způsoby, jen představoval předchozími generacemi. Vzhledem k tomu, vliv kyberprostoru v našem životě neustále roste, takže se s ní spojené bezpečnostní riziko.

Jako organizací na celém světě využít příležitosti kybernetického prostoru, vytváří obrovskou poptávku po cyber bezpečnostních profesionálů. bezpečnostní Cyber ​​odborníky, kteří mohou fungovat v různých vrstev v organizaci - serverové místnosti, provozní místnost, zasedací místnosti - můžete si vybrat. Jejich úkolem je svůdně jednoduchý: umožnit dobré a zabránit špatné.... [-]


Videos

Student Testimonials - Full-Time MSc

Why Warwick?

Contact

Warwick Manufacturing Group

Adresa, 1. řádek WMG International Manufacturing Centre University of Warwick
CV4 7AL Coventry, Anglie, Spojené království
Website http://www.warwick.ac.uk/wmgmasters
Telefonní číslo +44 2476 5 22725

Adresa, 1. řádek International Manufacturing Center University of Warwick Coventry
Coventry, Anglie, Spojené království