University of Leeds, School of Earth and Environment

Úvod

Read the Official Description

Vítáme Vás na škole Země a životní prostředí

Pokud se rozhodnete ke studiu ve škole Země a životního prostředí, budete se připojí jedna z největších a nejživějších škol v zemi. Odborníci v dané škole studovat Zemi z jeho jádra do atmosféry, s odbornými znalostmi v rozmezí od geofyziky a povrchových procesů atmosférické vědy, změny klimatu a udržitelnosti životního prostředí. Leeds je ve skutečnosti, jeden z několika málo univerzit, které přinesl kompletní sortiment z oborů geologie a geofyziky, vědy o životním prostředí, meteorologie a klimatologie, aby v oblasti životního prostředí společenských věd společně pod jednou vlajkou. Máme také jeden z největších výzkumných klastrů Země, environmentálních a sociálních vědců ve Velké Británii a na mezinárodní úrovni. Náš výzkum je organizován v rámci pěti škol ústavy a dvou národních výzkumných center. To znamená, že jsme v popředí řešení globálních problémů, jako je změna klimatu, energie, vody a udržitelného rozvoje.

Náš závazek k investování do studentské zkušenosti s výzkumu-vedl výuku v jádru, zaručuje, že v oblasti výzkumu-intenzivní univerzity jako Leeds, budete komunikovat se zaměstnanci, kteří jsou na špici výzkumu po celém světě. Zaměřujeme se také na vybavení našich absolventů s znalosti, dovednosti a zkušenosti, které jim pomohou uspět bez ohledu na kariérní dráhu. Ať už je vaše úroveň studia máme něco pro vás:

na bakalářské úrovni, máme širokou škálu bakalářských a BA stupňů, plus průlomové čtyřleté vysokoškolák magisterské kurzy s rok v zahraničí na postgraduální učil úrovni, nabízíme nejširší škálu jednoletých odborných magisterských kurzů v naší oblasti, ve Velké Británii na postgraduální úrovni výzkumu mohou vybrat ze široké škály zajímavých projektů, řešení nejnovější otázek v oblasti výzkumu, provedené v podpůrném "výzkumné skupiny" atmosféru.

V roce 2010 naši pracovníci a studenti přestěhovala do nového 23.000.000 liber budovy s nejmodernější zařízení jak pro výuku a výzkum, který spojuje všechny útvary školy pod jednou střechou poprvé. Komunita zahrnuje více než 80 akademických pracovníků, kolem 50 další podpůrný a pedagogických pracovníků a více než 100 postgraduální studenty. I když velký, škola má sevřené neformální a přátelskou atmosféru s výrazným mezioborové spolupráce, která probíhá s kolegy ve škole Geografie a mezinárodně uznávaného institutu pro dopravní studií. Spolupracujeme také s univerzity škol chemie, matematiky, materiály, stavebnictví a hornictví a nerostných inženýrství. Škola také má silné konkrétní spolupráce s průmyslem a vládou, s akademici ovlivňování politiky na řadě otázek změny klimatu do nedávné sopečné erupce na Islandu.

Ocenění a úspěchy

Byli jsme zařadil na 7. místě ve Velké Británii pro Zemi a mořských věd (nás umístěním pevně mezi top 10 univerzit v zemi, které nabízejí kurzy, jako je geologie a geofyziky), a v Top 20 pro geografii a environmentální studia - Guardian University ligové tabulky 2016 Jsme jedním z Top 5 britských univerzit (podél Oxford, Cambridge, Bristol a Edinburgh) pro věd o Zemi (Top 20 celosvětově) a jsou v Top 10 ve Velké Británii pro akademické reputace za environmentálních věd - QS World University Rankings 2.015 Ve Výzkumném Excellence Framework 2014 (REF) - Škola byl zařazen: 5th z 44 oddělení pro celkové kvality výzkumu v systémů Země a environmentálních věd ve Velké Británii Jednou z hlavních 2 center ve Velké Británii pro výzkum moci a 90% našeho výzkumu dosáhl předních světových a mezinárodně vynikající úrovně na základě celkové kvalitě V horní části 2 ve Velké Británii za kvalitu našeho výzkumu 1 ve Velké Británii pro množství svého předního světového výzkumu

Student Experience

Jako student na vysoké škole je o co nejlepší využití všech možností, které máte k dispozici. Nejenom, že to pomůže usadit se do univerzitního života a cítit součástí školní komunity, ale také zlepšit své zkušenosti prostřednictvím studentů dovednosti a znalosti, které získáte.

Ve škole Země a životního prostředí máme vyhrazené Student Experience osobu, jejíž úkolem je pomoci studentům, aby co nejvíce ze svého času v Leedsu, a to prostřednictvím poskytování příležitostí, aby se zapojily se studenty a zaměstnanci ve škole a komunikovat se studenty o události a příležitosti.

Výzkum

Škola Země a životního prostředí na univerzitě v Leedsu je hlavní mezinárodní elektrárna pro výzkum v oblasti životního prostředí, která má rozsáhlé a pozitivními dopady na světě, ve kterém žijeme.

Náš výzkum se provádí v rámci pěti ústavů které představují naše základní oblasti výzkumu, ale velká část naší práce je průřezový, řešení složité globální výzvy, jako je změna klimatu, energetické bezpečnosti a řízení přírodních nebezpečí.

Země Surface Science Institute Ústav aplikované Geoscience Geofyzikální ústav a tektoniky Institut pro otázky klimatu a atmosféry vědy Udržitelnost Výzkumný ústav

Leeds je 10. "nejvíce cílené" univerzitní nejlepšími zaměstnavateli absolventů ve Velké Británii.

Zpráva Vysokého Fliers 2.013, umístí Leeds v první desítce nejvíce cílené vysokých škol podle zaměstnavateli absolventů v období 2012-13. Naše studijní programy poskytují jak oborové znalosti a přenositelné dovednosti, který umožňuje přístup k celé řadě kariéry z práce v ropném průmyslu při příspěvek v oblasti ochrany životního prostředí.

Více než 85% našich absolventů zajistit plný pracovní úvazek nebo studovat po ukončení studia. Naši absolventi jsou vždy v poptávce mezi společnostmi, které si cení týmové dovednosti, řešení problémů, nezávislost a matematické gramotnosti a přírodovědné gramotnosti.

Škola Země a životního prostředí má pevný závazek ke zvýšení zaměstnatelnosti studentů. Řada zaměstnatelnosti iniciativ jsou nabízeny, aby zajistily studenti obdrží nejvyšší úroveň podpory po celou dobu jejich studia.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

MRes Klimatu A Atmosférické Vědy

Campus forma Denní studium 12 měsíců August 2017 Spojené království Leeds

Tento Masters vás připraví ve fyzikálních vědách a matematice pro výzkumný kariéru v prostředí, atmosférické a environmentálních věd. Je to ideální překlenuje mezeru mezi vysokoškolské studium ve fyzikálních / přírodních a technických věd, a studovat na PhD. [+]

Tento Masters vás připraví ve fyzikálních vědách a matematice pro výzkumný kariéru v prostředí, atmosférické a environmentálních věd. Je to ideální překlenuje mezeru mezi vysokoškolské studium ve fyzikálních / přírodních a technických věd, a studovat na PhD. Případně, pokud se rozhodnete odejít akademické sféry, vysoce přenositelné dovednosti získané z tohoto kurzu by mohlo vést k výzkumu role v průmyslu nebo vlády. Získejte široký přehled o fyzikálních problémů v oblasti klimatu a atmosférické vědy, společně se solidní fyzickou pochopení přírodních procesů. Souběžně s tím, rozvíjet vysoce přenositelné dovednosti, aby provedla výzkum v těchto předmětech se silným důrazem na kvantitativní analýzu dat a fyzickou a numerického modelování. Zdůrazňuje Předmět: Komunikovat s akademiky, kteří jsou v čele hlavních globálních problémů. Leeds je hlavním centrem excelence v rámci obou fyzikální vědy vědy klimatu a atmosféry, a výsledné socio-ekonomických vlivů a procesů ... Institut pro otázky klimatu a atmosféry vědy (ICAS) je Spojené království je nejvíce různých akademických ústav pro výzkum atmosféry. Národní centrum pro vědu atmosféry (NCA), jeden z šesti výzkumných center financovaných životního prostředí Research Council Natural (NERC), poskytuje své základní výzkum atmosféry. Priestley Mezinárodní středisko pro změnu klimatu (PICC) předním světovým centrem pro měnovou politiku relevantní, roztok-řízený výzkum klimatu Centrum pro Polar pozorování a modelování (CPOM) je výzkumné centrum, která studuje procesy v zemské polárních zeměpisných šířkách, které mohou mít vliv na zemské albedo, polární atmosféru a mořské proudy, a globální hladinu moře. Pokračovat na PhD, nebo přesunout do výzkumného role v průmyslu nebo vlády. Vysoce numerate absolventů s odbornou přípravu v... [-]

MSc

Msc Inženýrské Geologie

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíců August 2017 Spojené království Leeds + 1 více

Tento kurz poskytuje koncentrovaný jednoletý výcvik v inženýrské geologie a souvisejících geotechnických předmětů, které vás připraví pro odborné praxe v inženýrské geologie a geotechniky. [+]

Tento kurz poskytuje koncentrovaný jednoletý výcvik v inženýrské geologie a souvisejících geotechnických předmětů, které vás připraví pro odborné praxe v inženýrské geologie a geotechniky. To vám dává průpravu při uplatňování principů geologických k celé řadě oblastí v rámci občanské a důlní strojírenství. Studium Inženýrská geologie vám poskytne vynikající pracovní příležitosti v důsledku vysokého kalibru akademického vzdělání, jakož i rozvoji silných dovedností z hlediska kritického a nezávislého myšlení a týmové práce. Většina našich absolventů připojit poradenské společnosti v oblasti životního prostředí a techniků, zatímco jiní jdou do doktorského studia. Inženýrské geology Inženýrské Geologové se nacházejí po celém světě pracuje na širokou škálu problémů, od založení a důlních návrhu až po vyhodnocení seismického a laviny rizika. Jejich pochopení toho, jak podzemní vody a znečišťující látky cestovat přes zemi může mít dopad na bezpečném návrhu a konstrukci zemních prací a skládek. Oni používají geologické a geomorfologické mapování identifikaci geologických rizik a umožnit bezpečný rozvoj. Jejich pochopení ze země a jak reaguje na statické a dynamické zatížení může ovlivnit bezpečné a udržitelné rozmísťování a design inženýrských staveb. Je velmi důležité, že jsme se navrhnout a vybudovat způsobem, který je bezpečný, šetrný k životnímu prostředí, nákladově efektivní a citlivé na změny klimatu. Inženýrských geologů, s unikátním pochopení země a širokou ocenění sazeb geologických procesů více než inženýrství času, jsou důvěrně zapojený do tohoto procesu. Zdůrazňuje Předmět: Vaše výuka bude dodáno školy Země a životního prostředí s podstatným vstupem ze školy stavební. Zúčastněte sérii školních seminářů a širší univerzitních akcí. Univerzita často hostí Yorkshire geotechnické Group... [-]

Msc Průzkumu Geofyzika

Campus forma Denní studium 12 měsíců August 2017 Spojené království Leeds

Tento kurz připravuje vás vydat se na kariéru v průzkumu zdrojů, ochranu životního prostředí a inženýrské geofyziky. Běh na více než 50 let to je dobře zavedený a má silné vazby na průmysl. To vám poskytuje širokou škálu praktických dovedností, který bude podpořen teoretické pochopení, že byli připraveni, aby se stal profesionálním ve zvoleném oboru. Budete také provést čtyřměsíční individuální projekt, většinou ve spojení s externí firmou nebo instituce, a často ve svých kancelářích. [+]

Geofyzika je vzdálená studie o Zemi prostřednictvím fyzických technik - zejména analyzovat seismická data, ale také uplatnění gravitační, magnetické, elektromagnetické a elektrické metody. Jedná se o klíčový prvek geologické analýzy ropy, zemního plynu a geologický průzkum nebo pro životní prostředí a inženýrské posouzení. Tento kurz připravuje vás vydat se na kariéru v průzkumu zdrojů, ochranu životního prostředí a inženýrské geofyziky. Běh na více než 50 let to je dobře zavedený a má silné vazby na průmysl. To vám poskytuje širokou škálu praktických dovedností, který bude podpořen teoretické pochopení, že byli připraveni, aby se stal profesionálním ve zvoleném oboru. Budete také provést čtyřměsíční individuální projekt, většinou ve spojení s externí firmou nebo instituce, a často ve svých kancelářích. Poptávka po geophysicists je i nadále vysoká a to dobře zavedený program má výjimečně dobré výsledky zprostředkování zaměstnání pro oba UK / EU a zahraničních studentů. Zdůrazňuje Předmět: Síť s energií, geofyzikální získávání, zpracování a softwarových firem, kteří pravidelně navštěvují, aby se zapojily a získávat naše studenty. Provést čtyřměsíční individuální projekt, většinou ve spojení s externí firmou nebo ústavu a často ve svých kancelářích. Přístup k naší state-of-the-art počítačové balík, který běží kompletní řadu standardního softwaru na hi-spec pracovních stanic twin-obrazovky. Rozvíjet své pole dovednosti s naším portfoliem odvětvové vedoucí terénní geofyzikální zařízení. Použít pro odvětví, stipendia - máme největší počet Masters úrovni geofyzika průmysl stipendia jsou k dispozici pro studenty UK / EU. Akreditace Tento program je akreditován Geological Society, britské profesní organizace pro vědu o Zemi a nejstarší geologické společnosti na... [-]

Msc Ropný Průzkum

Campus forma Denní studium 24 měsíců August 2017 Spojené království Leeds

Tyto dva mistři roku je navržen tak, aby splňovaly náročné a vyvíjející se potřeby průmyslu, vybavení vám nástroje, aby vysoce kvalifikovaní ropné explorationists. Jejím cílem je, aby vás připraví na klasické, konvenční průzkum a rozvíjet své dovednosti, aby splňovaly měnící se potřeby nekonvenční průzkum. [+]

Tyto dva mistři roku je navržen tak, aby splňovaly náročné a vyvíjející se potřeby průmyslu, vybavení vám nástroje, aby vysoce kvalifikovaní ropné explorationists. Jejím cílem je, aby vás připraví na klasické, konvenční průzkum a rozvíjet své dovednosti, aby splňovaly měnící se potřeby nekonvenční průzkum. Tento program integruje silné dvou předních univerzit, vám nabízí školení v ropný průzkum, který je jedinečný z jiného kurzu celém světě. University of Leeds je skupina University Russell založena v roce 1904. Výzkum vedené výuky a závazek k dokonalosti, vytváří dynamické vzdělávací prostředí a dělá Leeds jedním z předních univerzit ve Velké Británii. Jacobs University je soukromá, anglický jazyk, rezidenční univerzita, význačný jeho mezinárodní orientace a vysoce selektivní přijetí, na základě akademické a osobního potenciálu kandidátů. Prvotřídní výzkum a výuku, mezinárodní rozmanitost a trans-disciplinární spolupráce jsou charakteristickými znaky tohoto stavu-uznávané univerzitě. Zdůrazňuje Předmět: Program spojuje silné University of Leeds aplikované geofyziky a strukturální. geologie s předností Jacobs univerzity v modelování ropné systému a organické geochemie. Zabývat se ZDARMA terénu ve Velké Británii a EU, které přímo souvisí s vaší třídě učení. Přístup komplexní sadu standardního software, který obohatí vaše učení. Zúčastněte se Jacobs Basin Dynamics uhlovodík konference a učit se od odborníků v průmyslu a akademické sféry, kteří sdílejí své zkušenosti a postřehy. Ve vašem posledním roce, zadejte Imperial Barrel Award, běh americké asociace petrolejářského geolog - přední mezinárodní profesní organizace pro uhlovodíků průmysl. Toto ocenění vám poskytuje realistický průzkumem cvičení ve stejnou dobu jako vám dává možnost soutěžit s jinými univerzitami na evropské i mezinárodní... [-]

MSc Strukturní Geologie S Geofyziky

Campus forma Denní studium 12 měsíců August 2017 Spojené království Leeds

Tento program je jediný aplikované strukturní geologie Masters ve Velké Británii. Poskytuje pokročilý výcvik v praktickém uplatňování strukturní geologie, a to buď s přípravou vám za zaměstnanost v uhlovodíkových nebo těžebního průmyslu nebo k postgraduálnímu studiu (PhD). [+]

Tento program je jediný aplikované strukturní geologie Masters ve Velké Británii. Poskytuje pokročilý výcvik v praktickém uplatňování strukturní geologie, a to buď s přípravou vám za zaměstnanost v uhlovodíkových nebo těžebního průmyslu nebo k postgraduálnímu studiu (PhD). Budete získat skillset kombinuje pokročilé konstrukční techniky a interpretaci seismická data, pochopení konstrukčních systémů v čase a prostoru, a zhodnocení obou geologických a geofyzikálních omezení seismický výklad a modelářství. To vám umožní použít kombinaci strukturálních a geofyzikálních metod k řešení geologických problémů. Jako schopný seismické tlumočníka budete moci přispět v průmyslu roli od prvního dne. Naše učení je výzkum vedl, s přímými odkazy na aktivní aplikovaného výzkumu. Budete vyučuje řadou výzkumných a průmyslových odborníků, jakož i prostřednictvím řízených průmyslem dílnách. Silným průmyslem odkazy jsou funkce tohoto programu. Zdůrazňuje Předmět: Použitý pouze strukturální mistrů geologie ve Velké Británii, který nabízí cestu k oběma průmyslu nebo PhD. Na rozdíl od jiných ropa / ruda geoscience hřišť v Británii, který jen vám poskytují širokou odbornou přípravu ve všech aspektech ropy a rudy geologie. V Leedsu, uplatnit své schopnosti, nástroje a znalosti v strukturní geologie a tektoniky na nastavení pro průzkum, datové sady, a problémy. Hlavním cílem této mistrů je na pochopení strukturálního vývoje v různých prostředích a použití 3D a 4D myšlení v geologických kontextech. Dovednosti, které jsou nezbytné pro zaměstnanost v průmyslu. Získat mezinárodní standard Masters kvalifikace za 12 měsíců, nikoli 24. Dodáváme soustředěný, pokročilé učení spojené s výzkumném projektu (v kontrastu k více výzkumně orientovaných US Masters). Zabývat se ZDARMA terénu ve Velké Británii... [-]

MSc Změna Klimatu A Environmentální Politika

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíců August 2017 Spojené království Leeds + 1 více

Tento Masters v sobě spojuje moduly učil na Vysoké škole Země a životního prostředí, s volitelnými moduly ze školy geografie a školy politologie a mezinárodních studií. Naše výuka vychází z nejnovější špičkový výzkum a dodává odborníky a předními světovými výzkumníky o politice změny klimatu (např IPCC hlavních autorů, a hlavního poradce DEFRA UK), aby vám in-hluboké znalosti a poradenství. [+]

Změna klimatu je rostoucí problém pro tvůrce politiky životního prostředí na mezinárodní, národní a nižší než celostátní úrovni, tak i pro manažery v oblasti životního prostředí a odborníky ve veřejném, soukromém a nezisková organizace tvorby. Tento program vám nabízí jedinečnou kombinací tréninku na fyzické, sociální a politické aspekty změny klimatu, a na širší politikou životního prostředí a správy věcí veřejných. Budete dostávat pevné základy fyzické a společenské vědy změny klimatu a jejích dopadů, včetně přizpůsobení a zmírnění, změny klimatu. Budete rozvíjet kritické chápání politických nástrojů dostupných na podporu ochrany životního prostředí. Tento Masters v sobě spojuje moduly učil na Vysoké škole Země a životního prostředí, s volitelnými moduly ze školy geografie a školy politologie a mezinárodních studií. Naše výuka vychází z nejnovější špičkový výzkum a dodává odborníky a předními světovými výzkumníky o politice změny klimatu (např IPCC hlavních autorů, a hlavního poradce DEFRA UK), aby vám in-hluboké znalosti a poradenství. Žádný jiný UK Univerzita může nabídnout stejnou úroveň a šíři odborné výuky v oblasti změny klimatu a politiky životního prostředí. Zdůrazňuje Předmět: Nechte se učil tři vedoucích autorů Mezivládního panelu pro změnu klimatu (IPCC), která radí světové vlády na vyvíjí a složitého problému změny klimatu, a hlavního poradce oddělení Spojeného království pro životního prostředí, výživy a záležitostí venkova (DEFRA). Všechny akademici získali výukové ocenění. Zapojit se s některými z předních světových výzkumných pracovníků z ESRC financovaného střediska School pro změnu klimatu ekonomiky a politiky (CCCEP) a RCUK financovaného UK Energy Research Centre (UKERC). Vydali vysoký profil papíry s minulými studenty.... [-]

MSc životní Prostředí A Rozvoj

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíců August 2017 Spojené království Leeds + 1 více

Kurz je ideální, pokud byste chtěli vyvinout nebo pokračovat v kariéře v životním prostředí a / nebo vývoj praxe, politiky, školení nebo výzkum. Příprava vám za práci ve veřejném i soukromém sektoru, a v rámci místních, národních a mezinárodních institucí. Nebo můžete pokračovat v kariéře v oblasti výzkumu, nebo jít na PhD. [+]

Budete mít k dispozici vysoce kvalitní interdisciplinární školení, vy a potenciální zaměstnavatelé potřeba zaměřit se na otázky, kde je potřeba pro trvale udržitelný hospodářský rozvoj a environmentální ochrany setkat. Abychom vám pomohli pochopit mnoho pohledy na tyto otázky, tento mistry vede Sustainability Research Institute, sdružující akademické znalosti ze školy Země a životní prostředí, školy politologie a mezinárodních studií, a od praktického lékaře komunity, udržitelný hospodářský rozvoj a ochrana životního prostředí jsou dvě klíčové výzvy, kterým čelí dnešní svět. Tento kurz vám umožní zkoumat problémy spojené s dosažením rozvoj, který je z hlediska životního prostředí, sociálně a ekonomicky udržitelné. Budete získat znalosti, dovednosti a praktické zkušenosti, které vám umožní přispět k dosažení řešení v této aktuální oblasti. Kurz je ideální, pokud byste chtěli vyvinout nebo pokračovat v kariéře v životním prostředí a / nebo vývoj praxe, politiky, školení nebo výzkum. Příprava vám za práci ve veřejném i soukromém sektoru, a v rámci místních, národních a mezinárodních institucí. Nebo můžete pokračovat v kariéře v oblasti výzkumu, nebo jít na PhD. Zdůrazňuje Předmět: Máte velkou míru flexibility - to znamená, si můžete vybrat moduly, které užíváte, které vám umožní rozvíjet své vzdělání v souladu s Vašimi zájmy a ambice. Získat teoretické i praktické zkušenosti - naše učení vychází z odborné znalosti z praktického a výzkumných komunit pokrývat jak přírodních a společenských věd. Provést široký rozsah terénních prací, z pole Volný kurz na východe Yorkshire, na mimo ni výlet do Tanzanie. Zúčastněte vynikající výzkum sérii seminářů běh školy Země a životní prostředí, škola politologie... [-]

Udržitelnost MSC A Podnikání

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíců August 2017 Spojené království Leeds + 1 více

Tento kurz je ideální, pokud chcete, aby vypracovaly strategie společenské odpovědnosti a zlepšit sociální a environmentální příspěvky v organizaci. To může také vést vás kariéru v vlády nebo nevládní organizace pracující ve spolupráci s, nebo se snaží ovlivňovat podnikatelské praxe. [+]

Budete zkoumat způsoby, jakými mohou podniky zlepšit jejich vliv na životní prostředí a zlepšení jejich sociální odpovědnosti. Získejte dobře uzemněný a kritického pochopení faktorů, které formují vztahy mezi světem podnikání, životního prostředí a společnosti, a pochopit širokou škálu politických rámců a iniciativ řízení, které se týkají správy životního prostředí a sociální odpovědnosti podniků. Prověřit pohledy z vládních, podnikatelských a zainteresovaných skupin (jako je tlak a komunitních skupin), s využitím odborných znalostí výzkumníků, praktiků a výzkumníků. Během svého studia, budete se seznámí s celou řadou nástrojů pro správu a ukázala, jak jsou aplikovány v praktických situacích. Zkontrolujte faktory, které formují úspěch či neúspěch těchto iniciativ - a to jak z firemní, jakož i společenského hlediska. Tento kurz je ideální, pokud chcete, aby vypracovaly strategie společenské odpovědnosti a zlepšit sociální a environmentální příspěvky v organizaci. To může také vést vás kariéru v vlády nebo nevládní organizace pracující ve spolupráci s, nebo se snaží ovlivňovat podnikatelské praxe. Zdůrazňuje Předmět: Vedoucí v oboru po dobu deseti let, budete učil předními odborníky z udržitelnosti Research Institute (SRI) - jeden z největších akademických skupinami odborníků udržitelnosti ve světě. Jednoznačně se sídlem mimo obchodní škole - budete se zaměří na to, jak udržitelnost vede obchodní praxi, a používat klíčová interdisciplinární výzkumné metody a přístupy, které se vztahují k péči o životní prostředí a sociální odpovědnosti podniků. Připojte se skutečně globální školy - myslet mimo Leeds a získat širší perspektivu tím, že studuje spolu studenty a akademické pracovníky z celého světa. Vyberte si širokou škálu modulů učil odborníky... [-]

Udržitelnost Msc A Poradenství

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíců August 2017 Spojené království Leeds + 1 více

Tento kurz úzce vyrovnává s výzvami udržitelnosti a dovednostmi, které zaměstnavatelé říkají, že je třeba řešit tyto výzvy, se silným důrazem na projektové dovednosti. [+]

Udržitelnost a poradenství Masters nabízí průpravu v širokém rozsahu témat udržitelnosti nad rámec pouhé otázky životního prostředí (od vývoje projektu do firemní strategie udržitelnosti). To bude také rozvíjet profesní dovednosti, které budete potřebovat. Udržitelnost je integrovaný problém celé naší výuky, spíše než oddělovat environmentální, ekonomické a sociální prvky se. Specializované moduly jsou dodávány akademických pracovníků, poradců a dalších praktikujících lékařů, která vám expozice v reálném životě, mezinárodních případových studií s dobrým pochopením současných manažerských technik a řešení. Tento kurz úzce vyrovnává s výzvami udržitelnosti a dovednostmi, které zaměstnavatelé říkají, že je třeba řešit tyto výzvy, se silným důrazem na projektové dovednosti. Zdůrazňuje Předmět: Náš kurz byl první kvalifikace svého druhu ve Velké Británii. V prvním semestru si můžete vybrat volitelný ZDARMA 2 den terénu kurz na východ Yorkshire. Další informace o otázkách týkajících se udržitelný hospodářský rozvoj a ochrana životního prostředí v rozvinutém světě kontextu. Významnou součástí tohoto mistrů je, že budete řídit konzultační projekt, který je obvykle prováděnou ve formě stáží s profesní organizací. Tato zkušenost hraje klíčovou roli ve vašem osobní a profesní rozvoj. To je schválený institut pro řízení životního prostředí a posuzování (IEMA) program "Associate certifikát". To znamená, že jakmile přejdete máte nárok stát se přidruženým členem IEMA - první etapa směrem k plně profesionální chartership. Akreditace To je schválený institut pro řízení a hodnocení životního prostředí (IEMA) "spolupracovník" Certifikát kurzu: To znamená, že jakmile přejdete máte nárok stát se přidruženým členem IEMA - první etapa směrem k plně profesionální chartership. Ty jsou také nárok, aby... [-]