University of Sussex Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

University of Sussex Business School

Na University of Sussex Business School snažíme řešit některé z klíčových výzev, jimž čelí moderní svět, od změny klimatu po vyvíjející se svět práce. Současný rozsah a kvalita našich odborných znalostí nás staví do popředí výzkumu a výuky, která má přímý význam pro obchodní praxi a tvorbu politiky.

Akreditovaná jak EQUIS, tak AMBA, University of Sussex Business School vyvíjí současné a aspirující vůdce, kteří budou prosazovat kritické a originální myšlení. Naše zaměření je na řízení inovací pro sociální a ekonomický pokrok.

Nachází se ve Falmeru poblíž Brightonu, v dosahu Londýna a hlavních mezinárodních letišť v Gatwicku a Heathrow. Nabízíme řadu kurzů pokrývajících management, finance, účetnictví, ekonomiku, politiku, udržitelnost, rozvoj, podnikání a marketing. Náš kampus a online programy pokrývají vysokoškolské, postgraduální, MBA a doktorské.

Jsme Top 10 ve Velké Británii pro podnikání a ekonomiku (Times Higher Education World University Rankings 2020) a třetí ve Velké Británii pro příjmy z výzkumu 2015-2019 (Chartered Association of Business Schools). Jsme také 13. ve Velké Británii pro ekonomiku a podnikání v žebříčku výkonnosti vědeckých prací pro světové univerzity v roce 2020 (hodnocení NTU).

Místa

Brighton

University of Sussex

Adresa, 1. řádek
Jubilee Building, Falmer
BN1 9RH Brighton, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+44 (0)1273 872668

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium