University of Surrey

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás

University of Surrey byla založena 9. září 1966 udělením královské charty, ale její kořeny sahají až do konce 19. století a poskytují chudším obyvatelům Londýna lepší přístup k dalšímu a vyššímu vzdělávání.

Polytechnický institut v Battersea

Předchůdce univerzity, Polytechnický institut Battersea, byl založen v roce 1891 a začal se soustředit na vědu a techniku od roku 1920, denních a večerních studentů pro studium na University of London.

Jeho akademická reputace neustále rostla až do bodu, kdy byla v roce 1956 jednou z prvních institucí, která byla označena za „vysokou školu vyspělých technologií“. V roce 1957 byla přejmenována na Battersea College of Technology.

Přesun do Guildfordu

Začátkem šedesátých let vysoká škola vyrostla z hlavní budovy v Battersea Park Road a v roce 1962 bylo rozhodnuto o přesunutí instituce do Guildfordu.

Krátce nato v roce 1963 Robbinsova zpráva navrhla, aby se Battersea College rozšířila a stala se univerzitou udělující vlastní tituly.

Surrey Research Park

Jedním z nejvýznamnějších vývojových míst univerzity je Surrey Research Park, který byl otevřen HRH vévodou z Kentu v roce 1985.

V současné době je v parku více než 100 společností, které zaměstnávají 2 500 zaměstnanců zabývajících se výzkumnými a vývojovými činnostmi - mnohé z nich úzce souvisí s prací vlastních fakult univerzity.

Rozvoj Manor Parku

Vzhledem k prostorovým omezením na Surreyově hlavním kampusu Stag Hill se univerzita v roce 2000 rozšířila o nový školní areál v Manor Parku.

Trochu kilometr od kopce Stag, který je s ním spojen sítí pěších stezek a cyklotras, je nyní Manor Park domovem velké oblasti ubytování studentů, sportovního parku Surrey a školy veterinárního lékařství.

Posílení spojení doma iv zahraničí

V roce 2006 byl založen Surrey International Institute-DUFE (SII-DUFE) jako společná instituce akademického partnerství mezi University of Surrey a Dongbei University of Finance and Economics v Dalian v Číně.

SII-DUFE nabízí vysoce kvalitní programy v oborech sladěných s řízením podniku a cestovním ruchem, které kombinují vysoké akademické standardy a úspěch v zaměstnání v příjemném pobřežním městě na severovýchodě země.

Náš dlouhodobý vztah s Guildford School of Acting (GSA) se v roce 2009 ještě prohloubil, protože konzervatoř - specializující se na herecké a hudební divadlo - podepsala dohodu o fúzi s univerzitou.120732_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

400 milionů liber na investice do kampusu

Od roku 2000 se naše majetek transformoval prostřednictvím programu rozvoje a zlepšování budov ve výši 400 milionů GBP - včetně 130 milionů GBP na ubytování studentů, 36 milionů GBP na Surrey Sports Park, 16 milionů GBP na knihovnické a vzdělávací centrum a 4,5 milionu GBP na Ivy Arts Center.

Kromě toho přicházejí další investice do nové školy veterinárního lékařství ve výši 45 milionů GBP a podpory pro inovační centrum 5G, které je jedním z prvních výzkumných center na světě zaměřených na mobilní komunikace a budoucí internetové technologie, ve výši 70 milionů GBP.

125 let utváření budoucnosti

V roce 2016 oslavila společnost Surrey 125. výročí svého založení. I když se instituce v té době významně vyvinula, náš závazek k prvotřídní akademické činnosti a řešení v reálném světě zůstal konstantní.

Díky našim rostoucím odborným znalostem v oblastech, jako je udržitelná energie, telekomunikace, vesmír, kontrola nemocí a zdraví, jsme nadšení pro to, aby se nové znalosti, které vytváříme, proměnily v praktické inovace zlepšující životy lidí.

Univerzita roku 2016

Byli jsme potěšeni, že jsme byli jmenováni University of the Year v The Times a The Sunday Times Good University Guide 2016.

Aktuální čísla studentů

V akademickém roce 2018-19 máme v Surrey více než 16 000 studentů - stejně jako 615 studuje první stupeň kurzů v našem kampusu v Číně.

  • Studenti: 13 289
  • Postgraduální (vyučovaní) studenti: 2 526
  • Postgraduální (výzkumní) studenti: 1 085

Mezinárodní studentská organizace

36 procent studentů v Surrey pochází z Velké Británie, což pomáhá prokazovat rozmanitost našeho studentského těla i mezinárodní pověst univerzity.

Mezinárodní

Jsme hrdí na to, že jsme jednou z kulturně nejrůznějších univerzit ve Velké Británii, kde v univerzitním životě hraje roli více než 140 národností.

Jsme tu, abychom vám pomohli v průběhu celého procesu podávání žádostí - od poradenství při výběru správného kurzu pro žádost o vízum a přípravy na prvních několik týdnů v Surrey.

Místa

Guildford

Adresa, 1. řádek
University of Surrey
Guildford

Guildford, Anglie, Spojené království

Programy

MA
MSc