University of Suffolk

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás

University of Suffolk je transformační univerzita, která absorbuje nejlepší britské univerzitní tradice a sladí ji s publikem ve 20. století a moderním světem zaměstnanosti a podnikání. Jsme rozlišující, prosperující akademická obec, která má jasný a okamžitý dopad. Naším cílem je změnit životy - jednotlivců a komunit - k lepšímu.

Ve světě, kde nic zrovna nezůstává stejný, musíme všichni změnit, vyvíjet, uspět a znovu změnit. To je to, co děláme. Buďte odvážní a udělejte to samé. Společně dosáhneme více.

Naše univerzita

Jsme silně zakotveni v našem místním regionu, na univerzitě a pro lidi. Náš národní a mezinárodní dopad prostřednictvím výzkumu a inovací přináší uznání a příležitosti regionu a podporuje regionální růst a rozvoj.

Studentská zkušenost je jádrem toho, co děláme; silné partnerství mezi studenty a zaměstnanci univerzity je ústředním bodem našich ambicí. Naši studenti mají nejvyšší kvalitu ve výuce, učení a společenském prostředí. Stipendium a výzkum vysokých dopadů je v rámci instituce všudypřítomný a našim studentům nabízíme transformační zkušenosti, které jim umožňují a připravují jejich budoucnost.

Naše historie

University of Suffolk byla původně založena jako univerzitní kampus Suffolk (UCS) v roce 2007 a přeměnila poskytování vysokoškolského vzdělání v Suffolku a dále. Následně 1. srpna 2016 byla oficiálně zahájena první nezávislá University of Suffolk .

Příběh skutečně pochází z dob Tudorů, kdy kardinál Wolsey založil kardinální vysokou školu (nyní Christ Church College), pro kterou plánoval řadu krmných sborů; z nichž hlavní měla být v Ipswichu. Asi 500 let později Suffolk má svou vlastní univerzitu a dědictví kardinála Wolseyho je pevně zakořeněno v historii vzdělání v Ipswichu.

Uznáváme významnou úlohu, kterou studentská instituce hrála v této transformaci, a jsou si jisti, že naši studenti a absolventi mají hodně vzpomínek na to, jak se náš Ipswich Campus a každá partnerská vysoká škola rozvíjela a změnila. Níže uvedená galerie dává malou představu o tom, jak se náš Ipswich Campus změnil.

Rádi bychom se rádi podělili o své vzpomínky a fotografie z budov University of Suffolk , staré škole Suffolk nebo některého z našich partnerských vysokých škol a zjistíme, kolik se změnilo. Pošlete e-mailem jakékoli fotografie na adresu alumni@uos.ac.uk

Máme zájem vybudovat galerii obrázků, vzpomínek, dokumentů, map nebo dalších významných položek, které by ukázaly, jak se v Suffolku vyvíjelo vyšší vzdělání. Obraťte se na kancelář absolventů, abyste sdíleli své vzpomínky na adrese alumni@uos.ac.uk nebo volejte 01473 338000.

Naše vize

University of Suffolk je soudržná, samokritická a akademická komunita zaměřená na studenty. Naší vize v příštích pěti letech je rozvíjet širší základnu, vyššího akademického postavení a větší studentskou populaci čerpající z regionu, celostátně i mezinárodně. Univerzita bude podporována integrovanou vědeckou základnou, s celostátně a mezinárodně uznávaným výzkumem v cílových oblastech. Naše role jako univerzitní dopad na univerzitu bude mít jasný, měřitelný a pozitivní dopad na ekonomický, kulturní a vzdělávací život komunit, kterým sloužíme.

Místa

Ipswich

Adresa, 1. řádek
University of Suffolk, Waterfront Building, 19 Neptune Quay
IP4 1QJ Ipswich, Anglie, Spojené království

Programy

Tato škola dále nabízí: