University of Suffolk

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás

University of Suffolk je transformační univerzita, která absorbuje nejlepší britské univerzitní tradice a sladí ji s publikem ve 20. století a moderním světem zaměstnanosti a podnikání. Jsme rozlišující, prosperující akademická obec, která má jasný a okamžitý dopad. Naším cílem je změnit životy - jednotlivců a komunit - k lepšímu.

Ve světě, kde nic zrovna nezůstává stejný, musíme všichni změnit, vyvíjet, uspět a znovu změnit. To je to, co děláme. Buďte odvážní a udělejte to samé. Společně dosáhneme více.

Naše univerzita

Jsme silně zakotveni v našem místním regionu, na univerzitě a pro lidi. Náš národní a mezinárodní dopad prostřednictvím výzkumu a inovací přináší uznání a příležitosti regionu a podporuje regionální růst a rozvoj.

Studentská zkušenost je jádrem toho, co děláme; silné partnerství mezi studenty a zaměstnanci univerzity je ústředním bodem našich ambicí. Naši studenti mají nejvyšší kvalitu ve výuce, učení a společenském prostředí. Stipendium a výzkum vysokých dopadů je v rámci instituce všudypřítomný a našim studentům nabízíme transformační zkušenosti, které jim umožňují a připravují jejich budoucnost.

Naše historie

University of Suffolk byla původně založena jako univerzitní kampus Suffolk (UCS) v roce 2007 a přeměnila poskytování vysokoškolského vzdělání v Suffolku a dále. Následně 1. srpna 2016 byla oficiálně zahájena první nezávislá University of Suffolk .

Příběh skutečně pochází z dob Tudorů, kdy kardinál Wolsey založil kardinální vysokou školu (nyní Christ Church College), pro kterou plánoval řadu krmných sborů; z nichž hlavní měla být v Ipswichu. Asi 500 let později Suffolk má svou vlastní univerzitu a dědictví kardinála Wolseyho je pevně zakořeněno v historii vzdělání v Ipswichu.

Uznáváme významnou úlohu, kterou studentská instituce hrála v této transformaci, a jsou si jisti, že naši studenti a absolventi mají hodně vzpomínek na to, jak se náš Ipswich Campus a každá partnerská vysoká škola rozvíjela a změnila. Níže uvedená galerie dává malou představu o tom, jak se náš Ipswich Campus změnil.

Rádi bychom se rádi podělili o své vzpomínky a fotografie z budov University of Suffolk , staré škole Suffolk nebo některého z našich partnerských vysokých škol a zjistíme, kolik se změnilo. Pošlete e-mailem jakékoli fotografie na adresu alumni@uos.ac.uk

Máme zájem vybudovat galerii obrázků, vzpomínek, dokumentů, map nebo dalších významných položek, které by ukázaly, jak se v Suffolku vyvíjelo vyšší vzdělání. Obraťte se na kancelář absolventů, abyste sdíleli své vzpomínky na adrese alumni@uos.ac.uk nebo volejte 01473 338000.

Naše vize

University of Suffolk je soudržná, samokritická a akademická komunita zaměřená na studenty. Naší vize v příštích pěti letech je rozvíjet širší základnu, vyššího akademického postavení a větší studentskou populaci čerpající z regionu, celostátně i mezinárodně. Univerzita bude podporována integrovanou vědeckou základnou, s celostátně a mezinárodně uznávaným výzkumem v cílových oblastech. Naše role jako univerzitní dopad na univerzitu bude mít jasný, měřitelný a pozitivní dopad na ekonomický, kulturní a vzdělávací život komunit, kterým sloužíme.

Místa

Ipswich

Adresa, 1. řádek
University of Suffolk, Waterfront Building, 19 Neptune Quay
IP4 1QJ Ipswich, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: