University of St Andrews

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Udělejte ze Skotska první univerzitu svou první volbou

134039_ScreenShot2020-04-07at7.01.08PM.png

Jako 600 let stará instituce není žádným překvapením, že University of St Andrews je známá po celém světě jako světový lídr ve vzdělávání. Jsme nejlepší skotská univerzita hodnocená podle Complete University Guide 2021 a celkově 2. ve Velké Británii (Guardian Good University Guide 2021) .

Po šest století přišli St Andrews studovat některé z nejjasnějších a nejslibnějších studentů na světě a rozhodně najdou prostor pro myšlení, aby zpochybnili, o co se učí. Naši absolventi pomáhají utvářet svět, od velvyslanců, špičkových vědců a vynálezců, až po vedoucí představitele a experty na trhu - a dokonce i signatáře americké deklarace nezávislosti - vám St. Andrews pomůže realizovat váš potenciál kdekoli v svět jdete.

Dejte nám vědět, co vás zajímá - Zaregistrujte se a získejte další informace

Postgraduální praxe v St. Andrews

University of St Andrews byl v National Student Survey trvale zvolen za nejlepší studentskou zkušenost ve Velké Británii po dobu 11 z posledních 14 let . Když přijdete studovat s námi, máte zaručen jedinečný a nezapomenutelný zážitek, který jinde nenajdete.

St Andrews je malá univerzita a naše velikost dává studentům příležitost více komunikovat se zaměstnanci, budovat úzké a trvalé vztahy s přáteli a vynikat ve vašich studiích. Město St Andrews a naše univerzita se společně vyvinuly, což nám dává jedinečný vztah a perspektivu. Když se k nám připojíte, stanete se členem komunity a celý Svatý Andrej se stane vaším kampusem. Díky našim přednáškovým divadlům a učebnám po celém městě získáte brzy pocit sounáležitosti a bezpečí, které je těžké najít jinde.

Jako postgraduální student budete mít přístup k naší exkluzivní postgraduální komunitě a vysoké škole . Tito organizují pravidelné akce a příležitosti k vytváření sítí, stejně jako přednášky hostů, workshopy a společenské aktivity, které vám pomohou setkat se stejně smýšlejícími vrstevníky a navazují kontakty, které vám pomohou během vašeho času s námi i mimo ně.

Proč St Andrews

St. Andrews je jedinečné místo pro studium a život. Uhnízděný na východním pobřeží Skotska se studenti mohou po večeři procházet golfovými hřišti na cestě do třídy nebo joggingem po pláži. Univerzita má nejen renomé světové úrovně, ale také nabízí pestrou škálu společenských aktivit, včetně více než 150 studentských společností a 50 sportovních klubů. Procházkou městem dýcháte skotskou historii obklopenou historickými budovami, památkami a našimi studentskými tradicemi. Díky naší bohaté historii, nejmodernějším moderním zařízením a krásné poloze je studium na St Andrews nezapomenutelným a obohacujícím zážitkem.

Kariérní vyhlídky

Naši absolventi jsou vyhledávanými zaměstnavateli po celém světě kvůli kvalitním dovednostem a schopnostem, které se učí. Studenti mají přístup k nejnovějším poznatkům a technikám ve svém oboru, nejmodernějším zařízením a podpůrným službám, které jsou vždy k dispozici, aby vám pomohly dosáhnout plného akademického potenciálu.

Naše programy jsou náročné, vysoce uznávané a zanechají vám prestižní kvalifikaci uznávanou po celém světě. Ať už hledáte komplexní vyučovaný kurz nebo hluboký výzkum založený titul , University of St Andrews vám pomůže katapultovat k dosažení vašich cílů

Dejte nám vědět, co vás zajímá - Zaregistrujte se a získejte další informace

Místa

Svatý Andrews

Adresa, 1. řádek
St Katharine's West
The Scores

KY16 9AJ Svatý Andrews, Skotsko, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

MSc