University of Southampton

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Více než 6500 zahraničních studentů z více než 135 zemí si každý rok vybírá studium na University of Southampton . Navíc máme kontakty s univerzitami a partnery po celém světě, což z nás činí skutečně mezinárodní institucí.

Tady v humanitních oborech nás fascinují lidé, jejich aktivity a úspěchy po staletí, od pravěku až po moderní den. Jsme dobře známí průkopnickým a mezinárodně významným výzkumem a vzděláváním v rámci širokých disciplín, z nichž většina se řadí mezi desítky nejlepších britských univerzit .

Vědět, co dělá lidské klíště, je v těchto bouřlivých časech důležitější než kdy předtím. Studium na hodinu v jedné z našich disciplín nabízí lidem nové pohledy na lidstvo a podněcuje druh intelektuální vitality a kreativní energie, která vychází z hluboké vášeň pro učení a učení.

Naši světoví akademičtí pracovníci poskytují vysokoškolským a postgraduálním studentům nejvyšší úroveň výuky a podpory, přičemž jejich odborné znalosti jsou vždy založeny přímo na jejich osobním výzkumu.

Kromě toho, že pracují v rámci svých oborů, naši akademičtí pracovníci spolupracují napříč všemi obory, aby získali další znalosti. To znamená, že myšlenky provokující subjekty, jako je otroctví, mohou být zkoumány z několika hledisek, aby poskytly studentům komplexní obraz o složitých otázkách.

Naše inovativní výzkumná centra spojují výzkumné pracovníky se zaměřením na široké témata, jako je 18. století a středověké a renesanční světy. Také hostujeme jedinečný Institut Parkes pro židovské / nežidovské vztahy a Parkes Library, jednu z největších sbírek židovských archivů v Evropě.

Náš nejmodernější výzkum informuje o naší výuce, která je v každoročním Národním průzkumu studentů pravidelně uznávána jako nejdůležitější. V průběhu humanitních věd jsou naši akademičtí pracovníci přátelští a přístupní; vždy ochotni pomáhat a podporovat jejich studenty, aby uspěli.

Postgraduální příležitosti pro vás

Zařadil se do prvních 1% univerzit na světě (QS World University Rankings 2018), s 200 vyučenými kurzy a více než 90 výzkumnými kurzy, Southampton má světově proslulé akademické pracovníky a zařízení, které vám pomohou stát se nejlepšími ve svém oboru .

Výběr studia v Southamptonu znamená stát součástí živé, postgraduální komunity.

Vezměte své místo na špičkové úrovni mezi některými z nejtalentovanějších studentů a akademiků na světě.

Southampton je největší město v obřadním obvodu Hampshire na jižním pobřeží Anglie.

Nacházíme se 75 mil od Londýna; 19 kilometrů od Portsmouthu a 12 kilometrů od Winchesteru. Jsme jen pár minut od New Forest National Park, který je 219 čtverečních mil krásného parku a lesa. Hodně z jihozápadního Hampshire je krásná příroda, která se rozprostírá na jihovýchodě Wiltshire a směrem na východ od Dorsetu. Jsme také velmi blízko Stonehenge, jedné z divů světa a nejznámější prehistorické památky v Evropě.

Southampton má přibližně 220 000 obyvatel a je jednou z nejvíce zelených a příjemných městských oblastí v Británii. Southampton má vlastní letiště a rychlé železniční spojení do Londýna a do zbytku Velké Británie. Nacházíme se na jižním pobřeží, jsme domovem Carnival UK a máme největší výletní lodě na světě pravidelně.

Southampton je také domovem fotbalového klubu Southampton, který soutěží v Premier League a The Ageas Bowl, domě Hampshire County Cricket Club.

Místa

Southampton

Adresa, 1. řádek
University of Southampton
University Road

SO17 1BJ Southampton, Anglie, Spojené království