University of Southampton

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Více než 6500 zahraničních studentů z více než 135 zemí si každý rok vybírá studium na University of Southampton . Navíc máme kontakty s univerzitami a partnery po celém světě, což z nás činí skutečně mezinárodní institucí.

Tady v humanitních oborech nás fascinují lidé, jejich aktivity a úspěchy po staletí, od pravěku až po moderní den. Jsme dobře známí průkopnickým a mezinárodně významným výzkumem a vzděláváním v rámci širokých disciplín, z nichž většina se řadí mezi desítky nejlepších britských univerzit .

Vědět, co dělá lidské klíště, je v těchto bouřlivých časech důležitější než kdy předtím. Studium na hodinu v jedné z našich disciplín nabízí lidem nové pohledy na lidstvo a podněcuje druh intelektuální vitality a kreativní energie, která vychází z hluboké vášeň pro učení a učení.

Naši světoví akademičtí pracovníci poskytují vysokoškolským a postgraduálním studentům nejvyšší úroveň výuky a podpory, přičemž jejich odborné znalosti jsou vždy založeny přímo na jejich osobním výzkumu.

Kromě toho, že pracují v rámci svých oborů, naši akademičtí pracovníci spolupracují napříč všemi obory, aby získali další znalosti. To znamená, že myšlenky provokující subjekty, jako je otroctví, mohou být zkoumány z několika hledisek, aby poskytly studentům komplexní obraz o složitých otázkách.

Naše inovativní výzkumná centra spojují výzkumné pracovníky se zaměřením na široké témata, jako je 18. století a středověké a renesanční světy. Také hostujeme jedinečný Institut Parkes pro židovské / nežidovské vztahy a Parkes Library, jednu z největších sbírek židovských archivů v Evropě.

Náš nejmodernější výzkum informuje o naší výuce, která je v každoročním Národním průzkumu studentů pravidelně uznávána jako nejdůležitější. V průběhu humanitních věd jsou naši akademičtí pracovníci přátelští a přístupní; vždy ochotni pomáhat a podporovat jejich studenty, aby uspěli.

Postgraduální příležitosti pro vás

Zařadil se do prvních 1% univerzit na světě (QS World University Rankings 2018), s 200 vyučenými kurzy a více než 90 výzkumnými kurzy, Southampton má světově proslulé akademické pracovníky a zařízení, které vám pomohou stát se nejlepšími ve svém oboru .

Výběr studia v Southamptonu znamená stát součástí živé, postgraduální komunity.

Vezměte své místo na špičkové úrovni mezi některými z nejtalentovanějších studentů a akademiků na světě.

Southampton je největší město v obřadním obvodu Hampshire na jižním pobřeží Anglie.

Nacházíme se 75 mil od Londýna; 19 kilometrů od Portsmouthu a 12 kilometrů od Winchesteru. Jsme jen pár minut od New Forest National Park, který je 219 čtverečních mil krásného parku a lesa. Hodně z jihozápadního Hampshire je krásná příroda, která se rozprostírá na jihovýchodě Wiltshire a směrem na východ od Dorsetu. Jsme také velmi blízko Stonehenge, jedné z divů světa a nejznámější prehistorické památky v Evropě.

Southampton má přibližně 220 000 obyvatel a je jednou z nejvíce zelených a příjemných městských oblastí v Británii. Southampton má vlastní letiště a rychlé železniční spojení do Londýna a do zbytku Velké Británie. Nacházíme se na jižním pobřeží, jsme domovem Carnival UK a máme největší výletní lodě na světě pravidelně.

Southampton je také domovem fotbalového klubu Southampton, který soutěží v Premier League a The Ageas Bowl, domě Hampshire County Cricket Club.

Místa

Southampton

Adresa, 1. řádek
University of Southampton
University Road

SO17 1BJ Southampton, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium