University of Salford

Úvod

Read the Official Description

Proč studovat na Salfordu

Naše kurzy otevřené dveře k odměňování a náročné kariéru v oblasti zdravotnictví, vědy, techniky, umění, vystavěného prostředí, ve sdělovacích prostředcích, hudby, práva a business.You'll těžit z odborných znalostí našich akademiků, kteří mají silnou pověst poskytování vysoce -quality učení, což vede vlivné výzkumné projekty a jsou vysoce respektovány ve svých oborech.

V Salfordu budete se připojí vysokoškolák komunitu více než 13.000 studentů z celého světa a budete se nacházet v Greater Manchester, která je domovem největší studentské populace v Evropě.

Získat praktické zkušenosti

Mnozí z našich kurzů obsahují jádro průmyslové nebo klinické umístění a poskytuje tak reálného světa zkušenosti a vylepšování vylepšování employability.These odkazy Velkým přínosem svou zaměstnatelnost a jsou hlavním důvodem, proč absolventi Salford jsou ve velké poptávce ze strany obchodu a průmyslu.

Zápisy z Manchesteru

Salford se nachází 2km mimo Manchesteru a je jen 5 minut vlakem nebo autobusem od hlavního kampusu univerzity. Po Londýně, Manchester je Spojené království je nejrychleji rostoucí město, a přitom je to stále překvapivě cenově dostupné, je to také kulturně sofistikované, živé a mladistvý.

slevy poplatek k dispozici

Uvědomujeme si, že určitá míra je investicí pro vás oba z hlediska času a nákladů. Nabízíme slevy poplatku, který má studentům, kteří dosáhnou v platové třídě A-level ABB nebo ekvivalent. Podívejte se na celou škálu stipendií.

Vyhlídky na práci

Naše bakalářské tituly v Salfordu jsou navrženy tak, aby vám pomůže rozvinout své budoucí kariéry a maximalizovat svůj zaměstnatelnost. Úzce spolupracujeme s mnoha zaměstnavatelů a organizací, které se týkají kurzů učíme na univerzitě v zájmu zajištění své učení budou aktuální a na základě reálných prostředích. Zavázali jsme se k podpoře vás v získávání "přidanou hodnotu", je třeba, aby se zajistila kariéru chcete.

Chceme zajistit si vytvořit profesionální a osobní dovednosti, stejně jako tvořivost, důvěra a adaptability na úspěch. Vaše studium vám pomůže zabezpečit svou budoucnost a naše specializované kariéru a zaměstnatelnosti tým nabízí širokou škálu služeb, kromě toho, co jste získali prostřednictvím svého kurzu, který vám pomůže v průběhu svého času u nás i po ukončení studia. Mnoho našich profesního rozvoje služeb jsou vám k dispozici po celý život, pokud je budete potřebovat.

Historie univerzity

Naše univerzita minulost je zakořeněn ve velké průmyslové revoluce 19. století, která změnila svět. Salford je prosperující textilní průmysl byl krmen Manchester lodní kanál postavený, který byl otevřen v roce 1894 a dal městu přímý přístup k moři obchodu. Salford doky přinesla zaměstnání až do druhé poloviny 20. století, kdy se starý průmysl šel do poklesu. Poptávka po nových průmyslových dovedností vedlo ke vzniku Pendleton mechaniky ústavu v roce 1850 a Salford dělnického College v roce 1858. Na konci století oni spojili, aby vytvořili Royal technický ústav, Salford, který byl otevřen vévody a vévodkyně z Yorku (který se později stal King George V a Marie královny) v roce 1896.

Sochy královny Viktorie a prince Alberta v přední části Salford muzeum a galerie umění připomínat královskou návštěvu Salfordu v roce 1851. Joule Dům v Acton náměstí byl domovem prominentní fyzik James Prescott Joule, který dal jeho jméno na jednotku energie, a Working Class muzeum je hned za rohem. V roce 1921 byl ústav přejmenován na královský průmyslová škola, Salford. Nicméně, v roce 1958 rozdělen do dvou samostatných organizací - The Royal College of Advanced Technology a break-away Peel Park Technical College.

Přestávka-away kolej se stala Peel Park technický institut v roce 1961, Salford College of Technology v roce 1970, a pak se Salford University College v roce 1992.

Dne 10. února 1967 Royal College of Advanced Technology se stal University of Salford, když Její Veličenstvo královna předala Royal Charter.

The University College Salford a University of Salford nakonec sloučeny do jediné instituce v letech 1996 - přesně 100 let po vzniku původního Královského technického institutu.

Naším hlavním knihovna je pojmenována po Clifford Whitworth - první Vice-kancléř Salford. První kancléř byl Princ Philip, který zůstal ve funkci až do roku 1991.

V současné době má univerzita úspěšnou globální přítomnost a obrat 189 m £. Naše 7 škol, 20.000 studentů a 2.500 zaměstnanci byli všichni rozrostla sloužit potřebám průmyslu, obchodu a vzdělání.

Regenerace Salford vytváří nové příležitosti, které přinášejí naše univerzita pevně do 21. století. Spojili jsme se BBC a ITV na vývoj Mediacityuk v Salford Quays a má ambiciózní plány přestavět stávající areál v průběhu příštích 20 let. S těmito silných základech těšíme se na ještě větší úspěchy v budoucnu.

Udržitelnost životního prostředí

Vyvinuli jsme Sustainability Strategy Map identifikovat naše klíčové priority na příštích 5 let, mezi ně patří;

  • Správa uhlík v našem majetku
  • Budování kultury udržitelné chování
  • Pozitivně ovlivňovat udržitelnost v průmyslu a podnikání
  • Udržitelný rozvoj v učení a vyučování
  • Naše vedoucí k udržitelnosti
  • Vkládání udržitelnosti prostřednictvím spolupráce

Nástroje budeme používat na pomoc doručit a sledovat náš pokrok v této strategii patří nástroj Život a EcoCampus.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc - Magistr » Zobrazit magisterské programy » Vidět MSc - HealthcareStudies »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc Accounting and Finance

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2018 Spojené království Manchester + 1 více

[+]

Pro ty, kteří chtějí jít dále akademicky, řada výzkumných PhD příležitostí ve všech oblastech financí jsou k dispozici, které nabízejí možnost soustředit se na jakékoliv specializace vyžadující in-hluboké porozumění a podnikových financí.

[-]

MSc Cyber Security, Threat Intelligence and Forensics

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let August 2018 Spojené království Manchester + 1 více

[+]

Specializovaná laboratoř zabezpečení je zajištěno, kde počítače mohou být připojeny nezávisle na běžné síťové infrastruktury univerzity, což umožňuje bezpečné prostředí, kde můžete experimentovat s využije, útoky a obrany.

[-]

MSc Environmental and Public Health

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let August 2018 Spojené království Manchester + 1 více

[+]

Můžete zjistit, zda váš program vyžaduje an ATAS zaškrtnutím webové stránky na adrese https://www.gov.uk/academic-technology-approval-scheme FCO s JACS kódem, který bude na zakázce dopisu byste měli umístit Uskutečnění aplikace.

[-]

MSc Financial Services Management

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2018 Spojené království Manchester + 1 více

[+]

Numberica Úřad ombudsmana pro právní služby [-]

MSc Gas and Engineering Management

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2018 Spojené království Manchester + 1 více

[+]

Salford je jediná univerzita, která nabízí svůj běh a já jsem byl přitahován profilu lektorů.

[-]

MSc Global Management

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2018 Spojené království Manchester + 1 více

[+]

Profil žadatele

Tento kurz nabízí velký prostor pro vás naučit, jak řízení lidských zdrojů hraje důležitou roli v podnikání.

[-]

MSc Human Resource Management and Development

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2018 Spojené království Manchester + 1 více

[+]

Různé typy hodnocení zahrnují: eseje, úkoly, zkoušky, multiple-choice testů, on-line testy, skupinové zprávy a portfolio práce. Váhový mezi zkouškami a ročníkové práce se pohybuje mezi moduly, ale zkoušky stále hrají významnou roli.

Zaměstnatelnost

Získáte velmi pokládaný formální kvalifikaci, jakož i osobní a organizační manažerských dovedností, které obohatí váš kariérní vyhlídky. CIPD Manchester, Merseyside a Lancashire větve jsou vedeny absolventů programu. Tento kurz vám poskytne flexibilní pracovní příležitosti, které vedou k potenciálním rolím s různými řízení na úrovni národních a mezinárodních sektorů. Nedávní absolventi Salford Business School získali zaměstnání u vedoucích firem včetně:... [-]


MSc Information Systems Management

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2018 Spojené království Manchester + 1 více

[+]

Využijte kurz podporovaný špičkovým výzkumem v informačních systémech na Salford Business School

Program je dodáván blokově a existuje šest vstupních bodů za rok.

PriceWaterhouseCoopers [-]

MSc International Banking and Finance

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2018 Spojené království Manchester + 1 více

[+]

Po úspěšném absolvování kurzu budou studenti schopni:

Tento kurz nabízí vynikající prostor pro začínající i stávající manažery, kteří chtějí zlepšit své možnosti rozvoje kariéry a zaměstnatelnost.

[-]

MSc International Business

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2018 Spojené království Manchester + 1 více

[+]

Naši akademici jsou odborníky ve svém oboru a úzce spolupracovat s průmyslem, aby zajistily, že naše kurzy odrážela potřeby podniku a poskytovat našim studentům s tou vnější okraj, pokud jde o zajištění zaměstnání.

[-]

MSc Petroleum and Gas Engineering

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 semestry August 2018 Spojené království Manchester + 1 více

[+]

Studenti přijatí na kurz na úrovni Diplomu s zkouškou a 50% ročními výcvikmi mohou pokračovat na úrovni MSc.

[-]

MSc Procurement, Logistics and Supply Chain Management

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2018 Spojené království Manchester + 1 více

[+]

Každý modul je přijata a posouzena po šestitýdenní bloku. Od září 2017 se tento formát doručování změní. Studenti budou pokračovat v studiu jednoho modulu po dobu 6 týdnů. Výuka tváří v tvář bude probíhat v areálu po dobu dvou půlden týdně. Navíc budete navštěvovat vyučovaný prvek Business Innovation Program každou středu odpoledne během 6 týdenních bloků, s nezávislou studií dokončenou ve vlastní době přes Blackboard. Individuální časové plány studentů budou poskytovány během indukčního týdne. Výuka je dodáván prostřednictvím kombinace přednášek, seminářů a cvičení, pomocí široké škály výukových činností.... [-]


MSc Safety, Health and Environment

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let August 2018 Spojené království Manchester + 1 více

[+]

přehledu literatury (30%); Případová studie portfolio (70%) [-]

Magistr

MArch Architecture

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Spojené království Manchester

[+]

Budete obvykle dostávají možnost jít mezinárodní studijní cestu, což vám umožní obohatit svůj studijní zkušenosti a stimulovat svou kreativitu.

[-]

Videos

The University of Salford: Our Salford Stories

Our Social and Economic Impact

Contact

Adresa, 1. řádek 43 Crescent, Salford M5 4WT, UK
M5 4WT Manchester, Anglie, Spojené království