University of Portsmouth

Úvod

Read the Official Description

Snažte se více - připojte se k výjimečnému výzkumnému společenství

Ambiciózní univerzita v živé a prosperující nábřeží umístění, Portsmouth je vzrušující a inspirativní místo k studiu. Díky naší působivé řadě kurzů, fantastické podpoře a aktivitám souvisejícím s kariérou, které jsou ústředním bodem každého kurzu, je Portsmouth skvělou volbou pro vaše postgraduální výzkumné zážitky.

Proč studovat pro výzkumný titul v Portsmouthu?

  • Jsme jednou z nejlepších univerzit ve Velké Británii pro spokojenost studentů s postgraduálním výzkumem - 86% našich studentů postgraduálního výzkumu bylo spokojeno s jejich celkovými zkušenostmi s výzkumem (PRES 2017).
  • V nejnovějším Výzkumném rámci excelence v roce 2014 bylo více než 60% výzkumu předloženého univerzitou hodnoceno jako světový špičkový a mezinárodně vynikající.
  • Hodnoceno zlatem pro výuku excelence
  • Jedna z nejlepších světových univerzit v časopise Higher Education Young University Ranking v roce 2017
  • Top 40 univerzity (průvodce The Guardian's University 2018)

Výzkum, který dělá rozdíl

Velkou hodnotu klademe na výzkum a inovace. Zaměřujeme se na vytváření řešení pro skutečný svět, řešení problémů, které mají dopad na společnost, lidský život a naši planetu. To vám dává možnost se učit od zaměstnanců v popředí svých disciplín.

Máme prosperující výzkumnou komunitu s více než 800 studenty na pěti fakultách, které podporují více než 500 vysoce vyškolených školitelů. Naše vysokoškolská škola poskytuje vynikající podporu a poradenství všem studentům ve výzkumu.

Oddaná absolventská škola

Naše specializovaná absolventská škola je prvním místem pro informace pro všechny studenty a supervizory postgraduálního výzkumu. Podporujeme, spravujeme a koordinujeme školení pro programy MPhil, PhD a Professional doktorát.

Jako student ve výzkumu na University of Portsmouth budete mít přístup k Programu rozvojového programu pro absolventy, který nabízí široký generický výcvik dovedností s více než 150 semináři o široké škále témat včetně výzkumu, doktorského procesu a profesního rozvoje. Tyto populární a vysoce hodnocené workshopy jsou dodávány našimi odbornými instruktory z celé univerzity a podporují naši studenty ve všech fázích svého výzkumného stupně.

Město

Nachází se na jižním pobřeží Anglie, Portsmouth je kosmopolitní město, které se těší z nejlepších počasí ve Velké Británii. Je to živé a poutavé místo pro život, kde historie pohodlně sedí vedle moderní. Město je kompaktní a umožňuje vám rychle a bez námahy obejít. A ve většině univerzitních budov, které se nacházejí v srdci města, vše, co potřebujete, je snadné dosáhnout, včetně nakupování, zábavy a nábřeží.

Financování a stipendia

Aplikace jsou nyní otevřeny pro plně financované doktorské stipendia pro programy, které začínají v říjnu 2018. Zjistěte, jaké projekty jsou k dispozici a jak můžete aplikovat na našich stránkách financování výzkumu.

Den postgraduálního informování

Zarezervujte si místo v jednom z našich informačních dnů a zjistěte, jaké to je studovat na univerzitě hodnocené Gold.

  • Středa 14. března 2018
  • Středa 25. dubna 2018
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Contact

Adresa, 1. řádek University House Winston Churchill Avenue
PO1 2UP Portsmouth, England, Spojené království