Přečtěte si oficiální popis

Vyučování a výzkum na světové úrovni

Univerzita v Lincolnu získala zlato v Rámec excelence v oblasti výuky roku 2017, který je považován za trvale vynikající výuku, učení a výsledky pro své studenty. Univerzita také zřídila mezinárodní pověst pro kvalitu výuky a výzkumu, s akademickými pracovníky a studenty spolupracujícími na velkých projektech v různých oblastech, jako je léčba rakoviny, ochrana vody a nízkouhlíková technologie.

Univerzita v Lincolnu byla oceněna Agenturou pro zajišťování kvality za přístup k posílení příležitostí k učení studentů. Lincoln je zařazen jako 50 nejlepších britských institucí v příručce The Guardian University Guide 2018 a Guide Complete University Guide 2017. Univerzita Lincolna byla také pojmenována v první desítce ve Spojeném království pro spokojenost studentů postgraduálními a zahraničními studenty v soutěži Choice Awards Student Choice Awards 2017.

Poloha historického centra města

Vysokoškolský areál univerzity v Lincolnu poskytuje moderní prostředí zaměřené studentům na malebnou marockou pláž Brayford Pool, kde vše, co potřebujete, je buď v areálu školy nebo jen kousek pěšky od centra města. S jeho středověkým hradem a jedním z nejlepších katedrál v Evropě, Lincoln je ponořen do historie a domů do galerií, kin, nákupů, restaurací, barů a nočních klubů.

Klíčové fakty o univerzitě v Lincolnu

1. Univerzita pracující se svým městem a po celém národě

 • Univerzita investovala přibližně 200 milionů liber do ohromujícího kampusu Brayford Pool Campus, který přeměnil centrum brownfields v centru města, revitalizoval oblast a přilákal investice z maloobchodu, volného času a majetku. Plánujeme investovat dalších 130 milionů liber do kampusu v příštích několika letech.
 • Univerzita v Lincolnu se odhaduje na více než 300 milionů liber na místní ekonomiku, zdvojnásobí místní ekonomický růst a vytváří více než 3 000 nových pracovních míst.
 • Oceněné univerzitní podnikové inkubační centrum, Sparkhouse, podpořilo více než 300 nových a rostoucích podniků, aby se zřídili v regionu a vytvořili více než 450 nových pracovních míst.

2. Podpora britského průmyslu a ekonomiky

 • Lincoln je uznáván za to, že vedl cestu k úspěšnému partnerství s obchodem. To bylo zdůrazněno v nedávných recenzích na vazby mezi průmyslem a akademickou sférou Sir Andrew Witty a Sir Tim Wilson.
 • Národní centrum pro výrobu potravin v kampusu univerzity v Holbeachu je nejmodernější školicí zařízení, které sponzoruje a aktualizuje multidilovský potravinářský průmysl.
 • Univerzita poskytuje vzdělání na pracovišti pro průmysl a ministerstvo obrany, zvyšuje dovednosti pracovní síly a šetří miliony liber britských daňových poplatníků.
 • Společnost Lincoln ve spolupráci s firmou Siemens plc otevřela ve Velké Británii první účelovou inženýrskou školu za 25 let. Tento průkopnický přístup k práci se zaměstnavateli byl oceněn řadou národních ocenění a ocenění, včetně Ceny za vysokoškolské vzdělání a ceny Lorda Stafforda.
 • Univerzita vytvořila nový Lincoln vědecký a inovační park v centru města ve spolupráci s Lincolnshire Co-operative jako centrum pro investice do odvětví vědy a techniky. V září 2014 byla otevřena vlajková loď Joseph Banks Laboratories.
 • Odborné znalosti akademiků a absolventů společnosti Lincoln jsou zakotveny v národních a místních společnostech prostřednictvím partnerství pro přenos znalostí.
 • Smluvní výzkum a poradenství zakoupené na univerzitě podniky a veřejným sektorem za posledních pět let činí téměř 16 milionů liber.

3. Výzkum s reálným dopadem na lidi a společnost

 • Univerzita v Lincolnu vede celosvětově vedoucí výzkum v mnoha oblastech.
 • Více než polovina (53%) výzkumu, který předložila univerzita k národnímu výzkumnému rámcovému rámci pro výzkum v roce 2014, byla hodnocena jako mezinárodní vynikající nebo světová špička - nejvyšší možné standardy.
 • Akademický tým univerzity zahrnuje více než 60 vědních profesorů, kteří podporují prosperující výzkumnou kulturu a vysoce kvalitní studentskou zkušenost.
 • Univerzita je domovem více než 40 výzkumných center a výzkumných skupin, které zkoumají předměty od Vision Engineering až po Autonomní systémy pro zachování a kulturní dědictví.
 • Významné výzkumné projekty univerzitní prospěšné společnosti v oblastech, jako je vývoj nových vakcín, agro-potravinářská technologie, lékařské zobrazování pro diagnózu rakoviny, antiteroristický dohled, zachování historických budov, léčbu nespavosti a vývoj jazyka pro děti.
 • Multidisciplinární přístup zajišťuje, že mnoho projektů zahrnuje odborníky z různých škol a vysokých škol univerzity. Například Lincolnský institut pro zdraví spojuje odborné znalosti zahrnující laboratorní vědecké výzkumy na přední lékařské intervence.
 • Univerzita se zavázala k výuce zapojené do výzkumu v rámci svých učebních osnov, čímž poskytuje vysokoškolským studentům příležitost pracovat s postgraduálními a akademickými pracovníky na výzkumných projektech prostřednictvím průkopnické iniciativy studentů jako producenta společnosti Lincoln.

4. Velmi spokojeni studenti

 • Lincoln je ve Spojeném království zařazen na 11. místo pro studentskou spokojenost v Národním průzkumu studentů (NSS) 2016. Lincoln byl navíc zařazen do řady oblastí NSS, včetně Zoologie, dopravy a cestování, designu, biochemie a vědy o zvířatech.
 • Univerzita je odhodlána rozvíjet podnikatelské absolventy, přičemž studenti Lincolnu se těší dobrým vyhlídkám na absolventy a mnoho z nich začíná své vlastní úspěšné podniky. Devadesát pět procent našich nejnovějších absolventů bylo v práci nebo v dalším studiu šest měsíců po dokončení kurzu, přičemž téměř tři čtvrtiny absolventských rolí [Destinace absolventů z průzkumu o vysokých školách 2014/15, vydaného v červenci 2016].
 • Práce ve spolupráci se Studentskou unií umožňuje univerzitě v Lincolnu neustále zlepšovat skvělé zkušenosti studentů

5. Závazek k akademické excelence

 • Ve svém nejnovějším hodnocení agentury pro zajištění kvality získala univerzita vynikající výsledek a byla oceněna inovativními způsoby, kterými dává studentům hlas.
 • Lincoln je hrdý na to, že je akreditován řadou profesních orgánů, včetně rady pro ošetřovatelskou a porodní asistenci, Royal Pharmaceutical Society of Great Britain, Rady pro profesní zdraví, Generální rady sociální práce, Britské psychologické společnosti, Národní rady pro školení novinářů, Rada, Chartered Institute of Environmental Health, Chartered Institute of Personnel and Development, Chartered Institute of Logistics and Transport, Law Society, Bar Council a Institute of Biomedical Science.

6. Globální angažovanost

 • Asi 100 různých národností je zastoupeno mezi studentskou populací University of Lincoln.
 • Univerzita má partnerství s významnými univerzitami po celém světě a mezinárodní studijní středisko se snaží rozšířit svůj globální dosah.
 • Univerzita v Lincolnu podporuje nadnárodní společnosti a organizace ve svých vzdělávacích, vzdělávacích, výzkumných a poradenských potřebách.
 • Univerzita hraje klíčovou roli v místních, národních a mezinárodních oslavách, které připomínají 800. výročí založení Magny Carta v roce 2015, včetně tvorby dne 1215. Dnes je to významná nová digitální umělecká platforma podporovaná uměleckou radou v Anglii.

7. Řízení změn ve vysokoškolském vzdělávání

 • Univerzita vedla průkopnický projekt Vzdělávací krajiny, aby navrhl akademické prostory budoucnosti.
 • Lincoln vedl inovativní projekt Student as Producer, významnou iniciativu financovanou Akademií vysokoškolského vzdělávání, určenou ke zkoumání a podpoře zapojení studentů do výzkumu již od začátku studia.
 • Lincolnova vicekancelářka profesorka Mary Stuartová je členem představenstva Rady pro financování vysokého školství pro Anglii a místopředsedy univerzitní aliance.

8. Silné zaměření na komunitu

 • Lincolnská univerzita je podporovatelkou Lincoln Book Festival, Lincolnshire Business Awards, Lincolnshire Sports Awards a Frekvenčního festivalu digitální kultury.
 • Brayfordský areál se může pochlubit velkolepými uměleckými místy v Lincoln Performing Arts Center, jednom z největších divadel v regionu, ve sálech živé hudby Engine Shed a umělecké galerii Project Space Plus.
 • Univerzita hostí řadu bezplatných veřejně přístupných přednášek, včetně série přednášek pro hosty Great Lives, které přinášejí na scéně mezinárodně uznávaných odborníků, kteří sdílejí své učení, zkušenosti a odborné znalosti. Přednášejícími byli Sir John Hurt, profesor lord Robert Winston a baronka Susan Greenfieldová.
 • Lincolnská univerzita je partnerem v Lincolnově kulturním a uměleckém partnerství, které sdružuje veřejné a soukromé organizace po celém městě za účelem podpory a rozvoje cestovního ruchu a návštěvnické ekonomiky.
 • Siren FM, umístěná v průmyslových studiích na Lincolnově škole filmů a médií, byla první rozsáhlá komunitní rozhlasová stanice ve Velké Británii, kterou hostila univerzita. To bylo jmenováno East Midlands rozhlasové stanice roku 2013 a 2014.
 • Každý rok více než 1 500 studentů Lincolnu přispívá přibližně 15 000 dobrovolnických hodin k cenným projektům v komunitě v okolí města a v širším regionu Lincolnshire. Celková ekonomická hodnota dobrovolnických hodin prováděných univerzitní komunitou se odhaduje na téměř 500 000 liber.

9. Sociální mobilita a rozmanitost

 • Univerzita je odhodlána zvýšit aspirace mezi 14 až 19letými a spolupracuje se školami na místní a celostátní úrovni s cílem podporovat a napomáhat rozvoj vysokoškolského vzdělávání.
 • Jako součást programu vládních národních sítí pro spolupráci (NNCO) vede Lincolnská univerzita Lincolnshire Outreach Network, která podporuje a podporuje více mladých lidí z místních škol a vysokých škol, aby získali přístup k vysokoškolskému vzdělání.
 • V roce 2013 se Lincoln připojil k Sorrell Foundation Network a na univerzitě je hostitelem National Arts and Design Saturday Club. Tento bezplatný program akcí pro žáky středních škol podporuje kreativitu poskytováním odborné výuky v předmětech designu s přístupem k nejdůležitějším zařízením univerzity
 • Univerzita podporuje studenty z méně výhodného prostředí tím, že nabízí řadu stipendií a stipendií. Mezi ně patří stipendium University of Lincoln, stipendium vicekanceláře, stipendium excelence, stipendium Lincoln Graduate Stipendium a burzovní program Blackburn. Prostřednictvím svých průmyslových partnerství nabízí také stipendia Santander a Siemens Engineering Scholarships.

10. Kvalita a úspěch v několika krátkých letech

 • Univerzita v Lincolnu byla prvním novým areálem městského centra, který bude vybudován za 25 let díky veřejnému a soukromému předplatnému s 32 miliony liber.
 • Lincolnský areál byl oficiálně otevřen Veličenstvem královnou v roce 1996. Bývalá univerzita v Lincolnshire a Humberside se stala univerzitou v Lincolnu v roce 2001.
 • Univerzita nyní hostí kolem 13 000 studentů a 1 500 zaměstnanců v areálech v Lincolnu, Riseholme a Holbeachu.
 • Studentská unie University of Lincoln získala titul Student 's Union of the Year na Národní svaz studentů (NUS) Awards 2014.
 • Vybavení univerzity byly používány jako předválečný výcvikový tábor paralympijských sportovců před olympijskými a paralympijskými hrami v Londýně v roce 2012.
Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MA

University of Lincoln

Tento magisterský studijní program vám nabízí příležitost rozvíjet kritické poznání současného myšlení v současné literatuře a literaturách minulosti a příležitost posíli ... [+]

Kurz

Tento magisterský studijní program vám nabízí příležitost rozvíjet kritické poznání současného myšlení v současné literatuře a literaturách minulosti a příležitost posílit vaše psaní, komunikační a výzkumné dovednosti.

Program zkoumá rozmanitost a rozmanitost předmětu a je navržen tak, aby vás vybavil vysokou úrovní dovedností potřebných pro další výzkum nebo kariérní postup. Volitelné moduly zahrnují pokrytí období od renesance až po současnost.

Existuje flexibilita pro rozvíjení vlastních oblastí zájmu v určitém období, žánru nebo téma a možnost získat zkušenosti s veřejným projevem tím, že předložíte svůj vlastní průzkum na dvouletých MA symposiích. Současný výzkum ve škole angličtiny a žurnalistiky má obzvláště silné stránky v literatuře 21. století, literatura 19. století, ženské psaní, gotická literatura, utopismus, americká beletrie a drama.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

MA v výzkumu v angličtině je určen pro studenty, kteří mají vášeň na realizaci výzkumných projektů, které samy určily, ale s podporou akademického prostředí a školiteli. ... [+]

Kurz

MA v výzkumu v angličtině je určen pro studenty, kteří mají vášeň na realizaci výzkumných projektů, které samy určily, ale s podporou akademického prostředí a školiteli.

Máte příležitost provést důkladný výzkum v oblasti, kterou si vyberete. Pomocí školení se specializovanými dovednostmi a pod vedením akademického supervizora se budete čekat, že napíšete disertační práci nebo vytvoříte kreativní písemné zpracování asi 25 000 slov.

Škola nabízí pestrou výzkumnou kulturu se dvěma výzkumnými skupinami (výzkumná skupina 21C a výzkumná skupina devatenáctého století) a pravidelnými výzkumnými semináři. Mezi silné stránky výzkumu patří literatura 18., 19., 20. a 21. století, gotická literatura, psaní žen, utopie, americká beletrie, středověká a renesanční literatura a současná drama.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Cílem tohoto programu je poskytnout návrhářům příležitost vylepšit jejich tvůrčí a odbornou praxi tím, že spolupracuje s akademickými pracovníky a odborníky v dynamickém ... [+]

Kurz

Cílem tohoto programu je poskytnout návrhářům příležitost vylepšit jejich tvůrčí a odbornou praxi tím, že spolupracuje s akademickými pracovníky a odborníky v dynamickém a interdisciplinárním studiu.

Lincoln School of Design nabízí tvůrčí svobodu k prozkoumání vybrané disciplíny a šanci rozvíjet svou kritickou praxi. Můžete se připojit k mezinárodní komunitě kreativních pracovníků a výzkumných pracovníků s mnoha příležitostmi spolupracovat s kolegy designéry a vytvořit síť průmyslových kontaktů.

Jak budete studovat

Kvůli široké škále předmětu existují čtyři Pathways v rámci programu MA Design, ze kterých si studenti mohou vybrat:... [-]

Spojené království Boston
September 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Tento interdisciplinární magisterský program je postaven na akademické a výzkumné praxi University of Lincoln v předmětech angličtiny, historie a dějin umění. ... [+]

Kurz

Magisterské studium z 19. století je navrženo tak, aby poskytovalo metodologicky informovanou studii o zdrojích z 19. století, včetně textů, objektů a obrázků. Budete mít možnost využít historických zdrojů dostupných ve městě Lincoln, včetně literárních rukopisů a rozsáhlých archiválií v archivu společnosti Tennyson v Výzkumném centru Tennyson.

Budete mít možnost rozšířit znalosti o této historicky významné době pomocí tematických modulů, které kombinují literaturu, historii, vizuální a materiálovou kulturu, muzejní studium, náboženské studium, historii vědy a historii knih.

Vedle tvorby esejí a prezentací budete mít příležitost rozvíjet dovednosti týkající se průmyslu prostřednictvím projektů, jako je například tlumočení a dokumentace archivů.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

MA Theatre nabízí absolventům v divadle, literatuře, tance, výtvarném umění a dalších souvisejících oborech příležitost dále rozvíjet své znalosti a dovednosti v divadle ... [+]

Kurz

MA Theatre nabízí absolventům v divadle, literatuře, tance, výtvarném umění a dalších souvisejících oborech příležitost dále rozvíjet své znalosti a dovednosti v divadle a představení s cílem vykonávat kariéru v divadelních profesích nebo jiných tvůrčích odvětvích. Kurz také může sloužit jako základ pro akademický výzkum v MPhil nebo Ph.D. úroveň.

Důraz je kladen na širokou škálu nejnovějších poznatků v divadelní, divadelní a výkonové praxi a výzkumu. Program plně využívá odborných znalostí zaměstnanců Lincoln School of Fine Arts a Performing Arts, který ztělesňuje hluboké znalosti současné divadelní tvorby.

... [-]
Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Divadlo pro mladé diváky je magisterský program určený novým absolventům a umělcům v ranním kariéře, kteří se zajímají o to, aby rozvíjeli své výkony prostřednictvím prof ... [+]

Kurz

Divadlo pro mladé diváky je magisterský program určený novým absolventům a umělcům v ranním kariéře, kteří se zajímají o to, aby rozvíjeli své výkony prostřednictvím profesionálně orientovaného akademického rámce.

Tento program rozvíjí a rozšiřuje pojetí studentů jako producentů znalostí s výrazným důrazem na zvyšování zaměstnatelnosti svých absolventů prostřednictvím živých krátkých projektů se stávajícími partnery (v současné době školy, Lincoln Performing Arts Centre a divadlo pro mladé publikum praktiky).

Cílem programu je poskytnout studentům profesionálně orientované prostředí, v němž je možné prozkoumat a prověřit jejich výkon v robustním, metodologicky informovaném akademickém rámci.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Tento prakticky řízený magisterský studijní program nabízí příležitost posílit vaše praktické a teoretické chápání procesů výroby médií v profesionálním a kreativním pros ... [+]

Kurz

Tento prakticky řízený magisterský studijní program nabízí příležitost posílit vaše praktické a teoretické chápání procesů výroby médií v profesionálním a kreativním prostředí.

Program je informován profesionály z oboru a náš akademický tým, kteří se aktivně zabývají výzkumem, odbornou praxí, filmovou tvorbou a publikováním. Budete mít příležitost rozvíjet odborné dovednosti, které vyžadují vedoucí pracovníci a odborníci v médiích, a pokrýt etiku, zákony a regulační rámce, které řídí a ovlivňují průmysl.

Budete mít příležitost rozvíjet své praktické dovednosti v produkci v našem vysílacím centru. Budete mít příležitost přizpůsobit své učení vašim zájmům a kariérovým snahám tím, že se rozhodnete soustředit na tvůrčí produkci programů ve fiktivních, dokumentárních nebo experimentálních formách v celé řadě mediálních platforem.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Tento magisterský program poskytuje příležitost experimentovat s novými fotografickými procesy a zkoumat fotografii jako nástroj pro zapojení a podněcování společenského ... [+]

Kurz

Zatímco fotografický obraz zůstává základem studie, zaměření tohoto programu je sociální, kulturní a politické. Chcete-li podpořit probíhající praxi v oblasti fotografického výtvarného a vědeckého výzkumu, kurz zahrnuje semináře o kulturní, mediální a filosofické teorii, rozhovory návštěvními odborníky, skupinové debaty o různých metodikách a workshopech o fotografické technice.

Budete vyzváni, abyste se učil a spolupracoval s zkušenými pracovníky a Vašimi spolužáky s cílem rozvíjet svůj vlastní tvůrčí styl.

Jak budete studovat

Učený aspekt kurzu je strukturován kolem dvou 12-týdenních termínů, které se skládají z workshopů, přednášek, seminářů a skupinových kritiků, s dalším důrazem na samostudium.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Tento program je navržen tak, aby nabídl interdisciplinární setkání s některými nejnovějšími vývojovými trendy a mediální a kulturní teorií. ... [+]

Kurz

Program se snaží poskytnout důkladné zakotvení ve filozofických základech zprostředkování a kulturní praxe a prozkoumat klíčové teoretické debaty přetváření tohoto rozšiřujícího se a různorodého oboru.

Soudržnost programu je dosažena prostřednictvím úzké vazby mezi jádrovými moduly a specializovanými volitelnými moduly. Budete mít příležitost prozkoumat různé aspekty ekologických zapletení médií, které budou odrážet výzkumné zájmy kurzu. Budou prezentovány příležitosti pro analýzu kulturních procesů a jevů 21. století v globálním kontextu a pro zapojení se do reflexní experimentální praxe výzkumu.

Jak budete studovat... [-]
Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Tento kurz je určen k rozvíjení kritického porozumění a rozsáhlých analytických dovedností, které mohou být obzvláště výhodné pro kariéru v oblasti dědictví, muzeí a výuk ... [+]

Kurz

Lincolnova dlouhá a fascinující historie, spolu s řadou středověkých zdrojů, z něj dělají ideální místo, kde se může stát pokročilým studiem středověku.

Tento kurz je určen k rozvíjení kritického porozumění a rozsáhlých analytických dovedností, které mohou být obzvláště výhodné pro kariéru v oblasti dědictví, muzeí a výuky. Jádrové moduly vypadají, že poskytují uzemnění dovedností potřebných pro pokročilé studium. Studenti si mohou také vybrat z vzrušující palety volitelných modulů: tyto se mohou každoročně lišit, ale mohou zahrnovat středně pokročilou latinu, důvod a povstání a veřejné i soukromé emoce ve středověku.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Program MA Public Relations je navržen tak, aby zkoumal roli právního poradce v komerčních a neziskových organizacích. Důraz je kladen na teorii a schopnost kriticky zhod ... [+]

Kurz

Tento program uznává rychlé změny, ke kterým dochází v komunikačním prostředí, a poskytuje vám možnost rozvíjet dovednosti pro práci s multimediálními a digitálními platformami. Výuka zaujímá mezinárodní zaměření a uznává, že mnoho právnických osob a PR agentur působí v celosvětovém měřítku.

Budete mít příležitost prozkoumat a kritizovat vývoj PR praxe se zaměřením na etický přístup k vyprávění v post-Levesonově éře. Máte příležitost rozvinout strategické manažerské dovednosti potřebné k tomu, abyste byli flexibilní, reflexní praktikující pro styk s veřejností.

K dispozici je příležitost se připojit k naší studentské PR společnosti Cygnet PR.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

MŠMT nabízí praktické a ambiciózní pedagogické příležitosti k učení se, uplatňování a vytváření kritických poznatků v interdisciplinárním oboru vzdělávání s cílem umožnit ... [+]

Kurz

Program je navržen ve třech základních modulech a dvou volitelných modulech. Cílem základních modulů je pomoci studentům identifikovat své specifické výzkumné otázky prostřednictvím kritického přehledu literatury; rozvíjet potřebné znalosti, porozumění a praktické dovednosti ve vhodných metodách výzkumu; a vytvořit dokonalý kus pokročilého výzkumu. Volitelné moduly vám umožňují prohloubit stávající znalosti předmětu a rozšířit vaše ocenění ve studiu vzdělávání.

MA v oblasti vzdělávání je program pokročilého studia pro každého, kdo si přeje prohloubit své znalosti o vzdělávání obecně a pro ty, kteří chtějí vytvořit spojení mezi vzdělávací praxí, teorií a výzkumem.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

MA Fine Art je studijní kurz zaměřený na ty, kteří chtějí rozvíjet kritické, výzkumné, praktické a profesionální aspekty své umělecké praxe na nejvyšší úrovni. ... [+]

Kurz

Tento interdisciplinární program podporuje tvůrčí riskování a intelektuální šetření. Vedle silného důrazu na bohatství a šíři uměleckých praxí po celém světě jsou zaměstnanci a studenti tohoto programu povzbuzováni, aby se aktivně podíleli na komunitě současného umění Lincolna.

Budete mít přístup k jednotlivým prostorům studia a zároveň budete mít příležitost spolupracovat s národními i mezinárodními umělci, kurátory a designéry pracujícími v různých médiích. Tam je aktivní navštěvující umělecký program rozhovorů a tutoriálů, který předtím zahrnoval Ben Woodesona, Tima Knowlese, Yelenu Popovou a Amanda Coogan. Středně specifické specializované témata jsou k dispozici, přičemž se uznává zvýšené vědomosti o materiálech pokročilé praxe ve výtvarném umění.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

MA Gender Studies nabízí příležitost prozkoumat myšlenky pohlaví a získávat znalosti o současných genderových otázkách v globálním kontextu na pokročilé úrovni. ... [+]

Kurz

MA Gender Studies nabízí příležitost prozkoumat myšlenky pohlaví a získávat znalosti o současných genderových otázkách v globálním kontextu na pokročilé úrovni.

Tento magisterský titul je inspirován zvědavostí o pohlaví, o tom, jaký pohlaví funguje, o tom, jaký je rozdíl mezi pohlavími a jakým způsobem je možné rozeznat pohlaví způsobem, který by mohl usnadnit odpor a změnu.

Studenti budou vyzváni k tomu, aby kriticky přezkoumali své vlastní předpoklady a hlavně se zeptali na populární a smysluplné pojetí pohlaví.

- MA Gender Studies klade velký důraz na pokročilé metody výzkumu, umožňující studentům zdokonalovat kvalitativní a kvantitativní výzkumné dovednosti a podporovat je tím, aby se stali sebevědomými výzkumníky samy o sobě. Program čerpá z řady předmětů specializace v rámci školy sociálních a politických věd a spojuje studenty s učiteli, kteří jsou vedoucími výzkumu v jejich příslušných oborech.Atmosféra ve škole sociálních a politických věd je kolektivní a přátelská. Všichni studenti jsou pozváni k účasti na sérii výzkumných seminářů školy. Učitelé jsou přístupní a chtějí podporovat studenty na jejich osobním výzkumu a kariéře.... [-]
Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Tento akademicky přísný magisterský program je navržen tak, aby vám umožnil pokročit v odborných znalostech o dějinách a šanci rozvíjet pokročilé vědecké dovednosti, kter ... [+]

Kurz

Výuka je obeznámena s vědeckou praxí v historické škole

Můžete využít historických zdrojů, které jsou k dispozici ve městě Lincoln, včetně rozsáhlého archivu materiálů v mediálním archivu v centrálním Anglii (MACE) a mezinárodním velitelským střediskem pro bombardování. Tam je také Wren knihovna v Lincoln katedrále, která má několik tisíc raně moderní knihy.

Budete mít příležitost provést hluboký nezávislý výzkumný projekt a mít příležitost vypracovat podrobnou disertaci.

Jak budete studovat

Učené moduly jsou dodávány prostřednictvím série seminářů. Při zkoumání a psaní dizertační práce můžete být podporováni řadou výukových setkání se svým nadřízeným.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

MA Historie výzkumu nabízí příležitost provést důkladný výzkum tématu, který vás zajímá v podpůrném akademickém prostředí. ... [+]

Kurz

MA Historie výzkumu nabízí příležitost provést důkladný výzkum tématu, který vás zajímá v podpůrném akademickém prostředí.

Zaměstnanci ve škole dějin a dědictví mají za cíl poskytnout vám akademickou podporu k provedení důkladného výzkumu tématu, který vás zajímá. Příkladem oblastí výzkumu ve škole je středověká historie a moderní britská historie.

Připojíte se k živé akademické komunitě s pravidelnými výzkumnými semináři, jako jsou například semináře o historii a dědictví.

Výzkumné oblasti, projekty

Mezi příklady výzkumných oblastí patří:

Římská a byzantská historieStředověké církevní dějinyBritská politická historie 20. stoletíHistorie a kultura v 19. stoletíHistorie pohlavíMěstská historieJak budete studovat... [-]
Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

MA Music zahrnuje rozmanitost hudebního studia, která kombinuje historické, etnografické, analytické, kritické a praktické přístupy. Prostřednictvím vyučovaných a praktic ... [+]

Kurz

MA Music zahrnuje rozmanitost hudebního studia, která kombinuje historické, etnografické, analytické, kritické a praktické přístupy. Prostřednictvím vyučovaných a praktických modulů mohou studenti rozvíjet metody a dovednosti, které je třeba aplikovat na oblast jejich zájmu, která může zahrnovat etnomuzikologii, muzikologii, složení a výkon.

Tento magisterský seminář je navržen tak, aby připravil cestu pro profesionální práci v hudebním průmyslu nebo další výzkum.

Výzkumné oblasti, projekty

Výzkumné oblasti, projekty a témata mohou zahrnovat:

VýkonSloženíMuzikologieEtnomuzikologieSoučasná hudbaPopulární muzikaHudební divadloHudební nástrojeSpolupráceHudební průmysl.Jak budete studovat... [-]
Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Tento program MA je určen pro absolventy umění, architektury a designu, kteří se chtějí specializovat na tvůrčí přístupy k interiérů budov a ekologickému designu. ... [+]

Kurz

Program je navržen tak, aby vám umožnil prozkoumat potenciál prostorů a struktur s přínosem lektorů a odborníků. Můžete využít multidisciplinární studijní prostředí na škole architektury

Tento MA vám nabízí příležitost rozvíjet své intelektuální a tvůrčí přístupy, aby zvážila vnitřní architekturu v kontextu budov a životního prostředí.

Jak budete studovat

Můžete studovat na plný úvazek, na částečný úvazek nebo na pracovišti a může změnit svůj způsob studia na konci každé fáze. Všichni studenti se zapsali do magisterského programu. Poté si můžete zvolit kvalifikaci na stádiu nebo pokračovat v plném programu.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Naše MA v Creative Writing nabízí příležitost úzce spolupracovat s praxí tvůrčí spisovatelé a slyšet od profesionálů z vydavatelského průmyslu v přednáškách hostů. ... [+]

Kurz

Naše MA v Creative Writing nabízí příležitost úzce spolupracovat s praxí tvůrčí spisovatelé a slyšet od profesionálů z vydavatelského průmyslu v přednáškách hostů.

Cílem tohoto programu je podpořit vyváženost tvůrčí praxe s kritickou analýzou, reflektovat výrobní procesy a zdokonalit své dovednosti. Významný důraz je kladen na produktivního spisovatele jako na produktivní čtenáře, který je obeznámen s literární tvorbou kolem sebe.

Máte příležitost pracovat v různých literárních žánrech a podporuje studenty, kteří chtějí publikovat svou práci. Je zde možnost rozvinout portfolio tvůrčí práce a vybudovat síť kontaktů při přípravě na kariéru v kreativním průmyslu.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

MA Creative Writing and Publishing je vzrušující a inovační magisterský program, který nabízí společnost University of Lincoln ve spolupráci se společností The Guardian. ... [+]

Kurz

Sloučením akademie a tvořivosti s průmyslovými pohledy nabízí tento program studentům příležitost rozvíjet své dovednosti a vybudovat portfolio s podporou akademického trenéra a odborníků ve vydavatelském průmyslu.

Výuku zdokonalují workshopy, četby a mistrovské třídy uznávaných autorů z celé řady žánrů, včetně laureáta básníků Carol Ann Duffy, přírodovědec Chris Packham a historik umění Andrew Graham Dixon. Profesionálové z hlavních vydavatelů přispějí k výuce a podpoře společně s editory a spisovateli Guardian, jako je Associate Editor pro kulturu Claire Armitstead, spisovatelka na volné noze Stuart Heritage a rozhovorka Decca Aitkenhead.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

MA kriminologie a trestní soudnictví vyzývá studenty, aby se zabývali současnými problémy, jimž čelí systém trestního soudnictví z kriminologického i právního hlediska. ... [+]

Kurz

Ve 21. století jsou prostředky, kterými reagujeme jako společnost na trestnou činnost a viktimizaci, pod větší pozorností než kdykoli předtím. Jak reagujeme na případy historického sexuálního zneužívání, využívání trestu odnětí svobody jako spravedlivého a efektivního způsobu potrestání nebo rehabilitace zločinců a výzvy organizovaného zločinu a mezinárodního terorismu znamenají kriminologické a právní stipendium v ​​popředí.

Tento kurz je navržen tak, aby poskytoval studentům koncepční nástroje potřebné k tomu, aby se s takovými problémy zabývaly. Poskytoval širokou škálu kognitivních, analytických a všeobecně přenosných dovedností, včetně hodnocení a vyhodnocení důkazů, interpretace dat, generování a syntézu informací a formulování odůvodněných argumentů.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Tento magisterský program je informován prosperující výzkumnou komunitou 21. století na University of Lincoln . ... [+]

Kurz

Tento magisterský program je informován prosperující výzkumnou komunitou 21. století na University of Lincoln .

Literatura MA 21. století vám nabízí příležitost rozvinout kritické porozumění současnému vývoji v literatuře, a to výběrem různých různorodých postmillenniálních textů. Budete mít příležitost rozvíjet důkladnou znalost literárních žánrů a rozvíjet své schopnosti v oblasti výzkumu, komunikace a psaní.

Můžete také profitovat z angažovanosti ve výzkumné skupině Univerzity 21. století, která zahrnuje silné stránky v gotické literatuře, psaní žen, ekokritici, americké beletrie a utopické literatuře a úzké vztahy školy s Britskou asociací pro současné literární studia (BACLS).... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Mezinárodní vztahy poskytují kriticky důležitou platformu pro pochopení mnoha klíčových současných problémů a diskusí naší doby. ... [+]

Kurz

Mezinárodní vztahy poskytují kriticky důležitou platformu pro pochopení mnoha klíčových současných problémů a diskusí naší doby.

Tento magisterský titul je interdisciplinární program, který vychází z politiky, ekonomie, historie, sociologie, mezinárodního práva, geografie a kulturních studií, aby prozkoumal globální problémy, jako jsou konflikty, globální nerovnosti, svrchovanost a lidská práva.

Studenti mají možnost prozkoumat složité politické otázky, jako je náboženství a sektářství, konflikty a demokratizace. Cílem programu je připravit studenty na budoucí studium a výzkum, jakož i potenciální zaměstnání v oblastech, jako je diplomatická služba, rozvojové agentury, nevládní sektor, žurnalistika, poradenství, mezinárodní a regionální organizace a veřejný sektor. Studenti se připojují k prosperující komunitě učenců a mohou mít přístup k řadě mimoškolních aktivit včetně externích řečníků a zámořských studijních cest.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Tento magisterský titul je interdisciplinární program, který vychází z politiky, ekonomie, historie, sociologie, mezinárodního práva, geografie a kulturních studií, aby p ... [+]

Kurz

Mezinárodní vztahy poskytují kriticky důležitou platformu pro pochopení mnoha klíčových současných problémů a diskusí naší doby.

Tento magisterský titul je interdisciplinární program, který vychází z politiky, ekonomie, historie, sociologie, mezinárodního práva, geografie a kulturních studií, aby prozkoumal globální problémy, jako jsou konflikty, globální nerovnosti, svrchovanost a lidská práva.

Studenti mají možnost prozkoumat složité politické otázky, jako je náboženství a sektářství, konflikty a demokratizace. Cílem programu je připravit studenty na budoucí studium a výzkum, jakož i potenciální zaměstnání v oblastech, jako je diplomatická služba, rozvojové agentury, nevládní sektor, žurnalistika, poradenství, mezinárodní a regionální organizace a veřejný sektor. Studenti se připojují k prosperující komunitě učenců a mohou mít přístup k řadě mimoškolních aktivit včetně externích řečníků a zámořských studijních cest.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Tento MA by Research je navržen tak, aby umožnil studentům pokročit v jejich znalostech v určité oblasti ochrany. Výzkumné oblasti zahrnují archeologickou konzervaci, ana ... [+]

Kurz

Tento MA by Research je navržen tak, aby umožnil studentům pokročit v jejich znalostech v určité oblasti ochrany. Výzkumné oblasti zahrnují archeologickou konzervaci, analýzu barev a pigmentů, preventivní ochranu, studium materiálové kultury a analýzu historických materiálů.

Zaměstnanci v oblasti ochrany přírody se snaží poskytnout vám akademickou podporu k provedení důkladného výzkumu tématu, který vás zajímá. Budete mít příležitost těžit z odborných znalostí školy prostřednictvím týmu dohlížejících a mít přístup k řadě analytických zařízení a technických odborných znalostí.

Existují silné vazby s Vysokými školami vědy a umění a existuje interdisciplinární výzkumná kultura, která může usnadnit spolupráci s kolegy v celé řadě témat.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

MA Ochrana kulturního dědictví je praktickým programem, který vyučují odborníci v této oblasti a poskytuje vám možnost rozvíjet širokou škálu vyspělých konzervačních dove ... [+]

Kurz

University of Lincoln klade za cíl poskytnout ideální prostředí, ve kterém můžete pokročit ve znalostech a ochranných dovednostech na postgraduální úrovni.

Budete mít přístup k nejrůznějším historickým materiálům a můžete se rozhodnout soustředit se na nápravná opatření, preventivní ochranu nebo správu sbírek.

Pro ty, kteří již pracují v ochraně, možnost kombinované výuky umožňuje předložit praktické projekty odvozené z vašeho aktuálního pracovního místa.

Dějiny školy

Jak budete studovat

Většina konzultantů a techniků v oblasti ochrany je kvalifikovanými konzervatoři, kteří mají široké spektrum odborných zkušeností v oblasti muzea a dědictví. Mezi ty, které již pracují v ochraně, existují kombinované příležitosti, které spojují flexibilitu, podporu a akademickou přísnost.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

MA Policy vám nabízí příležitost rozvíjet pokročilé chápání politiky a tvorby politik v celostátním i mezinárodním prostředí. Můžete prozkoumat kritické otázky, které říd ... [+]

Kurz

MA Policy vám nabízí příležitost rozvíjet pokročilé chápání politiky a tvorby politik v celostátním i mezinárodním prostředí. Můžete prozkoumat kritické otázky, které řídí politický proces a zkoumat úlohu státu v řízení společnosti. Můžete se zabývat současnými problémy, jako je formulace a provádění politik v oblastech, jako je boj proti terorismu, rovnost pohlaví a zdraví. Společně s učiteli a vrstevníky máte příležitost zapojit se do důležitých diskusí o budoucnosti zastupitelské demokracie v Británii a na celém světě.

Program čerpá z odborných znalostí v rámci Školy sociálních a politických věd a můžete využít úzkou podporu odborných akademiků. Klíčovým prvkem je poskytnutí základních modulů, které mají za cíl seznámit se s pokročilými výzkumnými dovednostmi. MA v politice je navržen tak, aby vám pomohl stát se sebevědomým výzkumníkem se schopností prozkoumat všechny dimenze procesu tvorby politiky.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

MA Research Research je navržen tak, aby umožnil nezávislý výzkum v oblasti podle vašeho výběru, pod dohledem a podporovaného týmem akademických pracovníků. Můžete získat ... [+]

Kurz

MA Research Research je navržen tak, aby umožnil nezávislý výzkum v oblasti podle vašeho výběru, pod dohledem a podporovaného týmem akademických pracovníků. Můžete získat přístup k řadě vzdělávacích příležitostí poskytovaných univerzitou s cílem rozvíjet své výzkumné dovednosti.

Tento program je k dispozici buď v písemné formě, nebo v praktickém formátu, kde dokumentace kreativní praxe prováděné během období výzkumu nahrazuje část dizertační práce. Očekává se, že s podporou supervizora provedete samostatný a samostatně řízený výzkum.

Mezi příklady výzkumných oblastí patří umění a jeho historie, současná výtvarná praxe a živé umění.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 1.5 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Cílem tohoto diplomu je poskytnout odborné a praktické školení potřebné pro kariéru ve vzrušujícím světě žurnalistiky. To také nabízí akademicky přísný přístup k kritické ... [+]

Kurz

Máte příležitost učit se umění žurnalistiky z praktické multiplatformní perspektivy s možností specializovat se na médium, které si zvolíte.

Můžete mít také příležitost slyšet od nejlepších jmen v oboru žurnalistiky - předchozími hostujícími řečníky jsou mezinárodně uznávaný novinář John Pilger, BBC ředitel Londýna 2012 Roger Mosey a vedoucí Channel 4 News Dorothy Byrne.

Škola angličtiny

Akreditace

Škola se stala jednou z prvních institucí v Evropě, která získala ocenění "Recognized for Excellence" od Evropské sdružení pro žurnalistiku (EJTA).

Jak budete studovat

Studie bude kombinací praktických workshopů, přednášek a seminářů. University of Lincoln může pochlubit rozsáhlou akademickou knihovnou, kterou můžete také využít pro nezávislé studium.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Naše MA žurnalistika (digitální) se snaží poskytnout inovativní, perspektivní program, který připravuje vás na kariéru pracující v popředí digitální mediální revoluce. ... [+]

Kurz

Tento program má důraz na technickou stránku digitální žurnalistiky, jakož i na klíčové psaní a produkční dovednosti. Budete mít příležitost dozvědět se o práci korespondentů a specializovaných novinářů a příležitost rozvíjet své vlastní oblasti zájmu, výběr předmětů, styl a médium, které jsou předmětem zvláštního zájmu.

Vedle příležitosti získání praktických dovedností můžete provést akademickou analýzu v celé řadě kritických a teoretických otázek, jako je vztah mezi digitální žurnalistikou a lidskými právy.

Dvoutýdenní stáž je navrženo tak, aby vám umožnilo zažít prostředí profesionálního žurnalistiky a umožní vám spojit své akademické učení s odbornou praxí. Toto umístění je integrovaným, vyučovaným a hodnoceným prvkem kurzu.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Tento magisterský program, vedený bývalými a současně praktikujícími sportovními novináři, je navržen tak, aby vás připravil na vzrušující kariéru v oblasti sportovní žur ... [+]

Kurz

Budete mít příležitost rozvinout dovednosti, abyste mohli podávat zprávy o místních a národních sportovních akcích, a máte možnost vysílat a vyrobit svůj vlastní sportovní obsah na jedné z našich mediálních platforem založených na kampusu.

Pracovní program programu vám umožňuje získat praktické zkušenosti, které vám pomohou připravit se na kariéru v tomto odvětví. Předtím byli studenti schopni čerpat ze zkušeností s BBC Sport a BBC Radio 5 Live, talkSPORT a ITV.

Máte také možnost se slyšet od několika hostujících řečníků. Nedávné řečníky zahrnovaly BBC ředitele Londýna 2012 Rogera Moseyho, ředitele 5 živých Jonathana Wall, redaktora FourFourTwo Davida Halla a komentátora ITV Cliveho Tyldesleyho.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Tento magisterský studijní program je zaměřen na zpravodajství umění pro ty, kteří chtějí vstoupit do jedné z nejrychleji rostoucích oblastí žurnalistiky. ... [+]

Kurz

Stejně jako příležitost naučit se základním řemeslům výkaznictví, budete mít také příležitost rozvinout analytické dovednosti potřebné k zamyšlení nad vývojem umění. Můžete se naučit oceňovat umělecká hnutí, žánry a sociologické faktory, které podporují kulturní průmysl, a sdělit to publiku.

Tento program zdůrazňuje zpravodajství a přezkoumání kreativních umění z výklenku, jako je socha, do populárnějších, jako je kino a televize, do vznikajících oblastí, jako je výroba na webu. Zahrnuje schéma pracovního umístění, kde máte příležitost rozvinout přenositelné dovednosti potřebné pro kariérní postup.

Akreditace... [-]
Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Tento praktický a teoretický magisterský program se zaměřuje na studium zpravodajství o válce, mezinárodních lidských právech a úlohu žurnalistiky při řešení konfliktů. ... [+]

Kurz

Cílem kurzu je nabídnout náročný postgraduální studijní program s příležitostí získat praktické zkušenosti v oblasti tisku a online médií, rozhlasu a televize. Je navržen tak, aby poskytoval odborné vzdělání v žurnalistiky, což vám umožňuje šanci rozvíjet praktické a intelektuální dovednosti potřebné pro kariéru v médiích.

Kurz je určen k tomu, aby apeloval na ty, kdo se zabývají lidskými právy a otázkami týkajícími se války a míru, a kteří hledají příležitost rozvíjet žurnalistické dovednosti, které jsou nezbytné k tomu, aby to šířily širší veřejnosti.

Budete mít příležitost provést akademickou analýzu řady kritických přístupů ke studiu války a médií, žurnalistiky a řešení konfliktů a žurnalistiky a mezinárodních lidských práv. Váš závěrečný projekt poskytuje příležitost zaměřit se na konkrétní oblast v oblasti žurnalistiky, války a mezinárodních lidských práv.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

MA v Research Journalism vám dává příležitost rozvinout schopnost řídit komplexní výzkumný projekt podle vašeho výběru a současně prokázat iniciativu a soběstačnost při s ... [+]

Kurz

MA v Research Journalism vám dává příležitost rozvinout schopnost řídit komplexní výzkumný projekt podle vašeho výběru a současně prokázat iniciativu a soběstačnost při sledování výzkumných cílů.

Současné oblasti výzkumu na škole angličtiny a žurnalistiky zahrnují historii karikatur, komiksů a tiskové noviny; literární žurnalistika; mezinárodní lidská práva a žurnalistika; a historie třídní, genderové a etnické komunikace.

Absolventi mohou pokračovat v dalším studiu na doktorské úrovni a mohou se rozhodnout požádat o doktorské studium v rámci školy, která má zavedené výzkumné prostředí.

Výzkumné oblasti, projekty... [-]
Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Tento magisterský program je navržen tak, aby nabízel praktickou a teoretickou přípravu na žurnalistiku, kterou potřebují ti, kteří mají zájem o vědu a otázky životního p ... [+]

Kurz

Existuje poptávka po vědeckých novinářů, kteří mohou přesně a stručně hlásit otázky týkající se zdraví nebo životního prostředí. Budete mít příležitost naučit se, jak se věnovat vědeckým zprávám a přeměnit je v poutavé příběhy, aniž by se uchýlili k senzaci nebo technickému žargonu. Existuje příležitost pro vás pracovat na komunitním rádiu, studentovi novin a časopisů a účastnit se našeho programu profesionálního umístění. Studenti již pracují pro časopis BBC Focus, New Scientist a veganskou společnost.

Můžete také mít příležitost slyšet přední jména v oboru žurnalistiky. Mezi předchůdce patří redaktor vědy Channel 4 Tom Clarke, přírodovědec a vysílačka Chris Packham a zakladatel vědy Lord of Tales.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Filmová a mediální škola Lincoln nabízí supervizi pro výzkum na vyšší úrovni v oblasti mediálních, filmových a kulturních studií. ... [+]

Kurz

Filmová a mediální škola Lincoln nabízí supervizi pro výzkum na vyšší úrovni v oblasti mediálních, filmových a kulturních studií.

Studenti tohoto programu mají příležitost provést hluboký výzkum, který vyvrcholí 25 000-dizertací práce. Současné výzkumné zájmy zahrnují digitální a nové mediální kultury, film a historii a média a kulturu ve východní Evropě.

Výzkumní studenti se vyzývají, aby se podělili o své odborné znalosti a přispěli k organizaci výzkumných akcí, sympozií, výstav a konferencí.

Výzkumné oblasti, projekty

Příklady oblastí výzkumu:

Světová / latinskoamerická kinaDigitální a nové mediální kulturyFilm a historieMédia a kultura ve východní EvropěJak budete studovat... [-]
Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Kulturní a kulturní dědictví zaznamenávají rychlý růst ve světě. Cílem MA Managementu kultury a dědictví je zvýšit znalosti o konkrétních požadavcích na řízení atrakcí a ... [+]

Kurz

Kulturní a kulturní dědictví zaznamenávají rychlý růst ve světě. Cílem MA Managementu kultury a dědictví je zvýšit znalosti o konkrétních požadavcích na řízení atrakcí a sbírek v těchto prostředích.

Program je společně vyučován akademickými pracovníky v oblastech cestovního ruchu / události a historie / dědictví, kteří jsou schopni čerpat z rozsáhlých praktických zkušeností a zkušeností z výzkumu a přinášet informace o podnikání, společenských vědách a humanitních vědách do programu.

Kurz je navíc k dispozici hostům z příslušných odvětví. Budete mít příležitost účastnit se vzrušujících živých projektů, jejichž cílem je rozvíjet praktické znalosti a manažerské dovednosti, a to jak z pohledu publika, tak i od poskytovatelů. Studenti budou mít také možnost účastnit se studijních pobytů na kulturních a kulturních památkách v Lincolnu a okolí s cílem aplikovat a kritizovat současné koncepty a teorie řízení atrakcí, jejichž náklady jsou pokryty školou.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Program Geografie MA by Research vám nabízí možnost rozšířit si vysokoškolské vzdělání a rozvíjet své odborné znalosti v určité oblasti geografie. ... [+]

Kurz

Program Geografie MA by Research vám nabízí možnost rozšířit si vysokoškolské vzdělání a rozvíjet své odborné znalosti v určité oblasti geografie.

Budete mít příležitost specializovat se v oblasti, která vás zajímá zvlášť a upevnit své dovednosti při přípravě na pozice v oblasti výzkumu nebo řízení technologií.

Výzkumné oblasti, projekty

Škola rozvíjí silné stránky výzkumu v národní a mezinárodní migraci, rozvoj venkova, prostorový rozměr sociálních a technologických inovací a analýzu a mapování řady ekonomických a sociálních nerovností z mezinárodní až subregionální úrovně.

Jak budete studovat... [-]
Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Tento magisterský studijní program poskytuje příležitost rozvinout pokročilé a specifické znalosti v konkrétním oboru studia. Budete mít svobodu a flexibilitu při výběru ... [+]

Kurz

Tento magisterský studijní program poskytuje příležitost rozvinout pokročilé a specifické znalosti v konkrétním oboru studia. Budete mít svobodu a flexibilitu při výběru a rozvíjení své vlastní oblasti a možnosti rozšířit své schopnosti v oblasti výzkumu a řízení projektů.

Postgraduální výzkumný tým v rámci Školy zdravotní a sociální péče se zavázal poskytovat svým studentům co nejlepší zkušenosti. Budete mít příležitost pracovat společně s zkušenými akademickými pracovníky, kteří vás dovedou do výzkumného procesu a podporují vás s vaším osobním a profesním rozvojem, abyste maximalizovali své kariérní příležitosti při ukončení studia.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

MSc

University of Lincoln

Na matematicko-fyzikální fakultě budete mít příležitost posílit znalosti výpočetní fyziky a zároveň rozvíjet své výzkumné dovednosti a spolupracovat s odborníky. ... [+]

Kurz

Na matematicko-fyzikální fakultě budete mít příležitost posílit znalosti výpočetní fyziky a zároveň rozvíjet své výzkumné dovednosti a spolupracovat s odborníky.

Výpočetní fyzika je základní studijní obor, který je základem řady témat. Během vašeho výzkumu budete mít příležitost spolupracovat se specialisty v oboru a mít příležitost rozvinout silnou národní a mezinárodní spolupráci.

Výzkum v oblasti výpočetní fyziky pokrývá široké spektrum, včetně odlišných oblastí nanostrukturované měkké hmoty, aktivní hmoty, vědy o materiálech a molekulární biofyziky. Využíváte specializované akademické supervizory, hluboké vzdělávací programy a specializované výpočetní techniky.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

MSc podle výzkumu v aplikované matematice dává studentům možnost provádět výzkum v oblastech matematiky s praktickými aplikacemi v podnikání a průmyslu. ... [+]

Kurz

MSc podle výzkumu v aplikované matematice dává studentům možnost provádět výzkum v oblastech matematiky s praktickými aplikacemi v podnikání a průmyslu.

Jako vědecký pracovník na Matematicko-fyzikální škole máte příležitost spolupracovat s odborníky v oboru a máte šanci rozvíjet národní a mezinárodní spolupráci.

Výzkum ve škole se řídí dvěma různými směry: výpočetní fyzika / aplikovaná matematika a čistá matematika. Výzkum aplikované matematiky je zaměřen na vývoj numerických metod a algoritmů pro řešení různých rovnic nacházejících se ve vědě o materiálech, konkrétně v oblasti nanomateriálů. To zahrnuje pokročilou paralelizaci a přizpůsobení metod moderních superpočítačů.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

MSc v analytických vědách je navržen tak, aby absolventům ve vědě a souvisejících předmětech systematické školení v aplikaci moderních analytických metod. Cílem je poskyt ... [+]

Kurz

MSc v analytických vědách je navržen tak, aby absolventům ve vědě a souvisejících předmětech systematické školení v aplikaci moderních analytických metod. Cílem je poskytnout potřebné praktické, interpretační analytické dovednosti pro použití široké škály analytických technik v klíčových oblastech aplikace.

Cílem kurzu je vyvinout solidní soubor praktických dovedností vedoucích ke specializovaným aplikacím a pracovním příležitostem jako analytický vědec; Farmaceutické, forenzní, archeologické a environmentální analytické vědy. Studenti mohou využívat odborné výzkumné laboratoře a přístrojové vybavení ve výzkumném prostředí. Studenti mohou absolvovat řadu interdisciplinárních praktických dovedností, které se rozvíjejí prostřednictvím odborných přednášek, workshopů, praktických laboratorních a analytických zkušeností.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Naše MSc podle výzkumu v biologických vědách je specializovaný program, který je navržen tak, aby studenti mohli dále rozvíjet své výzkumné dovednosti se zaměřením na spe ... [+]

Kurz

Naše MSc podle výzkumu v biologických vědách je specializovaný program, který je navržen tak, aby studenti mohli dále rozvíjet své výzkumné dovednosti se zaměřením na specializovaný projekt.

Naše MSc by výzkum poskytuje příležitost pro studenty z biologických subjektů začít výzkum v biologických vědách. Výzkumné Pathways jsou k dispozici v biologii, biochemii, biomedicínských vědách, ekologii, chování zvířat, živočišné vědě, zoologii a mikrobiologii. Jako vědecký pracovník ve škole budete mít příležitost spolupracovat s akademickými pracovníky, kteří pracují na studiích a projektech.

Škola provádí výzkum na úrovni molekul, buněk, organismů a populace, aby odpověděla na základní otázky molekulární biologie a biomedicínské vědy, forenzní vědy a mikrobiologie, biologii živočichů a rostlin a evoluci a ekologii.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Biotechnologický program MSc má za cíl poskytnout studentům příležitost rozvíjet pokročilé teoretické znalosti, porozumění, praktické zkušenosti a školení se zvláštním dů ... [+]

Kurz

Biotechnologický program MSc má za cíl poskytnout studentům příležitost rozvíjet pokročilé teoretické znalosti, porozumění, praktické zkušenosti a školení se zvláštním důrazem na moderní molekulární a systémové biologické přístupy k nově vznikajícím biotechnologiím.

Předmět je navržen tak, aby poskytoval dobré základy v jádrové biotechnologii a odborné školení v oblasti lékařské, průmyslové, ekologické a fermentační biotechnologie s možností dokončit výzkumný projekt v jedné z těchto oblastí.

Program také usiluje o poskytnutí školení a podpory při rozvoji různých klíčových profesních dovedností, včetně komunikace, kritické analýzy a myšlení, projektového a časového řízení, vědeckého psaní, týmové práce, etiky, informačních technologií a řízení kariéry.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Naše MSc Finance je navržen tak, aby poskytl rámec pro konsolidaci a posílení studentských financí a ekonomických dovedností. Studenti mají možnost se učit od zkušených o ... [+]

Kurz

Naše MSc Finance je navržen tak, aby poskytl rámec pro konsolidaci a posílení studentských financí a ekonomických dovedností. Studenti mají možnost se učit od zkušených odborníků v oblasti financí a mají šanci rozvíjet pokročilé znalosti v přípravě na praxi nebo další odborné vzdělávání.

Deregulace, globalizace a dopad celosvětové hospodářské krize na mezinárodní akciové trhy vedly k rostoucímu zájmu o předmět financí. Profesionálové na dnešním trhu musí být obeznámeni s řízením investic jak finančního, tak i ekonomického charakteru a využívat spolehlivého a kvalifikovaného úsudku, aby mohli rozhodovat zásadně.

... [-]
Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Tento MSc se zaměřuje na formulaci případů a aplikované aspekty forenzní psychologie. Důraz je kladen na práci s různými skupinami, včetně dětí / dospívajících, násilných ... [+]

Kurz

Program má jasný důraz na praktické témata ve forenzní psychologii. Budete mít příležitost rozvinout své znalosti o policejních vyšetřovacích procesech a úvahách pro soudy a odsouzení a zároveň mít příležitost získat znalosti a dovednosti, které jsou přínosné pro spolupráci s různými skupinami klientů, s ohledem na jejich hodnocení, úroveň rizika a léčbu.

Náš tým pro forenzní psychologii čerpá z odborných znalostí řady odborníků, kteří pracují v aplikovaných forenzních psychologických nastaveních, aby poskytli odborné vstupy do programu.

Budete mít příležitost provést výzkumný projekt společně s akademickými pracovníky, kteří jsou aktivními vědci ve svých oborech. Oblasti odborných znalostí mezi zaměstnanci zahrnují chápání podvodů a rozhovorů, sexuální touhu a sexuální zneužívání a sexuální vykořisťování na internetu.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Tento vědecky přísný magisterský program je navržen tak, aby poskytoval rozsáhlý výcvik v nejnovějších technikách používaných v laboratořích forenzních věd po celém světě ... [+]

Kurz

V Lincolnu budete vyučovat zkušení akademici a odborníci s odbornými znalostmi v oblasti analytické a organické chemie, farmacie, entomologie, antropologie a molekulární biologie. Budete vyzváni, abyste se zapojili do interdisciplinární výzkumné kultury na University of Lincoln a spolupracovali s akademickými pracovníky, kteří usilují o pokroky v forenzních technikách.

Výuka zahrnuje forenzní principy působící v kontextu právních úvah, úlohu svědka a předložení důkazů. Budete mít příležitost dozvědět se o postupech, které se týkají poskytování nestranných důkazů v trestním vyšetřování, od scénářů trestné činnosti až po laboratoř a konečně do soudní síně.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

MSc Sport Science je určen absolventům sportovních titulů a profesionálním odborníkům, kteří si přejí udržet své vědecké znalosti a dovednosti aktuální. ... [+]

Kurz

S důrazem na aplikovanou teorii, praktickou práci a zapojení do komunity, tento program si klade za cíl poskytnout studentům multidisciplinární chápání sportovní vědy s možností specializovat se na určitou oblast.

MSc Sport Science je určen absolventům sportovních titulů a profesionálním odborníkům, kteří si přejí udržet své vědecké znalosti a dovednosti aktuální.

Budete vyzváni k tomu, abyste se zapojili do aplikované práce v oblastech, které nejlépe vyhovují vašim zájmům a kariérovým plánům. Akademici s odbornými znalostmi vás budou mentorovat a podporovat v rámci vybraného výzkumného projektu.

Můžete se rozhodnout soustředit svou samostatnou práci v rámci jedné ze tří pojmenovaných Pathways - biomechaniky, fyziologie nebo psychologie - nebo studovat MSc Sport Science bez určené Pathway , aby odrážel interdisciplinární povahu vašich studií.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Vzhledem k tomu, že řízení společností je nyní nedílnou součástí každodenního podnikatelského života, program MSc Governance je navržen tak, aby byl relevantní a atraktiv ... [+]

Kurz

Celosvětová finanční krize, korporační skandály a kolapsy a obavy veřejnosti o zjevný nedostatek účinných orgánů přispěly k výbuchu zájmu o postupy správné správy. Program je strukturován se zaměřením na praktické uplatnění v podnikatelském prostředí a jeho cílem je poskytnout studentům silné znalosti předmětu a nejnovější myšlení ve světě governance, reporting o udržitelnosti, obchodní etice, organizační a správní radě, finance, právo a Strategické myšlení.

S podniky, které čelí většímu riziku a větším možným dopadům jejich činností na společnost, jsou otázky udržitelnosti kritičtější než kdy jindy. Udržitelnost již není o rizicích a souladu, ale také o inovacích, příležitostech a tom, jak dosáhnout dokonalosti jak v oblasti udržitelnosti, tak v oblasti finanční výkonnosti. Cílem programu je rozvíjet rozumné pochopení procesů a dohledu, které vedou k nejvyšším standardům vedení, zodpovědnosti, podávání zpráv o udržitelnosti a etického chování v podnikání.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Naše MSc ve stavebnictví vědy a management reaguje na globální výzvy, které stavěné prostředí čelí: změny klimatu, technologie, urbanizace, populační dynamika a řízení. T ... [+]

Kurz

Náš program je navržen tak, aby dále rozvíjel znalosti a znalosti studentů o vědě budov a řízení procesu výstavby, aby mohli plnit své profesní povinnosti při vytváření, zlepšování a udržování našeho zastavěného prostředí. Je navržen tak, aby poskytoval studentům program, který zaujímá holistický pohled na procesy řízení stavby a globální výzvy, kterým čelí moderní stavební průmysl.

Tento program je vhodný pro nejnovější absolventy stavebních a dalších příbuzných oborů, kteří chtějí rozvíjet technické znalosti a manažerské dovednosti potřebné pro rychlou kariéru ve stavebnictví. Je také vhodný pro zkušené stavební profesionály, kteří usilují o vyšší manažerské pozice ve Velké Británii i v zahraničí. Kromě toho mohou studenti v oblasti znalostí a dovedností na tomto programu rozvíjet příležitosti k pokroku v oblasti výzkumu ve vědních oborech MPhil / PhD v oblasti stavebnictví, stavebních technologií a stavebního managementu.... [-]

Spojené království Boston
September 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

MSc Vývoj a design her je navržen tak, aby stavěl na stávajících schopnostech studentů v oblasti počítačového programování poskytovat znalosti a dovednosti pro rozvoj sou ... [+]

Kurz

MSc Vývoj a design her je navržen tak, aby stavěl na stávajících schopnostech studentů v oblasti počítačového programování poskytovat znalosti a dovednosti pro rozvoj současných videohier s využitím řady pokročilých nástrojů a platforem, jako je virtuální realita.

Kontext v oboru je důležitým aspektem tohoto programu a studenti také studují témata týkající se hry, která jsou použitelná pro práci v průmyslu a nezávislou tvorbu her, stejně jako výzkumné techniky vhodné pro další postgraduální studium. To je podpořeno zkušenostmi našich zaměstnanců v oboru, z nichž mnozí byli zaměstnáni v herním průmyslu nebo mají v současné době aktivní vztahy s průmyslem.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

MSc Vývojová psychologie se zaměřuje na sociální, emocionální a kognitivní vývoj dětí a je určen pro absolventy a praktiky psychologů, kteří chtějí získat specializaci v ... [+]

Kurz

Psychologická škola má rostoucí pověst jako centrum odborných znalostí v oblasti vývojové psychologie s výzkumnými zájmy v oblasti kognitivního vývoje, získávání jazyka, autismu, motorického vývoje, interakcí člověk-zvíře, bezpečnosti dětí a prevence úrazů, kulturních kontextech vývoje. Výzkum ve škole vyhledává okamžité aplikace v reálném světě. Například studie týkající se nesprávné interpretace výrazů psa v obličeji vedly k preventivnímu nástroji ke snížení výskytu dětí, které psi pálí.

Můžete mít přístup k odborníkovi Lincoln Babylab, který je vybaven zařízením pro preferenční hledění, poslechu a sledování očí, stejně jako motorová laboratoř a výzkumná zařízení pro zkoumání komparativního kognitivního vývoje.... [-]

Spojené království Boston
September 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

MSc Intelligence Systems je program založený na práci, který byl vyvinut tak, aby poskytl personálu ozbrojených sil (jak služebně, tak důchodců) příležitost ověřit aspekt ... [+]

Kurz

MSc Intelligence Systems je program založený na práci, který byl vyvinut tak, aby poskytl personálu ozbrojených sil (jak služebně, tak důchodců) příležitost ověřit aspekty své historie služby prostřednictvím uznávané cesty vysokoškolského vzdělávání.

Výuka tohoto programu je kombinací různých technik včetně praktického přístupu k scénářům a workshopům, debatám, přednáškám a nezávislému výzkumu. Příkladem modulů pro studium je řízení pokročilých inteligentních systémů; analýza komplexních signálů; elektronické válčení a informační operace; a spravovaných databází zpravodajských služeb.

Program je k dispozici pouze žadatelům, kteří v současné době slouží vojenským důstojníkům nebo osobám, které nedávno opustily ozbrojené síly, ale jsou zaměstnány v přidružené příslušné profesi. Za určitých okolností může být nabídnuta civilním osobám, které úzce spolupracovaly s ozbrojenými silami po značnou dobu.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Kombinované
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Tento program je navržen tak, aby vás vybavil pokročilými znalostmi a dovednostmi pro vývoj inovativních řešení vyžadovaných dnešním rychle se rozvíjejícím výpočetním prů ... [+]

Kurz

Vývoj v oblasti umělé inteligence, počítačového vidění, robotiky, mobilní technologie a herních aplikací se stali normální součástí interakce společnosti s výpočetními zařízeními.

Tento MSc informatiky poskytuje příležitost zlepšit vaše stávající znalosti z oblasti počítačového programování a matematických rámců prostřednictvím laboratorních seminářů, přednášek, debat a nezávislého výzkumu.

Pracujete společně s našimi zaměstnanci, budete mít možnost rozvíjet své kritické porozumění a získat praktické zkušenosti v inovačních oblastech, jako je počítačová vize a dohled, robotika a mobilní výpočetní technika, s cílem vyvíjet inovativní řešení současných i budoucích výzev.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Tento program vám dává příležitost rozvíjet své odborné znalosti v určité oblasti informatiky a upevnit své dovednosti v přípravě na pozice v oblasti vývoje výzkumu nebo ... [+]

Kurz

Tento program vám dává příležitost rozvíjet své odborné znalosti v určité oblasti informatiky a upevnit své dovednosti v přípravě na pozice v oblasti vývoje výzkumu nebo řízení technologií.

Flexibilní povaha tohoto magisterského studia vám dává možnost provádět výzkum v oblasti, která vás zajímá nebo je relevantní pro vaše současné zaměstnání. Mezi příklady nedávných projektů studentů patří řízení hybridních informačních systémů, vývoj strojového vidění pro automatickou identifikaci nedostatků v potravinách a použití neuronových sítí s biologickými inzenymi, aby se zabránilo kolizím mezi automobily a chodci. Příklady oblastí výzkumu zahrnují robotiku a autonomní systémy, počítačové vidění a obrazovou nebo video analýzu, analýzu lékařských obrazů, sociální výpočetní techniky, hry a vážné herní aplikace a datovou vědu.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Tento magisterský titul následuje přístup založený na důkazech, jehož cílem je rozvíjet vaše teoretické a praktické dovednosti pro zvládnutí problémového chování ve spole ... [+]

Kurz

University of Lincoln je MSc klinické chování zvířat program je veden týmem odborníků a je akreditován Asociací pro studium chování zvířat.

Tento magisterský titul následuje přístup založený na důkazech, jehož cílem je rozvíjet vaše teoretické a praktické dovednosti pro zvládnutí problémového chování ve společenských zvířatech. Je veden týmem odborníků, mezi něž patří první evropský profesor veterinárního chování, odborník na evropské a královské vysoké školy veterinárního lékaře Daniel Mills.

Výuka je informována výzkumem a praxí a máte příležitost získat zkušenosti s aktuálními případy prostřednictvím přístupu do klinice veterinárního chování Školy věd o životě. Kurikulum je úzce sladěno s výzkumem prováděným ve Skupině pro poznání a sociální péči o chování zvířat. Budete vyzváni k rozvoji výzkumných dovedností a budete mít příležitost spolupracovat s akademickými pracovníky na významných projektech, z nichž mnohé jsou financovány z výzkumných rad, charity a obchodních subjektů.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
13 - 33 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Marketingový titul MSc poskytuje příležitost pro aspiraci a zkušené marketery posílit své odborné znalosti a odborné znalosti s cílem významně přispět k výkonu organizace ... [+]

Kurz

Marketing je klíčovým řídícím úkolem, který je rozhodující pro úspěch budoucích profesionálních profesionálů. V Lincolnu budete vyučováni zkušenými odborníky a akademickými pracovníky, kteří vám poskytnou příležitost rozvinout důkladnou znalost marketingové teorie a příležitost rozvíjet strategické myšlení a manažerské dovednosti potřebné pro pokrok ve Vaší kariéře.

V rámci Lincoln International Business School budete mít příležitost navštívit impozantní sérii přednášek od manažerů a obchodních profesionálů. Naše silné průmyslové linky informují o učebních osnovách tohoto programu a vy jste vyzváni k založení a vybudování vlastní sítě kontaktů.... [-]

Spojené království Boston
February 2020
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Tento program je určen k přípravě studentů na kariéru, která vyžaduje pevné pochopení výzkumných metod ve specifických oblastech psychologie. ... [+]

Kurz

Tento program je určen k přípravě studentů na kariéru, která vyžaduje pevné pochopení výzkumných metod ve specifických oblastech psychologie.

K podpoře tohoto cíle mají studenti možnost rozvíjet pevné vědecké základy v metodách psychologického výzkumu nejen s cílem umožnit porozumění současnému stavu techniky, ale také s cílem umožnit rozvoj původního výzkumu nápady, samostatně vypracovat takové myšlenky, používat přísné metodologické standardy a šířit výsledky a závěry na nejvyšší možné úrovni.

Program rozlišuje jeho zaměření na učení o metodách a technikách aplikovaného výzkumu v různých oblastech psychologického výzkumu a příležitost pro studenty, aby sestavili svůj vlastní studijní program výběrem několika možností modulů. Studenti jsou požádáni, aby napsali svůj projekt Thesis jako příspěvek (6 000 až 8 000 slov), který může být v zásadě předložen později časopisu recenzovaného recenzí.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Mezinárodní obchodní ekonomika (MSc) je určena pro studenty se zaměřením na obchodní a manažerské studium. Cílem je poskytnout příležitost k rozšíření znalostí o mezináro ... [+]

Kurz

Kombinace mezinárodního obchodu a aplikované ekonomie na tomto programu je navržena tak, aby poskytovala přehled o mezinárodním světě podnikání a pevný základ pro kariéru v řadě organizací působících na mezinárodní úrovni nebo jako aplikovaný / ekonomický ekonom. Tento program je určen pro ty, kteří nemají silné ekonomické nebo ekonometrické zázemí a je kvantitativní i výzkum orientovaný v přírodě.

Hlavní bodyTento program se zaměřuje na kvantitativní metody a mezinárodní finance a mezinárodní obchod.Program je veden akademickými pracovníky s odbornými znalostmi v oblasti mezinárodních makroekonomik a financí a mezinárodního obchodu.Můžete dále rozvíjet své dovednosti a znalosti mimoškolními aktivitami dokončením ceny Lincoln Award.... [-]
Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Program MSc International Business v Lincolnu je navržen tak, aby vás vybavil potřebnými kvalitou a znalostmi předmětu, které vám umožní účinně konkurovat na domácím a me ... [+]

Kurz

Program nabízí vysokou úroveň podpory pro zahraniční studenty. Existují integrované přístupy k podpoře v anglickém jazyce, orientace na studium ve Velké Británii a postgraduální studijní dovednosti, rozvoj podnikatelských a zaměstnatelných kariérních schopností a pastorační podpora. Úzká angažovanost s Mezinárodní kanceláří, Střediskem anglického jazyka, studentskými službami, kariérou, knihovnou a dalšími ústředními službami je základním prvkem této podpory.

Absolventi obchodu mohou tento program využít k hlubšímu prozkoumání předmětu, zatímco jiní mohou kombinovat své stávající znalosti a dovednosti s teorií mezinárodních obchodů.... [-]

Spojené království Boston
February 2020
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Postgraduální výzkum v oblasti nanomateriálů poskytuje příležitost zapojit se do důsledného vědeckého úsilí a přispět k tomu, aby se vědecký výzkum podílel na akademickém ... [+]

Kurz

Postgraduální výzkum v oblasti nanomateriálů poskytuje příležitost zapojit se do důsledného vědeckého úsilí a přispět k tomu, aby se vědecký výzkum podílel na akademickém sboru.

Budete mít příležitost posílit své znalosti v oblasti nanomateriálů při vývoji svých výzkumných dovedností a spolupráci se specialisty v oboru.

Výzkumné oblasti, projekty

Hlavní oblasti výzkumu:

Nanostrukturovaná měkká hmotaAktivní věcVěda o materiálechMolekulární biofyzikaJak budete studovat

Můžete využít odborných výpočetních zařízení, vzdělávacích programů ke zdokonalení vašich výzkumných dovedností a podporu od specializovaných akademických supervizorů. Budete podporováni a povzbuzováni, abyste předkládali příspěvky do mezinárodních vědeckých časopisů, prezentujte své poznatky na konferencích a sdílejte znalosti s kolegy na univerzitě.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Magisterský titul MSc řízení a mezinárodních vztahů v Lincolnu je určen pro studenty, kteří mají zájem o kariéru v mezinárodních organizacích. ... [+]

Kurz

Tento program kombinuje teorii mezinárodních vztahů a rozvojových studií se základními manažerskými a organizačními dovednostmi, jejichž cílem je vychovávat studenty k tomu, aby se stali efektivními členy soukromých, vládních a neziskových organizací. Příklady potenciálních zaměstnavatelů zahrnují nevládní organizace (NGO), mezivládní organizace, státní služby, charity a podniky.

Budete mít příležitost rozvinout týmové pracovní dovednosti tím, že se zúčastníte simulačního cvičení, který bude ležet na Mount Everestu. Budete mít také možnost zúčastnit se interaktivní a intuitivní reálné hry na útěku v rámci volitelného studijního pobytu na Escape Rooms v Manchesteru. Náklady, které jsou kryty školou.... [-]

Spojené království Boston
September 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

MSc Robotics a Autonomous Systems je navržen tak, aby studenti získali pokročilé znalosti a dovednosti pro vývoj inovativních řešení požadovaných rychle se rozvíjejícím g ... [+]

Kurz

MSc Robotics a Autonomous Systems je navržen tak, aby studenti získali pokročilé znalosti a dovednosti pro vývoj inovativních řešení požadovaných rychle se rozvíjejícím globálním průmyslem v robotice a autonomních systémech (RAS).

Cílem programu je poskytnout příležitost zlepšit a aplikovat stávající znalosti studentů o počítačovém programování a matematických rámcích prostřednictvím laboratorních seminářů, přednášek, debat a nezávislého výzkumu.

Předmět předpokládá znalost programovacích konceptů a podpůrného matematického rámce při prezentaci pokročilých konceptů týkajících se konkrétně výpočetní oblasti.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Cílem tohoto programu je poskytnout příležitost absolventům vědeckých, technických, inženýrských a matematických oborů získat dovednosti, znalosti a schopnosti potřebné p ... [+]

Kurz

University of Lincoln v oboru strojírenství byly vyvinuty kolem klíčových směrů konverze energie, konstrukce systému pomocí počítačového inženýrství, řízení systému a udržitelnosti.

Studie je založena na dotazování a akčním učení, kde jsou studenti seznámeni s tématem a pak mají příležitost rozvinout jejich porozumění prostřednictvím problémových scénářů. Moduly jsou vyučovány v týdenních blocích, což umožňuje účast studentů na částečný úvazek v zaměstnání na plný úvazek.

Můžete být součástí prosperujícího centra výzkumu a vývoje v Inženýrské škole, kde budete mít příležitost spolupracovat s akademickými pracovníky na projektech ve spolupráci s průmyslem.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Cílem programu je rozvíjet reflexní a kompetentní praktiky sociální práce, kteří mohou pracovat bezpečně, efektivně a důvěrně v komplexních prostředích. ... [+]

Kurz

Cílem programu je rozvíjet reflexní a kompetentní praktiky sociální práce, kteří mohou pracovat bezpečně, efektivně a důvěrně v komplexních prostředích. Škola zdravotní a sociální péče byla schválena Radou zdravotníků a zdravotnických pracovníků (HCPC), aby získala MSc sociální práci jako postgraduální odbornou cenu v sociální péči.

Studenti budou mít možnost během studia absolvovat dvě supervizované a hodnocené stáže v sociálních a sociálních zařízeních. Tato umístění jsou navržena tak, aby poskytovala studentům možnost rozvíjet své odborné znalosti, teorie, hodnoty a praktické dovednosti. Podrobnější informace o možných nákladech spojených s dokončením těchto umístění naleznete na kartě Funkce.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Tento zdokonalený program má za cíl podporovat sociální pracovníky při jejich profesním rozvoji a po absolvování poskytuje kvalifikaci na úrovni magisterského typu, jak d ... [+]

Kurz

Tento zdokonalený program má za cíl podporovat sociální pracovníky při jejich profesním rozvoji a po absolvování poskytuje kvalifikaci na úrovni magisterského typu, jak doporučuje rada pro sociální reformu.

Flexibilita tohoto programu je navržena tak, aby vám umožnila přejít z jedné oblasti specializace do druhé a podporovat osobní a profesionální rozvoj.

Můžete spolupracovat s naším zkušeným týmem akademických pracovníků, kteří chtějí poskytnout strukturu a koncepční rámce, které vám pomohou učit se. Obsah tohoto programu je informován národními debaty o zdravotní a sociální péči, aby se zajistilo, že bude aktuální s nejnovějšími vývojovými trendy a problémy.... [-]

Spojené království Boston
University of Lincoln

Tento kurz poskytuje příležitost k rozvoji analytických dovedností, které mohou být vysoce ceněny zaměstnavateli ve veřejném i soukromém sektoru. Absolventi pokračují v k ... [+]

Kurz

MSc účetnictví na University of Lincoln je konverze Master pro ty s non-účetní zázemí, které chtějí přejít k účetnictví-příbuzná kariéra.

V dnešním globalizovaném hospodářství je standardizované finanční vykazování mimořádně důležité. Tento program je navržen tak, aby poskytl studentům příležitost rozvíjet dovednosti potřebné pro pokrok na vedoucí pozice v účetnictví.

Akademicky přísné, MSc účetní program poskytuje studentům možnost jak prozkoumat účetní praxi v kontextu současné teorie a výzkumu a udělat zdravé finanční úsudky a doporučení.

Obsah kurzu je pravidelně přezkoumáván v souladu s praxí v oboru, což umožňuje studentům získat důkladné znalosti o mezinárodních standardech účetního výkaznictví, které v současné době používají odborníci z celého světa.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Cílem MSc Accounting and Finance je rozvíjet a rozvíjet kariérní vyhlídky těch, kteří pracují nebo chtějí pracovat v oblasti financí nebo účetnictví. Program přijímá malé ... [+]

Kurz

Cílem MSc Accounting and Finance je rozvíjet a rozvíjet kariérní vyhlídky těch, kteří pracují nebo chtějí pracovat v oblasti financí nebo účetnictví. Program přijímá malé nebo žádné obchodní znalosti na úrovni vysokoškoláka a je proto vhodný pro absolventy z celé řady disciplín, kteří chtějí proniknout do tohoto vysoce kvalifikovaného povolání.

Od studentů se očekává, že rozvinou své znalosti o klíčových zásadách a praktických dovednostech potřebných pro přípravu a analýzu účtů a souvisejících finančních informací. Studenti budou mít také možnost rozvíjet své chápání rozhodování o finančním řízení a metody, které se používají k získání finančních prostředků pro společnosti.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Škola matematiky a fyziky nabízí příležitost pracovat společně s akademickými pracovníky v živé komunitě, sdílet myšlenky a zkušenosti. ... [+]

Kurz

Škola matematiky a fyziky nabízí příležitost pracovat společně s akademickými pracovníky v živé komunitě, sdílet myšlenky a zkušenosti.

Postgraduální výzkum v čisté matematice pokrývá oblasti lži algebry a teorie skupin. Školení je zajištěno individuálním dohledem nad výzkumem a pokročilými semináři. Jako student ve výzkumu můžete využít komplexního vzdělávacího programu, jehož cílem je rozvíjet své výzkumné dovednosti a metodologie.

Tým akademiků vám poskytne rady a podporu při publikování práce v mezinárodních časopisech a prezentaci na globálních konferencích. Můžete také mít příležitost zapojit se do mezinárodní spolupráce během studia.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Použitím kritických analýz, sebereflexe a technik řešení problémů poskytuje studentům možnost naučit se rozvíjet a realizovat kreativní a strategická řešení řízení lidský ... [+]

Kurz

Profesní akreditace, průmyslové odkazy a zaměření na podnikání činí tento program ideální, pokud jste v současné době zapojeni do lidských zdrojů nebo máte zájem o kariéru v této oblasti.

Se zřetelnými akademickými a praktickými pohledy budete mít možnost objevovat nové způsoby řízení lidí na moderním pracovišti, s přihlédnutím k rozvoji lidí a vztahů se zaměstnanci a pochopení širších obchodních záležitostí senior managementu. Budete vyzváni, abyste kriticky přemýšleli o otázkách organizačního řízení a sebereflexe.

Tento program poskytuje příležitost získat odborně uznávanou kvalifikaci, která pomůže splnit rostoucí požadavek odborníků v oblasti řízení lidských zdrojů, kteří budou mít kvalifikaci pro Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD).... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Mistr inženýrství Management je navržen tak, aby stavěl na předchozí technické zázemí a zaměřit se na zlepšení manažerského porozumění ve strojírenské oblasti. Cílem toho ... [+]

Kurz

Informovaném potřebami průmyslu, bude tento titul poskytnout studentům příležitost rozvíjet silné komunikační dovednosti a schopnosti, které hledají zaměstnavatelé kromě vedení, jednání a ovlivňování, prezentaci a sebevědomí dovednosti.

Budete mít příležitost studovat moduly včetně základů energie, financí, ekonomiky, energetických systémů, podnikání a řízení rizik. Vydává se jak Lincoln International Business School, tak škola inženýrství, program maximalizuje odborné znalosti v každé škole a zároveň zajišťuje, aby se obě oblasti spojily do koherentní dodávky.

Výuka zahrnuje použití případových studií v reálném životě s cílem umožnit vám propojit teorii s praxí v celé řadě obchodních situací. Budete mít příležitost zúčastnit se workshopů pod vedením podnikových odborníků, navštívit společnosti, abyste si prohlédli stávající postupy (náklady, které pokrývá Strojírenská škola) a zapojte se do firemních projektů. K podpoře těchto aktivit budete mít přístup k souboru kariérních akcí, které jsou navrženy tak, aby pomohly vytvořit životopis, řešit psychometrické testy a formulovat efektivní aplikace.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

MSc v řízení Módy se zaměřuje na výrobu absolventů, kteří jsou schopni analyzovat spotřebitelské a další trendy ve společnosti k rozvoji efektivních nákupních, maloobchod ... [+]

Kurz

MSc v řízení Módy se zaměřuje na výrobu absolventů, kteří jsou schopni analyzovat spotřebitelské a další trendy ve společnosti k rozvoji efektivních nákupních, maloobchodních a propagačních strategií.

Program je vhodný pro kandidáty, kteří usilují o vedení manažerské kariéry v módním průmyslu. Mezi příklady možných rolí patří manažer obchodu, zástupce značky, kupující módy, prognóza trendů a marketingový manažer.

Aplikace jsou vítány z široké škály disciplín, včetně designu, obchodu, umění a společenských věd.

Hlavní body Program je vyučován týmem mezinárodních akademiků. Kurz je navíc k dispozici pro hosty, kteří se zabývají módou a dalšími oblastmi podnikání.... [-]
Spojené království Boston
September 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Innovation in Surveillance Intelligence and Reconnaissance Management MSc (ISR) je navržen tak, aby spojil odborníky z celé řady systémů ISR v komplexním akademickém prog ... [+]

Kurz

Innovation in Surveillance Intelligence and Reconnaissance Management MSc (ISR) je navržen tak, aby spojil odborníky z celé řady systémů ISR v komplexním akademickém programu. Tento program byl vyvinut s cílem poskytnout cestu, kterou vojenský personál s odpovídajícími zkušenostmi a odbornými znalostmi může získat akademickou kvalifikaci v praxi.

Kurz je určen k integraci vojenského výcviku a vzdělávání do akademické sféry. Studenti kombinují studium odborných předmětů v akademickém rámci, což poskytuje příležitost k kritickému a analytickému zapojení. Prostřednictvím tohoto programu mohou studenti potvrdit své odborné znalosti a zkušenosti a získat uznávané kvalifikace, které mají také důvěryhodnost mimo vojenskou sféru.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Kombinované
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Tento program kombinuje výpočetní jádro s počítačovou vizí a datovou vědou a specializací strojového učení, které studentům nabízejí teoretické a praktické zkušenosti pot ... [+]

Kurz

Tento program kombinuje výpočetní jádro s počítačovým vize a datové vědy a strojové učení specializace nabízet studentům teoretické a praktické zkušenosti potřebné k vývoji inovativních řešení požadovaných v dynamické a inovativní technologie

sektor.

Moduly zahrnují témata jako pokročilá umělá inteligence, počítačová vize, hranice strojového učení a počítačový vize výzkumu, strojní učení a neuronové výpočty.

Studenti mají také možnost uskutečnit rozsáhlý výzkumný projekt zaměřený na oblast zvláště osobního a profesního zájmu, a to prostřednictvím rozvoje disertační a věcné implementace softwaru.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

MSc Mezinárodní bankovnictví a investice v Lincolnu je určen pro ty, kteří chtějí sledovat kariéru v sektoru investičního bankovnictví. Poptávka po osobách s příslušnými ... [+]

Kurz

MSc Mezinárodní bankovnictví a investice v Lincolnu je určen pro ty, kteří chtějí sledovat kariéru v sektoru investičního bankovnictví. Poptávka po osobách s příslušnými znalostmi o podnikových financích, investičním, obchodním a investičním bankovnictví je vysoká ve Velké Británii, Evropě a rozvíjejících se tržních ekonomikách v Asii.

MSc Mezinárodní investiční bankovnictví je navrženo tak, aby vysvětlovalo, jak funguje ekonomika, jak jsou přijímána rozhodnutí a jak fungují finanční systémy a kapitálové trhy.

Hlavní body:

Cílem programu je osvětlit, jak funguje ekonomika, jak jsou přijímána rozhodnutí a jak fungují finanční systémy a kapitálové trhy.... [-]

Spojené království Boston
September 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

MSc Mezinárodní řízení cestovního ruchu má za cíl vybavit absolventy s akademickým porozuměním a průmyslových aplikací potřebných k práci na vyšších úrovních v tomto rost ... [+]

Kurz

MSc Mezinárodní řízení cestovního ruchu má za cíl vybavit absolventy s akademickým porozuměním a průmyslových aplikací potřebných k práci na vyšších úrovních v tomto rostoucím globálním sektoru.

Program nabízí příležitost rozvinout analytické dovednosti potřebné k hodnocení průmyslových trendů, poptávky na trhu a souvisejícího cestovního chování. Důležité témata, jako je podnikání, udržitelnost a globalizace, jsou součástí programu. Od studentů se očekává, že se stanou informovanými, interpretačními, analytickými a kritickými a budou si vědomi hodnoty získávání a prokazování přenosných osobních dovedností.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Jako vědecký pracovník na Inženýrské škole můžete využít odborných znalostí našich akademických pracovníků a oceněných průmyslových odkazů. Výzkumné možnosti jsou k dispo ... [+]

Kurz

Jako vědecký pracovník na Inženýrské škole můžete využít odborných znalostí našich akademických pracovníků a oceněných průmyslových odkazů. Výzkumné možnosti jsou k dispozici v různých oblastech souvisejících s dnešním strojírenským průmyslem.

Inženýrská škola je Centrem excelence v oblasti průmyslových výzkumů a vývoje se zkušenostmi zaměřenými na klíčové disciplíny inteligentních systémů a řízení, energie a energie a materiálů, výroby a zpracování. Během programu budete mít příležitost spolupracovat s průmyslem na projektech, které mohou poskytnout hmatatelné výhody zaměstnavatelům, sektoru a společnosti.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

University of Lincoln MSc Management Program je navržen připravit studenty na kariéru v podnikání a řízení. Studenti mohou studovat témata z účetnictví a financí až po or ... [+]

Kurz

Moduly v oblasti vedení, osobního dopadu a vyjednávání mají za cíl rozvíjet znalosti studentů o vyvíjejících se manažerských postupech v současných organizacích, přičemž upřednostňují potřeby zaměstnavatelů, kteří hledají kandidáty se silnými komunikačními dovednostmi a postojem "can-do".

Kromě dokončení kombinace základních a volitelných modulů se od studentů očekává, že provedou hloubkovou nezávislou studii.

Absolventi všech oborů, kteří nemají žádné předchozí zkušenosti s obchodními a manažerskými studiemi, jsou vítáni, že se ucházejí o program. Pro ty, kteří již studovali příbuznou disciplínu, nabízí tento kurz příležitost pokročit ve znalostech na pokročilé úrovni.... [-]

Spojené království Boston
September 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Projekt MSc Project Management v Lincolnu poskytuje příležitost zapojit se do základních teorií a osvědčených postupů systematickým, kritickým a současně tvůrčím způsobem ... [+]

Kurz

Projekty jsou v dnešní době všudypřítomné a formalizují způsob, jakým podniky organizují a provádějí neustálé zlepšování potřebné k úspěšnému fungování na konkurenčních trzích a obvykle zahrnující vysoké riziko a nejistotu. Historické dědictví projektového řízení je patrné všude ve světě. Všechno, co bylo postaveno, od egyptských pyramid přes středověké katedrály až po mrakodrapy a další významné příklady současné infrastruktury, bylo v určitém okamžiku projektem.

Bez ohledu na současnou úroveň znalostí nebo zkušeností s řízením projektů budete mít šanci získat větší důvěru, abyste lépe naplánovali složité projekty, vedli a inspirovali svůj tým, spravovali obtížné zainteresované subjekty a vyrovnali se s nejnepříjemnějšími nebo neočekávanějšími riziky. Budete mít také možnost rozvíjet praktické dovednosti týkající se návrhu, plánování a realizace projektů, kromě řešení konfliktů a efektivní multifunkční integraci projektů.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Cestovní ruch je globálně významný průmysl, který nabízí širokou škálu kariérních příležitostí. Magisterský titul v oboru cestovního ruchu a marketingu v Lincolnu může na ... [+]

Kurz

Cestovní ruch je globálně významný průmysl, který nabízí širokou škálu kariérních příležitostí. Magisterský titul v oboru cestovního ruchu a marketingu v Lincolnu může nabídnout cestu k různým Pathways závislosti na aspiracích kariéry prostřednictvím svého výběru modulů.

Program je navržen tak, aby rozvíjel porozumění marketingu v kontextu cestovního ruchu. Studenti budou mít možnost studovat celou řadu modulů v oblasti cestovního ruchu a marketingu s cílem rozvinout porozumění turistům jako spotřebitelům a jak mohou být značky označeny a propagovány. Studenti budou mít také možnost rozvíjet kritické myšlení a organizační dovednosti, jejichž cílem je podpořit je, aby se stali efektivními profesionály.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

MSc řízení krizí a katastrof sdružuje oblasti krizového řízení, řízení rizik a řízení katastrof s cílem poskytnout studentům příležitost rozvíjet znalosti o současných př ... [+]

Kurz

MSc řízení krizí a katastrof sdružuje oblasti krizového řízení, řízení rizik a řízení katastrof s cílem poskytnout studentům příležitost rozvíjet znalosti o současných přístupech k krizi a katastrofám a dopad, který takové události mohou mít na podniky, společenství a národy. Program se zabývá především otázkami přerušení podnikání a potřebou strategií připravenosti, reakce a obnovy, aby se minimalizovaly jak hospodářské, tak i lidské ztráty vyplývající z krizí a katastrof přírodního i lidského původu.

Stále rostoucí globální poptávka po podnikání, komunitách a národech zvyšuje odolnost vůči potenciálním krizím a katastrofám, zejména pomocí principů řízení krizí a katastrof, připravenosti na katastrofy, plánování reakce a obnovy.... [-]

Spojené království Boston
September 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

MSc řízení krizí a katastrof sdružuje oblasti krizového řízení, řízení rizik a řízení katastrof s cílem poskytnout studentům příležitost rozvíjet znalosti o současných př ... [+]

Kurz

MSc řízení krizí a katastrof sdružuje oblasti krizového řízení, řízení rizik a řízení katastrof s cílem poskytnout studentům příležitost rozvíjet znalosti o současných přístupech k krizi a katastrofám a dopad, který takové události mohou mít na podniky, společenství a národy. Program se zabývá především otázkami přerušení podnikání a potřebou strategií připravenosti, reakce a obnovy, aby se minimalizovaly jak hospodářské, tak i lidské ztráty vyplývající z krizí a katastrof přírodního i lidského původu.

Stále rostoucí globální poptávka po podnikání, komunitách a národech zvyšuje odolnost vůči potenciálním krizím a katastrofám, zejména pomocí principů řízení krizí a katastrof, připravenosti na katastrofy, plánování reakce a obnovy.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Zaměstnavatelé stále častěji hledají zaměstnání absolventů, kteří dokáží prokázat, že mají schopnosti a schopnosti na vysoké úrovni, aby uspěly v globálním řízení logisti ... [+]

Kurz

MSc Logistika a Global Operations degree poskytuje studentům možnost prozkoumat praxi v kontextu relevantní současné teorie a výzkumu v oblasti logistiky Management z mezinárodního hlediska.

Program se snaží rozvíjet strategickou vizi studentů se zaměřením na rozvoj tvůrčího myšlení a proaktivní řízení. Program uznává, že všechny organizace, místní a globální, se neustále mění a snaží se zajistit, aby si vedoucí pracovníci vyvinuli potřebné znalosti a kompetence, aby se s tím vyrovnali. Studijní program umožňuje kontextové a situační specifické učení.

Přednášky, semináře, případové studie a hostující řečníci mají za cíl poskytnout studentům bohaté a důkladné znalosti o předmětu. Očekává se, že absolventi budou připraveni zahájit kariéru v oblasti řízení nebo poradenství v oblastech souvisejících s logistikou a operacemi na místní a globální úrovni.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

MSc Marketing s luxusním značkou v Lincolnu nabízí studentům možnost specializovat se na luxusní zboží a řízení značky. Tento program si klade za cíl rozvíjet důkladnou z ... [+]

Kurz

MSc Marketing s luxusním značkou v Lincolnu nabízí studentům možnost specializovat se na luxusní zboží a řízení značky. Tento program si klade za cíl rozvíjet důkladnou znalost teorie marketingu a plánování, strategické myšlení a manažerské dovednosti potřebné k zajištění kariéry v odvětví luxusních zboží a zkušeností.

Program je vyučován týmem mezinárodních akademiků. Kromě toho bude mít prospěch hosté, kteří jsou odborníky ve známých a inovativních organizacích.

Studenti mají přístup k souboru exkluzivních kariérových akcí, které pomáhají vybudovat životopis, řešit psychometrické testy a formulovat efektivní aplikace.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Cílem tohoto programu je vybavit studenty pokročilými dovednostmi, znalostmi a odbornými znalostmi, aby se zabývali technickými a výrobními úlohami v globálně významném z ... [+]

Kurz

Cílem tohoto programu je vybavit studenty pokročilými dovednostmi, znalostmi a odbornými znalostmi, aby se zabývali technickými a výrobními úlohami v globálně významném zemědělsko-potravinářském odvětví.

Zemědělsko-potravinářské odvětví je vnitřně spojeno s výzvami souvisejícími s využíváním půdy a vody, změnou klimatu a zdravím a blahobytem.

Studenti budou mít příležitost studovat oblasti, jako jsou pokročilé vědy o plodinách, moderní potravinářská výroba, vývoj nových produktů a procesů, bezpečnost potravin

Studenti budou mít také přístup k odborným technologiím a novým zařízením, která se týkají průmyslu, a to jak na University of Lincoln tak v zemědělských areálech, v Národním centru pro potravinářskou výrobu v Holbeachu a v Riseholme Park.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Mezinárodně zaměřený MSc v Managementu akcí je navržen tak, aby vás připravil na kariéru v oboru událostí. Navzdory ekonomické nestabilitě a politické nejistotě zůstává o ... [+]

Kurz

Mezinárodně zaměřený MSc v Managementu akcí je navržen tak, aby vás připravil na kariéru v oboru událostí. Navzdory ekonomické nestabilitě a politické nejistotě zůstává odvětví událostí významným přispěvatelem k celosvětovému, národnímu a regionálnímu hospodářství a trhu práce.

Velikost a dynamika pracovní síly událostí a kulturně různorodé publikum znamená, že existuje neustálý požadavek na sofistikované manažery a analytiky. Jako klíčová součást ekonomiky služeb a zkušeností odvětví událostí i nadále vyžaduje adaptabilní a vysoce kvalifikované odborníky, kteří rozumí nejen procesům plánování a řízení událostí, ale také schopnostem řídit se v náročném prostředí, ve kterém jsou události organizovány.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Program Geografie MSc by Research vám nabízí možnost rozšířit si vysokoškolské vzdělání a rozvíjet své odborné znalosti v určité oblasti geografie. ... [+]

Kurz

Program Geografie MSc by Research vám nabízí možnost rozšířit si vysokoškolské vzdělání a rozvíjet své odborné znalosti v určité oblasti geografie.

Budete mít příležitost specializovat se v oblasti, která vás zajímá zvlášť a upevnit své dovednosti při přípravě na pozice v oblasti výzkumu nebo řízení technologií.

Výzkumné oblasti, projekty

Potenciální oblasti práce odrážejí současný výzkum a dovednosti školy. Patří sem aluviální geoarchaeologie a historie životního prostředí; biogeochemie, ekosystému a lidského zdraví; extrémní hydrologické události (záplavy a sucha) a změna klimatu; GIS a dálkové snímání pro hodnocení nemocí souvisejících s vodou; Grónská hmotnostní bilance ledu / glaciologie; meteorologie; klimatologie; důlní dopady na sladkovodní, pobřežní a mořské prostředí; morfodynamika velkých řek a delt; říční systémy; a kvartérní změny životního prostředí.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Tento titul MSc podle výzkumu poskytuje příležitost k rozvoji pokročilých a specifických znalostí v konkrétním oboru studia. Budete mít svobodu a flexibilitu, abyste si v ... [+]

Kurz

Tento titul MSc podle výzkumu poskytuje příležitost k rozvoji pokročilých a specifických znalostí v konkrétním oboru studia. Budete mít svobodu a flexibilitu, abyste si vybrali a rozvinuli svou vlastní oblast a příležitost zlepšit své vysoce přenosné dovednosti v oblasti výzkumu a řízení projektů.

Postgraduální výzkumný tým v rámci Školy zdravotní a sociální péče se zavázal poskytovat svým studentům co nejlepší zkušenosti. Škola budete mít příležitost pracovat společně s zkušenými akademickými pracovníky, kteří vás dovedou procesem výzkumu a podporují vás s vaším osobním a profesním rozvojem s cílem maximalizovat vaše kariérní příležitosti při maturitě.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Magistr

University of Lincoln

Tento odborný program nabízí flexibilitu pro přizpůsobení vašeho učení v rámci, který splňuje požadavky Královského institutu britských architektů (RIBA) a ARB. ... [+]

Kurz

Tento odborný program nabízí flexibilitu pro přizpůsobení vašeho učení v rámci, který splňuje požadavky Královského institutu britských architektů (RIBA) a ARB.

Tento kurz podporuje kritickou úvahu o osobních cílech, úspěších a filozofii designu v rámci strukturované teoretické debaty a individuálního výzkumu. Důraz je kladen na rozvoj profesních dovedností prostřednictvím individuálního studia, skupinové práce a studijních aktivit.

Studenti mohou využívat laboratoře a workshopy k používání tradičních modelových technik a technologií digitální výroby. Po úspěšném dokončení programu si můžete zvolit postup k postgraduálnímu diplomu v odborné praxi a managementu v architektuře (ARB / RIBA část 3) jako Pathway k tomu, abyste se stal registrovaným architektem.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
2 - 5 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Kurz je zaměřen na získání kohorty studentů z celého světa a snaží se vám dát příležitost vytvořit si vlastní globální síť spolupracovníků. ... [+]

Kurz

Master of Architecture (Globální praxe) uznává globální a interdisciplinární povahu designové praxe ve vybudovaném prostředí. Je určen pro profesionály s ambicí řídit globální designovou praxi. Ve výuce, učení a hodnocení je kladen důraz na interdisciplinární týmovou práci a projektový projekt v zastavěném prostředí.

Studenti mají možnost navrhnout projekt Masters Design tak, aby vyhovoval jejich aspiracím v oblasti akademického výzkumu nebo projektové praxe v zastavěném prostředí. Program zahrnuje globální designové praktiky ve spolupráci s účastníky a má za cíl vytvořit zaměstnatelné vůdce v architektuře a spojeneckých disciplínách v globálním kontextu.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Projekt MRes Performing Arts (Drama, Dance, Music) si klade za cíl poskytnout uznané ocenění v rámci přípravy na doktorské studium v přidružených oblastech. Je určen stud ... [+]

Kurz

Projekt MRes Performing Arts (Drama, Dance, Music) si klade za cíl poskytnout uznané ocenění v rámci přípravy na doktorské studium v přidružených oblastech. Je určen studentům, kteří chtějí vytvořit základ pro doktorské studium.

Tento kurz nabízí ideální start na vaší výzkumné cestě v oblasti umění. Cílem je poskytnout kritické a metodologické nástroje nezbytné pro vědecký výzkum a současně umožnit soustředěné studium ve vybrané disciplíně uměleckého umění a zapojení se do různých pohledů na výkon.

Studenti tohoto magisterského programu mohou těžit z prostředků střediska Lincoln Performing Arts Center, studia, galerie a živé umělecké komunity.... [-]

Spojené království Boston
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Lincoln

Cílem tohoto odborného programu je poskytnout vysoce kvalitní vzdělání pro aspirační architekty. Program je předepsán Registrační komisí architektů a ověřen královským in ... [+]

Kurz

Cílem tohoto odborného programu je poskytnout vysoce kvalitní vzdělání pro aspirační architekty. Program je předepsán Registrační komisí architektů a ověřen královským institutem britských architektů.

Tento kurz podporuje kritickou reflexi osobních cílů, úspěchů a filozofie designu v rámci strukturované teoretické debaty a individuálního výzkumu. Poskytuje svobodu přizpůsobit své učení v rámci, který splňuje požadavky Královského institutu britských architektů a architektů Registrační rada část 2.

Důraz je kladen na rozvoj odborných dovedností prostřednictvím individuálního studia, skupinové práce a studijních činností. Budete mít příležitost zaměřit se na aspekty architektury, které vás nejvíce zajímají, a ty, které se přizpůsobují vašim aspiracím kariéry.... [-]

Spojené království Boston
September 2019
Denní studium
Kombinované
2 - 5 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Change your World at the University of Lincoln

Adresa, 1. řádek
University of Lincoln Brayford Pool
LN6 7TS Boston, England, Spojené království