University of Lincoln

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč si vybrat Lincolna?

Od svého otevření královnou Alžbětou II v roce 1996 investovala University of Lincoln do svých budov a zařízení více než 300 milionů liber. Moderní prostředí zaměřené na studenty je založeno na malebném přístavu Brayford Pool a vše, co studenti potřebují, je buď na akademické půdě, nebo kousek pěšky. University of Lincoln je v britském The Guardian University Guide 2020 hodnocena 17. ve Velké Británii , byla také oceněna zlatem v rámci výuky Excellence Framework a byla také umístěna na 10. místě ve Velké Británii za univerzitní zařízení v průzkumu studentských zkušeností Times Higher Education 2018.

Lincoln, jedno z největších historických měst na světě, je známé svou fúzí starého a nového . Lincolnshire je rodištěm renomované fyziky a matematiky Sir Isaac Newtonové a první britské premiérky Margaret Thatcherové. Více nedávno město Lincoln vystupovalo v Downton opatství a Da Vinci kód.

Globální komunita absolventů University of Lincoln zahrnuje více než 90 000 bývalých studentů ve 135 zemích . Absolventi Lincolnu pokračovali v zabezpečování pracovních míst ve velkých společnostech a organizacích po celém světě, včetně BBC, Rolls-Royce, Siemens, Boots, GlaxoSmithKline, Lloyds Bank a Rockstar Games.

Jedinečný zážitek

Slavný městský Steep Hill - krásná dlážděná ulice lemovaná butiky a čajovnami - poskytuje bránu do historické části města Quarter a oblasti Bailgate, kde se mezi hradbami středověkého hradu Lincoln a velkoleposti katedrály v Lincolnu nacházejí nezávislé obchody a kavárny.

Promoce University of Lincoln se konají v historickém prostředí katedrály v Lincolnu a pomáhají vám vytvářet vzpomínky, které vydrží po celý život.

Vzorkování lákavého místního jídla kraje je nutností, od slavné klobásy Lincolnshire po lahodné sýry a domácí švestkový chléb. Lincoln je domovem mnoha restaurací a kaváren, které se specializují na kuchyni z celého světa. Příklady zahrnují čínštinu, korejštinu, španělštinu, řečtinu a mexiku. Existuje také řada orientálních a evropských obchodů s potravinami a halal řezník. Nenechte si ujít slavný vánoční trh v prosinci.

Zaměření na zaměstnatelnost

Univerzita každý rok vítá řadu hostujících přednášejících, kteří v rámci svých přednáškových sérií Velkých životů přednášejí inspirativní přednášky ve svých oborech. Předchozí příklady zahrnují moderátora BBC Chris Packham a inženýra ExoMars pro kosmickou loď Abbie Hutty.

Přístup University of Lincoln k práci se zaměstnavateli byl oceněn řadou národních cen a ocenění, včetně ceny Lord Stafford Award (2011) za uznání partnerství s podniky a ceny Times Higher Education Award za vynikající zapojení zaměstnavatelů (2012) ).

Místa

Lincoln

Adresa, 1. řádek
Brayford Way, Brayford Pool
LN6 7TS Lincoln, Anglie, Spojené království

Programy

MA