University of Lincoln

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč si vybrat Lincolna?

Od svého otevření královnou Alžbětou II v roce 1996 investovala University of Lincoln do svých budov a zařízení více než 300 milionů liber. Moderní prostředí zaměřené na studenty je založeno na malebném přístavu Brayford Pool a vše, co studenti potřebují, je buď na akademické půdě, nebo kousek pěšky. University of Lincoln je v britském The Guardian University Guide 2020 hodnocena 17. ve Velké Británii , byla také oceněna zlatem v rámci výuky Excellence Framework a byla také umístěna na 10. místě ve Velké Británii za univerzitní zařízení v průzkumu studentských zkušeností Times Higher Education 2018.

Lincoln, jedno z největších historických měst na světě, je známé svou fúzí starého a nového . Lincolnshire je rodištěm renomované fyziky a matematiky Sir Isaac Newtonové a první britské premiérky Margaret Thatcherové. Více nedávno město Lincoln vystupovalo v Downton opatství a Da Vinci kód.

Globální komunita absolventů University of Lincoln zahrnuje více než 90 000 bývalých studentů ve 135 zemích . Absolventi Lincolnu pokračovali v zabezpečování pracovních míst ve velkých společnostech a organizacích po celém světě, včetně BBC, Rolls-Royce, Siemens, Boots, GlaxoSmithKline, Lloyds Bank a Rockstar Games.

Jedinečný zážitek

Slavný městský Steep Hill - krásná dlážděná ulice lemovaná butiky a čajovnami - poskytuje bránu do historické části města Quarter a oblasti Bailgate, kde se mezi hradbami středověkého hradu Lincoln a velkoleposti katedrály v Lincolnu nacházejí nezávislé obchody a kavárny.

Promoce University of Lincoln se konají v historickém prostředí katedrály v Lincolnu a pomáhají vám vytvářet vzpomínky, které vydrží po celý život.

Vzorkování lákavého místního jídla kraje je nutností, od slavné klobásy Lincolnshire po lahodné sýry a domácí švestkový chléb. Lincoln je domovem mnoha restaurací a kaváren, které se specializují na kuchyni z celého světa. Příklady zahrnují čínštinu, korejštinu, španělštinu, řečtinu a mexiku. Existuje také řada orientálních a evropských obchodů s potravinami a halal řezník. Nenechte si ujít slavný vánoční trh v prosinci.

Zaměření na zaměstnatelnost

Univerzita každý rok vítá řadu hostujících přednášejících, kteří v rámci svých přednáškových sérií Velkých životů přednášejí inspirativní přednášky ve svých oborech. Předchozí příklady zahrnují moderátora BBC Chris Packham a inženýra ExoMars pro kosmickou loď Abbie Hutty.

Přístup University of Lincoln k práci se zaměstnavateli byl oceněn řadou národních cen a ocenění, včetně ceny Lord Stafford Award (2011) za uznání partnerství s podniky a ceny Times Higher Education Award za vynikající zapojení zaměstnavatelů (2012) ).

138598_YoungUniversityRankings2020-Top150.png

Top 150 na světě

Žebříček mladých vysokých škol Times University 2020.

138596_qsstars.png

QS Five Star University

V hodnocení QS Stars jsme v roce 2020 získali celkové hodnocení pěti hvězdiček. Univerzita také získala maximální skóre v kategoriích včetně výuky, zaměstnatelnosti a zařízení.

138599_top10-international-colour2x.png

Top 10 ve Velké Británii

Naši studenti nás také volili jako top 10 ve Velké Británii pro mezinárodní studenty a postgraduální studenty a v kategorii Místní život v soutěži WhatUni Student Choice Awards 2020.

Místa

Lincoln

Adresa, 1. řádek
Brayford Way, Brayford Pool
LN6 7TS Lincoln, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

MA