University of Kent, School of Arts

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Škola umění na univerzitě v Kentu sídlí na areálu univerzity Canterbury, nedaleko historického a kulturně významného města Canterbury.

Škola umění nabízí vysokoškolské a postgraduální programy ve čtyřech předmětech: Drama a divadlo; Film; Historie umění; a mediální studie.

Naše jednotlivé programy poskytují odborné praxe vedle teoretické základy. Nabízíme také širokou škálu společných poctových programů, které vám dávají možnost spojit svůj umělecký titul s jiným předmětem. Existují také možnosti, jak strávit rok v zahraničí nebo na umístění, s dobrým akademickým pokrokem. Doporučujeme přizpůsobit svůj studijní program tak, aby vyhovoval vašim zájmům a ambicím.

Všechny naše subjekty těží z odborných znalostí našich zaměstnanců, které jsou čerpány z výzkumu a práce v průmyslu. Naše programy také využívají naše vynikající zařízení, včetně vyhrazených prostor pro divadelní produkci, natáčení a úpravu studia, galerijní prostor a kina a divadla v areálu.

Kent je vysoce hodnocen: Guardian University Guide 2019 zařadil Kent na 10. místě ve Velké Británii pro filmové a mediální studia. A Kent získal zlato, které je nejvyšším ratingem, ve vládním rámci excelence v oblasti vzdělávání.

Canterbury má bohatý kulturní život včetně divadla Marlowe a domu umění a znalostí Beaney. Kent má také svou vlastní televizní stanici KMTV, která pokrývá život v regionu.

Město má také vysokorychlostní železniční spojení do Londýna, které poskytuje rychlý přístup k bohatému kulturnímu životu hlavního města včetně divadel a galerií West End. Stejně tak je Tate Margate vzdálena pouhých 30 minut jízdy vlakem.

Kent je známá jako "evropská univerzita Spojeného království", která využívá svou blízkost k evropské pevnině. Stanice Eurostar je vzdálena pouhých 15 minut jízdy vlakem v Ashfordu a přístav Doveru je vzdálen pouhých 30 minut.

Nabízíme programy magisterského studia, které zahrnují studium na střediscích Kent v Paříži a Římě, včetně magisterských titulů Film a historie a filozofie umění, které nabízejí termín na naší Pařížské škole umění a kultury a MA v dějinách umění, který nabízí na naší římské škole klasických a renesančních studií. Můžete také studovat pro magisterské studium filmu nebo historie a filozofie umění založené výhradně v Paříži. Všechny naše MA a programy jsou k dispozici v našem areálu Canterbury.

Umělecká škola má silné spojení s mnoha uměleckými organizacemi a poskytuje vám šance, abyste se s nimi spojili a získali užitečná spojení, která vám umožní zlepšit vaše studentské zkušenosti a zvýšit zaměstnatelnost.

Místa

Canterbury

Jarman Building

Adresa, 1. řádek
School of Arts, University of Kent,
Jarman Building, The University of Kent

CT2 7UG Canterbury, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+44 1227 764000