Přečtěte si oficiální popis

O nás

Kentská škola architektury je jednou z nejúspěšnějších škol architektury ve Velké Británii. Inovativní programy, výuka založená na studiích, profesionální spojení a vynikající zařízení se skládají z vytváření inspirativního učebního prostředí.

  • 10th v příručce The Guardian University Guide 2018.
  • 90% studentů architektury v posledním roce bylo spokojeno s celkovou kvalitou svého kurzu.
  • 3RD pro vyhlídky absolventů v příručce The Guardian University Guide 2018.
  • 91% studentů architektury, kteří absolvovali Kent v roce 2016, absolvovali odborné nebo další studium do šesti měsíců (DLHE).

Naše vize

Kentská škola architektury má filozofii v duchu dopředu. Kombinujeme současný výzkum s vzdělávacím rámcem, který vás připravuje na akademický a profesionální svět.

Naši studenti mají prospěch z jednoho z nejmodernějších učebních prostředí ve Velké Británii. Kromě tvůrčí studijní kultury získáváte zkušenosti s používáním nejmodernějších zařízení a zařízení, které vás připravují na práci v oboru nebo na další studium.

Rozvíjeli jsme a udržovali silné vazby s místními podniky, regionálními komunitami a profesionály v oblasti životního prostředí. To vedlo k tomu, že naši studenti a absolventi pracují vedle sebe na projektech přímo ovlivňujících místní region, stejně jako mnozí z našich studentů pracují na profesionálně respektovaných architektonických postupech po celém světě.

Nejmodernější zařízení

Kentská škola architektury je vybavena nejmodernějšími zdroji včetně moderních designových studií, specializovaného modelového dílna s laserovým zařízením a 3D tiskem a počítačového studia s nejmodernější technologií.

Naše nejmodernější digitální crit prostor má osm vysoce-tech, 70-palcový uTouch obrazovky s rozlišením HD. Tito studenti a učitelé mají šanci na interakci a přispívají k prezentacím a konzultacím.

Inspirační výuka

Naši nadšení akademičtí pracovníci mají mnoholeté zkušenosti z praxe na úrovni vysokoškolských studentů a obzvláště silné stránky v historickém, environmentálním, technickém a digitálním aspektu předmětu. Vezmeme inovativní přístup k výuce, který rozvíjí vaši důvěru v design prostřednictvím experimentů a projektové práce.

Vaše akademická studie je doplněna mentoringem s Royal Institute of British Architects (RIBA). Využíváte také praktické zapojení místních architektů a projektů a také zkušenosti z učení, které jsou k dispozici mimo Kent School of Architecture, jako jsou výlety na výlety a studijní cesty.

Vynikající výzkum

Kent School of Architecture má mezinárodní pověst kvality výzkumu. Naši výzkumní pracovníci jsou aktivní na akademických a odborných konferencích, a to jak na národní, tak i na mezinárodní scéně, a objevují se a publikují v místních a národních médiích.

Podporujeme inovační a interdisciplinární výzkum, který zdůrazňuje udržitelný design. Hostujeme dvě výzkumná centra: Centrum pro výzkum evropské architektury (CREAte) a Centrum pro architekturu a udržitelné životní prostředí (CASE).

Působivé vyhlídky

Studium s Kent School of Architecture vás připraví na úspěšnou kariéru. Stejně jako zvyšování svých odborných dovedností rozvíjíme také své přenositelné dovednosti, jako je komunikace, týmová práce, řešení problémů a počítačová gramotnost.

Mnoho našich studentů pokračuje v práci na profesionálně respektovaných architektonických postupech po celém světě, jako jsou Grimshaw Architects, Farrells, architekti HLM, HOK, Jestico Whiles a Herzog

Profesionální uznání

Naše programy jsou validovány RIBA a ceny jsou předepsány Registrační radou architektů (ARB). To vám umožní pracovat na plné akreditaci jako profesionální architekt.

Úspěšné dokončení architektury BA (Hons) poskytuje výjimku z části 1 zkoušek ARB / RIBA, zatímco dvouletý program MArch poskytuje výjimku z části 2 zkoušek ARB / RIBA.

Umístění

Kentská škola architektury je založena na našem areálu v Canterbury s prvotřídními akademickými a rekreačními zařízeními. Jsme vybaveni nejnovějšími zdroji a naše krásné prostředí nabízí spoustu klidných prostor pro studium a relaxaci.

Vše, co potřebujete v areálu, je v docházkové vzdálenosti, včetně obecného obchodu, knihkupectví, banky, zdravotního střediska a lékárny. Můžete jít ven z areálu prozkoumat středověké budovy města, historické hospody a řadu obchodů, a Londýn je jen hodinu jízdy vlakem.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MA

University of Kent, Kent School of Architecture

Hlad na digitální vizualizaci architektury a městského prostředí se exponenciálně rozrostl jak v architektonickém, tak v filmovém průmyslu. Vzhledem k tomu, že potřeba kv ... [+]

Hlad na digitální vizualizaci architektury a městského prostředí se exponenciálně rozrostl jak v architektonickém, tak v filmovém průmyslu. Vzhledem k tomu, že potřeba kvalifikovaných modelářů a animátorů s povědomí o architektonických a filmových otázkách se zvyšuje, tento MA v architektonické vizualizace rozvíjí své dovednosti komunikovat architektury a urbanity pro různé aplikace a publikum.

Přehled

MA v architektonické vizualizaci společně vyučuje Kent School of Architecture a School of Engineering and Digital Arts. Vychází z úspěšných magisterských programů v animaci počítačů a digitálních vizuálních efektů a umožňuje studentům rozvinout na pokročilé úrovni dovednosti, znalosti a znalosti digitální simulace a 3D modelování, které jim umožní vybavit se vysoce kvalifikovanými profesionály v architektonické vizualizaci.... [-]

Spojené království Canterbury
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Kent, Kent School of Architecture

MA v architektuře a urbanistickém designu (MAUD) je rozsáhlý hlavní magisterský program v oboru architektury, který vám nabízí interdisciplinární a interkulturní pohled n ... [+]

MA v architektuře a urbanistickém designu (MAUD) je rozsáhlý hlavní magisterský program v oboru architektury, který vám nabízí interdisciplinární a interkulturní pohled na současnou architekturu a urbanismus. Program vás informuje o nejnovějších poznatcích o architektuře a urbanistickém designu, aby vás připravil, abyste se stali úspěšnými profesionály pracujícími v globálním měřítku.

Přehled

Naučíte se, jak kombinovat akademickou analýzu s rozvojem tvůrčích a intelektuálních dovedností. Teorie a praxi architektury považujeme za stejně důležitou a věříme, že společná snaha a excelence v obou oblastech jsou nezbytné pro kompetentní a úspěšné komunikaci architektury a urbanismu. Vyzvěte se, abyste rozvíjeli své tvůrčí a nápadité schopnosti; vytvářet nápady a provádět práci, která svědčí o architektuře a městech svěže a efektivně.... [-]

Spojené království Canterbury
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Kent, Kent School of Architecture

MA v architektuře a urbanistickém designu (MAUD) navrhuje zvláštní pohled města, kombinovat sílu architektonické historie a teorie se studiem současného města, poskytnout ... [+]

Přehled

Prozkoumáte trajektorii rozvoje měst, zejména v souvislosti s osvícením, industrializací, úlohou modernismu a podmínkami 21. století. Tímto způsobem čerpáte z širšího kontextu humanitních, kulturních, výtvarných, dramaturgických, filmových a jiných médií, které ovlivňují tvorbu městské krajiny.

Cross-kulturní, interdisciplinární program, trávíte svůj první termín v našem areálu Canterbury s plným přístupem k jeho vynikajícím akademickým a rekreačním zařízením. Na jaře se přestěhujete do Pařížské školy umění a kultury, kde studujete v Columbia Global Centre (známém jako Reid Hall) v historickém koutě Montparnasse. Navštivte Paříž na podzim, kde se setkáte s pařížským personálem a vyrazíte na prohlídku města. Nabízíme poradenství a podporu, které vám pomohou přestěhovat se do Paříže.... [-]

Spojené království Canterbury
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MSc

University of Kent, Kent School of Architecture

MSc v architektuře a udržitelném prostředí (MASE) je vyučovaný kurz zaměřený na profesionály a akademické pracovníky na celém světě se zájmem o udržitelnost v zastavěném ... [+]

MSc v architektuře a udržitelném prostředí (MASE) je vyučovaný kurz zaměřený na profesionály a akademické pracovníky na celém světě se zájmem o udržitelnost v zastavěném prostředí, včetně architektů, inženýrů, geografů, geodetů, historiků a urbanistů.

Přehled

MSc nabízí Centrum pro architekturu a udržitelné životní prostředí, nové výzkumné středisko v Kent School of Architecture, které podporuje interdisciplinární přístup k výzkumu v oblasti udržitelnosti v zastavěném prostředí a překlenuje tradiční hranice mezi uměním a vědy, výzkumu a praxe.

Obsah kurzu se pohybuje od rozvoje designových dovedností a technického a vědeckého porozumění potřebného k vývoji udržitelných řešení pro nové a stávající budovy, analýzu historických budov a technologií z minulého životního prostředí až po kritický průzkum historického a kulturního kontextu udržitelnosti a environmentálního designu.... [-]

Spojené království Canterbury
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Kent, Kent School of Architecture

MSc v architektonické ochraně je vyučovaný kurz zaměřený na profesionály a akademiky na celém světě se zájmem o architektonické dědictví, včetně architektů, inženýrů, arc ... [+]

MSc v architektonické ochraně je vyučovaný kurz zaměřený na profesionály a akademiky na celém světě se zájmem o architektonické dědictví, včetně architektů, inženýrů, archeologů, historiků umění, geografů a geodetů.

Přehled

Tento kurz je plně uznán Ústavem ochrany historických budov (IHBC). Kurz poskytuje jak důkladné pochopení architektonického dědictví, tak dovednosti potřebné k tomu, aby přispěly k zachování a rozvoji historických památek. Využívající jeho umístění v historickém městě Canterbury, program kombinuje studium teorie a filozofie ochrany s průzkumem technických aspektů opravy a rekonstrukce. Ohromující katedrála města poskytuje studentům vzdělávací zdroj, který jim dává příležitost učit se z ochrany památek světového dědictví.... [-]

Spojené království Canterbury
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

University of Kent, Kent School of Architecture

Marlowe Building
Adresa, 1. řádek
Kent School of Architecture, Marlowe Building, University of Kent
CT2 7NR Canterbury, Anglie, Spojené království
Website
Telefonní číslo
+44 1227 824689