University of Kent, Kent School of Architecture

Kent School of Architecture

Úvod

Read the Official Description

Jako student na Kent School of Architecture (KSA), stanete se součástí tvůrčí komunity, která nabízí inovační programy, studio na bázi výuky, moderní vizi, profesionální vazby a výborné zázemí, to vše v rámci vysoce hodnocené univerzity.

Kent School of Architecture nabízí dva-rok na plný úvazek pochod za ty, kteří chtějí vstoupit do architektonické profese. Škola nabízí další čtyři učil magisterské programy: Architektura a urbanismus, která vám dává možnost prožít termín studuje v našem centru v Paříži; Architektonické vizualizace, učil společně s Kent School of Engineering a digitálních umění; Architektura a udržitelného životního prostředí; a zachování architektury. Dále nabízíme plný nebo částečný úvazek výzkumný program vedoucí k výzkumu stupni PhD, včetně výzkumu přes projekční praxi.

Research Excellence

KSA má mezinárodní pověst pro kvalitu jeho výzkumu. V Research Excellence Framework (REF) 2014 architektury v Kentu byl zařazen na 8. místě ve Spojeném království pro intenzitě výzkumu a kvality výzkumu. Impozantní 100% našich zaměstnanců výzkumného aktivní předložen REF. Škola má dvě výzkumná střediska: Středisko pro výzkum v European Architecture (vytvoření) a Centrum architektury a udržitelného životního prostředí (případ). Vytvoření poskytuje fokus pro výzkum v oblasti architektury v evropském kontextu, která zkoumá úlohu a přínos humanitních k architektuře a urbanismu v rámci městské a regionální regeneraci. Výzkum je zaměřen Případ je o dlouhodobě udržitelného návrhu a zahrnuje různé aspekty a váhy udržitelného vystavěného prostředí, z individuální budovy do městského bloku. Naši akademici přispět a organizovat konference, večerní přednášky a další akce včetně digitálních projekcí ve veřejném prostoru, naposledy k výročí Dreamland obnoveného ročníku veletrhu v Margate.

Vytvoření založil bi-každoroční série konferencí v roce 2010. Říční konference v červnu 2014 zkoumali vztah mezi architekturou a řekách; a naposledy v roce 2016, KSA hostil Psaní budov, které jsou zkoumány kritické průniky mezi architektonické žurnalistice a akademického diskurzu.

Živé projekty místního regionu s globálními otázkami

Hodně z práce na projektu podílí Kent School of Architecture se nachází v "živé" stránky v místním regionu, s využitím reálných klientů a provozují náročné problémy. Studentů ve všech stupních školy byly zavedeny skutečné urbanistických a architektonických problémů designu v Lille, Margate, Folkestone, Dover, Rye, Chatham a, samozřejmě, Canterbury. Velká část této práce zahrnuje styk s externími subjekty, jako jsou architekti, projektanti, rady a vývojových skupin.

Profesionální odkazy

Máme výborné kontakty s podniky a dalšími organizacemi v místní oblasti, včetně Královského institutu britských architektů (RIBA), hrabství Kent Rady a Kent Design. Udržitelnému Communities Plan je zvláště silný v jihovýchodní Anglii, což činí z regionu ideální místo pro diskusi o inovativní řešení architektonických problémů.

Kent School of Architecture studenti, kteří absolvovali Kent v roce 2015 byly nejúspěšnější ve Velké Británii v zaměstnání či další studijní příležitosti (Dlhé). Mnoho našich studentů dál pracovat profesionálně uznávaných architektonických kanceláří po celém světě, jako je Grimshaw a partnery. Škola rovněž udržuje vztahy s místními zvyklostmi v Canterbury a Kent, s mnoha z našich studentů a absolventů pracují vedle sebe na projekty přímo ovlivňující zdejší kraj.

Ambiciózní a angažovat studentský svaz: KASA

The Sdružení Kent Architektonické studentů je rozšíření a rozvoj sdružení, které vzniklo na podporu všech aspektů prostorového designu, ať už vnitřní nebo vnější, "pro studenty, studenty! Skupina pořádá Open přednáškového cyklu představovat řečníků, například Will Alsop, Piers Gough, CJ Lim a partnery z praxe, jako je Rogers, Stirk a Harbour, Grimshaw a dRMM. Tyto přednášky jsou často zaznamenány a zobrazeny na webových stránkách KSA. KASA také pořádat pravidelné společenské akce v průběhu celého roku.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Msc Architektonické Zachování

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok September 2017 Spojené království Canterbury + 1 více

Kent School of Architecture [+]

Přehled MSc v oboru architektury ochranu je učil kurz zaměřený na odborníky a akademiky na celém světě se zájmem o architektonické dědictví, včetně architektů, inženýrů, archeologů, historiků umění, geografů a geodetů. Tento kurz je plně uznána The Institute of Historic ochranu budov (IHBC). Kurz poskytuje jednak důkladnou znalost architektonického dědictví a dovednosti potřebné přispět k zachování a rozvoji historických památek. Těží ze své poloze v historickém městě Canterbury, program kombinuje studium teorie a filozofie ochrany s průzkumem technických aspektů oprav a rekonstrukcí. Město je ohromující katedrála sama o sobě poskytuje studentům zdrojem vzdělání, dává jim možnost učit se od zachování světového kulturního dědictví UNESCO. Otevřete se studenty a profesionály se zájmem o architektonické dědictví, samozřejmě představuje ideální vstupní bránu do kariéry v náročných profesních oblastech, jako je například zachování orientované architektonické praxe, zachování poradenství a řízení dědictví. Jako budoucí lídry v těchto oblastech, absolventi kurzu se očekává, hrají ústřední roli v disciplínách, které leží ve středu současných ekonomických, ekologických a sociálních programů. Tento program je nabízen společně do dvou fakult, humanitních a přírodních věd. O Kent School of Architecture výzkumu na Kent School of Architecture dosahuje vynikající úrovně v historii a teorii architektury a udržitelné městské, příměstské a environmentální design. Zaměstnanci školy mají design zkušenosti a odborné znalosti; jsou v popředí současných architektonických otázek, včetně udržitelnosti, technologie, odborné praxe a výzkumu. Naši zaměstnanci jsou aktivní v akademických a odborných konferencích na národní i mezinárodní úrovni, a objeví a zveřejní v místní a celostátní média. Škola podporuje inovativní a interdisciplinární výzkum,... [-]

Msc Architektury A Udržitelného životního Prostředí

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Canterbury + 1 více

MSc v oboru architektury a udržitelného životního prostředí (MASE) je učil kurz zaměřený na odborníky a akademiky Celosvětová se zájmem o udržitelnosti zastavěného prostředí, včetně architektů, inženýrů, geografů, zeměměřiči, historiků a městských projektantů. [+]

MSc Architektura a udržitelné životní prostředí MSc v oboru architektury a udržitelného životního prostředí (MASE) je učil kurz zaměřený na odborníky a akademiky Celosvětová se zájmem o udržitelnosti zastavěného prostředí, včetně architektů, inženýrů, geografů, zeměměřiči, historiků a městských projektantů. MSc nabízí Centrum pro architektury a udržitelné životní prostředí, nové výzkumné centrum v Kent School of Architecture, která podporuje interdisciplinární přístup k výzkumu v oblasti udržitelnosti zastavěného prostředí, přemostění tradiční hranice mezi uměním a vědy, výzkumu a praxe. Obsah kurzu se pohybuje od vývoje designu dovedností a technických a vědeckých poznatků potřebné k vytváření udržitelných řešení pro nové i stávající budovy, analýzu historických budov a starých technologií, životního prostředí, ke kritickému zkoumání historického a kulturního kontextu udržitelnosti a environmentální design. Samozřejmě, které lze studovat na plný úvazek nebo na částečný úvazek, nabízí akademicky přísné a intelektuálně náročné prostředí pro učení, jehož cílem je podpořit vývoj jejich kariéry v rámci oblasti pro odborníky a akademiky. Zastřešujícím cílem programu je poskytnout účastníkům systematické pochopení jádra a pokročilých oblastech udržitelného designu díky kombinaci vyučovaných kurzů, výzkumných úkolů a projektové práce. Studenti budou požádáni, aby provedla pečlivý technický a historický průzkum a prozkoumat praktické uplatňování svých zjištěních v rámci designu a technologie. struktura kurzu Program je zaměřen na odborníky a akademiky se zájmem o udržitelnosti zastavěného prostředí, včetně architektů, inženýrů, geografů, zeměměřiči, historiků a městských projektantů. MSc podporuje interdisciplinární přístup k výzkumu v oblasti udržitelnosti zastavěného prostředí, přemostění tradiční hranice mezi architekturou a vědy, výzkumu a praxe. Rozsahy obsah kurzu z vývoje technických a vědeckých... [-]

MA

Ma Architektonické Vizualizace

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Canterbury

Hlad pro digitální vizualizace architektury a městského prostředí roste exponenciálně v obou architektonického a filmového průmyslu. Vzhledem k potřebě kvalifikovaných modeláři a animátory s vědomím architektury, stejně jako filmové, vydává se zvyšuje jak v architektuře a filmu, MA v architektonické vizualizace je založen na spojení mezi těmito dvěma průmysl ... [+]

MA Architektonické vizualizace Hlad pro digitální vizualizace architektury a městského prostředí roste exponenciálně v obou architektonického a filmového průmyslu. Vzhledem k potřebě kvalifikovaných modeláři a animátory s vědomím architektury, stejně jako filmové, vydává se zvyšuje jak v architektuře a filmu, MA v architektonické vizualizace je založen na spojení mezi těmito dvěma průmyslu. Tento magisterský program rozvíjí dovednosti pro komunikaci architekturu a zdvořilost pro celou řadu aplikací a diváky. Škola inženýrství a digitální umění úspěšně kombinuje moderní techniky a technologií s vzrušující nové oblasti digitálních médií. Škola byla založena před více než 40 lety a vyvinula výuku nejvyšší kvality a výzkumnou základnu, příjem vynikající hodnocení v obou hodnoceních v oblasti výzkumu a výuky. Kent School of Architecture je mladá škola, která si vybudovala vynikající pověst, založená na vysoce kvalitní vzdělávání a vynikajících zdrojů. Architektura v Kentu byl zařazen 7th ve Velké Británii v The Guardian University Guide 2017 a 7. pro postgraduální vyhlídky v kompletním University Guide 2017. struktura kurzu MA v architektonické vizualizace je k dispozici a společně vyučují Kent School of Architecture a škola inženýrství a digitální umění. V návaznosti na úspěšné magisterských programů v počítačové animaci a digitální vizuální efekty, to MA umožňuje studentům rozvíjet na pokročilé úrovni dovednosti, znalosti a porozumění digitální simulace a 3D modelování, které budou vybavit, aby se stal vysoce kvalifikovaných odborníků v architektonické vizualizace. Kreslení vliv jak z architektury a filmu, tento program nabízí progrese cestu do obou odvětví s důrazem na rozdílné požadavky potřebné pro každou profesi, zatímco zkoumání podobnosti těchto dvou... [-]

Ma Architektura A Urbanismus

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok August 2017 Spojené království Canterbury + 1 více

MA v architektuře a urbanismu (MAUD) je rozsáhlý hlavního proudu magisterský program v architektuře, která vám dává interdisciplinární a cross-kulturní pohled na současné architektury a urbanismu. Program vás informuje o nejnovějších poznatků architektury a urbanismu s cílem připravit vás se stát úspěšným odborníci pracující v globálním měřítku. [+]

MA Architektura a urbanismus - Canterbury MA v architektuře a urbanismu (MAUD) je rozsáhlý hlavního proudu magisterský program v architektuře, která vám dává interdisciplinární a cross-kulturní pohled na současné architektury a urbanismu. Program vás informuje o nejnovějších poznatků architektury a urbanismu s cílem připravit vás se stát úspěšným odborníci pracující v globálním měřítku. Můžete se učí, jak se spojit akademické analýzy s vývojem tvořivých a intelektuálních schopností. Považujeme teorie a praxe architektury stejně důležité, a věří, že jsou nezbytné pro komunikaci Architektura a urbanismus kvalifikovaně a úspěšně společné úsilí a vynikající výsledky v obou oblastech. Ty jsou povzbuzováni, aby rozvíjeli své kreativní a nápadité schopnosti; produkovat nápady a vykonávat činnost, která přenáší vaše chápání architektury a měst v čerstvých a účinné způsoby. Naučíte se, jak přistupovat k současné architektuře a městům a jejich vztah ke společnosti, kultuře a umění, včetně filmu a divadla. Prostřednictvím analýzy širších sociálních a environmentálních aspektů a prostřednictvím modelování života měst a jejích dynamických sil, program, se domnívá, že způsob, jakým oba dědictví budovy a nové návrhy designu mohou usnadnit k udržitelnému rozvoji měst v budoucnosti. Kent School of Architecture (KSA) vyvinula unikátní partnerství s Farrells, mezinárodně uznávaných architektů a urbanistů. John Letherland, vedoucí Hlavní plánování, v současné době vede konstrukční modul pro všechny studenty na tento program. To je univerzální magisterské kvalifikace architektů, městských projektantů, zeměměřiči, historiky, zahradních architektů, teoretiků, inženýrů a dalších profesionálů v oblasti, které se zabývají plánováním a designu současných měst, stejně jako absolventi zájem na pokračování další postgraduální studium a akademické... [-]

Ma Architektura A Urbanismus (Paříž)

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Canterbury Francie Paris + 2 více

MA v architektuře a urbanismu (MAUD) v Paříži navrhuje zvláštní pohled na město, který kombinuje sílu architektonické historie a teorie se studiem současného města, poskytnout chápání architektury a urbanismu, které řeší dynamické podmínky měst dnes. [+]

MA Architektura a urbanismus (Paříž) Úspěšná Architektura a urbanismus Master of Arts v oboru se stala poslední program, který se učil společně na obou Canterbury a Paříži areálech. struktura kurzu MA v architektuře a urbanismu (MAUD) v Paříži navrhuje zvláštní pohled na město, který kombinuje sílu architektonické historie a teorie se studiem současného města, poskytnout chápání architektury a urbanismu, které řeší dynamické podmínky měst dnes. Můžete zkoumat trajektorii vývoje měst ", a to zejména ve vztahu k osvícení, industrializace, role modernisms a podmínkách 21. století. Přitom můžete čerpat z širšího kontextu humanitních, kulturních studií, výtvarného umění, divadla, filmu a jiných médií, které ovlivňují vznik městské krajiny. Cross-cultural, interdisciplinární program, budete trávit svůj první semestr na naší škole Canterbury s plným přístupem svých vynikajících akademických a rekreačních zařízení. V jarním termínu přemístit na University of Kent, Paříž, kde se studovat na Columbia globální centrum (známé jako Reid Hall) v historickém rohu Montparnasse. V Paříži, všechny moduly jsou vyučovány v angličtině, a doporučuje se, aby plně využívaly městských kulturních zdrojů a začlenit je do svých studií. Můžete si také vzít francouzské jazykové kurzy, které vám pomohou při žije a studuje v srdci francouzské kultury. Existují specializované výukové prostory s plným akademickým vedením a podporu. Máte také přístup k některým z francouzských nejlepších knihoven, včetně: Pětipatrová Université Paris Diderot VII, americká knihovna v Paříži, knihovna zařízení v Centre Pompidou a večerní přístup k Bibliothèque Nationale François Mitterrand. To je univerzální magisterské kvalifikace architektů, městských projektantů, zeměměřiči, historiky, zahradních architektů, teoretiků, inženýrů a dalších... [-]

Contact

Marlowe Building

Adresa, 1. řádek CT2 7NR, United Kingdom
Website http://www.kent.ac.uk/
Telefonní číslo +44 1227 824689