Přečtěte si oficiální popis

O nás

Kentská škola architektury je jednou z nejúspěšnějších škol architektury ve Velké Británii. Inovativní programy, výuka založená na studiích, profesionální spojení a vynikající zařízení se skládají z vytváření inspirativního učebního prostředí.

  • 10th v příručce The Guardian University Guide 2018.
  • 90% studentů architektury v posledním roce bylo spokojeno s celkovou kvalitou svého kurzu.
  • 3RD pro vyhlídky absolventů v příručce The Guardian University Guide 2018.
  • 91% studentů architektury, kteří absolvovali Kent v roce 2016, absolvovali odborné nebo další studium do šesti měsíců (DLHE).

Naše vize

Kentská škola architektury má filozofii v duchu dopředu. Kombinujeme současný výzkum s vzdělávacím rámcem, který vás připravuje na akademický a profesionální svět.

Naši studenti mají prospěch z jednoho z nejmodernějších učebních prostředí ve Velké Británii. Kromě tvůrčí studijní kultury získáváte zkušenosti s používáním nejmodernějších zařízení a zařízení, které vás připravují na práci v oboru nebo na další studium.

Rozvíjeli jsme a udržovali silné vazby s místními podniky, regionálními komunitami a profesionály v oblasti životního prostředí. To vedlo k tomu, že naši studenti a absolventi pracují vedle sebe na projektech přímo ovlivňujících místní region, stejně jako mnozí z našich studentů pracují na profesionálně respektovaných architektonických postupech po celém světě.

Nejmodernější zařízení

Kentská škola architektury je vybavena nejmodernějšími zdroji včetně moderních designových studií, specializovaného modelového dílna s laserovým zařízením a 3D tiskem a počítačového studia s nejmodernější technologií.

Naše nejmodernější digitální crit prostor má osm vysoce-tech, 70-palcový uTouch obrazovky s rozlišením HD. Tito studenti a učitelé mají šanci na interakci a přispívají k prezentacím a konzultacím.

Inspirační výuka

Naši nadšení akademičtí pracovníci mají mnoholeté zkušenosti z praxe na úrovni vysokoškolských studentů a obzvláště silné stránky v historickém, environmentálním, technickém a digitálním aspektu předmětu. Vezmeme inovativní přístup k výuce, který rozvíjí vaši důvěru v design prostřednictvím experimentů a projektové práce.

Vaše akademická studie je doplněna mentoringem s Royal Institute of British Architects (RIBA). Využíváte také praktické zapojení místních architektů a projektů a také zkušenosti z učení, které jsou k dispozici mimo Kent School of Architecture, jako jsou výlety na výlety a studijní cesty.

Vynikající výzkum

Kent School of Architecture má mezinárodní pověst kvality výzkumu. Naši výzkumní pracovníci jsou aktivní na akademických a odborných konferencích, a to jak na národní, tak i na mezinárodní scéně, a objevují se a publikují v místních a národních médiích.

Podporujeme inovační a interdisciplinární výzkum, který zdůrazňuje udržitelný design. Hostujeme dvě výzkumná centra: Centrum pro výzkum evropské architektury (CREAte) a Centrum pro architekturu a udržitelné životní prostředí (CASE).

Působivé vyhlídky

Studium s Kent School of Architecture vás připraví na úspěšnou kariéru. Stejně jako zvyšování svých odborných dovedností rozvíjíme také své přenositelné dovednosti, jako je komunikace, týmová práce, řešení problémů a počítačová gramotnost.

Mnoho našich studentů pokračuje v práci na profesionálně respektovaných architektonických postupech po celém světě, jako jsou Grimshaw Architects, Farrells, architekti HLM, HOK, Jestico Whiles a Herzog

Profesionální uznání

Naše programy jsou validovány RIBA a ceny jsou předepsány Registrační radou architektů (ARB). To vám umožní pracovat na plné akreditaci jako profesionální architekt.

Úspěšné dokončení architektury BA (Hons) poskytuje výjimku z části 1 zkoušek ARB / RIBA, zatímco dvouletý program MArch poskytuje výjimku z části 2 zkoušek ARB / RIBA.

Umístění

Kentská škola architektury je založena na našem areálu v Canterbury s prvotřídními akademickými a rekreačními zařízeními. Jsme vybaveni nejnovějšími zdroji a naše krásné prostředí nabízí spoustu klidných prostor pro studium a relaxaci.

Vše, co potřebujete v areálu, je v docházkové vzdálenosti, včetně obecného obchodu, knihkupectví, banky, zdravotního střediska a lékárny. Můžete jít ven z areálu prozkoumat středověké budovy města, historické hospody a řadu obchodů, a Londýn je jen hodinu jízdy vlakem.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MA

University of Kent, Kent School of Architecture

Hlad na digitální vizualizaci architektury a městského prostředí se exponenciálně rozrostl jak v architektonickém, tak v filmovém průmyslu. Vzhledem k tomu, že potřeba kv ... [+]

Hlad na digitální vizualizaci architektury a městského prostředí se exponenciálně rozrostl jak v architektonickém, tak v filmovém průmyslu. Vzhledem k tomu, že potřeba kvalifikovaných modelářů a animátorů s povědomí o architektonických a filmových otázkách se zvyšuje, tento MA v architektonické vizualizace rozvíjí své dovednosti komunikovat architektury a urbanity pro různé aplikace a publikum.

Přehled

MA v architektonické vizualizaci společně vyučuje Kent School of Architecture a School of Engineering and Digital Arts. Vychází z úspěšných magisterských programů v animaci počítačů a digitálních vizuálních efektů a umožňuje studentům rozvinout na pokročilé úrovni dovednosti, znalosti a znalosti digitální simulace a 3D modelování, které jim umožní vybavit se vysoce kvalifikovanými profesionály v architektonické vizualizaci.... [-]

Spojené království Canterbury
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Kent, Kent School of Architecture

MA v architektuře a urbanistickém designu (MAUD) je rozsáhlý hlavní magisterský program v oboru architektury, který vám nabízí interdisciplinární a interkulturní pohled n ... [+]

MA v architektuře a urbanistickém designu (MAUD) je rozsáhlý hlavní magisterský program v oboru architektury, který vám nabízí interdisciplinární a interkulturní pohled na současnou architekturu a urbanismus. Program vás informuje o nejnovějších poznatcích o architektuře a urbanistickém designu, aby vás připravil, abyste se stali úspěšnými profesionály pracujícími v globálním měřítku.

Přehled

Naučíte se, jak kombinovat akademickou analýzu s rozvojem tvůrčích a intelektuálních dovedností. Teorie a praxi architektury považujeme za stejně důležitou a věříme, že společná snaha a excelence v obou oblastech jsou nezbytné pro kompetentní a úspěšné komunikaci architektury a urbanismu. Vyzvěte se, abyste rozvíjeli své tvůrčí a nápadité schopnosti; vytvářet nápady a provádět práci, která svědčí o architektuře a městech svěže a efektivně.... [-]

Spojené království Canterbury
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Kent, Kent School of Architecture

MA v architektuře a urbanistickém designu (MAUD) navrhuje zvláštní pohled města, kombinovat sílu architektonické historie a teorie se studiem současného města, poskytnout ... [+]

Přehled

Prozkoumáte trajektorii rozvoje měst, zejména v souvislosti s osvícením, industrializací, úlohou modernismu a podmínkami 21. století. Tímto způsobem čerpáte z širšího kontextu humanitních, kulturních, výtvarných, dramaturgických, filmových a jiných médií, které ovlivňují tvorbu městské krajiny.

Cross-kulturní, interdisciplinární program, trávíte svůj první termín v našem areálu Canterbury s plným přístupem k jeho vynikajícím akademickým a rekreačním zařízením. Na jaře se přestěhujete do Pařížské školy umění a kultury, kde studujete v Columbia Global Centre (známém jako Reid Hall) v historickém koutě Montparnasse. Navštivte Paříž na podzim, kde se setkáte s pařížským personálem a vyrazíte na prohlídku města. Nabízíme poradenství a podporu, které vám pomohou přestěhovat se do Paříže.... [-]

Spojené království Canterbury
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MSc

University of Kent, Kent School of Architecture

MSc v architektuře a udržitelném prostředí (MASE) je vyučovaný kurz zaměřený na profesionály a akademické pracovníky na celém světě se zájmem o udržitelnost v zastavěném ... [+]

MSc v architektuře a udržitelném prostředí (MASE) je vyučovaný kurz zaměřený na profesionály a akademické pracovníky na celém světě se zájmem o udržitelnost v zastavěném prostředí, včetně architektů, inženýrů, geografů, geodetů, historiků a urbanistů.

Přehled

MSc nabízí Centrum pro architekturu a udržitelné životní prostředí, nové výzkumné středisko v Kent School of Architecture, které podporuje interdisciplinární přístup k výzkumu v oblasti udržitelnosti v zastavěném prostředí a překlenuje tradiční hranice mezi uměním a vědy, výzkumu a praxe.

Obsah kurzu se pohybuje od rozvoje designových dovedností a technického a vědeckého porozumění potřebného k vývoji udržitelných řešení pro nové a stávající budovy, analýzu historických budov a technologií z minulého životního prostředí až po kritický průzkum historického a kulturního kontextu udržitelnosti a environmentálního designu.... [-]

Spojené království Canterbury
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Kent, Kent School of Architecture

MSc v architektonické ochraně je vyučovaný kurz zaměřený na profesionály a akademiky na celém světě se zájmem o architektonické dědictví, včetně architektů, inženýrů, arc ... [+]

MSc v architektonické ochraně je vyučovaný kurz zaměřený na profesionály a akademiky na celém světě se zájmem o architektonické dědictví, včetně architektů, inženýrů, archeologů, historiků umění, geografů a geodetů.

Přehled

Tento kurz je plně uznán Ústavem ochrany historických budov (IHBC). Kurz poskytuje jak důkladné pochopení architektonického dědictví, tak dovednosti potřebné k tomu, aby přispěly k zachování a rozvoji historických památek. Využívající jeho umístění v historickém městě Canterbury, program kombinuje studium teorie a filozofie ochrany s průzkumem technických aspektů opravy a rekonstrukce. Ohromující katedrála města poskytuje studentům vzdělávací zdroj, který jim dává příležitost učit se z ochrany památek světového dědictví.... [-]

Spojené království Canterbury
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Marlowe Building
Adresa, 1. řádek
Kent School of Architecture, Marlowe Building, University of Kent
CT2 7NR Canterbury, England, Spojené království
Website
Telefonní číslo
+44 1227 824689