University of Kent, Kent School of Architecture

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás

Kentská škola architektury je jednou z nejúspěšnějších škol architektury ve Velké Británii. Inovativní programy, výuka založená na studiích, profesionální spojení a vynikající zařízení se skládají z vytváření inspirativního učebního prostředí.

  • 10th v příručce The Guardian University Guide 2018.
  • 90% studentů architektury v posledním roce bylo spokojeno s celkovou kvalitou svého kurzu.
  • 3RD pro vyhlídky absolventů v příručce The Guardian University Guide 2018.
  • 91% studentů architektury, kteří absolvovali Kent v roce 2016, absolvovali odborné nebo další studium do šesti měsíců (DLHE).

Naše vize

Kentská škola architektury má filozofii v duchu dopředu. Kombinujeme současný výzkum s vzdělávacím rámcem, který vás připravuje na akademický a profesionální svět.

Naši studenti mají prospěch z jednoho z nejmodernějších učebních prostředí ve Velké Británii. Kromě tvůrčí studijní kultury získáváte zkušenosti s používáním nejmodernějších zařízení a zařízení, které vás připravují na práci v oboru nebo na další studium.

Rozvíjeli jsme a udržovali silné vazby s místními podniky, regionálními komunitami a profesionály v oblasti životního prostředí. To vedlo k tomu, že naši studenti a absolventi pracují vedle sebe na projektech přímo ovlivňujících místní region, stejně jako mnozí z našich studentů pracují na profesionálně respektovaných architektonických postupech po celém světě.

Nejmodernější zařízení

Kentská škola architektury je vybavena nejmodernějšími zdroji včetně moderních designových studií, specializovaného modelového dílna s laserovým zařízením a 3D tiskem a počítačového studia s nejmodernější technologií.

Naše nejmodernější digitální crit prostor má osm vysoce-tech, 70-palcový uTouch obrazovky s rozlišením HD. Tito studenti a učitelé mají šanci na interakci a přispívají k prezentacím a konzultacím.

Inspirační výuka

Naši nadšení akademičtí pracovníci mají mnoholeté zkušenosti z praxe na úrovni vysokoškolských studentů a obzvláště silné stránky v historickém, environmentálním, technickém a digitálním aspektu předmětu. Vezmeme inovativní přístup k výuce, který rozvíjí vaši důvěru v design prostřednictvím experimentů a projektové práce.

Vaše akademická studie je doplněna mentoringem s Royal Institute of British Architects (RIBA). Využíváte také praktické zapojení místních architektů a projektů a také zkušenosti z učení, které jsou k dispozici mimo Kent School of Architecture, jako jsou výlety na výlety a studijní cesty.

Vynikající výzkum

Kent School of Architecture má mezinárodní pověst kvality výzkumu. Naši výzkumní pracovníci jsou aktivní na akademických a odborných konferencích, a to jak na národní, tak i na mezinárodní scéně, a objevují se a publikují v místních a národních médiích.

Podporujeme inovační a interdisciplinární výzkum, který zdůrazňuje udržitelný design. Hostujeme dvě výzkumná centra: Centrum pro výzkum evropské architektury (CREAte) a Centrum pro architekturu a udržitelné životní prostředí (CASE).

Působivé vyhlídky

Studium s Kent School of Architecture vás připraví na úspěšnou kariéru. Stejně jako zvyšování svých odborných dovedností rozvíjíme také své přenositelné dovednosti, jako je komunikace, týmová práce, řešení problémů a počítačová gramotnost.

Mnoho našich studentů pokračuje v práci na profesionálně respektovaných architektonických postupech po celém světě, jako jsou Grimshaw Architects, Farrells, architekti HLM, HOK, Jestico Whiles a Herzog

Profesionální uznání

Naše programy jsou validovány RIBA a ceny jsou předepsány Registrační radou architektů (ARB). To vám umožní pracovat na plné akreditaci jako profesionální architekt.

Úspěšné dokončení architektury BA (Hons) poskytuje výjimku z části 1 zkoušek ARB / RIBA, zatímco dvouletý program MArch poskytuje výjimku z části 2 zkoušek ARB / RIBA.

Umístění

Kentská škola architektury je založena na našem areálu v Canterbury s prvotřídními akademickými a rekreačními zařízeními. Jsme vybaveni nejnovějšími zdroji a naše krásné prostředí nabízí spoustu klidných prostor pro studium a relaxaci.

Vše, co potřebujete v areálu, je v docházkové vzdálenosti, včetně obecného obchodu, knihkupectví, banky, zdravotního střediska a lékárny. Můžete jít ven z areálu prozkoumat středověké budovy města, historické hospody a řadu obchodů, a Londýn je jen hodinu jízdy vlakem.

Místa

Canterbury

Marlowe Building

Adresa, 1. řádek
Kent School of Architecture,
Marlowe Building,
University of Kent

CT2 7NR Canterbury, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+44 1227 824689

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium