University of Kent, Centre for the Study of Higher Education

Úvod

Read the Official Description

Centrum pro studium vysokého školství je nový interdisciplinární výzkumné centrum, sdružující akademiky z celé univerzity s výzkumnými zájmy v oblasti vysokoškolského vzdělávání. Od října 2011 jsme byli nabízí pestrý program výzkumu semináře, přednášky a příležitostí pro postgraduální studium.

Programy

Centrum je domovem pro postgraduální programy univerzity studia v oblasti vysokoškolského vzdělávání, a to jak učil a výzkumu.

Associate učitel akreditační program (atap)

30-úvěr, Jednoroční kurz, zaměřený na pracovníky, kteří jsou pro výuku ve vysokoškolském vzdělávání nové.

Postgraduální certifikát v oblasti vysokoškolského vzdělávání (PGCHE)

60-úvěr, dva roky samozřejmě zaměřen na více zkušených pracovníků, který vychází z poznatků získaných během atap a zkoumá oblasti, jako je výzkum a samostatného studia.

Postgraduální diplom v oblasti vysokoškolského vzdělávání (PGDip)

120-úvěr kurz, který navazuje na znalosti a teorie získaných během PGCHE a zaměřuje se na rozvoj porozumění procesů a přírody pedagogického výzkumu. Získaných kreditů pro PGCHE jsou zahrnuty v požadovaných kreditů.

Masters ve vysokoškolském vzdělávání (MA)

180-úvěr kurz, který staví na SOIC a skládá se z práce. Úvěry dosažené v SOIC jsou zahrnuty v těchto úvěrů.

PhD v oblasti vysokoškolského vzdělávání

Centrum je nyní přijímá žádosti o doktorské studium.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Mistři Ve Vysokoškolském Vzdělávání (ma)

Campus forma Denní studium Kombinované August 2017 Spojené království Canterbury

PG diplom vychází ze stávajícího postgraduální osvědčení v oblasti vysokoškolského vzdělávání s přidáním nových modulů, jejichž cílem je rozvíjet kritické chápání procesů a přírody pedagogického výzkumu, se zvláštním zaměřením na HE. [+]

PG diplom vychází ze stávajícího postgraduální osvědčení v oblasti vysokoškolského vzdělávání s přidáním nových modulů, jejichž cílem je rozvíjet kritické chápání procesů a přírody pedagogického výzkumu, se zvláštním zaměřením na HE. Podporujeme vás vyvíjet a vyslechnout pole specializace v rámci vysokoškolského vzdělávání, které pak mohou být sledovány v rámci disertační práce na ŘO. Tyto programy jsou otevřeny pro zaměstnance v akademických, výzkumných a vzdělávacích rolí podpory s minimálně dva roky praxe výuky a / nebo podporu učení v HE. Jsou zdarma pro zaměstnaného na University of Kent pracovníků a pracovníků na partnerských vysokých školách učí University of Kent programů. OBSAH Základní moduly UN825 Vzdělávací Metody výzkumu (pro ty nové na tomto poli) (15 kreditů) A UN824 výslechu pedagogického výzkumu (30 kreditů) Volitelné moduly Jeden z následujících 2013/14: (15 kreditů) UN812 Rozvoj jako vědecký pracovník v oblasti vysokoškolského vzdělávání UN813 Rozvoj jako Research Stupeň Supervisor UN815 technologie v akademickém prostředí Posuzování UN821 a profesní rozvoj UN899 ŘO práce Následující moduly jsou v současné době odpočinku, ale bude být k dispozici v 2014/2015 výhradou poptávky: UN814 Inclusive Curriculum (15 kreditů) UN816 Learning and Teaching inovace (15 kreditů) [-]

Contact

The University of Kent

Adresa, 1. řádek CT2 7NZ, United Kingdom
Website http://www.kent.ac.uk/
Telefonní číslo +44 1227 764000