Přečtěte si oficiální popis

University of Hull byla založena v roce 1927, což z nás učinilo 14. nejstarší univerzitu v Anglii. Díky hrdé historii akademické excelence a vytváření a inspirujícího výzkumu měnícího život, nabízíme perfektní kombinaci dědictví a špičkových technologií, vše v přátelském a cenově dostupném studentském městě.

Výuka a výzkumná excelence

Hull získal stříbrné ocenění v rámci vládního vzdělávacího excelentního rámce (TEF 2018), který uznává excelenci ve výuce a učení na britských univerzitách a vysokých školách a specializuje se na širokou škálu vysoce kvalitních postgraduálních vyučovaných kurzů a postgraduálního výzkumu.

Jsme mezi 50 nejvýznamnějšími univerzitami v oblasti výzkumu (REF 2014) a jsme neuvěřitelně ambiciózní ohledně naší výzkumné agendy. Přijímáme velké globální výzvy - od zdraví po stanoviště, od jídla po záplavu a od dodavatelských řetězců po otroctví. Naše sedm výzkumných ústavů spojuje odborné znalosti ze všech koutů univerzity a naši výzkumní pracovníci spolupracují s klíčovými partnery a zúčastněnými stranami na provádění výzkumu, který je přínosem pro všechny, a formuje a informuje o budoucí politice.

Mezinárodní studenti

Vzhledem k tomu, že se studenti z více než 100 zemí světa rozhodli studovat na Hullu, jsme skutečně globální institucí. Úctyhodných 97,9% našich zahraničních studentů chodí do práce nebo dále studuje do šesti měsíců od ukončení studia (HESA 2018).

Ve vaší domovské zemi se často setkáváme s pracovníky z naší univerzity. Chcete-li zjistit, kdy se chystáme na další návštěvu, zkontrolujte svou zemi na našem webu.

Areál a studentský život

Investovali jsme 300 milionů liber do nových zařízení, včetně špičkové knihovny, nejmodernější koncertní haly, ubytování studentů v areálu a nových sportovních zařízení. Zde najdete vše, co potřebujete ke studiu, žití a socializaci - od všestranných pracovních prostorů po oceňované kariérní služby - vše na jednom místě. Naše oceněná studentská unie - s více než 150 společnostmi a sportovními kluby - a náš tým podpory studentů - poskytující poradenství ve věcech, jako je zdraví a pohodu, peníze, podpora učení - zajišťují, abyste získali maximum ze všeho, co univerzita nabízí.

Prozkoumejte virtuální prohlídku a prohlédněte si náš krásný zelený areál pro sebe!

122372_InternationalStudentAmbassadorsSatChattingonGrass-219crop.jpeg

Jsme také jedinou univerzitou, která je oficiálním partnerem týmu GB. Toto exkluzivní šestileté partnerství bude přínosem pro naše studenty, kteří budou prezentovat příležitosti pro společné výzkumné a podnikové projekty a příležitosti pro kariéru.

Poplatky a financování

Školné se liší pro různé kurzy a programy, na našich webových stránkách naleznete další informace a také naše stránky o stipendiích a stipendiích a mezinárodních stipendiích.

Vstupní požadavky

Přijímáme řadu mezinárodních kvalifikací. Chcete-li se dozvědět více o našich vstupních požadavcích, navštivte naše vysokoškolské a postgraduální stránky kurzů.

Pokud angličtina není vaším prvním jazykem a potřebujete více podpory před studiem s námi, nabízíme přednastavené kurzy anglického jazyka na různých úrovních.

Pokud byste chtěli získat více informací o tomto programu z University of Hull , vyplňte formulář a přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů .

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MA

University of Hull

MA Education je flexibilní program pro ty, kteří chtějí rozšířit své znalosti a porozumění současným vzdělávacím praktikám, současným tématům debaty ve vzdělávacím světě ... [+]

Přehled kurzu

MA Education je flexibilní program pro ty, kteří chtějí rozšířit své znalosti a porozumění současným vzdělávacím praktikám, současným tématům debaty ve vzdělávacím světě a klíčovým tématům souvisejícím se vzdělávací praxí.

Důraz v celém programu MA je na rozvoj vašeho nezávislého kritického myšlení a řešení problémů. Pomocí přístupu založeného na dotazech je program navržen tak, aby vám poskytl prostor pro podrobné prozkoumání témat, která jsou pro vás obzvláště zajímavá.

MA Vzdělávání lze studovat na jeden rok na plný úvazek nebo na dva roky na částečný úvazek. Pomáhá učitelům rozvíjet vzdělávací porozumění, analytické dovednosti a vůdčí schopnosti nezbytné ke zlepšení rozvoje a výsledků žáků ve školách.... [-]

Spojené království Trup
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MSc

University of Hull

Výzkum ukazuje, že zaměstnavatelé upřednostňují žádosti o zaměstnání, které mají relevantní pracovní zkušenosti. S ohledem na to jsme vyvinuli populární MSc Business Mana ... [+]

Přehled kurzu

Výzkum ukazuje, že zaměstnavatelé upřednostňují žádosti o zaměstnání, které mají relevantní pracovní zkušenosti. S ohledem na to jsme vyvinuli populární MSc Business Management s Internship.

Tento program má stejný formát jako MSc Business Management, ale se čtyřměsíční praxí. To je součástí vašeho konečného hodnocení. Pomůže vám stát se kompetentním a sebevědomým profesionálem s klíčovými akademickými znalostmi a praktickými dovednostmi.

V celém programu získáte komplexní přehled o tom, jak organizace fungují. Přijmout řadu strategických, moderních perspektiv a osvojit si marketing, finance a řízení lidských zdrojů. Tím se zlepší vaše schopnost dosáhnout změny, z níž bude mít prospěch celá organizace.... [-]

Spojené království Trup
Září 2020
Angličtina
Denní studium
16 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Hull

Mnoho zaměstnavatelů se zoufale snaží zaměstnat vysoce kvalifikované elektrotechnické a elektronické inženýry a tento MSc vám poskytuje pokročilé znalosti napříč širokou ... [+]

Přehled kurzu

Mnoho zaměstnavatelů se zoufale snaží zaměstnat vysoce kvalifikované elektrotechnické a elektronické inženýry a tento MSc vám poskytuje pokročilé znalosti napříč širokou oblastí, jakož i vysoce vyhledávané a přenositelné dovednosti, které zaměstnavatelé oceňují.

Jedná se o flexibilní program s řadou možností, jak vyhovět vašim preferencím, který vám umožní získat specifické a obecné dovednosti a kombinuje akademickou hloubku se současnou průmyslovou praxí v kontextu skutečných inženýrských aplikací. Studujete rovnováhu klíčových oblastí a zvláštních témat souvisejících s výzkumem a novými technologiemi. Mnoho projektů se provádí ve výzkumných skupinách nebo je spojeno s odvětvím.... [-]

Spojené království Trup
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Hull

Náš MSc byl akreditován nejvýznamnějšími profesními organizacemi v oblasti logistiky - Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT) a Chartered Institute of Proc ... [+]

Přehled kurzu

Náš MSc byl akreditován nejvýznamnějšími profesními organizacemi v oblasti logistiky - Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT) a Chartered Institute of Procurement and Supply (CIPS) - což vám dává náskok v této konkurenční oblasti.

Obsah programu zahrnuje exkurze, průmyslové řečníky a silný praktický prvek a prvek pro řešení problémů, poskytovaný zaměstnanci uznanými pro špičkový výzkum a překlad nejlepších průmyslových postupů.

Seznámíte se s nástroji a technikami nezbytnými pro rozvoj efektivních a efektivních dodavatelských řetězců, které poskytují koncovým uživatelům vyšší hodnotu a usnadňují udržitelný růst podnikání. Prozkoumáte současnou teorii a výzkum, uvidíte, jak to poskytuje informace o praxi, a vyvine inovativní řešení reálné logistiky a problémů s dodavatelským řetězcem.... [-]

Spojené království Trup
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Hull

Naše Strojní inženýrství MSc má zaměstnatelnost ve svém středu a dává vám příležitost rozvíjet důkladné znalosti, porozumění a porozumění teoretickým a praktickým aplikac ... [+]

Přehled kurzu

University of Hull se nachází v oblasti s pulzujícím a rostoucím průmyslem a hostuje významné hráče v leteckém, chemickém, strojírenském designu, farmaceutickém, dopravním, námořním a energetickém průmyslu. Díky tomu je město ideálním místem pro studium strojírenství - největší inženýrská disciplína, která nabízí kariérní postup do většiny průmyslových odvětví.

Naše Strojní inženýrství MSc má zaměstnatelnost ve svém středu a dává vám příležitost rozvíjet důkladné znalosti, porozumění a porozumění teoretickým a praktickým aplikacím strojírenství, včetně kritického povědomí o aktuálních problémech a vývoji. Velký důraz je kladen na praktickou aplikaci znalostí. Univerzita má silné a přímé vazby s průmyslem a poskytuje vám příležitosti pracovat na skutečných projektech v oblasti inženýrství a zlepšit své kariérní vyhlídky. Tento program byl vyvinut s cílem doplnit absolventy, kteří ukončili BEng ve strojírenství nebo související předmět.... [-]

Spojené království Trup
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Hull

Tento program je ideální pro ty, kteří v současné době pracují v oblasti lidských zdrojů, kteří chtějí dále rozvíjet svůj kariérní potenciál, nebo pro ty, kteří chtějí za ... [+]

Přehled kurzu

Lidé jsou jádrem každého podnikání, což znamená, že vysoce výkonná funkce lidských zdrojů (HR) je jedním z klíčů k obchodnímu úspěchu. Hull University Business School je autorizovaným střediskem autorizovaného institutu pro personál a rozvoj (CIPD). Absolventi tohoto kurzu se budou moci přihlásit k CIPD, aby se stali Chartered Member s uznávaným statusem a profesními výhodami, které to přináší.

Naši výzkumně aktivní zaměstnanci přinášejí do třídy své mezinárodně uznávané odborné znalosti, kombinující špičkovou teorii se živými případovými studiemi z reálného světa a využívající silné praktické zkušenosti.... [-]

Spojené království Trup
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

University of Hull

Program MMus je vedoucím sektorem, který umožňuje bezkonkurenční specializaci a míchání zájmů v celé řadě oblastí včetně výkonu, kompozice (akustická, elektroakustická, z ... [+]

Přehled kurzu

Staňte se hudebníkem, s nímž chcete být, s flexibilním vyučovaným magisterským studiem v Hullu.

Program MMus je vedoucím sektorem, který umožňuje bezkonkurenční specializaci a míchání zájmů v celé řadě oblastí včetně výkonu, kompozice (akustická, elektroakustická, zvuková umění), dirigování, hudební technologie, nahrávání, produkce, pedagogika, filmová hudba, estetika, filozofie, sémiotika, historická a kritická muzikologie, jazzová studia, studia populární hudby, hudební psychologie, teorie a analýzy.

Tento kurz je určen pro ty, kteří mají zvláštní zájem o studium hudby na vyšší úrovni a vybaví studenty širokou škálou přenositelných dovedností. Získání MMus otevírá kariérní možnosti v hudbě a v mnoha dalších oblastech, kde jsou nezbytné dovednosti v kritickém vyšetřování a demonstrace pokročilých schopností.... [-]

Spojené království Trup
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
Cottingham Road
HU6 7RX Trup, Anglie, Spojené království