University of Hull

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

University of Hull byla založena v roce 1927, což z nás učinilo 14. nejstarší univerzitu v Anglii. Díky hrdé historii akademické excelence a vytváření a inspirujícího výzkumu měnícího život, nabízíme perfektní kombinaci dědictví a špičkových technologií, vše v přátelském a cenově dostupném studentském městě.

Výuka a výzkumná excelence

Hull získal stříbrné ocenění v rámci vládního vzdělávacího excelentního rámce (TEF 2018), který uznává excelenci ve výuce a učení na britských univerzitách a vysokých školách a specializuje se na širokou škálu vysoce kvalitních postgraduálních vyučovaných kurzů a postgraduálního výzkumu.

Jsme mezi 50 nejvýznamnějšími univerzitami v oblasti výzkumu (REF 2014) a jsme neuvěřitelně ambiciózní ohledně naší výzkumné agendy. Přijímáme velké globální výzvy - od zdraví po stanoviště, od jídla po záplavu a od dodavatelských řetězců po otroctví. Naše sedm výzkumných ústavů spojuje odborné znalosti ze všech koutů univerzity a naši výzkumní pracovníci spolupracují s klíčovými partnery a zúčastněnými stranami na provádění výzkumu, který je přínosem pro všechny, a formuje a informuje o budoucí politice.

Mezinárodní studenti

Vzhledem k tomu, že se studenti z více než 100 zemí světa rozhodli studovat na Hullu, jsme skutečně globální institucí. Úctyhodných 97,9% našich zahraničních studentů chodí do práce nebo dále studuje do šesti měsíců od ukončení studia (HESA 2018).

Ve vaší domovské zemi se často setkáváme s pracovníky z naší univerzity. Chcete-li zjistit, kdy se chystáme na další návštěvu, zkontrolujte svou zemi na našem webu.

Areál a studentský život

Investovali jsme 300 milionů liber do nových zařízení, včetně špičkové knihovny, nejmodernější koncertní haly, ubytování studentů v areálu a nových sportovních zařízení. Zde najdete vše, co potřebujete ke studiu, žití a socializaci - od všestranných pracovních prostorů po oceňované kariérní služby - vše na jednom místě. Naše oceněná studentská unie - s více než 150 společnostmi a sportovními kluby - a náš tým podpory studentů - poskytující poradenství ve věcech, jako je zdraví a pohodu, peníze, podpora učení - zajišťují, abyste získali maximum ze všeho, co univerzita nabízí.

Prozkoumejte virtuální prohlídku a prohlédněte si náš krásný zelený areál pro sebe!

122372_InternationalStudentAmbassadorsSatChattingonGrass-219crop.jpeg

Jsme také jedinou univerzitou, která je oficiálním partnerem týmu GB. Toto exkluzivní šestileté partnerství bude přínosem pro naše studenty, kteří budou prezentovat příležitosti pro společné výzkumné a podnikové projekty a příležitosti pro kariéru.

Poplatky a financování

Školné se liší pro různé kurzy a programy, na našich webových stránkách naleznete další informace a také naše stránky o stipendiích a stipendiích a mezinárodních stipendiích.

Vstupní požadavky

Přijímáme řadu mezinárodních kvalifikací. Chcete-li se dozvědět více o našich vstupních požadavcích, navštivte naše vysokoškolské a postgraduální stránky kurzů.

Pokud angličtina není vaším prvním jazykem a potřebujete více podpory před studiem s námi, nabízíme přednastavené kurzy anglického jazyka na různých úrovních.

Pokud byste chtěli získat více informací o tomto programu z University of Hull , vyplňte formulář a přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů .

Místa

Trup

Adresa, 1. řádek
Cottingham Road
HU6 7RX Trup, Anglie, Spojené království