University of Glasgow Business School

Úvod

Read the Official Description

Obchodní školy, stejně jako jiné organizace, musí jít s dobou. Obchodní školy začaly na University of Glasgow, vedoucí Russell Group instituci, v roce 1950, zpočátku na částečný úvazek pro procvičování manažery v místní komunitě. Business vzdělávání je nyní plně začleněn do výuky a výzkumu portfolia univerzity. The University of Glasgow Business School čerpá z akademických zdrojů čtyř oddělení, a to: účetnictví a financí; Hospodářské a sociální dějiny; Ekonomie; a řízení; z nichž všechny, stejně jako univerzity, jsou hrdí na jejich snaze o výzkumu vedou akademické kvality. Škola je ústředním bodem pro projektování, dodávky a rozvoj postgraduálního učil vzdělávání v oblasti podnikání a příbuzných oborech. Stupeň portfolio zahrnuje sadu magisterských programů určených pro čerstvé absolventy a po zážitkové programy vedoucí k udělování Master of Business Administration (MBA), Master of Finance (MFIN) nebo MSC Mezinárodní bankovnictví a finance. Všechny programy odrážely výzkumu vedou kulturu přispívajících útvarů a plně zapojit s praxí. Kromě našich učil programy, které jsme vyvinuli, v plném spolupráci s katedrou řízení, doktorského programu výkonné na základě reflektivní praxe. Naším cílem je, aby vaše zkušenosti učení obohacující jak z hlediska osobního a profesního rozvoje a doufáme, že zajistit příjemné prostředí založené na našeho závazku k filozofii, že vzdělání může být náročná a příjemné. Mise na University of Glasgow Business School je identifikovat, rozvíjet a udržet výrazný vynikající výsledky v oblasti vzdělávání, řízení obchodní činnosti a výzkumu:

Cvičení hodnocení výzkumu Ratingy zabezpečování jakosti Mezinárodní a národní akreditace Mezinárodní a vnitrostátní ukazatele vážnosti Stojící s oběma fakulty a univerzity Generování příjmů a inovativní re-investice

This school offers programs in:
  • Angličtina

Programs
V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: