University of Dundee

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

University of Dundee je jednou z 200 nejlepších světových univerzit podle časopisu World Higher Education University Times 2018.

Také držíme zlaté ocenění - nejvyšší možné hodnocení - v rámci rámce pro excelenci učitelů z roku 2017, který vláda Spojeného království zavedla k uznání a odměňování vynikajícího učení a výuky.

Náš kompaktní městský areál má ideální polohu v centru Dundee a s nízkými náklady na bydlení, krásnou scenérií a skvělými příležitostmi pro stipendium, je ideální pro váš nový studentský život.

Zjistěte více o nás prostřednictvím těchto stránek nebo navštivte nás a zažijte pro sebe Dundee.

Fakta a čísla

  • Dundee se stala nezávislou univerzitou v roce 1967 po 70 letech vztahu s University of St Andrews
  • Původ univerzity pochází z roku 1881, kdy byla založena University College v Dundee
  • Univerzita je domovem více než 17 000 studentů a více než 3000 zaměstnanců, což pomáhá vytvářet město Dundee Scotland, které je pro studenty nejschopnější
  • 25% studentů, s nimiž se zabýváme, pochází z území mimo Spojené království
  • Dundee je jednou z nejvyšších britských univerzit v mezinárodním studijním barometru, roční míra spokojenosti studentů
  • Univerzita byla nejlépe hodnocena nejlépe ve Skotsku v každoročním průzkumu studijních zkušeností ve vysokoškolských studiích Times
  • Univerzita je zakládajícím partnerem společnosti V

Světová špička 200 univerzit

Jsme jednou z 200 nejlepších světových univerzit (Times Higher Education 2018) a jednou z pouhých 12 ve Spojeném království, která také drží Zlatou cenu v rámcu výuky excelence v roce 2017.

Jsme jedním z nejlepších univerzit ve Spojeném království pro studijní zkušenosti a zaměstnání absolventů, což dělá z Dundee jedno z nejlepších pracovních míst ve Velké Británii.

V hlavních tabulkách britské ligy jsme za poslední tři roky zaznamenali průměrný nárůst o 20 míst a jsou pro každého z nich nejlepších 30 - Guide Sunday Times Good University Guide, The Guardian University Guide a The Complete University Guide.

Jsme také zařazeni mezi nejinovativnější univerzity v Evropě, které jsou nejvyšší ve Velké Británii v Indexu přírodních inovací v roce 2017 a v prvenství mezi "nejinovativnějšími univerzitami" společnosti Reuters za Cambridge, Imperial, Oxford a Manchester.

Studentský život v Dundee

Náš kompaktní městský areál má ideální polohu v srdci Dundee, pouhých pět minut chůze od nejlepších obchodů, barů, uměleckých a zábavních podniků, ale zůstává klidný a uvolněný a poskytuje všechny aspekty studentského života.

Dundee je dynamické a multikulturní město, které se o něm opravdu baví. Nedávno byla popsána jako "nejhezčí město ve Velké Británii" ( GQ Magazine ) a jsme nadšení z mnoha změn a vývojů, které se v současné době odehrávají.

Dundee je čtvrtým největším městem ve Skotsku a má přibližně 150 000 obyvatel. Lidé z Dundee jsou skvěle přátelští a otevřeni, a poměrně malá velikost a blízkost-knit společenství dělat město jak cenově dostupné bydlet a bezpečné místo být.

Místa

Dundee

Adresa, 1. řádek
Nethergate
DD1 4HN Dundee, Skotsko, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium