University of Dundee - School of Social Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O Dundee

Fantastická kultura, krásná krajina a skvěle přátelští lidé ... Skotland má v srdci vášeň a inovace a to jsou jen některé z důvodů, proč je to úžasné místo pro život a studium.

Dundee se nachází na břehu řeky Tay na východním pobřeží Skotska. Pravidelně se objevuje na horním konci průzkumů o "kvalitě života" ve Velké Británii - nabízí vše, co je skvělé v městském životě, ale je přátelské, kompaktní a snadno se pohybuje.

Wall Street Journal pojmenoval Dundee jako jednu z deseti horkých destinací pro rok 2018.

Počet obyvatel Dundee je kolem 150 000. Se studenty, kteří tvoří 1 z 5 obyvatel, je naše město zaměřeno na život studentů.

Náš areál se nachází přímo v srdci pulzujícího a zábavného nádraží v Dundee s obchody, kavárnami a restauracemi.

"Skotští lidé jsou milí a přátelští. Vzpomínám si na první den, kdy jsem přišel, ten chlapík, který mě měl setkat, ještě nebyl. Taxikář mě pustil, zaklepal jsem na dveře a nebyl tam, takže jsem čekal venku. Někdo přišel a zeptal se, jestli jsem v pořádku a mě pozval, když jsem čekal. Přivítal mě a dal mi jídlo a pití, takže jsem začal milovat lidi z Dundee a Skotska od prvního dne, kdy jsem přišel. " Willy William Mrema pochází z Tanzanie a studuje MSc Geotechnical Engineering.

Pořadí: href = "https://www.dundee.ac.uk/about/our-rankings/

Společenské vědy

Sociální vědy zapouzdřují mnoho akademických oblastí, které utvářejí společnost. Jedná se o to, jak se řídíme (zákonem), kde žijeme (architektura, plánování a geografie), jak fungují ekonomiky a podniky (obchodní a manažerské studie), volby, které děláme (psychologie) a naše politika a mezinárodní vztahy. V podstatě vše, co ovlivňuje, jak lidé myslí a chovají se.

Co můžete studovat

  • Architektura
  • Obchod
  • Zeměpis
  • Energetický zákon
  • Věda o životním prostředí
  • Zákon
  • Psychologie
  • Politika

Ústav společenských věd

Zabýváme se pochopením nejsložitějších a nejnáročnějších otázek na světě. Ty se pohybují od zdraví, práce a pohody ke změně klimatu a odolnosti komunity a od bezpečnosti a sociální spravedlnosti k zkušenostem dětí, rodin a vztahů.

Naši výzkumní pracovníci spolupracují s komunitami politik a praxe ve Skotsku, Spojeném království a na mezinárodní úrovni, aby zajistili, že jejich výzkum bude mít vliv i mimo akademii.

Provádíme přední světový výzkum, který je založen na jedinečných kombinacích disciplín: právo, obchod, energetický zákon a politika, geografie, environmentální vědy, politika a mezinárodní vztahy, psychologie, architektura a urbanismus.

Náš průkopnický výzkum je známý z hlediska odbornosti, excelence a dopadu a snaží se pochopit nejsložitější a nejnáročnější problémy na světě. Jsme hrdí na to, abychom poskytli výzkum s významným dopadem na globální inovace a mezinárodní politiku.

Místa

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium