Přečtěte si oficiální popis

Inspirována naší minulostí, která pomáhá utvářet vaši budoucnost

Díky 50 letům špičkové kvality za sebou jako univerzitě jsme i nadále rozšiřovali mezinárodní reputaci a poskytování kurzů. Vždy jsme byli průkopníky v rozvoji nových kurzových předmětů, které reflektují a předjímají potřeby zaměstnavatelů, našich studentů a společnosti jako celku.

Bradford byl první univerzitou mimo Londýn, která nabízela studium na částečný úvazek a naše kurzy jsou navrženy v reakci na měnící se obchodní, sociální, vědecké a environmentální prostředí.

Od první moderní Business School, která má mezinárodní pověst, až po první stupeň studia míru, i nadále nabízíme relevantní, praktické a užitečné učení pro všechny naše studenty.

Dnes se naše sdružení se zaměstnavateli rozšiřují po celém světě. Naše spolupráce spočívá v sdružování s místními zaměstnavateli prostřednictvím našich iniciativ týkajících se angažovanosti zaměstnavatelů, zámořských partnerství, včetně těch v Singapuru, Bruneji, Malajsii, Pákistánu a Indii.

"Můžete mít jistotu, že se vaše univerzita bude rozvíjet v budoucnosti se stejnou dynamikou, jakou se ukázala v minulosti - vzděláváním mužů a žen, kteří dostávají vzdělání a školení odpovídající potřebám naší měnící společnosti."

Harold Wilson

bývalého předsedy vlády a našeho prvního kancléře

Strategie, politiky, poslání a hodnoty

Vše, co univerzita dělá, bez ohledu na to, jak je malá, je součástí našeho poslání jako instituce a naší firemní strategie.

Naše hodnoty a zásady jsou zavedeny tak, abychom zajistili, že při dosahování našich cílů to uděláme spravedlivě a co nejvíce.

Naše vizi udržitelného kampusu

Na University of Bradford jsme odhodláni udržitelnost a získali uznání za náš udržitelný areál a jsme jedním z vedoucích světových ekologů.

Naše vize zahrnuje splnění čtyř základních cílů:

Pracovat na udržitelném vzdělávání

Vytváření udržitelnější budoucnosti prostřednictvím zapojení studentů, zaměstnanců, místní komunity a zaměstnavatelů do dovedností a znalostí potřebných pro dosažení udržitelného rozvoje.

Pracujte na zdravém prostředí

Ochrana životního prostředí minimalizací využívání zdrojů a emisí a současně zlepšením okolního prostředí.

Práce směřující k sociálnímu blahu

Vytváření ekologičtějšího a bezpečnějšího prostředí, v němž mohou žáci, zaměstnanci a místní komunita žít, komunikovat, studovat a být aktivní.

Pracujte na prosperující ekonomice

Rozvoj výzkumu, inovací a přenosu znalostí s cílem přinést větší prosperitu našim studentům, univerzitě, městu a regionu.

Výzkum

University of Bradford je technologická univerzita s více než padesátiletou zkušeností v oblasti výzkumu.

Náš výzkum je zařazen mezi 50 nejlepších ve Velké Británii (HEFCE, 2014) pro kvalitu výzkumu, přičemž tři čtvrtiny jsou zařazeny buď jako světové nebo mezinárodní vynikající.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MA

University of Bradford

Program MA Filmmaking vás zaujme ve výrobě pokročilých digitálních filmových produktů. Budete studovat moduly ve výrobě a technologii videografií (natáčení, editace, post ... [+]

Program MA Filmmaking vás zaujme ve výrobě pokročilých digitálních filmových produktů.

Budete studovat moduly ve výrobě a technologii videografií (natáčení, editace, postprodukce) spolu se specializovanými moduly v praxi filmového průmyslu, uvádění videoklipů a filmové historie a kontextu.

Studenti budou také vyučováni teoretické a historické / kontextuální analýzy a tvůrčí procesy, jako je vizualizace a storyboarding.

Absolventi tohoto programu budou mít k dispozici nástroje kritické analýzy, generování nápadů a porozumění průmyslu, aby mohly pokračovat v přípravě úspěšných praktických projektů.

Vzájemné vztahy mezi teorií, kreativitou a praxí jsou stále více oceňovány zaměstnavateli a program staví na silné školní tradici integrace teorie a praxe.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Nový MA v mezinárodních vztazích a bezpečnostních studiích zkoumá témata studií míru a konfliktů. ... [+]

Nový MA v mezinárodních vztazích a bezpečnostních studiích zkoumá témata studií míru a konfliktů, včetně:

Válka, násilí a budování bezpečnosti mezi státy a regiony a uvnitř nichBoj proti ZHN, šíření konvenčních zbraní, politické násilí a terorismusRozvoj a fungování mezinárodních a regionálních institucíMinulost a současné nadnárodní výzvy v mezinárodní a regionální diplomaciiSoučasné globální výzvy, jako je zhoršování životního prostředí, obchodování s lidmi / trestná činnost a migrace

Budete rozvíjet pokročilé akademické a politicky relevantní chápání mezinárodních vztahů a bezpečnosti spolu s analytickými dovednostmi, které jsou ve vysoké míře vyžadovány v rámci institucionální politiky, nevládních organizací a lobbistických organizací.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
12 - 15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Tento titul je na špici vývojové teorie, politiky a řízení. Poskytuje studentům kritické a analytické dovednosti, které jim umožňují efektivně fungovat v mezinárodních vý ... [+]

Tento titul je na špici vývojové teorie, politiky a řízení. Poskytuje studentům kritické a analytické dovednosti, které jim umožňují efektivně fungovat v mezinárodních vývojových prostředích. Kurz pokrývá perspektivy na makroúrovni a na mikroúrovni a nabízí bohaté poznatky o výzvách současné teorie rozvoje, politiky a řízení. Kurz je strukturován kolem povinných základních modulů Mezinárodní rozvojové teorie a Mezinárodní rozvojové politiky, s flexibilitou zabudovanou prostřednictvím volitelných kursových jednotek vybraných studenty pro splnění jejich vlastních cílů a zájmů.

Cílem předmětu je poskytnout integrovaný, interdisciplinární rámec pro postgraduální studium vývoje. Unifikovaným zaměřením kurzu je analýza strategií pro překonání chudoby. Studenti získají znalosti o různých vývojových paradigmech a uvědomí si jejich vývoj. Studenti jsou vyzýváni, aby rozvíjeli komparativní perspektivy (mezi různými regiony / zeměmi, disciplinární přístupy, myšlenkové školy) a prostřednictvím individuálních studií, seminářů a písemných úkolů rozvíjet své znalosti a kritické a analytické dovednosti v této oblasti.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
12 - 15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Pokročilá magisterská praxe v oblasti budování míru a řešení konfliktů je nabízena mezinárodně uznávaným oddělením pro mírové studie a mezinárodní rozvoj s využitím více ... [+]

Přehled

Máte zájem o získání poznatků o současných konfliktních studiích ao rozvíjení dovedností a kvalit potřebných pro profesionální konflikt a mírovou praxi?

Chcete strávit rok studováním ve stimulačním akademickém prostředí, pracovat s personálem, kteří jsou v popředí svého oboru a se studenty z celého světa?

Hledáte náročnou výukovou zkušenost, řešíte problémy v reálném světě, řešíte složité etické dilemy, provádíte nezávislé výzkumné projekty a procvičujete pokročilé dovednosti pro zapojení do konfliktů?

Chtěli byste vybudovat portfolio práce, která by dokazovala dosažení řady odborných kompetencí týkajících se zaměstnanosti v oblasti míru, konfliktu a rozvoje?... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Náš nový ŘO v oblasti míru, odolnosti a sociální spravedlnosti je určen těm, kteří usilují o pokročilé pochopení hlavních současných trendů, které formují náš svět, jako ... [+]

Náš nový ŘO v oblasti míru, odolnosti a sociální spravedlnosti je určen těm, kteří usilují o pokročilé pochopení hlavních současných trendů, které formují náš svět, jako jsou environmentální krize, rozšiřování nerovností a sociální rozdělení, nedostatek zdrojů a násilný konflikt.

Program kriticky zkoumá, jak společnost reaguje na tyto výzvy, od sporné kolektivní akce a politického odporu až po snahu navrhnout a vytvořit více odolné a udržitelné společenství.

Prozkoumejte témata jako:

Důsledky změny klimatu pro mír a sociální spravedlnostÚloha omezení zdrojů a zabírání půdy při podpoře konfliktuVznik hnutí za domorodá práva a potravinovou suverenituKrize demokratických institucí a vzestup politického populismuZvýšení sporné kolektivní akce - v reálných i virtuálních říších... [-]
Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
12 - 15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

ŘO v mírových, konfliktních a rozvojových studiích poskytuje pokrokové porozumění vzájemným vztahům mezi konfliktem, vývojem, bezpečností a řízením ve vývojových, křehkýc ... [+]

ŘO v mírových, konfliktních a rozvojových studiích poskytuje pokrokové porozumění vzájemným vztahům mezi konfliktem, vývojem, bezpečností a řízením ve vývojových, křehkých, přechodných a / nebo konfliktně postižených regionech a zemích. Získáte porozumění a dovednosti, které potřebujete k výkonu nebo rozvoji kariéry v oblasti, která je dnes významnou oblastí pro mezinárodní, národní a místní politiky a komunitu odborníků. Budete schopni pracovat v mnoha odvětvích, včetně:

Mezinárodní rozvojPrevence konfliktů a budování míruObnova po konfliktuHumanitární pomocŘízení přírodních zdrojů

Budete mít příležitost absolvovat specializované Pathways , včetně specializace ve vybraných regionech (Evropa, Afrika, MENA, Asie nebo Latinská Amerika a Karibik), s příležitostmi pro vybrané studijní návštěvy. Program poskytne rozšířené školení a zapojení s široce používanými analytickými nástroji a modely analytiků a praktiků, což vám umožní rozvíjet své dovednosti a zaměstnatelnost. Program poskytuje divize mírových studií a mezinárodního rozvoje, která si udržuje mezinárodní reputaci jako centrum excelence ve výzkumu, výuce, školení a politickém angažovanosti. To znamená, že vaše výuka bude nejen informována o výzkumu, ale bude také poskytována zaměstnanci, kteří jsou v dobré pozici, aby usnadnili zapojení politiků a komunit praktikujících.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
12 - 15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MSc

University of Bradford

MSc a postgraduální diplom na plný úvazek je zaměřen na výzkum. ... [+]

MSc a postgraduální diplom na plný úvazek je zaměřen na výzkum.

Budete rozvíjet zkušenosti a techniky potřebné k tomu, abyste byli nezávislým praktikem moderní analytické vědy, s dovednostmi potřebnými pro výzkum a průmysl.

Poskytuje základní výuku v pokročilých aspektech analytické chemie a umožňuje prozkoumat oblasti odborných znalostí prostřednictvím volitelných modulů.

Pomocí rozšířeného výzkumného projektu budete uplatňovat širokou škálu analytických metod a získáte neocenitelnou výzkumnou zkušenost.

Po vyvinutí základů analytických věd jsou tyto základní techniky aplikovány na disciplíny včetně:

SpektroskopieArcheometrieCharakterizace materiálůSeparační věda a hmotnostní spektrometrieVstupní požadavky... [-]
Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Tento magisterský nebo postgraduální diplom v archeologických vědách dává absolventům archeologie a souvisejících předmětů systematické školení v aplikaci moderních vědec ... [+]

Tento magisterský nebo postgraduální diplom v archeologických vědách dává absolventům archeologie a souvisejících předmětů systematické školení v aplikaci moderních vědeckých metod.

Poskytuje vám praktické, analytické a interpretační dovednosti, které potřebujete pro širokou škálu specializovaných přístupů, které vás připravují nejen na výzkum archeologických věd, ale také na uplatnění ve všech oblastech hlavní archeologie.

Budete se připojovat ke skupině postgraduálních studentů z celého světa a budete mít příležitost využívat širokou škálu specializovaných zařízení a sbírek, zatímco budou vyučovány mezinárodně uznávanými akademickými pracovníky působícími v oblasti výzkumu.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Náš program vám poskytne základní dovednosti v molekulární i výpočetní technice. Naučíte se navrhnout a provést experimenty a efektivně analyzovat sekvenční data příští g ... [+]

Bioinformatika je obor věd o životech, který se zaměřuje na analýzu a integraci velkých dat získaných v biomedicínském experimentování.

Během posledních několika let technologie "-omika" přeměnila zdravotní praxi, biomedicínský výzkum a průmysl a nedostatek biomedicínských absolventů s výukou bioinformatiky v moderní zdravotní péči.

Náš program vám poskytne základní dovednosti v molekulární i výpočetní technice. Naučíte se navrhnout a provést experimenty a efektivně analyzovat sekvenční data příští generace. Získáte dovednosti v oblasti výzkumu dat pro biologické vědy, transcriptomii, genomiku, proteomiku a metagenomiku.

... [-]
Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Tento přísný program MSc pro finanční řízení vám poskytuje silnou základnu v klíčových finančních disciplínách, včetně financí, bankovnictví, regulace, řízení rizik, fina ... [+]

Magisterský titul z finančního řízení je navržen tak, aby poskytl studentům nezbytné znalosti a dovednosti o základních principech finančního řízení, které jsou relevantní pro globální podnikání, s cílem zvýšit jejich provozní efektivitu v této konkrétní oblasti nebo sloužit jako příprava pro další studium nebo akademická kariéra.

Program zahrnuje oblasti, jako je finanční řízení v bankách a regulační a finanční funkce v obecných a nefinančních firmách, jako jsou FMCG (firmy spotřebního zboží). Důraz je kladen na klíčové prvky podnikového financování, bankovnictví, ekonomiky, regulace, mezinárodního financování, správy portfolia a aplikovaných kvantitativních metod. Cílem je vyrábět eticky odpovědné odborníky, kteří mají silnou finanční a bankovní perspektivu ve vztahu k podnikové činnosti, penzijním fondům, investičním fondům a mezinárodním finančním trhům. V průběhu programu bude intenzivně využívat finanční softwarové balíčky, které jsou v průmyslu nejrozšířenější, a studenti získají pokročilé školení o používání těchto balíčků.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
12 - 15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Tento kurz vám poskytne systematické pochopení ekonomických přístupů k rozvoji a zejména role finančních a finančních institucí. Studenti budou schopni zhodnotit výhody r ... [+]

Tento kurz vám poskytne systematické pochopení ekonomických přístupů k rozvoji a zejména role finančních a finančních institucí. Studenti budou schopni zhodnotit výhody různých mechanismů financování vývoje a porozumět základům fiskální politiky.

V průběhu kurzu si budete rozvíjet dovednosti potřebné pro analýzu vývojových problémů a porozumět vzájemným vazbám mezi statistikou a ekonometrií a rozvíjet odborné znalosti v oblasti mezinárodního obchodu a politiky směnných kurzů a souvisejících ekonomických záležitostí. Studenti mají navíc možnost studovat řadu možností, které se týkají řízení projektů a programů, veřejné politiky a rozvojové politiky.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
12 - 15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Tento program prohloubí vaše chápání pokročilého vývoje softwaru, systémů pro rozsáhlou analýzu dat, analýzu statistických dat, dolování dat, soukromí a bezpečnosti dat, ... [+]

Rozvíjejte dovednosti, které potřebujete pro kariéru v tomto rychle se rozvíjejícím oboru vědy o datech.

Tento program prohloubí vaše chápání pokročilého vývoje softwaru, systémů pro rozsáhlou analýzu dat, analýzu statistických dat, dolování dat, soukromí a bezpečnosti dat, vizualizace dat a průzkumu.

Jedná se o interdisciplinární program, určený pro studenty s prvním titulem v předmětech jako:

Počítačová vědaElektrotechnikaMatematikaFyzikaEkonomika

Naše výuka je silně spojena s výzkumem na Fakultě inženýrství a informatiky, která zahrnuje aspekty aplikované výpočetní techniky, teoretické informatiky a komunikace a sítě. Statistická analýza dat v různých oborech je ústředním tématem našeho výzkumu.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Forenzní archeologie je specializovaná aplikace archeologických technik pro vyhledávání a obnovu důkazních materiálů z kriminálních scén, často, ale ne vždy spojených s p ... [+]

Forenzní archeologie je specializovaná aplikace archeologických technik pro vyhledávání a obnovu důkazních materiálů z kriminálních scén, často, ale ne vždy spojených s pohřbenými lidskými zbytky.

Tento kurz je vyučován personálem s rozsáhlými zkušenostmi s scénami zločinu, kteří pravidelně pracují na řadě operací a jsou v popředí profesionálního rozvoje disciplíny.

Kurz bude:

Poskytněte vám pokročilé praktické, analytické a interpretační schopnosti ve forenzní archeologiiPoskytnout školení v dovednostech v oblasti disciplíny, aby absolventům umožnil vykonávat kariéru ve forenzní archeologii a vyšetřování kriminální scény (CSI)Připravte studenty na kariéru v nepodnikatelských oborech díky důrazu na týmovou práci a aplikaci rozsáhlé znalostní základny na řešení problémů... [-]
Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Energetické společnosti a podniky již zkoumají, jak přijmout OZE do sítě, ale postrádají manažerské dovednosti a znalosti inteligentních sítí mezi zaměstnanci. Tento nový ... [+]

Tento kurz podléhá validaci. Můžete se i nadále ucházet o tento kurz v době jeho schválení.

Inteligentní rozvodná síť je moderní forma tradiční elektrické sítě, která přenáší počítačové technologie do standardní elektrické sítě; umožňující snadnější komunikaci mezi maloobchodníky s energií, distributory a zákazníky.

Inteligentní sítě mohou napomoci integraci rostoucího množství obnovitelných zdrojů energie (OZE) do sítě. RES představují výzvu tradičním elektrizačním soustavám, protože jsou často občasné a obtížně předvídatelné. Inteligentní sítě pomáhají síťovým společnostem vzdáleně předvídat a reagovat na problémy, takže opravárenské týmy od místního distributora mohou opravit výpadky elektřiny rychleji.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Předpokládá se, že do roku 2020 bude více než 50 miliard zařízení nebo věcí po celém světě propojeno s internetem, čímž se internet věcí (IoT) stane běžnou technologií. T ... [+]

Předpokládá se, že do roku 2020 bude více než 50 miliard zařízení nebo věcí po celém světě propojeno s internetem, čímž se internet věcí (IoT) stane běžnou technologií.

Inteligentní města, průmyslový internet věcí (IIoT), auto-řídící auta, inteligentní sítě, inteligentní domy a budovy, inteligentní infrastruktura, inteligentní zemědělství, inteligentní zdraví a inteligentní mobilita jsou některé z oblasti použití, které pohánějí fenomenální růst IoT.

Firmy již zkoumají, jak přijmout IoT pro své operace, ale postrádají dovednosti a znalosti IoT mezi zaměstnanci a vedením.

Tento unikátní univerzitní magisterský program je navržen odborníky v oboru s bohatými zkušenostmi v oblasti výzkumu a vývoje v oblasti internetu ve snaze řešit tento nedostatek odborně kvalifikovaných odborníků.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

3D metody digitálního dokumentování objektů, lokalit a krajiny nabízejí významný potenciál pro archeologii a správu dědictví. Digitální data mohou být způsobem archivace ... [+]

3D metody digitálního dokumentování objektů, lokalit a krajiny nabízejí významný potenciál pro archeologii a správu dědictví. Digitální data mohou být způsobem archivace dědictví (potřeba je graficky znázorněna ztrátou světového dědictví v konfliktu) a stává se zlatým standardem pro komerční záznam míst a krajiny.

Digitální data lze použít pro různé účely:

Sledovat změny z důvodu zachování a správyProzkoumat a analyzovat funkcePro účely rekonstrukceVizualizovat a prezentovat minulostPoskytování nových způsobů komunikace s veřejnostíPoskytování přístupu ke vzdáleným webům nebo nepřístupným sbírkám, které jsou jinak obtížně dostupné.... [-]
Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Náš nový magisterský program v oblasti logistiky, analýzy dat a řízení dodavatelského řetězce je určen těm, kteří zvažují rozšíření svých znalostí nad rámec stávajících d ... [+]

Náš nový magisterský program v oblasti logistiky, analýzy dat a řízení dodavatelského řetězce je určen těm, kteří zvažují rozšíření svých znalostí nad rámec stávajících disciplín a zajištění kariéry v oblasti logistiky, dodavatelského řetězce a dopravy.

Program je navržen se vstupy od logistiky a odborníků v oblasti dodavatelského řetězce a zaměřuje se na integraci datových analytických technik týkajících se této oblasti podnikání.

Rozvíjíte své chápání témat, jako jsou:

Vznikající problémy v oblasti logistiky a řízení dodavatelského řetězceAnalýza podnikových datAnalýza dodavatelského řetězce a otázky správy technologií v tématech, jako je Industry 4.0 a AutomatizaceStrategie zadávání zakázek a udržitelnost podnikání... [-]
Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
12 - 15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Náš program Mezinárodního podnikání a řízení vám nabízí dovednosti, které potřebujete k odhalení široké škály globálních manažerských příležitostí. Rozvíjíte pevný základ ... [+]

Náš magisterský program International Business and Management Master vám poskytuje dovednosti, které potřebujete k uvolnění široké škály globálních manažerských příležitostí. Program vychází z hlavních konceptů a teorií, které se zaměřují na klíčové prvky současného mezinárodního obchodu a pohledy ze strategické perspektivy.

Cílem je vytvořit plně zaoblené manažery kombinací mezinárodního obchodu a managementu s podrobným zpracováním dalších subjektů zabývajících se řízením organizací. V rámci tohoto programu budete mít příležitost rozvíjet výzkumné a analytické dovednosti, schopnosti řešit problémy v reálném životě a osobní a mezilidské dovednosti potřebné k úspěchu. Tento program osloví ty, kteří si přejí zaujmout multidisciplinární přístup ke svému studiu a mají mezinárodní orientaci na podnikání a řízení.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

MSc v mezinárodním strategickém marketingu rozvíjí odborné znalosti a dovednosti, které potřebujete pro marketingovou kariéru. Rozvíjíte své pracovní znalosti o marketing ... [+]

MSc v mezinárodním strategickém marketingu rozvíjí odborné znalosti a dovednosti, které potřebujete pro marketingovou kariéru.

Budete rozvíjet své pracovní znalosti marketingových nástrojů a technik a naučíte se, jak je integrovat při plánování a implementaci úspěšných marketingových programů a iniciativ. Velký důraz je kladen na praktickou aplikaci s příležitostmi rozvíjet vaše analytické schopnosti a schopnosti řešit problémy pomocí případových studií a marketingových simulací.

Učení od akademických pracovníků a studentů z celého světa vám dává neocenitelný pohled na problémy a výzvy, kterým čelí obchodníci v dnešním globálním podnikatelském prostředí.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Tento technicky zaměřený magisterský program vám poskytne hluboké znalosti, které potřebujete k navrhování inovativních struktur; řídit výstavbu v zastavěném prostředí; ř ... [+]

Tento technicky zaměřený magisterský program vám poskytuje důkladné znalosti, které potřebujete:

Navrhněte inovativní strukturySpravujte stavbu ve vestavěném prostředíŘešte důsledky zemětřesení a pozemních výzev

Je vhodný pro uchazeče s vysokoškolským vzděláním, kteří chtějí posílit své technické znalosti a zlepšit svůj kariérní potenciál v tomto oboru.

Budou vás učit pracovníci, kteří se zabývají výzkumem, a zajistit, že se budete učit nejnovější teorii a praxi. Znamená to také, že budete mít příležitost pracovat na probíhajících výzkumných projektech.

Budete trénovat vyvíjením návrhů pro reálné projekty. V modulu projektového projektu se budete řídit naší Industrial Royal Academy of Engineering hostujícím profesorem z Arupu.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
12 - 15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Hlavním cílem MSc Cyber Security je připravit profesionálně vyškolené absolventy pro průmysl. Je navržen tak, aby nabídl absolventům příležitost rozvinout hlubší porozumě ... [+]

Hlavním cílem MSc Cyber Security je příprava profesionálně vyškolených absolventů pro průmysl. Byl navržen tak, aby absolventům nabídl příležitost k hlubšímu pochopení kybernetické bezpečnosti jako disciplíny. Zaměření tohoto programu na principy, technologie a postupy kybernetické bezpečnosti vám pomůže získat vhodné dovednosti pro budoucí doktorské studium a výzkumné kariéry a také se stát kompetentními odborníky. Program zahrnuje konkrétní vývoj v oblasti bezpečnosti s pevnou základnou v akademickém výzkumu a také vám nabízí příležitost studovat vybraná témata v pokročilé informatice.

Zahrnuto do programu je příležitost posílit průmyslové dovednosti se studiem v ISO27001 Lead Implementer a etické hackování. Tyto oblasti dovedností byly zdůrazněny minulými absolventy a odborníky z praxe, kteří byli zařazeni do programu. Proto máte příležitost získat další kvalifikaci v Certified ISO / IEC 27001 Lead Implementer; a CEH v8 Etické hackování.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Náš magisterský program v oblasti marketingu a managementu pokrývá klíčové obchodní praktiky a marketingové principy, které vám dávají řadu kompetencí, které potřebujete ... [+]

Náš magisterský program v oblasti marketingu a managementu zahrnuje základní obchodní praktiky a marketingové principy a poskytuje vám řadu kompetencí, které potřebujete, abyste se stali marketingovým profesionálem nebo vykonávali kariéru managementu se specializací na marketing. Program vás vybaví potřebnými znalostmi a dovednostmi v oblasti marketingu a řízení, které odrážejí relevantní výzkum, osvědčené postupy a inovativní myšlení pro zvýšení vaší zaměstnatelnosti. Program také slouží jako příprava na další studium nebo akademickou kariéru v marketingu.

V rámci tohoto programu budou mít studenti příležitost rozvíjet výzkumné a analytické dovednosti, schopnosti řešit problémy v reálném životě a osobní a mezilidské dovednosti potřebné k úspěchu. Učit se od akademiků a studentských kolegů z celého světa vám poskytuje neocenitelný pohled na problémy a výzvy, kterým obchodníci v dnešním globálním obchodním prostředí čelí.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Tento kurz buduje znalosti a dovednosti v oblasti plánování a řízení rozvojových projektů a programů. Je navržen tak, aby prohloubil kritické porozumění strategiím, proce ... [+]

Tento kurz buduje znalosti a dovednosti v oblasti plánování a řízení rozvojových projektů a programů. Je navržen tak, aby prohloubil kritické porozumění strategiím, procesům, technikám a problémům spojeným s přijímáním nápadů pro rozvoj a jejich přeměnou v praktické reality s identifikovatelnými výsledky a přínosy.

Tento stupeň poskytuje vynikající základ pro zvyšování kariéry nebo konverzi pro ty, kteří mají zájem a zkušenosti v projektech rozvoje. Kurz se zaměřuje na rozvojové projekty ve veřejném nebo třetím (dobrovolném nebo komunitním) sektoru, ale základní zásady jsou použitelné na všechny typy projektů, včetně těch, které jsou pro komerční účely užitečné.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
12 - 15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Vaše studium na úrovni MSc v Bradfordu bude základem pro život zaměřený na rozvoj hlubokého pochopení pokročilých technických principů, analytických nástrojů a kompetencí ... [+]

Moderní společnost se spoléhá na práci chemických inženýrů, kteří vyvíjejí a navrhují procesy, které učiní užitečné produkty pro společnost efektivním využíváním a řízením zdrojů včetně vody a energie při kontrole zdravotních a bezpečnostních postupů a ochraně životního prostředí.

Chemické inženýrství poskytuje základní nástroje založené na konceptu udržitelnosti a nízkouhlíkové stopy pro změnu surovin do užitečných produktů bezpečným a nákladově efektivním způsobem. Inženýři v chemii chápou, jak změnit chemický, biochemický nebo fyzikální stav látky, a to vše od produktů zdravotní péče (krémy, šampony, parfémy, drogy) až po potraviny (mléčné výrobky, obiloviny, agrochemikálie) pro sladkou vodu) do energie (ropa na jaderné palivo).... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Tento magisterský program na plný úvazek prohloubí vaše technické dovednosti, rozšiřuje vaše chápání dalších oborů inženýrství a zvyšuje vaše výzkumné dovednosti. Je akre ... [+]

Tento magisterský program na plný úvazek prohloubí vaše technické dovednosti, rozšiřuje vaše chápání dalších oborů inženýrství a zvyšuje vaše výzkumné dovednosti.

Je akreditován Institucí mechanických inženýrů a rozvíjí vedoucí a manažerské síly, které mohou vést k statusu Chartered Engineer (CEng).

Rozvíjíte pokročilé znalosti o:

MechanikaVýběr materiálůVýrobníMechatronikaPočítačová konstrukceVývoj integrovaných mechanických systémů

Naučíte se principy konstrukce a řízení mechanických systémů spolu s výpočetními a simulačními metodami používanými pro zajištění spolehlivosti a robustnosti mechanických systémů.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
12 - 15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Tento nový program je navržen tak, aby vyvíjel vedoucí pracovníky s hlubokým pochopením myšlenek, institucí, politik a sítí udržitelného rozvoje - a potřebných schopností ... [+]

Tento nový program je navržen tak, aby vyvíjel vedoucí pracovníky s hlubokým pochopením myšlenek, institucí, politik a sítí udržitelného rozvoje - a potřebných schopností kritického myšlení, aby informovali o politice a vytvořili dlouhodobý dopad.

Je navržen a dodáván týmem s nejmodernějším výzkumem a poradenstvím v oblasti politik, kteří mají zájem o udržitelný rozvoj.

Výběr tohoto programu znamená spojení s Divizí mírových studií a mezinárodního rozvoje na University of Bradford - největším univerzitním středisku svého druhu na světě.

Po ukončení studia budete součástí celosvětové sítě absolventů, z nichž mnozí se zúčastnili vedoucích pozic v mezinárodních organizacích.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
12 - 15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Náš magisterský program v Managementu vám poskytuje širokou znalost klíčových teorií řízení, zásad a postupů používaných v podnikání. Je určen pro ty, kteří usilují o vys ... [+]

Náš magisterský program v Managementu vám poskytuje širokou znalost klíčových teorií řízení, zásad a postupů používaných v podnikání.

Je určen pro ty, kteří usilují o vystavení co nejširšímu spektru obchodních disciplín, než aby se zavázali k určitému oboru. Nemusíte studovat obchodní / management na bakalářské úrovni.

Rozvíjíte své chápání předmětů včetně:

Podniková ekonomikaÚčetnictví a financeŘízení lidských zdrojůMezinárodní obchodní strategieMarketingové plánování a strategieŘízení provozu

Budete také schopni přizpůsobit studium nově vznikajícím oblastem zájmu nebo vašim aspiracím kariéry; nabízíme v rámci rozsáhlého portfolia postgraduálního managementu celou řadu volitelných modulů... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Tento program dvojího ocenění je plně akreditován autorizovaným Institutem pro personál a rozvoj (CIPD), čímž je udělena úplná výjimka proti jejich vysokoškolskému diplom ... [+]

Tento program s dvojím oceněním je plně akreditován Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD), čímž je plně osvobozen od jejich postgraduálního diplomu úrovně 7 v HRM.

Připraví vás na vedoucí pozici v oblasti lidských zdrojů a poskytne vám nástroje, které potřebujete k odlišení se od konkurence a odborných znalostí potřebných k formování personální agendy v jakémkoli sektoru.

Získáte přehled o činnostech, funkcích a prostředí organizace a o tom, jak mohou funkce HR přispět k jejímu úspěchu.

Program vám poskytne komplexní základy v klíčových oblastech personální praxe, včetně:

VedoucíRozvoj a řízení lidíZaměstnanecké vztahyZákoník práce... [-]
Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

MSc European and International Business Management je ve Velké Británii jedinečný. Budete žít a studovat ve třech různých evropských zemích, což vám poskytne skutečně mez ... [+]

MSc European and International Business Management je ve Velké Británii jedinečný. Budete žít a studovat ve třech různých evropských zemích, což vám poskytne skutečně mezinárodní pohled na management.

Dodává se ve spolupráci se dvěma dalšími centry excelence:

Obchodní škola Deusto na Universidad de Deusto, Bilbao, ŠpanělskoAudencia Business School, Nantes, Francie

Program je vyučován ve třech jazycích: španělštině, francouzštině a angličtině. První semestr strávíte ve Španělsku nebo ve Francii, druhý ve Francii nebo ve Španělsku a třetí na škole managementu v Bradfordu. Posledních 12 týdnů kurzu strávíte na pracovním stáže nebo psaní zprávy.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
13 - 16 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Jednoroční magisterské studium na plný úvazek, určené k výrobě plně zaoblených manažerů s důrazem na finance. Zaměřujete se na to, jak podnik vytváří a měří hodnotu a jak ... [+]

Denní magisterské studium určené k produkci plně oblých manažerů s důrazem na finance. Zaměříte se na to, jak podnikání vytváří a měří hodnotu, a jak přistupovat k účetnictví a financím ze strategické perspektivy.

Program kombinuje finance a účetnictví s podrobným zkoumáním dalších disciplín potřebných pro řízení organizací. To také umožňuje zvážit finanční rozhodování z více perspektiv. Ve své závěrečné práci budete moci uplatnit své znalosti a dovednosti získané z těchto oborů.

Mezi klíčové prvky patří:

Podniková ekonomikaŘízení provozuStrategické účetnictví a finanční řízeníMezinárodní obchodMarketingové plánování a strategie... [-]
Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
12 - 15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

MSc z financí a investic vám poskytuje důkladnou znalost podnikové činnosti, investiční rozhodování, penzijní fondy, mezinárodní finance. Je to uznávaná kvalifikace, kter ... [+]

Program se zaměřuje na klíčové prvky podnikového financování, správy investic a aplikovaného kvantitativního financování. Cílem je produkovat specialisty, kteří mají silný finanční výhled na firemní aktivity, chování penzijních fondů, ekonomiku a mezinárodní finanční trhy.

Magisterské finance a investice klade důraz na specializované oblasti v oblasti financí, včetně provádění finančních investic, finančního modelování, matematického financování a finančního řízení v rámci tradičních finančních firem. Zvláštní důraz bude kladen na to, aby studenti získali koncepční porozumění, znalosti a technické dovednosti, které jsou potřebné k praktickému provádění pokročilých finančních modelů.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
12 - 15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

MSc v psychologii nabízí rychlou cestu k způsobilosti k postgraduálnímu základu pro charterové členství v Britské psychologické společnosti, pokud je dosaženo minimálního ... [+]

MSc v psychologii nabízí rychlou cestu k způsobilosti k postgraduálnímu základu pro charterové členství v Britské psychologické společnosti, pokud je dosaženo minimálního standardu 50%.

To znamená, že žadatelé již obvykle studovali nějakou psychologii na úrovni bakalářského studia v předchozím studijním programu a nyní si přejí provést další studium, aby v budoucnu umožnili specializaci v psychologii.

To je tedy první krok k dalšímu postgraduálnímu vzdělávání pro ty, kteří chtějí vykonávat profesní kariéru v psychologii.

Budete mít možnost zapojit se do praktické práce a využít rozsáhlé psychologické laboratoře v Centru pro studium psychologie. Budete mít také možnost zapojit se do pokročilých teoretických diskusí, které jsou důležité pro pochopení současných problémů ve společnosti.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

University of Bradford

Master by Research (MRes) je jednoroční postgraduální program zaměřený na výzkum, který se realizuje na Institutu pro léčbu rakoviny a na Přírodovědecké fakultě. Poskytuj ... [+]

Master by Research (MRes) je jednoroční postgraduální program zaměřený na výzkum, který se realizuje na Institutu pro léčbu rakoviny a na Přírodovědecké fakultě. Poskytuje školení pro práci jako odborný vědec, nebo pro přípravu na PhD.

K dispozici je šest specializací:

MRes Cancer Drug DiscoveryFarmakologie karcinomu MResMRes Drogová toxikologie a farmakologie bezpečnostiMRes molekulární a buněčná biologieChemická biologie MResMRes Pharmaceutical Technology

Program klade velký důraz na rozvoj laboratorních výzkumných dovedností a odborných znalostí. Šestiměsíční výzkumný projekt vám nabízí možnost získat dovednosti a uvést je do praxe realizací špičkového výzkumu s reálným dopadem.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině