Přečtěte si oficiální popis

Inspirována naší minulostí, která pomáhá utvářet vaši budoucnost

Díky 50 letům špičkové kvality za sebou jako univerzitě jsme i nadále rozšiřovali mezinárodní reputaci a poskytování kurzů. Vždy jsme byli průkopníky v rozvoji nových kurzových předmětů, které reflektují a předjímají potřeby zaměstnavatelů, našich studentů a společnosti jako celku.

Bradford byl první univerzitou mimo Londýn, která nabízela studium na částečný úvazek a naše kurzy jsou navrženy v reakci na měnící se obchodní, sociální, vědecké a environmentální prostředí.

Od první moderní Business School, která má mezinárodní pověst, až po první stupeň studia míru, i nadále nabízíme relevantní, praktické a užitečné učení pro všechny naše studenty.

Dnes se naše sdružení se zaměstnavateli rozšiřují po celém světě. Naše spolupráce spočívá v sdružování s místními zaměstnavateli prostřednictvím našich iniciativ týkajících se angažovanosti zaměstnavatelů, zámořských partnerství, včetně těch v Singapuru, Bruneji, Malajsii, Pákistánu a Indii.

"Můžete mít jistotu, že se vaše univerzita bude rozvíjet v budoucnosti se stejnou dynamikou, jakou se ukázala v minulosti - vzděláváním mužů a žen, kteří dostávají vzdělání a školení odpovídající potřebám naší měnící společnosti."

Harold Wilsonbývalého předsedy vlády a našeho prvního kancléře

Strategie, politiky, poslání a hodnoty

Vše, co univerzita dělá, bez ohledu na to, jak je malá, je součástí našeho poslání jako instituce a naší firemní strategie.

Naše hodnoty a zásady jsou zavedeny tak, abychom zajistili, že při dosahování našich cílů to uděláme spravedlivě a co nejvíce.

Naše vizi udržitelného kampusu

Na University of Bradford jsme odhodláni udržitelnost a získali uznání za náš udržitelný areál a jsme jedním z vedoucích světových ekologů.

Naše vize zahrnuje splnění čtyř základních cílů:

Pracovat na udržitelném vzdělávání

Vytváření udržitelnější budoucnosti prostřednictvím zapojení studentů, zaměstnanců, místní komunity a zaměstnavatelů do dovedností a znalostí potřebných pro dosažení udržitelného rozvoje.

Pracujte na zdravém prostředí

Ochrana životního prostředí minimalizací využívání zdrojů a emisí a současně zlepšením okolního prostředí.

Práce směřující k sociálnímu blahu

Vytváření ekologičtějšího a bezpečnějšího prostředí, v němž mohou žáci, zaměstnanci a místní komunita žít, komunikovat, studovat a být aktivní.

Pracujte na prosperující ekonomice

Rozvoj výzkumu, inovací a přenosu znalostí s cílem přinést větší prosperitu našim studentům, univerzitě, městu a regionu.

Výzkum

University of Bradford je technologická univerzita s více než padesátiletou zkušeností v oblasti výzkumu.

Náš výzkum je zařazen mezi 50 nejlepších ve Velké Británii (HEFCE, 2014) pro kvalitu výzkumu, přičemž tři čtvrtiny jsou zařazeny buď jako světové nebo mezinárodní vynikající.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MA

University of Bradford

Program MA Filmmaking vás zaujme ve výrobě pokročilých digitálních filmových produktů. Budete studovat moduly ve výrobě a technologii videografií (natáčení, editace, post ... [+]

Program MA Filmmaking vás zaujme ve výrobě pokročilých digitálních filmových produktů.

Budete studovat moduly ve výrobě a technologii videografií (natáčení, editace, postprodukce) spolu se specializovanými moduly v praxi filmového průmyslu, uvádění videoklipů a filmové historie a kontextu.

Studenti budou také vyučováni teoretické a historické / kontextuální analýzy a tvůrčí procesy, jako je vizualizace a storyboarding.

Absolventi tohoto programu budou mít k dispozici nástroje kritické analýzy, generování nápadů a porozumění průmyslu, aby mohly pokračovat v přípravě úspěšných praktických projektů.

Vzájemné vztahy mezi teorií, kreativitou a praxí jsou stále více oceňovány zaměstnavateli a program staví na silné školní tradici integrace teorie a praxe.... [-]

Spojené království Bradford Spojené arabské emiráty Dubai
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Nový MA v mezinárodních vztazích a bezpečnostních studiích zkoumá témata studií míru a konfliktů. ... [+]

Přehled

Nový MA v mezinárodních vztazích a bezpečnostních studiích zkoumá témata studií míru a konfliktů, včetně:

válka, násilí a budování bezpečnosti mezi státy a regiony i uvnitř nichboj proti šíření zbraní hromadného ničení, šíření konvenčních zbraní, politické násilí a terorismusrozvoj a fungování mezinárodních a regionálních institucíminulých i současných nadnárodních výzev v mezinárodní a regionální diplomaciisoučasných globálních výzev, jako je zhoršování životního prostředí, nedovolený obchod / zločin a migrace

Budete rozvíjet pokročilé akademické a politicky relevantní chápání mezinárodních vztahů a bezpečnosti spolu s analytickými dovednostmi, které jsou ve vysoké míře vyžadovány v rámci institucionální politiky, nevládních organizací a lobbistických organizací.... [-]

Spojené království Bradford Spojené arabské emiráty Dubai
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Tento stupeň je na špici vývoje teorie, politiky a řízení. Poskytuje studentům kritické a analytické dovednosti, které jim umožňují efektivně působit v mezinárodních vývo ... [+]

Přehled

Tento stupeň je na špici vývoje teorie, politiky a řízení. Poskytuje studentům kritické a analytické dovednosti, které jim umožňují efektivně působit v mezinárodních vývojových prostředích. Zahrnuje perspektivy makro a mikroúrovni a nabízí bohatý pohled na výzvy soudobé teorie vývoje, politiky a řízení. Kurz je strukturován kolem povinných základních modulů teorie mezinárodního rozvoje a mezinárodní rozvojové politiky s flexibilitou vestavěnou prostřednictvím volitelných předmětů, které studenti volí pro splnění svých vlastních cílů a zájmů.

Cílem předmětu je poskytnout integrovaný, interdisciplinární rámec pro postgraduální studium vývoje. Unifikovaným zaměřením kurzu je analýza strategií pro překonání chudoby. Studenti získají znalosti o různých vývojových paradigmech a uvědomí si jejich vývoj. Studenti jsou vyzýváni, aby rozvíjeli komparativní perspektivy (mezi různými regiony / zeměmi, disciplinární přístupy, myšlenkové školy) a prostřednictvím individuálních studií, seminářů a písemných úkolů rozvíjet své znalosti a kritické a analytické dovednosti v této oblasti.... [-]

Spojené království Bradford Spojené arabské emiráty Dubai
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Pokročilá magisterská praxe v oblasti budování míru a řešení konfliktů je nabízena mezinárodně uznávaným oddělením pro mírové studie a mezinárodní rozvoj s využitím více ... [+]

Přehled

Máte zájem o získání poznatků o současných konfliktních studiích ao rozvíjení dovedností a kvalit potřebných pro profesionální konflikt a mírovou praxi?

Chcete strávit rok studováním ve stimulačním akademickém prostředí, pracovat s personálem, kteří jsou v popředí svého oboru a se studenty z celého světa?

Hledáte náročnou výukovou zkušenost, řešíte problémy v reálném světě, řešíte složité etické dilemy, provádíte nezávislé výzkumné projekty a procvičujete pokročilé dovednosti pro zapojení do konfliktů?

Chtěli byste vybudovat portfolio práce, která by dokazovala dosažení řady odborných kompetencí týkajících se zaměstnanosti v oblasti míru, konfliktu a rozvoje?... [-]

Spojené království Bradford Spojené arabské emiráty Dubai
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Náš nový ŘO v oblasti míru, odolnosti a sociální spravedlnosti je určen těm, kteří usilují o pokročilé pochopení hlavních současných trendů, které formují náš svět, jako ... [+]

Přehled

Náš nový ŘO v oblasti míru, odolnosti a sociální spravedlnosti je určen těm, kteří usilují o pokročilé pochopení hlavních současných trendů, které formují náš svět, jako jsou environmentální krize, rozšiřování nerovností a sociální rozdělení, nedostatek zdrojů a násilný konflikt.

Program kriticky zkoumá, jak společnost reaguje na tyto výzvy, od sporné kolektivní akce a politického odporu až po snahu navrhnout a vytvořit více odolné a udržitelné společenství.

Prozkoumejte témata jako:

důsledky změny klimatu pro mír a sociální spravedlnostroli omezení zdrojů a chytání půdy při podpoře konfliktuvznik hnutí za domorodá práva a potravinovou suverenitukrize demokratických institucí a vzestup politického populismuzvýšení sporných kolektivních akcí - v reálných i virtuálních oblastech... [-]
Spojené království Bradford Spojené arabské emiráty Dubai
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

ŘO v mírových, konfliktních a rozvojových studiích poskytuje pokrokové porozumění vzájemným vztahům mezi konfliktem, vývojem, bezpečností a řízením ve vývojových, křehkýc ... [+]

Přehled

ŘO v mírových, konfliktních a rozvojových studiích poskytuje pokrokové porozumění vzájemným vztahům mezi konfliktem, vývojem, bezpečností a řízením ve vývojových, křehkých, přechodných a / nebo konfliktně postižených regionech a zemích. Získáte porozumění a dovednosti, které potřebujete k výkonu nebo rozvoji kariéry v oblasti, která je dnes významnou oblastí pro mezinárodní, národní a místní politiky a komunitu odborníků. Budete schopni pracovat v mnoha odvětvích, včetně:

mezinárodní rozvojpředcházení konfliktům a budování míruobnovení po skončení konfliktuhumanitární pomocřízení přírodních zdrojů

Budete mít možnost vzít odborné Pathways , včetně specializovat ve vybraných regionech (Evropa, Afrika, MENA, Asie či Latinské Ameriky a Karibiku), s příležitostmi pro vybrané studijní návštěvy. Program vám poskytne vylepšené školení a zapojení do široce používaných analytických nástrojů a modelů pro politiku a praktiky, které vám umožní rozvíjet své dovednosti a zaměstnatelnost. Program je poskytován Divizí mírových studií a mezinárodního rozvoje, který si udržuje mezinárodní pověst jako centrum excelence v oblasti výzkumu, výuky, školení a angažovanosti v oblasti politiky. To znamená, že vaše výuka bude nejen informována pro výzkum, ale i pracovníci, kteří mají dobré postavení k tomu, aby usnadnili angažovanost komunit politiky a odborníků.... [-]

Spojené království Bradford Spojené arabské emiráty Dubai
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MSc

University of Bradford

Náš program vám poskytne základní dovednosti v molekulární i výpočetní technice. Naučíte se navrhnout a provést experimenty a efektivně analyzovat sekvenční data příští g ... [+]

Přehled

Bioinformatika je obor věd o životech, který se zaměřuje na analýzu a integraci velkých dat získaných v biomedicínském experimentování.

Během posledních několika let technologie "-omika" přeměnila zdravotní praxi, biomedicínský výzkum a průmysl a nedostatek biomedicínských absolventů s výukou bioinformatiky v moderní zdravotní péči.

Náš program vám poskytne základní dovednosti v molekulární i výpočetní technice. Naučíte se navrhnout a provést experimenty a efektivně analyzovat sekvenční data příští generace. Získáte dovednosti v oblasti výzkumu dat pro biologické vědy, transcriptomii, genomiku, proteomiku a metagenomiku.... [-]

Spojené království Bradford Spojené arabské emiráty Dubai
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

MSc a postgraduální diplom na plný úvazek je zaměřen na výzkum. ... [+]

Přehled

MSc a postgraduální diplom na plný úvazek je zaměřen na výzkum.

Budete rozvíjet zkušenosti a techniky potřebné k tomu, abyste byli nezávislým praktikem moderní analytické vědy, s dovednostmi potřebnými pro výzkum a průmysl.

Poskytuje základní výuku v pokročilých aspektech analytické chemie a umožňuje prozkoumat oblasti odborných znalostí prostřednictvím volitelných modulů.

Pomocí rozšířeného výzkumného projektu budete uplatňovat širokou škálu analytických metod a získáte neocenitelnou výzkumnou zkušenost.

Po vyvinutí základů analytických věd jsou tyto základní techniky aplikovány na disciplíny včetně:... [-]

Spojené království Bradford Spojené arabské emiráty Dubai
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Tento magisterský nebo postgraduální diplom v archeologických vědách dává absolventům archeologie a souvisejících předmětů systematické školení v aplikaci moderních vědec ... [+]

Přehled

Tento magisterský nebo postgraduální diplom v archeologických vědách dává absolventům archeologie a souvisejících předmětů systematické školení v aplikaci moderních vědeckých metod.

Poskytuje vám praktické, analytické a interpretační dovednosti, které potřebujete pro širokou škálu specializovaných přístupů, které vás připravují nejen na výzkum archeologických věd, ale také na uplatnění ve všech oblastech hlavní archeologie.

Budete se připojovat ke skupině postgraduálních studentů z celého světa a budete mít příležitost využívat širokou škálu specializovaných zařízení a sbírek, zatímco budou vyučovány mezinárodně uznávanými akademickými pracovníky působícími v oblasti výzkumu.... [-]

Spojené království Bradford Spojené arabské emiráty Dubai
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Tento přísný program MSc pro finanční řízení vám poskytuje silnou základnu v klíčových finančních disciplínách, včetně financí, bankovnictví, regulace, řízení rizik, fina ... [+]

Přehled

Tento přísný program MSc Financial Management vám poskytuje silné základy v klíčových finančních disciplínách, včetně:

financebankovnínařízenířízení rizikfinanční teorie

Velký důraz je kladen na uplatňování odborných znalostí a dovedností na scénáře podnikání v reálném světě. Zúčastníte se analýzy finančních informací a jejich aplikace v rámci organizace.

Rozvíjíte kritické poznatky o:

jak fungují kapitálové trhyjak jsou společnosti hodnocenyjak trhy formují provozní kontext finančního manažerajak se společnosti mohou chránit před rizikem a nejistotou

Má mezinárodní perspektivu s klíčovými moduly pro firemní finance a mezinárodní finance a rozšiřuje možnosti kariéry absolventů. Absolventi pokroku do kariéry v oblasti financí v rámci finančních i nefinančních institucí.... [-]

Spojené království Bradford Spojené arabské emiráty Dubai
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Tento kurz vám poskytne systematické pochopení ekonomických přístupů k rozvoji a zejména role finančních a finančních institucí. Studenti budou schopni zhodnotit výhody r ... [+]

Přehled

Tento kurz vám poskytne systematické pochopení ekonomických přístupů k rozvoji a zejména role finančních a finančních institucí. Studenti budou schopni zhodnotit výhody různých mechanismů financování vývoje a porozumět základům fiskální politiky.

Během kurzu rozvíjíte dovednosti potřebné pro analýzu rozvojových otázek a porozumíte vzájemným vazbám mezi statistikami a ekonometrií a rozvíjet odborné znalosti v oblasti mezinárodního obchodu a politiky směnných kurzů a souvisejících ekonomických záležitostí. Kromě toho mají studenti možnost studovat celou řadu možností, které zahrnují řízení projektů a programů, veřejnou politiku a rozvojovou politiku.... [-]

Spojené království Bradford Spojené arabské emiráty Dubai
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Tento program prohloubí vaše chápání pokročilého vývoje softwaru, systémů pro rozsáhlou analýzu dat, analýzu statistických dat, dolování dat, soukromí a bezpečnosti dat, ... [+]

Přehled

Rozvíjme dovednosti, které potřebujete pro kariéru v tomto rychle se rozvíjejícím oboru datové vědy.

Tento program prohloubí vaše chápání pokročilého vývoje softwaru, systémů pro rozsáhlou analýzu dat, analýzu statistických dat, dolování dat, soukromí a bezpečnosti dat, vizualizace dat a průzkumu.

Jedná se o interdisciplinární program, určený pro studenty s prvním titulem v předmětech jako:

Počítačová vědaElektrotechnikaMatematikaFyzikaEkonomika

Naše výuka je silně spojena s výzkumem na Fakultě inženýrství a informatiky, která zahrnuje aspekty aplikované výpočetní techniky, teoretické informatiky a komunikace a sítě. Statistická analýza dat v různých oborech je ústředním tématem našeho výzkumu.... [-]

Spojené království Bradford Spojené arabské emiráty Dubai
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Forenzní archeologie je specializovaná aplikace archeologických technik pro vyhledávání a obnovu důkazních materiálů z kriminálních scén, často, ale ne vždy spojených s p ... [+]

Přehled

Forenzní archeologie je specializovaná aplikace archeologických technik pro vyhledávání a obnovu důkazních materiálů z kriminálních scén, často, ale ne vždy spojených s pohřbenými lidskými zbytky.

Tento kurz je vyučován personálem s rozsáhlými zkušenostmi s scénami zločinu, kteří pravidelně pracují na řadě operací a jsou v popředí profesionálního rozvoje disciplíny.

Kurz bude:

Poskytněte vám pokročilé praktické, analytické a interpretační schopnosti ve forenzní archeologiiPoskytnout školení v dovednostech v oblasti disciplíny, aby absolventům umožnil vykonávat kariéru ve forenzní archeologii a vyšetřování kriminální scény (CSI)Připravte studenty na kariéru v nepodnikatelských oborech díky důrazu na týmovou práci a aplikaci rozsáhlé znalostní základny na řešení problémů... [-]
Spojené království Bradford Spojené arabské emiráty Dubai
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Energetické společnosti a podniky již zkoumají, jak přijmout OZE do sítě, ale postrádají manažerské dovednosti a znalosti inteligentních sítí mezi zaměstnanci. Tento nový ... [+]

Tento kurz podléhá validaci. Můžete se i nadále ucházet o tento kurz v době jeho schválení.

Inteligentní rozvodná síť je moderní forma tradiční elektrické sítě, která přenáší počítačové technologie do standardní elektrické sítě; umožňující snadnější komunikaci mezi maloobchodníky s energií, distributory a zákazníky.

Inteligentní sítě mohou napomoci integraci rostoucího množství obnovitelných zdrojů energie (OZE) do sítě. RES představují výzvu tradičním elektrizačním soustavám, protože jsou často občasné a obtížně předvídatelné. Inteligentní sítě pomáhají síťovým společnostem vzdáleně předvídat a reagovat na problémy, takže opravárenské týmy od místního distributora mohou opravit výpadky elektřiny rychleji.... [-]

Spojené království Bradford Spojené arabské emiráty Dubai
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Předpokládá se, že do roku 2020 bude více než 50 miliard zařízení nebo věcí po celém světě propojeno s internetem, čímž se internet věcí (IoT) stane běžnou technologií. T ... [+]

Předpokládá se, že do roku 2020 bude více než 50 miliard zařízení nebo věcí po celém světě propojeno s internetem, čímž se internet věcí (IoT) stane běžnou technologií.

Inteligentní města, průmyslový internet věcí (IIoT), auto-řídící auta, inteligentní sítě, inteligentní domy a budovy, inteligentní infrastruktura, inteligentní zemědělství, inteligentní zdraví a inteligentní mobilita jsou některé z oblasti použití, které pohánějí fenomenální růst IoT.

Firmy již zkoumají, jak přijmout IoT pro své operace, ale postrádají dovednosti a znalosti IoT mezi zaměstnanci a vedením.

Tento unikátní univerzitní magisterský program je navržen odborníky v oboru s bohatými zkušenostmi v oblasti výzkumu a vývoje v oblasti internetu ve snaze řešit tento nedostatek odborně kvalifikovaných odborníků.... [-]

Spojené království Bradford Spojené arabské emiráty Dubai
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

3D metody digitálního dokumentování objektů, lokalit a krajiny nabízejí významný potenciál pro archeologii a správu dědictví. Digitální data mohou být způsobem archivace ... [+]

Přehled

3D metody digitálního dokumentování objektů, lokalit a krajiny nabízejí významný potenciál pro archeologii a správu dědictví. Digitální data mohou být způsobem archivace dědictví (potřeba je graficky znázorněna ztrátou světového dědictví v konfliktu) a stává se zlatým standardem pro komerční záznam míst a krajiny.

Digitální data lze použít pro různé účely:

sledování změn v oblasti ochrany a řízenízkoumat a analyzovat funkcepro účely rekonstrukcevizualizovat a prezentovat minulostposkytování nových způsobů zapojení veřejnostiposkytování přístupu ke vzdáleným místům nebo nedostupným sbírkám, které jsou jinak obtížně dosažitelné.... [-]
Spojené království Bradford Spojené arabské emiráty Dubai
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Náš nový magisterský program v oblasti logistiky, analýzy dat a řízení dodavatelského řetězce je určen těm, kteří zvažují rozšíření svých znalostí nad rámec stávajících d ... [+]

Přehled

Náš nový magisterský program v oblasti logistiky, analýzy dat a řízení dodavatelského řetězce je určen těm, kteří zvažují rozšíření svých znalostí nad rámec stávajících disciplín a zajištění kariéry v oblasti logistiky, dodavatelského řetězce a dopravy.

Program je navržen se vstupy od logistiky a odborníků v oblasti dodavatelského řetězce a zaměřuje se na integraci datových analytických technik týkajících se této oblasti podnikání.

Rozvíjíte své chápání témat, jako jsou:

Vznikající problémy v oblasti logistiky a řízení dodavatelského řetězceAnalýza podnikových datAnalýza dodavatelského řetězce a otázky správy technologií v tématech, jako je Industry 4.0 a AutomatizaceStrategie zadávání zakázek a udržitelnost podnikání... [-]
Spojené království Bradford Spojené arabské emiráty Dubai
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
12 - 15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Náš program Mezinárodního podnikání a řízení vám nabízí dovednosti, které potřebujete k odhalení široké škály globálních manažerských příležitostí. Rozvíjíte pevný základ ... [+]

Přehled

Náš program Mezinárodního podnikání a řízení vám nabízí dovednosti, které potřebujete k odemknutí široké škály globálních manažerských příležitostí.

Rozvíjíte pevný základ znalostí v oblasti řízení a významné a podrobné chápání otázek, kterým čelí podniky působící v mezinárodním měřítku, jako jsou:

důvody pro mezinárodní expanzirežimy vstupu na zahraničním trhuteorie mezinárodní obchodní strategierole a vliv kultury v mezinárodním obchoděmezikulturní řízení

Program je flexibilní - volitelné moduly vám umožňují přizpůsobit své studie osobním aspiracím kariéry. Modul výzkumné metody vám poskytuje nástroje, které potřebujete pro generování a analýzu business intelligence, a budete moci prozkoumat téma podle vašeho výběru do hloubky pro dizertaci pod vedením odborného akademika.... [-]

Spojené království Bradford Spojené arabské emiráty Dubai
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

MSc v mezinárodním strategickém marketingu rozvíjí odborné znalosti a dovednosti, které potřebujete pro marketingovou kariéru. Rozvíjíte své pracovní znalosti o marketing ... [+]

Přehled

MSc v mezinárodním strategickém marketingu rozvíjí odborné znalosti a dovednosti, které potřebujete pro marketingovou kariéru.

Rozvíjíte své pracovní znalosti o marketingových nástrojích a technikách a naučíte se, jak je integrovat do plánování a realizace úspěšných marketingových programů a iniciativ. Důraz je kladen na praktickou aplikaci s příležitostmi rozvíjet analytické schopnosti a schopnosti řešit problémy pomocí případových studií a marketingových simulací.

Učení od akademických pracovníků a studentů z celého světa vám dává neocenitelný pohled na problémy a výzvy, kterým čelí obchodníci v dnešním globálním podnikatelském prostředí.... [-]

Spojené království Bradford Spojené arabské emiráty Dubai
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Tento technicky zaměřený magisterský program vám poskytne hluboké znalosti, které potřebujete k navrhování inovativních struktur; řídit výstavbu v zastavěném prostředí; ř ... [+]

Tento technicky zaměřený magisterský program vám poskytuje důkladné znalosti, které potřebujete:

navrhnout inovativní strukturyřídit stavbu v zastavěném prostředířešit důsledky zemětřesení a pozemních problémů

Je vhodný pro uchazeče s vysokoškolským vzděláním, kteří chtějí posílit své technické znalosti a zlepšit svůj kariérní potenciál v tomto oboru.

Budete vyučováni aktivním personálem v oblasti výzkumu, abyste se ujistili o nejnovější teorii a praxi. To také znamená, že budete mít příležitost pracovat na probíhajících výzkumných projektech.

Budete trénovat vyvíjením návrhů pro reálné projekty. V modulu projektového projektu se budete řídit naší Industrial Royal Academy of Engineering hostujícím profesorem z Arupu.... [-]

Spojené království Bradford Spojené arabské emiráty Dubai
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
12 - 15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Hlavním cílem MSc Cyber Security je připravit profesionálně vyškolené absolventy pro průmysl. Je navržen tak, aby nabídl absolventům příležitost rozvinout hlubší porozumě ... [+]

Hlavním cílem MSc Cyber Security je připravit profesionálně vyškolené absolventy pro průmysl. Je navržen tak, aby nabídl absolventům příležitost rozvinout hlubší porozumění kyberneticko-bezpečnostní bezpečnosti jako disciplínu. Zaměření tohoto programu na zásady, technologie a postupy kybernetické bezpečnosti vám pomůže získat vhodné dovednosti pro budoucí doktorské studium a výzkumnou kariéru, a také se stát kompetentními odborníky. Program zahrnuje zvláštní vývoj v oblasti bezpečnosti s pevnou základnou v akademickém výzkumu a také vám nabízí příležitost ke studiu vybraných témat ve vyspělých počítačových vědách.

Zahrnuto do programu je příležitost posílit průmyslové dovednosti se studiem v ISO27001 Lead Implementer a etické hackování. Tyto oblasti dovedností byly zdůrazněny minulými absolventy a odborníky z praxe, kteří byli zařazeni do programu. Proto máte příležitost získat další kvalifikaci v Certified ISO / IEC 27001 Lead Implementer; a CEH v8 Etické hackování.... [-]

Spojené království Bradford Spojené arabské emiráty Dubai
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Náš magisterský program v oblasti marketingu a managementu pokrývá klíčové obchodní praktiky a marketingové principy, které vám dávají řadu kompetencí, které potřebujete ... [+]

Přehled

Náš magisterský program v oblasti marketingu a managementu pokrývá klíčové obchodní praktiky a marketingové principy, které vám dávají řadu kompetencí, které potřebujete k tomu, abyste se stali marketingovým profesionálem, nebo se věnujete manažerské kariéře se specializací v marketingu.

Nemusíte mít první titul v oblasti obchodu, marketingu nebo řízení; program je určen pro ty, kteří chtějí vybudovat rozsáhlou znalostní základnu, aby zahájili svou kariéru, změnili směr kariéry nebo podnikli další krok v existující kariéře.

Rozvíjíte kritické porozumění řídícím subjektům, včetně:

řízení provozumezinárodní obchodekonomikaŘízení lidských zdrojůFinance a účetnictví... [-]
Spojené království Bradford Spojené arabské emiráty Dubai
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Tento kurz rozvíjí znalosti a dovednosti v plánování a řízení rozvojových projektů a programů. Je určen k prohloubení kritického pochopení strategií, postupů, technik a o ... [+]

Tento kurz rozvíjí znalosti a dovednosti v plánování a řízení rozvojových projektů a programů. Je určen k prohloubení kritického pochopení strategií, postupů, technik a otázek, které se podílejí na získávání myšlenek pro rozvoj a jejich transformaci na praktickou realitu s identifikovatelnými výsledky a přínosy.

Tento stupeň poskytuje vynikající základ pro zvyšování kariéry nebo konverzi pro ty, kteří mají zájem a zkušenosti v projektech rozvoje. Kurz se zaměřuje na rozvojové projekty ve veřejném nebo třetím (dobrovolném nebo komunitním) sektoru, ale základní zásady jsou použitelné na všechny typy projektů, včetně těch, které jsou pro komerční účely užitečné.... [-]

Spojené království Bradford Spojené arabské emiráty Dubai
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Vaše studium na úrovni MSc v Bradfordu bude základem pro život zaměřený na rozvoj hlubokého pochopení pokročilých technických principů, analytických nástrojů a kompetencí ... [+]

Moderní společnost se spoléhá na práci chemických inženýrů, kteří vyvíjejí a navrhují procesy, které učiní užitečné produkty pro společnost efektivním využíváním a řízením zdrojů včetně vody a energie při kontrole zdravotních a bezpečnostních postupů a ochraně životního prostředí.

Chemické inženýrství poskytuje základní nástroje založené na konceptu udržitelnosti a nízkouhlíkové stopy pro změnu surovin do užitečných produktů bezpečným a nákladově efektivním způsobem. Inženýři v chemii chápou, jak změnit chemický, biochemický nebo fyzikální stav látky, a to vše od produktů zdravotní péče (krémy, šampony, parfémy, drogy) až po potraviny (mléčné výrobky, obiloviny, agrochemikálie) pro sladkou vodu) do energie (ropa na jaderné palivo).... [-]

Spojené království Bradford Spojené arabské emiráty Dubai
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Tento magisterský program na plný úvazek prohloubí vaše technické dovednosti, rozšiřuje vaše chápání dalších oborů inženýrství a zvyšuje vaše výzkumné dovednosti. Je akre ... [+]

Tento magisterský program na plný úvazek prohloubí vaše technické dovednosti, rozšiřuje vaše chápání dalších oborů inženýrství a zvyšuje vaše výzkumné dovednosti.

Je akreditován Institucí mechanických inženýrů a rozvíjí vedoucí a manažerské síly, které mohou vést k statusu Chartered Engineer (CEng).

Rozvíjíte pokročilé znalosti o:

MechanikaVýběr materiálůVýrobníMechatronikaPočítačová konstrukceVývoj integrovaných mechanických systémů

Naučíte se principy konstrukce a řízení mechanických systémů spolu s výpočetními a simulačními metodami používanými pro zajištění spolehlivosti a robustnosti mechanických systémů.... [-]

Spojené království Bradford Spojené arabské emiráty Dubai
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
12 - 15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Tento nový program je navržen tak, aby vyvíjel vedoucí pracovníky s hlubokým pochopením myšlenek, institucí, politik a sítí udržitelného rozvoje - a potřebných schopností ... [+]

Přehled

Tento nový program je navržen tak, aby vyvíjel vedoucí pracovníky s hlubokým pochopením myšlenek, institucí, politik a sítí udržitelného rozvoje - a potřebných schopností kritického myšlení, aby informovali o politice a vytvořili dlouhodobý dopad.

Je navržen a dodáván týmem s nejmodernějším výzkumem a poradenstvím v oblasti politik, kteří mají zájem o udržitelný rozvoj.

Výběr tohoto programu znamená spojení s Divizí mírových studií a mezinárodního rozvoje na University of Bradford - největším univerzitním středisku svého druhu na světě.

Po ukončení studia budete součástí celosvětové sítě absolventů, z nichž mnozí se zúčastnili vedoucích pozic v mezinárodních organizacích.... [-]

Spojené království Bradford Spojené arabské emiráty Dubai
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Náš magisterský program v Managementu vám poskytuje širokou znalost klíčových teorií řízení, zásad a postupů používaných v podnikání. Je určen pro ty, kteří usilují o vys ... [+]

Přehled

Náš magisterský program v Managementu vám poskytuje širokou znalost klíčových teorií řízení, zásad a postupů používaných v podnikání.

Je určen pro ty, kteří usilují o vystavení co nejširšímu spektru obchodních disciplín, než aby se zavázali k určitému oboru. Nemusíte studovat obchodní / management na bakalářské úrovni.

Rozvíjíte své chápání předmětů včetně:

Podniková ekonomikaÚčetnictví a financeŘízení lidských zdrojůMezinárodní obchodní strategieMarketingové plánování a strategieŘízení provozu

Budete také schopni přizpůsobit studium nově vznikajícím oblastem zájmu nebo vašim aspiracím kariéry; nabízíme v rámci rozsáhlého portfolia postgraduálního managementu celou řadu volitelných modulů... [-]

Spojené království Bradford Spojené arabské emiráty Dubai
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Tento program dvojího ocenění je plně akreditován autorizovaným Institutem pro personál a rozvoj (CIPD), čímž je udělena úplná výjimka proti jejich vysokoškolskému diplom ... [+]

Přehled

Tento program dvojího ocenění je plně akreditován autorizovaným Institutem pro personál a rozvoj (CIPD), čímž je udělena úplná výjimka proti jejich vysokoškolskému diplomu úrovně 7 v oblasti řízení lidských zdrojů.

Inspirující roční program vás připraví na vedoucí pozici v HR. Program vám poskytuje nástroje, které potřebujete k tomu, abyste se od konkurence odlišili; budete rozvíjet odborné znalosti potřebné pro formování personální agendy v každém sektoru.

Získáte přehled o činnostech, funkcích a prostředí organizace a o tom, jak mohou funkce HR přispět k jejímu úspěchu.

Program vám poskytne komplexní základy v klíčových oblastech personální praxe, včetně:... [-]

Spojené království Bradford Spojené arabské emiráty Dubai
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

MSc European and International Business Management je ve Velké Británii jedinečný. Budete žít a studovat ve třech různých evropských zemích, což vám poskytne skutečně mez ... [+]

Přehled

MSc European and International Business Management je ve Velké Británii jedinečný. Budete žít a studovat ve třech různých evropských zemích, což vám poskytne skutečně mezinárodní pohled na management.

Dodává se ve spolupráci se dvěma dalšími centry excelence:

Obchodní škola Deusto na Universidad de Deusto, Bilbao, ŠpanělskoAudencia Business School, Nantes, Francie

Program je vyučován ve třech jazycích: španělštině, francouzštině a angličtině. První semestr strávíte ve Španělsku nebo ve Francii, druhý ve Francii nebo ve Španělsku a třetí na škole managementu v Bradfordu. Posledních 12 týdnů kurzu strávíte na pracovním stáže nebo psaní zprávy.... [-]

Spojené království Bradford Spojené arabské emiráty Dubai
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
13 - 16 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Jednoroční magisterské studium na plný úvazek, určené k výrobě plně zaoblených manažerů s důrazem na finance. Zaměřujete se na to, jak podnik vytváří a měří hodnotu a jak ... [+]

Přehled

Jednoroční magisterské studium na plný úvazek, určené k výrobě plně zaoblených manažerů s důrazem na finance. Zaměřujete se na to, jak podnik vytváří a měří hodnotu a jak přistupovat k účetnictví a financí ze strategického hlediska.

Program kombinuje finance a účetnictví s podrobným zkoumáním dalších disciplín potřebných pro řízení organizací. To také umožňuje zvážit finanční rozhodování z několika hledisek.

Mezi klíčové prvky patří:

podniková ekonomikařízení provozustrategického účetnictví a finančního řízenímezinárodní obchodmarketingové plánování a strategie

Budete využívat zařízení, jako je obchodní místnost Bradford, která poskytuje přístup k realistickým datům obchodování na trhu, které poskytuje společnost Bloomberg Professional. Tím získáte pocit skutečných investičních rozhodnutí v průmyslu a zodpovědnosti s finančními a ekonomickými údaji o trhu.... [-]

Spojené království Bradford Spojené arabské emiráty Dubai
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

MSc z financí a investic vám poskytuje důkladnou znalost podnikové činnosti, investiční rozhodování, penzijní fondy, mezinárodní finance. Je to uznávaná kvalifikace, kter ... [+]

Přehled

MSc z financí a investic vám poskytuje důkladné znalosti o:

Firemní činnostInvestiční rozhodováníPenzijní fondyMezinárodní finance

Je to uznávaná kvalifikace, která zvýší vaše zaměstnatelnost a kariérní potenciál ve finančním, bankovním a pojišťovacím sektoru.

Náš program se zaměřuje na zodpovědné rozhodování v oblasti financí pomocí nejmodernějších metod a výpočetních nástrojů, jako je obchodní místnost Bradford, která vám poskytne zkušenosti s živými daty ekonomických financí a kontextem rozhodování o skutečném životě.

Vyrovnáváme finanční teorii a vedení myšlení s praktickým uplatněním, abychom vytvořili finanční odborníky, kteří mohou ovlivnit skutečný svět obchodu, financí a investic. Pravidelně zveme externí odborníky z akademické obce a průmyslu jako řečníky, aby dále posílili relevanci diskusí a studií ve třídách a poskytli smysluplný kontext událostem a trendům v tomto odvětví.... [-]

Spojené království Bradford Spojené arabské emiráty Dubai
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

MSc a PG diplom v psychologii nabídnout fast-track cestu k způsobilosti pro absolvent základ pro autorizované členství v britské psychologické společnosti, za předpokladu ... [+]

Přehled

MSc a PG diplom v psychologii nabídnout fast-track cestu k způsobilosti pro absolvent základ pro autorizované členství v britské psychologické společnosti, za předpokladu, že minimální standard 50% je dosaženo.

To znamená, že žadatelé již obvykle studovali nějakou psychologii na úrovni bakalářského studia v předchozím studijním programu a nyní si přejí provést další studium, aby v budoucnu umožnili specializaci v psychologii.

To je tedy první krok k dalšímu postgraduálnímu vzdělávání pro ty, kteří chtějí vykonávat profesní kariéru v psychologii.

Budete mít možnost zapojit se do praktické práce a využít rozsáhlé psychologické laboratoře v Centru pro studium psychologie. Budete mít také možnost zapojit se do pokročilých teoretických diskusí, které jsou důležité pro pochopení současných problémů ve společnosti.... [-]

Spojené království Bradford Spojené arabské emiráty Dubai
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

University of Bradford

Master by Research (MRes) je jednoroční postgraduální program zaměřený na výzkum, který se realizuje na Institutu pro léčbu rakoviny a na Přírodovědecké fakultě. Poskytuj ... [+]

Přehled

Master by Research (MRes) je jednoroční postgraduální program zaměřený na výzkum, který se realizuje na Institutu pro léčbu rakoviny a na Přírodovědecké fakultě. Poskytuje školení pro práci jako odborný vědec, nebo pro přípravu na PhD.

K dispozici je šest specializací:

MRes Cancer Drug DiscoveryFarmakologie karcinomu MResMRes Drogová toxikologie a farmakologie bezpečnostiMRes molekulární a buněčná biologieChemická biologie MResMRes Pharmaceutical Technology

Program klade velký důraz na rozvoj laboratorních výzkumných dovedností a odborných znalostí. Šestiměsíční výzkumný projekt vám nabízí možnost získat dovednosti a uvést je do praxe realizací špičkového výzkumu s reálným dopadem.... [-]

Spojené království Bradford Spojené arabské emiráty Dubai
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině