University of Bradford

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Zajištění znalostí

Na University of Bradford budete mít prospěch - a budete součástí - výuky a výzkumu, který využívá technologie pro dobro společnosti.

Dozvíte se od akademických a průmyslových odborníků, kteří formují budoucnost svých odvětví v prvotřídních zařízeních. Investovali jsme miliony liber do high-tech výukových prostředí, jako je naše studio pro snímání pohybu a nová zařízení School of Management.

Během svého pobytu u nás se můžete stát nejlepší verzí sebe sama. Univerzita je místem, kde můžete rozšířit svou mysl a navázat celoživotní přátele; kde můžete růst, učit se, prožívat. Kam můžete patřit a kde vás podporujeme na každém kroku.

Kurzy

Nabízíme více než 100 vysokoškolských programů a více než 200 postgraduálních vyučovaných, výzkumných a CPD kurzů. Ty jsou dodávány na našich čtyřech fakultách:

  • Humanitní vědy
  • Zdravotní studia
  • Management, právo a sociální vědy
  • Inženýrství a informatika

Mnoho našich kurzů je navrženo se vstupem od odborníků a partnerů v oboru a několik z nich má profesionální, statutární nebo regulační orgán akreditaci nebo schválení, což znamená, že si budete rozvíjet dovednosti, které zaměstnavatelé vysoce oceňují.129527_engineering-student.jpg

Dozvíte se od akademických a průmyslových odborníků, kteří formují budoucnost svých odvětví. Budete studovat v prvotřídních zařízeních - investovali jsme miliony liber do špičkových výukových prostředí, jako je naše studio pro snímání pohybu a Digital Health Enterprise Zone.

Náš kampus

Na City Campus najdete vše, co potřebujete, ať už studujete, relaxujete nebo se stýkáte. Má takovou komunitní atmosféru, kterou nikde jinde nenajdete. Je to přátelské a příjemné místo, kde se dějí skvělé věci.

City Campus je centrem studentských aktivit. Je domovem Student Central - základem studentské unie University of Bradford a nepřetržitě otevřenou knihovnou. Unikátní tělocvična nabízí nově vylepšená sportovní zařízení a naše studentská ubytovna The Green se nachází přímo v centru kampusu.

Neobvykle pro kampus v centru města máme také spoustu zeleně. Během teplejších měsíců se nebudete snažit najít někde v přírodě ticho, kde budete studovat, relaxovat nebo sportovat.129528_university-of-bradford-campus-external.jpg

Univerzita roku sociálního začleňování

University of Bradford je jednou z nejrozmanitějších britských univerzit. The Times Good University Guide 2020 nás pojmenoval University of the Year of Social Inclusion “jako uznání naší oddanosti úspěchu lidí bez ohledu na jejich pozadí, identitu, víru a výzvy.129529_bradford-university-of-the-year-for-social-inclusion-2020.jpg

Vidíme jednotlivce a jejich potenciál, tvrdě pracujeme na odstranění překážek jejich úspěchu a zajistíme, aby naši studenti pochopili, že jsou schopni prostřednictvím svých zkušeností a vzdělání postupovat vpřed a dělat pozitivní změny pro všechny naše budoucnosti.

Výzkum

University of Bradford má více než 50 let zkušeností s výzkumem a řadí se mezi 50 nejlepších ve Velké Británii (REF 2014) v oblasti kvality výzkumu. Tři čtvrtiny našeho výzkumu jsou klasifikovány jako světové nebo mezinárodní.

Na našich čtyřech fakultách nabízíme různé postgraduální výzkumné příležitosti.

Místa

Bradford

Adresa, 1. řádek
Richmond Rd
BD7 1DP Bradford, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

MA
MSc