University of Bath School of Management

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Jsme jednou z předních obchodních škol ve Velké Británii. Jsme zařazeni na první místo pro marketing, druhé pro obchodní a manažerské studie (Kompletní univerzitní průvodce 2018) a třetí pro obchodní studie (The Times a Sunday Times University Guide 2017).

Jsme vedoucím centrem pro manažerský výzkum, který se umístil na 8. místě ve Velké Británii v nejnovějším externím výzkumném hodnocení.

EQUIS, inspekce kvality Evropské nadace pro manažerský rozvoj, nám poskytla pětiletou akreditaci. Pouze asi 1% obchodních škol po celém světě úspěšně dosáhlo tohoto uznání.

Náš výzkum

Máme vynikající pověst pro kvalitu našeho výzkumu, který pokrývá všechny oblasti řízení. Organizujeme náš výzkum do výzkumných středisek s různými funkcemi, které se zaměřují na naše iniciativy a financování.

Tato centra se překrývají se zájmy našich divizí a výzkumných témat.

Naše komunita

Máme schopnost více než 100 pedagogických a výzkumných pracovníků a profesionální tým asi 70 manažerských a administrativních pracovníků.

Máme kolem 2500 studentů: 150 studentů MBA, 600 studentů MSc, 250 studentů výzkumu a více než 1500 studentů.

Naše kurzy

  • Vysokoškolské kurzy
  • MSc kurzy
  • MBA programy
  • Výzkumné studijní programy
  • Výkonné programy rozvoje

Naše identita a účel

  • Podnikáme a společnost zabýváme tím, abychom ovlivnili přítomnost a formovali budoucnost prostřednictvím našeho stipendia.
  • Přitahujeme nejjasnější mysl, abychom vytvořili nejlepší obchodní absolventy a vzdělávali další generaci vůdců.
  • Dostáváme výhledové, praktické vzdělání, které zajistí nejlepší možnou zkušenost studentů.
  • Dosahujeme toho díky tomu, že jsme kolektivní, společensky zodpovědní vedoucí škola, která provádí mezinárodní, špičkové výzkumy.

Aby naši akademičtí pracovníci mohli co nejlépe nabízet příležitosti, provádějí průběžný výzkum na světové úrovni. Chceme vytvářet myšlenky, které mají dopad na pracovišti, a věříme, že se studenti nejlépe naučí prostřednictvím interaktivní debaty, takže příležitost k zpochybnění současného myšlení je pozitivně podporována. Toto partnerství mezi studenty a akademikem je důvodem, proč jsme tak vysoce hodnoceni jak pro spokojenost studentů, tak pro zaměstnatelnost absolventů.

Město

Bath je jedno z nejzajímavějších, kosmopolitních a živých měst ve Velké Británii. Je také na Seznamu světového dědictví UNESCO a je oblíbenou turistickou destinací díky své římské a gruzínské historii. Město je známé především svou krásnou gruzínskou architekturou a přírodními horkými prameny.

Bath je také živé a kosmopolitní město, které nabízí skvělé nákupy a široký výběr kaváren, barů, restaurací a klubů. Má také dvě kina a tři divadla. Jako malé město je snadné najít si cestu. Navštivte Bath, která má více informací o tom, co město nabízí a The Pig Guide nabízí přátelský vyjížďkový / restaurační průvodce pro Bath. The Bath Leap List také podporuje studentské akce v okolí města.

Existuje mnoho způsobů, jak se zapojit do komunity školy včetně zapojení do našich výjezdových výborů a pomoci při organizaci akcí, konverzačního klubu, který se každý týden schází, což umožňuje studentům zdokonalovat svou angličtinu v neformálním prostředí nebo studentům a zaměstnancům školy a fotbalu a basketbalu týmů.

Studentská unie

Studentská unie nabízí širokou škálu služeb a aktivit. Je domovem téměř 100 různých společností, 55 různých sportovních klubů a nabízí možnosti dobrovolnictví, stejně jako organizování pravidelných akcí, jako je Týden osvěžovačů, Letní ples a denní výlety.

Campus

Malý areál se nachází v rozsáhlých prostorách s otevřeným výhledem a je vzdálen 1,6 km od centra města. Nabízí celou řadu ubytování, 24hodinovou knihovnu, obchody, dvě banky, kaple Chaplaincy, umělecké centrum The Edge, sportovní zařízení světové úrovně a několik restaurací, kaváren a barů, které vytvářejí silný smysl pro komunitu.

Sport v Bathu

Univerzitní sportovní tréninková vesnička nabízí některé z nejlepších sportovních zařízení ve Velké Británii. K dispozici jsou fitness centrum, osvětlená atletická dráha s osvětleným osvětlením, 50m plavecký bazén, 18 tenisových kurtů, 12 badmintonových kurtů, judo dojo, 8 oplocení, vzduchová pistole, bobová dráha a rozsáhlá rugby a fotbalová hřiště.

Mezinárodní studenti

Bath má studenty z více než 130 různých zemí, které tvoří jen přes 30 procent studentské populace. Nabízíme naší komunitě mezinárodních studentů podpůrné a kosmopolitní prostředí, ve kterém se učíme. Internetová stránka Mezinárodního úřadu poskytuje další informace a podporu.

Místa

Koupel

Adresa, 1. řádek
University Of Bath, School of Management
Koupel, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+44 1225 383757

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace