University Of the West Of England, Bristol

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás

UWE Bristol je univerzita univerzitní aliance se společným posláním, aby rozdělily naše města a regiony. Využíváme naše zkušenosti s poskytováním kvalitní výuky a výzkumu s reálným dopadem na utváření politiky vyššího vzdělávání a výzkumu ve prospěch našich studentů a obchodních a občanských partnerů. Inovujeme společně, učíme se od sebe a podporujeme každého člena, abychom přeměnili životy a přinesli růst.

Naše učení

S více než 600 nabízenými kurzy nabízíme na vysokoškolském, postgraduálním, odborném a krátkodobém kurzu širokou škálu předmětů v oblasti umění, kreativního průmyslu, zdravotnictví, vědy, obchodu, práva, životního prostředí a technologií. Jsme dobře známí pro kvalitu naší výuky a pro naše studentské zkušenosti jako celek.

Vytvořili jsme úzké vazby s předními zaměstnavateli, jako jsou CERN, Rolls Royce, NHS, Aardman Animation a BBC, abychom pomohli vytvořit správný obsah našich kurzů a poskytli našim studentům přístup k různým profesním příležitostem.

"Chceme, aby naši studenti byli připraveni a schopní absolventy, kteří se cítí sebevědomí svým schopnostem a roli, kterou hrají ve světě."

Profesor Steve West, místopředsedkyně

Naše kampusy

Naše 14 různých oddělení se rozkládá na třech školních areálech v Bristolu a okolí - a máme na univerzitách v Gloucesteru a na Hartpury College také kurzy prostřednictvím místních studijních partnerů a globálních partnerských institucí.

Investovali jsme do nejnovějších zařízení a zdrojů, abychom našim studentům získali přístup ke všemu, co potřebují k úspěchu - 300 milionů liber se vynaložilo na nové špičkové učební prostory a ubytování jako součást naší Strategie 2020, abychom zvýšili naši nabídku dokonce dále.

Náš výzkum a širší dopad

Vedle našeho vyučování pracují naši akademici na celostátním i mezinárodně uznávaném výzkumu v mnoha zajímavých oblastech - od robotiky až po problematiku vzhledu. Vedle obohacování našeho učení zajistíme, že náš výzkum přispěje ke společnosti a ekonomice prostřednictvím výměny znalostí, vědecké komunikace, partnerství a podpory podnikové inovace a růstu.

Rovněž hrajeme velmi aktivní roli v našem městě a v širším regionu a jsou viděni mnoha zaměstnavateli a organizacemi jako "jít na univerzitu" pro nábor absolventů.

Naše Umístění

Bristol je pro studenty a zaměstnavatele velký zájem. Jedním z nejrozmanitějších a nejžádanějších měst ve Velké Británii, kde můžete studovat a žít, je to také město, které bzučí s průmyslem - se zajímavými sítěmi, příležitostmi a možnostmi pro zaměstnance absolventů právě tady na našem prahu.

Náš region

Celkově se odhaduje, že univerzita vytvořila v roce 2014/15 hrubý příspěvek ve výši více než 400 milionů liber na západ od HDP Anglie. To odpovídá 1,3% hospodářské výkonnosti městského regionu.

Naše zpráva, Ekonomický dopad univerzity na západě Anglie, zkoumá příspěvek, který UWE Bristol učinil v místní ekonomice v roce 2014/15.

Místa

Stoke Gifford

University Of the West Of England, Bristol

Telefonní číslo
+44(0)1179656261

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium