University of Derby

Úvod

Read the Official Description

AACSB Accredited

The University of Derby - "Inspirující svou budoucí kariéru"

  • Na klíčových sdělení nahlédnutí na bázi bude řídit zaměstnatelnost, pořadí (University a Subject specifickému), areál / studentský život a osvědčení
  • 81,1% našich mezinárodních absolventů jsou v postgraduální práci nebo při dalším studiu po dokončení jejich stupňů * DELHE2015
  • Jsme zařadil do Top 50, na 48. místě ze 119 institucí, v Guardian University Guide 2017 a jsou top 10 univerzitou na kvalitu výuky (Times a Sunday Times ligová tabulka 2016).
  • Máme No1 mezinárodní studentské centrum pro druhý rok po sobě * I-absolvent International Student Baramoter žebříčku 2015
  • Studenti se učí vášnivými, průmysl-zkušených lektorů, kteří mají dlouholeté vztahy s předními zaměstnavateli. Budou inspirovat a podporovat studentské cíle a nabídnout osobní vzdělávací zkušenost s jedním k jednomu podporu
  • Náš závazek v reálném světě učení znamená, že jsme neustále investovat do některé z nejlepších univerzitních zařízení najdete ve Velké Británii. Studenti mají možnost pracovat v těchto unikátních prostředí, aby bylo zajištěno, že získat hands-on praktické dovednosti a zkušenosti zaměstnavatelé hledají.

umění

MA módy a textilií -

Budete studovat na našich stránkách Markeaton Street, který má tradiční i průmyslová zařízení a pokročilé nové technologie v naší módy a textilií a textilních výrobků studia a dalších specializovaných workshopů

BA Media Production -

Jedná se o praktický kurz, kde budete vytvářet podstatnou portfolio vysoce kvalitní mediální produkce práci zapůsobit na potenciální zaměstnavatele. Ze zajímavých soutěží na projekty spolupráce s průmyslem, budete mít za úkol přijít s inovativními řešeními v řadě vzájemně souvisejících médií

Strojírenská technologie

"Zavázali jsme se vyvíjet novou generaci vysoce dosažení vědců, techniků a inženýrů - ambiciózní a sebevědomý odborníků, kteří budou dále formovat podnikání a společnost. Toto je vaše příležitost připojit se k živé akademickou komunitu, která vás připraví pro příjemný a vzrušující kariéru. Těšíme se na spolupráci s vámi velmi brzy. "

Profesor Nikos Antonopoulos, děkan College of Engineering and Technology

BEng H elektrotechnika a výkonová elektronika - Staňte se jedním z elity inženýrské profese - Chartered Engineer (CEng). Tento stupeň je akreditována Institution of Engineering and Technology (IET) podle přísných pravidel Rady inženýrství za účelem částečné splnění akademický požadavek na registraci jako Chartered Engineer.

Jsme zařadil 15. nejvyšší mezi všemi britských univerzit a 12. anglických institucí s 96% absolventů v zaměstnání nebo další studium do šesti měsíců od ukončení jejich studia: Hesa ​​2016.BEng H Manufacturing and Production Engineering - Staňte se jedním z elity inženýrské profese - Chartered Engineer (CEng). Tento titul je akreditována Institution of Mechanical Engineers (IMechE) jménem Rady inženýrství za účelem částečné splnění akademický požadavek na registraci jako Chartered Engineer.

Jsme zařadil 15. nejvyšší mezi všemi britských univerzit a 12. anglických institucí s 96% absolventů v zaměstnání nebo další studium do šesti měsíců od ukončení jejich studia: Hesa ​​2016.

BEng H Strojírenství -

Staňte se jedním z elity inženýrské profese - Chartered Engineer (CEng). Tento titul je akreditována Institution of Mechanical Engineers (IMechE) jménem Rady inženýrství za účelem částečné splnění akademický požadavek na registraci jako Chartered Engineer.

Jsme zařadil 15. nejvyšší mezi všemi britských univerzit a 12. anglických institucí s 96% absolventů v zaměstnání nebo další studium do šesti měsíců od ukončení jejich studia: Hesa ​​2016.

http://www.derby.ac.uk/alumni/graduates/collegeofengineeringandtechnology/samahatsamim/

Život po promoci - případová studie o strojní absolvent z roku 2012

LHSS

Případové studie - http://www.derby.ac.uk/lhss/law/experience/career/

Zjistili jsme si reputaci pro výrobu absolventy vysoce účinný zákon, kteří vynikají ve všech oblastech advokacie - můžete slyšet od některých z nich níže.

Derby Law School, je jedním z předních center pro studium a výuku práva a justice ve Velké Británii. Náš zákon kurzy inspirovat, protáhnout a výzvou.

98% studentů bylo spokojeno s jejich stupněm Derby práva (LLB studenti reagovat na Národní studentské Survey (NSS) 2015) Zjistili jsme si reputaci pro výrobu absolventy vysoce účinný zákon, kteří vynikají ve všech oblastech advokacie - můžete slyšet od některých z nich zde.

http://www.derby.ac.uk/lhss/law/video/

LLM - Derby LLM nabízí maximální flexibilitu. K dispozici právníkům a neprávníky podobně, poskytuje bezkonkurenční možnost volby a příležitosti - což vám umožní vybrat ze specializovaných cest a moduly vybudovat vzdělání, které odpovídá vašim kariéru, výzkumné pronásledování a osobní zájmy.

Těžit z naší moderní přístup k výuce práva v globálním kontextu: můžete přizpůsobit svůj kurzu a přiřazení různých jurisdikcích, takže získat skutečně mezinárodní příchuť práva přečíst o některé z našich studentů práv a zjistit, co si myslí o studiu na Derby

zákonopatrovník top 20

HRSM

The University of Derby je rozpoznán jako Top 10 * Velké Británii univerzity pro mír v oblasti cestovního ruchu, pohostinství, akce a lázeňství a nabídl první lázeňská míru ve světě. Dodáváme vysoce kvalitní skutečný svět učení umožňuje studentům rozvíjet své znalosti a dovednosti v obchodních podnicích, včetně vysoce kvalitní restauraci, velké konference, události a výstavní prostor, oceněný denní lázně a vzrušující umístění příležitostí.

BSC International Spa Managemen t -

Ty budou spojující oddělení s prvotřídní pověstí pro průkopnické řízení lázeňské a wellness stupňů

Budete studovat v našem inspirativním stupeň II * zaznamenanýDevonshire Dome Buxton, vedoucí lázní a pohostinství městské studovat tento předmět v Derby a automatickystát členem hosco, předním světovým pohostinství kariéry síť pro studenty a absolventy

obchod

Derby Business School, máme štěstí: my prostě podíváme kolem sebe najít inspiraci. Protože tady, je to všude.

V Derby a kolem, je tu žije historie myšlení, koncipování a výroba, která ovlivnila celý svět. Jsme hrdí na to být součástí.

Utvářet svou budoucnost, a Derby je tady s námi.

MBA Globální - Staňte se úspěšný manažer a inspirující vůdce, plně obeznámeni s globálními obchodními otázkami. Naše MBA Globální MBA a Global Finance jsou určeny pro novou generaci ambiciózních profesionálů se skutečně mezinárodní rozhled.

Zisk strategické znalosti, vizi a důvěru inovovat, výzvu a vést změnu

mba

vzdělání

Jiskra vědomostí by mohl být vše, co má inspirovat jednotlivce nebo komunity učit se, rozvíjet a dosáhnout více, než si kdy dokázali představit možné. Pokud jste vášnivý tankování, že oheň a pomáhat druhým realizovat jejich potenciál je vysoká škola vzdělání nabízí výběr kurzů určených ke zlepšení kvality života jednotlivých studentů a společností, které jste součástí.

MA Vzdělání - Prozkoumat vzdělání ve svém nejširším slova smyslu, od jeho ústřední roli ve společnosti k teoriím, politik a postupů, které ovlivňují a zvýšit ji.

Nabízíme flexibilní přístup k učení - můžete získat magisterský titul široce založená, nebo se rozhodnete zaměřit na určitou oblast zájmu tím, že jeden z našich sedmi specializovaných drah.

Přečtěte si o absolventa MA vzdělávání a její zážitky zde

mládí

klany

Na Vysoké škole života a přírodních věd, naše kurzy jsou speciálně navrženy tak, aby palivo myslích vášnivě zvědavý. Naši odborní pracovníci jsou aktivně zapojeny do výzkumu a doporučujeme vám mít aktivní mysl v každé fázi svého učení cesty.

Probudit přirozenou zvídavost

MSc Environmental Assessment and Control -

Tento kurz je akreditován Institution of Environmental Sciences získat hloubkové a celostní porozumění a poznání kontaminované půdy a sladkovodních prostředí, jakož i strategie k předcházení, řízení a kontrolu kontaminace těchto prostředích

Masters of Public Health - Rozvíjet dovednosti a znalosti potřebné, aby se stal veřejného zdraví lékař, který může vést, rozvíjet a hodnotit projekty v oblasti veřejného zdraví se dozvíte po boku zkušeného pedagogického týmu, který se skládá z odborníků v oblasti veřejného zdraví, zdraví psychology a biomedicínských vědců

Kontakt

Tel: 00 44 (0) 1332 591698

E-mail: international@derby.ac.uk

Skype: derby.uni.international

webová stránka: www.derby.ac.uk/international/

Facebook: www.facebook.com/derbyuniuk/

This school offers programs in:
  • English (UK)

Vidět MA » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Master Při Posuzování A řízení V Oblasti životního Prostředí

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Derby + 1 více

Tento kurz poskytuje studijní aspekty, které se vyvíjejí vhled a dovednosti pro profesionály v oblasti vlády, průmysl, poradenství, akademické obce a dalších statutárních orgánů ve Spojeném království i v zámoří k vyhodnocení kontaminovaných politiky a strategie hospodaření s půdou a sladkovodní za účelem dosažení účinné správy těchto prostředích. [+]

Proč si vybrat tento kurz? Tento kurz je akreditován Institution of Environmental Sciences Získat in-hloubkové a komplexní porozumění a znalosti kontaminované půdy a sladkovodní prostředí, jakož i strategie k prevenci, spravovat a kontaminaci kontrole těchto prostředích Budete mít příležitost absolvovat pracovní stáž zažít práce se zaměstnavateli v rozsahu nastavení, z praktického založené na tréninku praktický lékař založený na učení Tento kurz vás připraví aplikovat získané znalosti na reálných situacích a kriticky hodnotit výsledky učinit strategické rozhodnutí Tento kurz poskytuje studijní aspekty, které se vyvíjejí vhled a dovednosti pro profesionály v oblasti vlády, průmysl, poradenství, akademické obce a další statutární orgány ve Spojeném království i v zahraničí zhodnotit kontaminovaných politiky a strategie hospodaření s půdou a sladkovodní za účelem dosažení účinné správy těchto prostředích Nabízíme přístup učení vhodná pro čerstvé absolventy, kteří hledají studijní přístup na plný úvazek a dospělé studenty v současném zaměstnání na částečný úvazek trase, aby vyhovovaly jejich časové závazky. To je kreativní kurz, který se zabývá lidskými zásahy strategií k řešení problémů v reálném světě, na příkladech, jako protipovodňová ochrana. Toho bude dosaženo prostřednictvím propojení s externími organizacemi, které zahrnují praktické zkušenosti přes pole a laboratorní práce a praktického výcviku prostřednictvím umístění. Aspekty kontaminované půdy bude zahrnovat legislativu a regulace, identifikaci, analýzu a nápravu a lidský posouzení expozice zdraví prostřednictvím případové studie přístupu pomocí výzkumu informoval učení, stejně jako praktického výcviku. V rámci aspektů vodních našeho kurzu budete soustředit na sledování a hodnocení sladkovodních, legislativy a regulačních aspektů, řízení sladkovodních k prevenci a omezování znečištění životního prostředí,... [-]

MA

Magistr Ve Vzdělávání

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Derby

Během tohoto kurzu budete mít možnost získat odborné znalosti cílů vzdělávání a jeho roli ve společnosti prostřednictvím průzkumu vzdělávacích teorií, politiky a praxe. Prostřednictvím výzkumného šetření, budete rozvíjet důvěru a odbornost ve své zvolené oblasti zájmu. [+]

Proč si vybrat tento mistr v průběhu vzdělávání? 90% studentů uvedlo, že byli spokojeni s celkovou kvalitu samozřejmě v závislosti na 2015 postgraduální Učil Experience Survey (PTE) Budete zkoumat vzdělání ve svém nejširším slova smyslu - od jeho ústřední roli ve společnosti k teoriím, politik a postupů, které ovlivňují, měnit a posilovat ji Nabízíme flexibilní přístup k učení, což vám umožní získat široce založené vzdělání a nebo se specializují na určité oblasti zaměření tím, že jeden z našich cest Dostanete širokou škálu možností profesního rozvoje, od dávných dob až po střední školy, další vzdělávání, vyššího vzdělávání a ve společnosti Náš tým učitelů je přátelský a přístupně s odbornými znalostmi, kterou procházejí na vás. Můžete si být jisti, že budete až do dnešního dne s nejnovější teorií a praxí. O tomto kurzu Během tohoto kurzu budete mít možnost získat odborné znalosti cílů vzdělávání a jeho roli ve společnosti prostřednictvím průzkumu vzdělávacích teorií, politiky a praxe. Prostřednictvím výzkumného šetření, budete rozvíjet důvěru a odbornost ve své zvolené oblasti zájmu. Náš kurz je dodáván vysoce zkušený vzdělávacího týmu s odbornými znalostmi v celém rozsahu vzdělávacích sektorů. Naši lektoři jsou přátelští a přístupní a předat své odborné znalosti na vás, zajištění jste až do dnešního dne s nejnovější teorií a praxí. Vítáme studenty z obou Velké Británii a v zahraničí, která vám dá šanci, aby se nové přátele z celého světa, a zároveň rozvíjet své mezikulturní komunikační dovednosti a mezikulturní porozumění. Nabízíme vám možnost získat magisterský titul široce založená v oblasti vzdělávání nebo se... [-]

Magistr V Módě A Textil

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Derby + 1 více

Budete studovat na našich stránkách Markeaton Street, který má tradiční i průmyslová zařízení a pokročilé nové technologie v naší módy a ateliérů textilií a textilních výrobků a jiných specializovaných dílnách. Studenti těžit z našich vynikajících spojení s průmyslem v odvětví módy a textilií [+]

Budete studovat na našich stránkách Markeaton Street, který má tradiční i průmyslová zařízení a pokročilé nové technologie v naší módy a ateliérů textilií a textilních výrobků a jiných specializovaných dílnách. Studenti těžit z našich vynikajících spojení s průmyslem v odvětví módy a textilií Ty budou obklopeny stejně smýšlejícími tvůrčích osobností v našem Ústavu umění a designu. Budete mít možnost získat odpovídající průmyslovou zkušenost s prací na vysoké úrovni, multidisciplinárních projektů. Derbyshire má silnou tradici v oblasti módy a textilu průmyslu, se světově proslulými společnostmi, jako je Paul Smith, John Smedley a Aristoc na našem prahu. Tato inspirativní pozadí se bude opírat o své studie na toto postgraduální kurz, který je jedním z mála programů, v Anglii s možností kombinovaného studia napříč módy a textilu. Kurz bude stavět na své schopnosti, a bude rozvíjet svůj potenciál do polohy sami v rámci odborného spektru design pro módní, textilie nebo spřízněných sektoru produktů, jako jsou pletené zboží, výkon sportovního oblečení, nebo inteligentních textilií pro oděv a jiné účely. Budete studovat v živé vzdělávacího prostředí, kde budete mít možnost pracovat po boku designéry z široké škály oborů na celém oddělení. Nejenže budete získat profesionální návrhářské schopnosti, ale budete také rozvíjet své podnikání a tvořivost, a budete se cítit zmocnit se schopností napadat průmysl s produkcí-ready inovací. zaměstnatelní Absolventi - Jsme zařadil 15. nejvyšší mezi všemi britských univerzit a 12. anglických institucí s 96% absolventů v zaměstnání nebo další studium do šesti měsíců od ukončení jejich studia: Hesa ​​2016. ma Tato etapa zahrnuje realizace, testování... [-]

Videos

University of Derby – This is our classroom

International students at the University of Derby, UK

Contact

University of Derby

Adresa, 1. řádek Kedleston Road
DE22 1GB United Kingdom
Website http://www.derby.ac.uk/
Telefonní číslo +44 1332 590500