Ulster University, London & Birmingham Campuses

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Londýn větev campus

Náš areál London se nachází přímo v centru města, v historickém Holborn. V blízkosti mnoha dopravních spojů, restaurací, barů a atrakcí, náš areál stále dokáže mít intimní atmosféru s přátelským personálem a studenty podobně.

Areál prošel v nedávné době rozsáhlou rekonstrukcí a nyní v celém nabízí ještě lepší prostředí pro vás studovat a socializovat v. Vybavena počítačové místnosti, společné prostory, učebny, knihovny zařízení, bezplatné Wi-Fi v celém a soukromých studijních oborů, to je ideální místo.

Proč si vybrat ke studiu v Londýně?

 • Studenti získají cenný vhled do vnitřní fungování jedné z nejprogresivnějších a různorodých měst na světě. Londýn je stále považován za světové centrum finančních prostředků, a to byl nedávno umístěn před New Yorku jako centrum globálních kapitálových toků a finančních služeb. Silné ekonomické postavení londýnské umožňuje mnoho příležitostí k práci na částečný úvazek pro studenty, kteří jsou schopni pracovat, aby jim pomohla, aby buď dát to, co se naučili v praxi nebo doplnit jejich životní náklady.
 • Londýn je jedním z předních světových kulturních center s více než 200 muzeí (dvakrát tolik jako Paříž nebo New York), mnohé z nich jsou zdarma k návštěvě, stejně jako stovky historických budov, koncertních sálů, divadel, tisíce akrů parku pozemků, mnoho míst vědeckého zájmu a 4 světového dědictví UNESCO.
 • Londýn má úžasný a světově proslulý společenského života, a je dobře známý pro mnoho prvotřídní restaurací, hospod, barů, klubů a kin. Mnoho studentů využít studiu v jednom z nejlepších míst na světě pro živou hudbou, s místy, jako je O2 Arena, Wembley a mnoho dalších mezinárodně známých místech, jako je Brixton Academy, všichni pravidelně hostí špičkové umělce a kapely. Existují také obrovské množství karnevaly a festivaly, jako je Notting Hill, slaví v Londýně v průběhu roku.
 • Londýn má fantastickou a dobře rozvinutý systém veřejné dopravy, který umožňuje studentům snadno cestovat do okolí města. Podzemní nebo trubka sítě, 24 hodin autobusy, národní železniční sítě spojující Londýn se zbytkem země, a samozřejmě stále spolehlivé Londýn černé taxíky jsou vždy k dispozici na pomoc. Jízda na kole je také stále více populární každý rok jako ‚zelené‘ dopravy metodou.

větev campus Birmingham

Náš areál Birmingham má výbornou polohu v centru města v blízkosti hlavního New Street železniční stanice v budově City Center.

Máme vynikající výukové prostory a zkušený fakulty, která komplimenty náš útulný, intimní areál, který je zaměřený na vzdělávání a zaměstnanost.

Proč si vybrat ke studiu v Birminghamu?

 • Birmingham prošlo impozantní období vizuálních změn v posledních letech. Slavný a ikonický Bullring nákupního centra byl přestavěn. Kromě toho, nákupních center, jako je The Mailbox poskytnout další výborné zázemí s řadou výstupů pro každý rozpočet.
 • Tam je mnoho muzeí ve městě Birmingham, které obsahují sbírky místních a celostátního významu. Birmingham je také domov pro Birmingham Royal Ballet a Symfonickým orchestrem v Birminghamu, a Symphony Hall je považován za jeden z nejlepších koncertních sálů v Evropě. Se 4 hlavních divadel, vše pravidelně ukazuje West End ukazuje přímo z Londýna, Birmingham má pro každého něco.
 • Birmingham také obsahuje bohaté historie - Shakespearův domov Stratford-upon-Avon, historické Coventry a Warwick jsou v blízkosti. Bournville je domovem světově proslulé výrobu čokoládové společnosti Cadbury, a co je důležitější Cadbury World. Sarehole Mill je údajně inspirací pro Hobitíně ve Středozemi sbírce JRR Tolkiena.
 • Birmingham má širokou škálu restaurací, od Michelin hvězdy zařízení k více neformálních místech. Kromě Birmingham je známý pro své Balti domů, podpisovém misky z kari hlavního města Velké Británie.
 • Hudba v Birminghamu je ideální pro všechny chutě, s celou řadou hudebních sálů, jako jsou NEC, na Barclaycard Arény (dříve NIA) a O2 Academy představí akty z celého světa. Glee Club poskytuje místo pro smích vedle městského druhé komediálním klubu, zvýraznit. Pro filmové fanoušky navíc k široké paletě nejmodernější kin, Birmingham má také nejstarší pracovní kino země elektrický, která byla otevřena v roce 1909.
 • S počtem obyvatel studentského 65,000+, Birmingham má velké množství hospod, nočních klubů, barů a restaurací, dělat to jeden z nejlepších míst ve Velké Británii být studentem.
 • Birmingham má skvělé sportovní zařízení. Aston Villa a Birmingham City jsou 2 vlajkové fotbalové týmy z města, s West Bromwich Albion a Wolverhampton Wanderers také nedaleko. Edgbaston Cricket Ground hostí kriketových zápasů z celého světa. National Indoor Arena také přináší mezinárodní atletiku do Birminghamu, stejně jako hosting tenis a řadu dalších sportovních akcí po celý rok. The Belfry Golf Course, jeden z nejslavnějších světových golfových destinací, se nachází v lokalitě Sutton Coldfield města.

Kurzy

Vysokoškolák

Naše bakalářské tituly mají silný důraz na zlepšení zaměstnatelnosti a pracovních příležitostí, a vyučují průmyslem zkušený fakulty, které vám pomohou začít svou kariéru.

Pre-Masters

Naše předběžné magisterské kurzy jsou navrženy tak, aby vám pomohou postoupit na studium postgraduální úrovni, pokud nemáte v současné době splnění vstupních kritérií pro zvolené postgraduálního titulu.

Postgraduální

Naše postgraduální tituly jsou vaše šance se specializují na obchodní tématikou předmětu, posílit své kariérní vyhlídky a dává vám možnost vyniknout od svých vrstevníků.

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
St James' House
10 Rosebery Avenue

EC1R 4TF Londýn, Anglie, Spojené království

Birmingham

Adresa, 1. řádek
5th Floor, Centre City
5-7 Hill Street

B5 4UA Birmingham, Anglie, Spojené království