Ulster University, London & Birmingham Campuses

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Ulster je univerzita s národní a mezinárodní reputací pro excelenci, inovace a regionální angažovanost. Významně přispíváme k hospodářskému, sociálnímu a kulturnímu rozvoji Severního Irska a hrajeme klíčovou roli při získávání příchozích investic. Naše hlavní obchodní aktivity jsou výuka a učení, rozšiřování přístupu ke vzdělávání, výzkumu a inovacím a přenosu technologií a znalostí.

Podívejte se na naše kurzy a uvidíte, jak připravujeme studenty na zítřejší svět dnes.

  • Máme pozitivní dopad na hospodářství a komunitu v Severním Irsku a zaměstnáváme více než 3 000 zaměstnanců s ročním obratem více než 200 milionů GBP.
  • Přenos technologií a znalostí a komerční využití myšlenek podporuje náš inovační úřad prostřednictvím řady iniciativ a probíhajícího výzkumu a poradenství s obchodem a průmyslem.
  • Jsme významným přispěvatelem k kapacitě výzkumu a vývoje v Severním Irsku a podporujeme místní podnikání a průmysl. Výzkumné hodnocení z roku 2008 potvrdilo sílu a kvalitu našeho výzkumu a pokroky, které neustále vyvíjíme.
  • Hlavně přispíváme k celoživotnímu učení (prostřednictvím eLearningu), rozšiřujeme přístup ke vzdělání pro všechny - zvyšujeme znalostní základnu regionu.
  • Partnerství byla navázána s dalšími poskytovateli vzdělávání na místní, národní i mezinárodní úrovni a máme síť strategických partnerství po celém světě.

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
10 Rosebery Ave, Farringdon
EC1R 5HP Londýn, Anglie, Spojené království

Birmingham

Adresa, 1. řádek
Centre City House, 7 Hill St
B5 4UA Birmingham, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium