UWL University of West London

Úvod

Read the Official Description

Proč studovat u nás

Chtěli byste získat titul z jedné z nejlepších londýnských moderních univerzit? S více než 100 milionů £ investováno do našeho nového Ealing campus, Máme state-of-the-art zařízení a některé z nejlepších profesionálů, které vám pomohou získat co nejvíce ze svého univerzitního zkušenosti.

Výběr správného univerzita je jednou z nejdůležitějších rozhodnutí budete dělat. Existuje mnoho důvodů, proč těžit ze studia na univerzitě v západním Londýně.

Informujte se nyní o studiu na UWL.

Proč studovat na univerzitě v západním Londýně?

Jsme top moderní univerzita v Londýně zaměstnatelnosti, s 96% našich studentů v zaměstnání do šesti měsíců od ukončení studia. Jsme číslo jedna univerzita v Londýně pro uspokojení studenta, s devíti z našich kurzů dostávají 100% ceny spokojenost napříč našimi osmi školách. Naše portfolio kurzů se pohybuje od filmu, média, hudba, design, Computing, obchod, pohostinství a cestovním ruchu na zdravotní péči, psychologie, sociální práce a sociálních věd. Naše záviděníhodné umístění Londýn - jsme se nacházejí v západním Londýně, jedné z nejúspěšnějších obchodních oblastech ve Velké Británii. S výbornou dopravní dostupností, my jsme jen 30 minut od centra Londýna a 20 minut od letiště Heathrow. Náš zbrusu nový kampus - jsme investovali přes 50 milionů £ v našem novém areálu Ealing vedoucích ke zlepšení učení studentů a společenských zážitků. To zahrnuje zbrusu novou knihovnu, Union zrekonstruovaná studentů, vynikající výukové prostory a state-of-the-art studio pro studentské rozhlasové stanice.

Všechny naše školy mají vysoce kvalifikované pracovníky s bohatými zkušenostmi v oboru. Jsou odhodláni rozvíjet dovednosti a kariéru našich studentů.

Univerzita má živou studentskou komunitu. Všichni studenti mají možnost zapojit se s unií našich studentů, která má pestrou škálu společností.

Univerzita je doma k několika akademických škol, které nabízejí studijní programy v nejrůznějších předmětů. Tyto školy jsou:

London School of Film, média a design Claude Littner Business School School of Computing and Engineering Londýn Geller College of pohostinství a cestovním ruchu School of Law a kriminologie College of Nursing, porodnictví a zdraví Škola lidských a sociálních věd London College of Music

Nyní jsme přijímání žádostí v září 2017. naleznete více informací o našich jak se přihlásit sekce nebo zaregistrujte jako zájemci s naším týmem.

Nabízíme také před zasedáními anglické jazykové kurzy, jak zlepšit své jazykové znalosti angličtiny a pomohou vyniknout v požadovaném kurzu.

Mezinárodní úřad, University of West London

E-mail: international@uwl.ac.uk Tel: +44 (0) 20 8231 2440

  • Podle zaměstnanosti ukazatelů výkonnosti (EPI) údajů zveřejněných Hesa ​​v červenci 2016. absolventy, kteří studovali bakalářský studijní program.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět 1-year MBAs » Vidět Law LLB » Vidět Law LLM » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Ma filmová produkce

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Spojené království London

Kurz je především praktická, s téměř 70% výuky zaměřené na což vám umožní vytvářet dokumentární a experimentální filmy. [+]

MA Film Production

The Guardian nedávno prohlásil UWL za nejlepší moderní univerzity v Londýně. Věříme, že naše vzrušující postgraduální filmařský program ukazuje tento ohlas jasně. To byl navržen tak, aby vyhovovaly potřebám aspirující filmařů, kteří se zaměřují na inovace v rámci rozvíjejících oblastí dokumentární a experimentální digitální filmové produkce.

Kurz je především praktická, s téměř 70% výuky zaměřené na což vám umožní vytvářet dokumentární a experimentální filmy. Pro ty, jejichž zájem je akademický, je zde také možnost nahradit praxi modul dvojitý projektu s disertační práce. Samozřejmě pozorně sleduje moderní vývoj v digitální kinematografie a zvukového designu, aktivně podporovat studenty k vytvoření transformačních filmové odpovědi, které překračují hranice mezi dokumentárním, experimentální a fiktivní formy. To zahrnuje: ... [-]


Ma kriminologie a trestního soudnictví

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok September 2019 Spojené království London + 1 více

Díky plný úvazek a studijních možností na částečný úvazek, kurz pokrývá současné problémy, jako je jako zabití vyšetřování, hrozbu globálního organizovaného zločinu a vyšetřování podvodu. [+]

Díky plný úvazek a studijních možností na částečný úvazek, kurz pokrývá současné problémy, jako je jako zabití vyšetřování, hrozbu globálního organizovaného zločinu a vyšetřování podvodu. Samozřejmě zařídíme se dovednosti a znalosti potřebné k úspěchu v tomto konkurenčním poli. Navíc, náš velmi zkušený tým učitelů (vymáhání ex-law), aby vaše zkušenost bude na špičkové úrovni.

Navrhli jsme kurz MA kriminologie a trestního práva, aby splňovaly požadavky na studenty, kteří chtějí dále ve studiu v této fascinující téma.

Nabízíme také omezený počet stipendií pro studenty v tomto kurzu, včetně stipendia Piotr Mikiewicz.... [-]


Ma mezinárodní cestovní ruch a letectví řízení s stáže

Campus forma Denní studium 18 měsíců September 2019 Spojené království London

Magisterský studijní program v mezinárodním cestovním ruchu a řízení leteckého snaží připravit aspirujících jednotlivců na manažerskou kariéru v jedné z cestovního ruchu a leteckého průmyslu. [+]

MA Mezinárodní cestovní ruch a letectví řízení s stáže

Magisterský studijní program v mezinárodním cestovním ruchu a řízení leteckého snaží připravit aspirujících jednotlivců na manažerskou kariéru v jedné z cestovního ruchu a leteckého průmyslu. Pro stávající praktiky, nabízí příležitost rozvíjet a nově definovat znalosti a posoudit trendy a měnící se postupů řízení v rámci jejich odvětví. Je nabízen jako jeden rok na plný úvazek a dva roky na částečný úvazek kurz.

Stáž Kurz se snaží poskytnout stejnou přísný a náročný program odborné praxe jako MA, ale má navíc výhodu, včetně 24 týdnů placené stáže začleněna do doby studia. To je ideální pro studenty, kteří chtějí přidat praktický rozměr studia a pochopit požadavky dohledu a řízení pracoviště. Internship příležitosti existují v celé oblasti cestovního ruchu a leteckého průmyslu jak ve Velké Británii av zámoří. Proces stáž je koordinován univerzitou vlastní specializované stáže týmu a čerpá z kontaktů s více než tři tisíce zaměstnavatelů. ... [-]


Ma reklama, branding a komunikaci

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok September 2019 Spojené království London + 1 více

Na MA reklamy, značky a komunikační studia na Západočeské univerzitě v Londýně, budete rozvíjet nástroje strategické myslitele a komunikátoru vytvořit špičkové reklamy, značky a design kampaně inovativně. [+]

Na MA reklamy, značky a komunikační studia na Západočeské univerzitě v Londýně, budete rozvíjet nástroje strategické myslitele a komunikátoru vytvořit špičkové reklamy, značky a design kampaně inovativně.

Stavíme své znalosti značky komunikace, profesionální grafický design, reklamní strategie a tvořivost pomoci připraví vám za vaši budoucí kariéru.

Ať návrhář značky, handler účet, grafický designér komunikace nebo nápad stratég budeme zabývat Vás na profesionální design a reklamní týmů soutěžících v týmu UWL design roku a UWL Designér roku ocenění připraven, aby vaše značka v náročných světů značky, reklamní a komunikační design. ... [-]


Správa ma hudba a umělec vývoj

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Spojené království London

Komerční úspěch a trvalý kariéru v hudebním průmyslu, a to jak stále více záviset na schopnosti umělce zřídit své [+]

Komerční úspěch a trvalý kariéru v hudebním průmyslu, a to jak stále více záviset na schopnosti umělce zřídit svou vlastní malou gramofonovou společnost, spravovat autorská práva, usnadnit živé události a rozvíjet svou kariéru.

Režie tým zkušených profesionálů s unikátními pohledy a rozsáhlé zkušenosti v oboru, budete mít možnost studovat klíčové pojmy v řízení a rozvoji své vlastní kariéry - nebo že aktu, kterou zastupujete.

Vstupní požadavky

Žadatelé musí mít následující: - diplomem v hudbě, hudební technologie, nebo příbuzný předmět na minimální průchodu 02:02, nebo podstatné odborných zkušeností v oboru.... [-]


Správa ma luxusní pohostinnost s stáže

Campus forma Denní studium 18 měsíců September 2019 Spojené království London

Politické, finanční a kulturní magnet pro náročnější cestovatele, v Londýně se může pochlubit, že se staly významné památky ve městě, v krajině celosvětově uznávané hotelů a restaurací, často s desítky let trvající tradice. [+]

MA Luxusní Hospitality management s stáže

Podle Světové Luxusní Index ™ Londýn je jedním z nejrychleji se rozvíjejících destinací (následuje Dubaji a Paříži) pro spotřebitele, kteří chtějí zažít luxus pohostinské služby v širokém rozsahu luxusních hotelů a skvělých restaurací město může nabídnout. Politické, finanční a kulturní magnet pro náročnější cestovatele, v Londýně se může pochlubit, že se staly významné památky ve městě, v krajině celosvětově uznávané hotelů a restaurací, často s desítky let trvající tradice. Luxusní sektor, před globální finanční krize (GFC) byla popsána jako uzavřený systém, který si nevážil kontinuální spolupráci a spolupráci se svými zákazníky. Důraz byl kladen často na dodávku konzistentních (často regimented) výrobky a služby nejvyšší kvality tak efektivně, jak je to možné. V kontrastu, post-GFC luxusní podniky jsou řekl, aby byl otevřenější, více self-reflexivní, na cestu neustálého objevování na to, co nejlépe vyhovuje potřebám zákazníků. Tato změna byla důsledkem nových luxusních spotřebitelů, často označované jako "náročné bohaté", jakož i měnící se očekávání staré gardy bohatých zákazníků. Navíc, nově bohatí spotřebitelé v rozvíjejících se trzích, jako je Čína, Rusko, Brazílie a Indie, se říká, že touží po chuti, co je poslední západní hranatost. Sektor luxusní pohostinnost je nyní všechno o podnikání navrhování nezapomenutelné a smysluplných zkušeností prostřednictvím poskytování zkušenosti zaměřené služby. ... [-]


MSc

Msc civilní a environmentální inženýrství se stáží

Campus forma Denní studium 18 měsíců September 2019 Spojené království London

Tento kurz je navržen tak, aby předem analytické dovednosti v tematických oblastí základních inženýrských, včetně strukturálních fondů [+]

Tento kurz je navržen tak, aby předem analytické dovednosti v tematických oblastí základních inženýrských včetně statického výpočtu, udržitelnost a hydrauliku. Použití moderních IT technik komplexní řešení problémů je téma, které prochází kurzu. Tento kurz také zahrnuje širší problematiku projektového a procesního managementu ve stavebnictví. Stáž Kurz se snaží poskytnout stejnou přísný a náročný program odborné praxe jako MSc občanských a inženýrství životního prostředí, ale má navíc výhodu, včetně 6 měsíců stáž začleněna do doby studia. To je ideální pro studenty, kteří chtějí přidat praktický rozměr studia a pochopit požadavky dohledu a řízení pracoviště. Internship příležitosti existují v celé občanské a stavební průmysl ve Velké Británii.... [-]


MSc finance a řízení rizik

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Spojené království London

Rostoucí volatilita finančních trhů se státními dluhopisy, krize a geopolitická nejistota, klást značné nároky na podniky a dalšími organizacemi, aby odpovídajícím způsobem řídit potenciální dopad [+]

MSc Finance a řízení rizik

Rostoucí volatilita finančních trhů se státními dluhopisy, krize a geopolitické nejistoty, uvádějí značné nároky na podniky a dalšími organizacemi, aby odpovídajícím způsobem řídit potenciální dopad těchto rizik na strategických funkcemi organizace - zejména ve svém hospodaření. Proto je poptávka po finanční profesionály s příslušným pochopení principů řízení rizik nebyla nikdy větší. Program se snaží ubytovat talentované absolventy s dobrou první titul a vysokou úrovní akademického schopností, který by měli prospěch z jedinečné dovednosti a znalosti, že tento program by jim - a to jak z zaměstnatelnosti pohledu, stejně jako v jejich vlastní rozvoj. Program rovněž klade za cíl zlepšit dovednosti praktikujících profesionály tak, aby byli schopni hrát senior roli v oblasti finančního a řízení rizik v rámci organizace.... [-]


Msc financí a účetnictví

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok September 2019 Spojené království London + 1 více

Tento kurz je ideální pro absolventy účetnictví a financí, kteří chtějí zlepšit své pracovní příležitosti. [+]

Tento kurz je ideální pro absolventy účetnictví a financí, kteří chtějí zlepšit své pracovní příležitosti.

Žadatelé s odbornou způsobilostí a zkušeností v oboru se také doporučuje použít.

Pokud jste členem Asociace certifikovaných účetních (ACCA), můžete obdržet výjimky z některých modulů. Další uznávané účetní profesní organizace mohou také těžit z některých modulů výjimek.

Kurz bude vybavit absolventy s dovednostmi pro přístup vedoucí role v účetnictví jako finančních kontrolorů, ​​auditu seniory, finanční analytiky a vedoucí účetní. Učební plán splňuje požadavky profese a kvalifikace je uznána ze strany zaměstnavatelů. ... [-]


MSC informační systémy s stáže

Campus forma Denní studium 18 měsíců September 2019 Spojené království London

Informační systémy (IS), dnes jsou velké, složité, rozmanité ve formě a distribuované, slouží různé typy lidí, kteří používají různé [+]

Informační systémy (IS), dnes jsou velké, složité, rozmanité ve formě a distribuované, slouží různé typy lidí, kteří používají celou řadu zařízení pro přístup k informacím. Specialisté, kteří uznávají různé obchodní potřeby, a mají systematický přístup k pochopení dopadu technologií na organizace, jsou nezbytné pro úspěch jakéhokoliv IS / IT strategie.

Stejně důležité pro architektur systémů a podpůrných technologií, je řízení a poskytování obsahu, ať už ve formě dat, dokumentů, obrázků a zvuku. Stále více, základní systémy obsahují digitální architektury a sítě, které pak ztělesňují a umožňují distribuci digitálního obsahu. Rozvinuté informační systémy jsou ve skutečnosti socio-technické systémy obsahující lidí, technologií a obsahu. Specialista informačních systémů se stává šířeji založené informací pro profesionály se rozšířit jejich rozsah a rozsah operací vůči koncovým uživatelům a jejich prostředí. Poskytování služeb uživatelům a lidem ve velkých a zajištění informačních zdrojů doručit hodnota je rovněž součástí širšího světa informačních systémů.... [-]


MSc Mezinárodní marketing

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Spojené království London

Tento kurz vám pomůže rozvíjet hlubší vhled a porozumění klíčových oblastí současného marketingu z nového digitálního prostředí na udržitelné marketingových problémů a globálních příležitostí. [+]

Tento kurz vám pomůže rozvíjet hlubší vhled a porozumění klíčových oblastí současného marketingu z nového digitálního prostředí na udržitelné marketingových problémů a globálních příležitostí.

Budete rozvíjet strategickou perspektivu prostřednictvím podrobného zkoumání, kritické hodnocení a in-hloubkové studie značek, uvádění na trh, spotřebitele a měnící se kontexty, v nichž organizace podnikají. MA v současné marketingu je určen pro absolventy a profesionály, kteří mají nějaké marketingové zkušenosti, nebo pro jiné s ohledem na zahájení nové kariéry v oblasti marketingu nebo pro ty, kteří mají skutečný zájem o marketing, komunikace, PR, psychologie, sociologie, nebo podnikání. Kurz vám pomůže zahájit nebo rozvíjet svou kariéru v oblasti marketingu s využitím širokého chápání aktuálních současných problémů na trh. ... [-]


Msc softwarové inženýrství se stáží

Campus forma Denní studium 18 měsíců September 2019 Spojené království London

S IT sektor se rychle rozšiřuje po celém světě, tam nikdy nebyl lepší čas na rozvoj speciálního softwaru [+]

S IT sektor se rychle rozšiřuje po celém světě, tam nikdy nebyl lepší čas rozvíjet specializované softwarové inženýrské dovednosti. Tento kurz vám poskytne znalosti o nejnovějším software strojírenských technologií používaných k řešení současných problémů v oblasti vývoje softwaru.

Zde se seznámí s širokou škálou současných stipendijního práce v softwarovém inženýrství, naučit se, jak se výzkum a zkontrolovat publikovanou práci. Vaše studium bude také vám praktické znalosti o otázkách týkajících se návrhu, analýze a implementaci moderních softwarových systémů, a budete mít možnost se setkat reproduktory z průmyslu, včetně potenciálních zaměstnavatelů. Stručně řečeno, tento kurz vás připraví na profesní kariéru a výzkum v této důležité oblasti.... [-]


Magistr

Mmus populární hudební představení

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2019 Spojené království London + 1 více

Naše postgraduální hudební představení kurzy nabízejí značné one-to-one instrumentální výuky, s recitalists mezinárodního věhlasu. Zahrnují fascinující a poutavé moduly, které podporují a rozšířit praktické muzikantství a akademických dovedností. [+]

MMus Populární hudební výkon Naše postgraduální hudební představení kurzy nabízejí značné one-to-one instrumentální výuky, s recitalists mezinárodního věhlasu. Zahrnují fascinující a poutavé moduly, které podporují a rozšířit praktické muzikantství a akademických dovedností. Můžete také těžit z London College of Music (LCM) týdně vědeckou aspiranturu Semináře a složení workshopů, které nabízejí velké možnosti učit se nové dovednosti a vytvářet sítě s studenty z jiných postgraduálních kurzů. LCM má také několik velkých soubory, včetně LCM Sinfonie, LCM Big Band, LCM sbor a LCM Glee sbor, který studenti jsou schopni se účastnit. Detail předmětu Výukový kurz Program běží v průběhu každého kalendářního roku. MMus v populární hudební výkon řeší praktické, akademické a profesní potřeby současných hudebníků, a vítáme studenty ze všech žánrů. Jedná se o úroveň 7 postgraduální program pro umělce pokročilé schopnosti. Ke studiu na tomto kurzu byste měli být dokonalý umělec, a zvídavé a flexibilní hudebník s jasnými výzkumnými zájmy vztahující se k plnění. Naši studenti pocházejí z klasické, jazzové a popové prostředí, a bude typicky držet vysokoškolské kvalifikaci v hudbě, jako je BA (Hons) s výkonem, nebo BMU (Hons) ve výkonu. MMus Kurz rozvíjí své hudební představení na pokročilé úrovni. Ty budou mít prospěch jako umělec - a to nejen z odborných znalostí našich instrumentální pedagogických pracovníků, kteří jsou všichni mezinárodně uznávaného, ​​ale také z hraní s, a učit se od, navzájem dílen a seminářů, a účast v živém hudebním prostředí, které LCM poskytuje. Klademe zvláštní důraz na rozvíjet své kritické myšlení a poslechu, a dá vám bohatší pochopení, a... [-]


Videos

Our new campus

Student life at the University of West London

Why come to the University of West London?

Contact

University of West London

Adresa, 1. řádek St Mary’s Road
W5 5RF London, England, Spojené království
Website http://www.uwl.ac.uk/
Telefonní číslo +44 (0) 20 8231 2440