UWL University of West London

Úvod

Read the Official Description

O nás

 • Top 50 univerzity v příručce Guardian University Guide 2019.
 • Hodnocena jako nejmodernější univerzita v Londýně. *
 • Times Higher Education Awards 2018 kandidát na University of the Year
 • Nejvyšší moderní univerzita v Londýně pro studentskou spokojenost **

Univerzita v západním Londýně poskytuje nejen kvalitní vzdělání úzce spojené s zaměstnáním, nýbrž dává studentu do srdce přátelské a podpůrné komunity. Univerzita investovala 150 milionů liber do nového areálu na svém webu Ealing, aby zlepšila učení a sociální zkušenosti studentů; vývoj zahrnoval novou knihovnu, zrekonstruovanou Studentskou unii, nové učební prostory a nová studia pro studentskou rozhlasovou stanici.

 • Nachází se v západní části Londýna, univerzita se nachází na okraji jednoho z nejúspěšnějších obchodních oblastí Velké Británie v Británii a má vynikající spojení s městem. 20 minut jízdy nebo vlakem se dostanete z centra Londýna nebo z letiště Heathrow.
 • Univerzita v západním Londýně , univerzita v kariéře, je nejmodernější univerzitou v Londýně pro zaměstnatelnost: 98% studentů je v pracovním nebo dalším vzdělávání do šesti měsíců od ukončení studia.
 • UWL má úzké vazby s průmyslem, včetně národních a nadnárodních organizací.
 • Všechny školy mají vysoce kvalifikované pracovníky, kteří mají ve svém oboru bohaté zkušenosti z oboru a jsou odhodláni rozvíjet dovednosti a profesní aspirace studentů.
 • Univerzita se může pochlubit účelovým ubytováním v areálu Brentford, s bezplatným kyvadlovým autobusem mezi areály a Ealing Broadway.
 • Univerzita má veselou studentskou komunitu a všichni studenti mají příležitost se zapojit do Studentské unie, která má různorodou škálu společností a speciální akce pro všechny.

UWL nabízí dva hlavní vstupy; každý leden a září, stejně jako v květnu pro programy rozšířeného magistra. Pro studenty ve svém prvním ročníku studia UG nebo PG nabízí univerzita každý rok až 100 zahraničních stipendií (až do výše 5 000 liber), což vám dává všechny důvody, abyste se mohli ucházet o studium v ​​západním Londýně.

Živá poloha

Univerzita se nachází v živých a bezpečných oblastech západního Londýna, kde studenti mohou očekávat, že na prahu budou nadnárodní společenství. K dispozici jsou vynikající veřejné dopravní spojení a také bezplatný kyvadlový autobus mezi stanicemi UWL západním Londýně a stanicí Ealing Broadway. Je to méně než 30 minut na podzemí do samého srdce města s Cross Rail brzy zlepšit dopravní spojení dále.

UWL má celkem tři stránky. Dvě místa se nacházejí v západním Londýně - Brentfordu a Ealingu - a třetí v Readingu, kde jsou konkrétně hostitelé studentů ošetřovatelství a porodní asistence. Hotel Ealing sídlí v atraktivní historické čtvrti s mnoha kavárnami a parky a nachází se v blízkosti nákupního centra Ealing Broadway (domov pro módu, krásu, elektro, telekomunikace a potraviny). Samotné místo je primárním učebním prostorem UWL ale je také domovem různých kaváren a restaurací, tělocvičny a baru Students 'Union. Další sportovní zařízení, jako je fotbalové hřiště a kriketová zeleň, najdete také v Ealingu.

Místo Brentford je moderní 11podlažní zařízení, snadno poznáno při cestování po chodbě M4 a je také domovem pro Paragon Lets; univerzitní účelové ubytování. Vlakové nádraží v Brentfordu - necelých pět minut chůze - poskytuje přímé vlakové spojení do Londýna Waterloo nebo ven z města směrem k Windsoru.

V a kolem Campusu

Nové vybavení

Jako součást projektu rekonstrukce, který nedávno dokončil projekt UWL , byla vytvořena řada nových zařízení pro výuku a učení v obou lokalitách Ealing a Brentford. Mezi nimi je knihovna s nepřetržitým přístupem, soudní síň, specializovaná rozhlasová studia, plně vybavené divadlo a specializovaná simulační střediska pro studenty, kteří studují na Vysoké škole ošetřovatelské, porodní asistentky a zdravotní péče. V nedávné době byla zahájena laboratoř pro inovace v oblasti výživy, stejně jako zahradní inkubátor Westmont Enterprise Hub a centrum Faringdon, které je vybaveno radarovou technologií. Nový letový simulátor (Flight Pad) se také okamžitě otevře.

Studentská unie

Studentská unie UWL (UWLSU) byla v roce 2017 uznána za nejlepší studentskou unii v Anglii **. Hlavním cílem Studentské unie je zastupovat jak individuální studenty, tak studenty jako celek. Studenti se také mohou připojit ke všem studentským společnostem v areálu, s výběrem různých možností. UWLSU má také vlastní bar, kavárnu a tělocvičnu, které mohou studenti využívat po celý rok.

Bydlení

Bezpečné a bezpečné bydlení je nutností pro zahraniční studenty při studiu na univerzitě. Existují různé možnosti pro zahraniční studenty studující v Londýně, včetně ubytování v soukromí, společné bydlení nebo Paragon Lets.

Paragon Lets je studentské ubytovací zařízení UWL provozované společností Notting Hill Housing a je vysoce doporučeno pro studenty prvního ročníku. Toto účelové studentské rezidenční ubytování se nachází na místě v Brentfordu. Každá z pokojů má širokopásmové připojení k internetu a vlastní koupelnu se sprchou a toaletou. Komunální kuchyně a jídelny jsou vybaveny pro každou skupinu osmi pokojů.

Kyvadlový autobus

Univerzita uznává, že studenti budou chtít prozkoumat, co Londýn nabízí při studiu, a pomáhá to usnadnit tím, že poskytuje bezplatnou kyvadlovou dopravu pro propojení míst s hlavními dopravními spojmi. Služba UWL Shuttle Bus spojuje lokalitu Brentford s dálnicí Ealing Broadway (centrální linka, okružní linka, kruhová linka, vlaková stanice Cross Rail a hlavní vlaky) (5 minut chůze od vlakového nádraží Brentford). Mezi nimi se také zastaví v lokalitě Ealing a jižní stanice Ealing (linka Piccadilly) a poskytuje studentům každou příležitost, aby mohli ve městě co nejvíce využívat.

Oblasti studia

Univerzita západního Londýna je oficiálně uznávanou veřejnou institucí ve Spojeném království, která nabízí akreditované kurzy na těchto studijních úrovních:

 • Vysokoškolák
 • Postgraduální.

K dispozici jsou také kurzy integrované nadace (jako součást magisterského studia), rozšířené magisterské a kurzy předškolní angličtiny.

Univerzita nabízí rozmanité portfolio vysokoškolských a postgraduálních kurzů na následujících akademických školách:

 • Londýnská vysoká škola hudby
 • Londýnská škola filmů, médií
 • Škola lidských a společenských věd
 • Vysoká škola ošetřovatelství, porodní asistence a zdravotní péče
 • Claude Littner obchodní škola
 • Škola práva a kriminologie
 • London Geller vysoká škola pohostinství a cestovního ruchu
 • Škola výpočetní techniky a inženýrství

Vstupní trasa

Tým pro zkoumání kurzů na univerzitě v západním Londýně je vždy k dispozici, aby pomohl studentům zvolit správný kurz z celého spektra uměleckých, obchodních, zdravotních a mediálních kurzů - to zahrnuje vhodnou nadaci nebo kurz angličtiny, pokud student nemá stupňů jít rovnou do stupně.

Vysokoškolské aplikace

Mezinárodní studenti, kteří žádají o vysokoškolské studium, mohou požádat přímo o UWL prostřednictvím online přihlášky na univerzitě . Případně mohou studenti požádat o univerzitní a vysokoškolskou přijímací službu (UCAS).

Postgraduální aplikace

Žadatelé o postgraduální kurzy se musí obrátit přímo na univerzitu prostřednictvím online formuláře . Postgraduální studijní programy budou posouzeny společně se zprávami rozhodčích (v případě potřeby) a studenti se mohou také zúčastnit rozhovoru.

Poplatky a stipendia

Školné

Zahraniční studenti na univerzitě v západním Londýně budou muset zaplatit plné náklady na studium. Výše poplatku, který student bude muset zaplatit, se liší podle určitých požadavků. Požadavky se také budou lišit v závislosti na úrovni studia a zvoleném kurzu.

Studenti musí zaplatit 3000, - Kč za svůj nevratný záloha, když přijmou nabídku od univerzity. U osob, jejichž poplatky hradí zámořský sponzor, je povinná zaplacení všech poplatků během nebo před zápisem.

Více informací o požadavcích na školné naleznete na webových stránkách univerzity.

Velvyslanec stipendia

Univerzita západního Londýna nabízí až 100 zahraničních stipendií na každý vysokoškolský rok studentům v prvním ročníku studia UG nebo PG. Tyto stipendia poskytují finanční podporu (prostřednictvím slevy na školné za první rok) vynikajícím studentům, kteří se chtějí stát vysokými školami.

Upozornění:

* Příručka Good Times Times / Sunday Times o dobré univerzitě 2018.
** Národní studijní průzkum (NSS) 2017.
Jedná se o poslední údaje podle ukazatelů výkonnosti zaměstnanosti (EPI), které zveřejnila Agentura pro statistiku vysokých škol HESA v roce 2018.
Pozn .: Moderní vysoké školy jsou definovány jako vysokoškolské instituce, kterým byl udělen vysokoškolský status v roce 1992 a následně po roce 1992. UWL získal výše uvedené hodnocení ve srovnání se všemi ostatními moderními univerzitami zařazenými do uvedených příruček / průzkumů.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět Law LLB » Vidět Law LLM » Vidět Bakalář » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

MA v mezinárodním řízení cestovního ruchu a letectví

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2019 Spojené království London + 2 více

Master kurzu v mezinárodním cestovním ruchu a řízení letectví usiluje o sdružování teorií, konceptů a praxe rozvíjet kritické pochopení manažerské kariéry v rámci cestovního ruchu nebo leteckého průmyslu. [+]

Přehled

Master kurzu v mezinárodním cestovním ruchu a řízení letectví usiluje o sdružování teorií, konceptů a praxe rozvíjet kritické pochopení manažerské kariéry v rámci cestovního ruchu nebo leteckého průmyslu.

ŘO nabízí příležitost posílit výzkumné dovednosti pro zlepšení zaměstnatelnosti v cestovním ruchu nebo leteckém průmyslu. Nabízí se jako jednoletý denní a dvouletý kurz na částečný úvazek. Tento kurz je dodáván v mezinárodně uznávané instituci.

Proč zvolit tento kurz?

Během kurzu přijmete interdisciplinární přístup ke studiu řízení cestovního ruchu a letectví tím, že využijete mezinárodní případový studijní materiál, aby jste pochopili celosvětovou činnost odvětví cestovního ruchu i letectví.... [-]


MA v oblasti reklamy, brandingu a komunikace

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Spojené království London

Jako student na kurzu MA Advertising, Branding and Communication na univerzitě v západním Londýně se stanete strategickým myslitelem a komunikátorem, který vytvoří špičkové reklamní kampaně, značkové a designové kampaně. [+]

Přehled

V dnešní dobe nepřicházejí dobré věci těm, kteří čekat, že přijdou k těm, kteří se pohybují.

Jako student na kurzu MA Advertising, Branding and Communication na univerzitě v západním Londýně se stanete strategickým myslitelem a komunikátorem, který vytvoří špičkové reklamní kampaně, značkové a designové kampaně. Budeme stavět vaše chápání značky komunikace, profesionální grafický design, reklamní strategie a tvořivost, které vám pomohou připravit se na vaši budoucí kariéru. Prostředí kombinovaného učení je středem této inspirující a kriticky odrazující komunity.

Proč zvolit tento kurz?

Komunikace je středem našeho života. Dnešní komunikační systémy a nástroje jsou složité, sofistikované a extrémně výkonné. Nicméně užitečnost těchto systémů a nástrojů závisí na těch, kteří vědí, jak je nejlépe využít kreativně a strategicky.... [-]


MA v řízení hudebního průmyslu a vývoje umělců

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Spojené království London

Komerční úspěch a trvalá kariéra v hudebním průmyslu stále více závisí na schopnosti umělce vytvářet vlastní malá nahrávací společnost, spravovat autorská práva, usnadňovat živé události, rozvíjet svou kariéru a udržovat své zdraví. [+]

Přehled

Komerční úspěch a trvalá kariéra v hudebním průmyslu stále více závisí na schopnosti umělce vytvářet vlastní malá nahrávací společnost, spravovat autorská práva, usnadňovat živé události, rozvíjet svou kariéru a udržovat své zdraví.

Režírovaný týmem specializovaných odborníků z oboru s jedinečnými znalostmi a bezprecedentními zkušenostmi v této oblasti budete mít příležitost studovat klíčové pojmy v řízení a rozvíjení své vlastní kariéry - nebo jednání, které zastupujete.

Proč zvolit tento kurz?

Nacházíme se v západním Londýně, centrem britské hudební a mediální činnosti - takže není lepší místo pro studium Managementu hudby a vývoje umělců.... [-]


MA v řízení obchodu s potravinami

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Spojené království London

Toto postgraduální ocenění v oblasti potravinářského podnikání a managementu bylo navrženo tak, aby produkovalo absolventy, kteří jsou výjimečně dobře vybaveni schopnostmi a kompetencemi nezbytnými pro navrhování, řízení a vedení vývoje v potravinářském průmyslu. [+]

Přehled

Potravinářský a pohostinský průmysl zaznamenal obrovský růst a odolnost v 21. století a poptávka po kvalifikovaných zaměstnancích stále roste. Malé a střední podniky (MSP) rovněž zaznamenaly značný rozvoj navzdory hospodářskému zpomalení.

Toto postgraduální ocenění v oblasti potravinářského podnikání a managementu bylo navrženo tak, aby produkovalo absolventy, kteří jsou výjimečně dobře vybaveni schopnostmi a kompetencemi nezbytnými pro navrhování, řízení a vedení vývoje v potravinářském průmyslu.

Bude vám poskytnut soudržný program akademické studie a hluboké vzdělávací zkušenosti se zaměřením na roli manažera a otázky managementu v rámci mezinárodního potravinářského průmyslu, sektoru stravovacích služeb, pohostinství a průzkumu špičkového výzkumu v oblasti potravin .... [-]

MSc

MSc v civilním a environmentálním inženýrství

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Spojené království London

Tento kurz je určen k posílení analytických dovedností v základních předmětech stavebního inženýrství, včetně strukturální analýzy, udržitelnosti a hydrauliky. Aplikace moderních IT technik pro složité řešení problémů je téma, které prochází kurzem. [+]

PřehledTento kurz je určen k posílení analytických dovedností v základních předmětech stavebního inženýrství, včetně strukturální analýzy, udržitelnosti a hydrauliky. Aplikace moderních IT technik pro složité řešení problémů je téma, které prochází kurzem. Předmět zahrnuje rovněž širší problémy projektového a procesního řízení ve stavebnictví.Proč zvolit tento kurz?Naše MSc civilní a environmentální inženýrství kurz je akreditován Chartered instituce stavební inženýři (ICES), a úspěšné dokončení splňuje akademické požadavky na charterový stav.Kurz je určen k posílení vašich analytických dovedností a lepšímu pochopení vzájemného vztahu současných environmentálních otázek a stavebního inženýrství. Kurz propojuje tyto studie se základními oblastmi stavebního inženýrství, mimo jiné s udržitelností, geotechnikou a hydraulikou.Budete mít přístup k vyhrazené výpočetní laboratoři na dvou místech a akademické a profesionální prvky kurzu budou dobře podporovány univerzitní knihovnou.Budete také mít k dispozici řadu digitálních zdrojů, které máte k dispozici, včetně specializovaných balíků simulace s plnými licencemi, jako jsou:ANSYSETABSBEZPEČNÝLUSAS.Tento kurz je nabízen v rámci výzkumné školy s přibližně třiceti doktorandy a zahrnuje širší problémy projektového a procesního řízení ve stavebnictví.Odborné simulační balíčky s plnými licencemi včetně Ansys, ETABS, SAFE a LUSAS. K prozkoumání všech aspektů pole se používá řada různých metod. Mezi učiteli kurzu existuje silná podpůrná kultura, která studentům umožňuje dosáhnout svého potenciálu.Budete mít přístup k vyhrazené počítačové laboratoři na dvou místech. Akademické a profesionální prvky jsou dobře podporovány univerzitní knihovnou a je k dispozici řada digitálních zdrojů.Rozšířené MSc Civilní a environmentální inženýrstvíPokud jste absolvovali bakalářský titul a nesplnili jste vstupní kritéria pro předmět MSc Civil and Environmental Engineering, můžete se kvalifikovat pro naše rozšířené MSc... [-]

MSc v oblasti kybernetické bezpečnosti

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Spojené království London

Cyber ​​zabezpečení je klíčovým problémem při poskytování služeb, od aplikační vrstvy až po základní stavební kameny počítačových a síťových systémů. [+]

Přehled

Cyber ​​zabezpečení je klíčovým problémem při poskytování služeb, od aplikační vrstvy až po základní stavební kameny počítačových a síťových systémů.

Tento kurz magisterského studia v oblasti kybernetické bezpečnosti nabízí škola výpočetní techniky a byla vyvinuta jako odpověď na vysokou poptávku po odborných pracovnících v oblasti kybernetické bezpečnosti se systematickým pochopením principů a technologií podporujících dnešní IT systémy.

Škola výpočetní techniky a inženýrství spolupracuje s vedoucími pracovníky v bezpečnostním průmyslu, aby vám poskytly kurz, který vám umožní získat komplexní znalosti a kritické dovednosti v oblasti počítačové bezpečnosti. Tento kurz vám umožní pracovat jako profesionál v oblasti kybernetické bezpečnosti ve veřejném nebo soukromém sektoru.... [-]


MSc v oboru digitálního marketingu

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Spojené království London

Naše kurzy Masters in Digital Marketing byly navrženy s důrazem na průmysl. Naším cílem je poskytnout vám vysoce konkurenční kvalifikaci pro moderní trh práce, v živém obchodním sektoru se značným nedostatkem dovedností. [+]

PřehledNaše kurzy Masters in Digital Marketing byly navrženy s důrazem na průmysl. Naším cílem je poskytnout vám vysoce konkurenční kvalifikaci pro moderní trh práce, v živém obchodním sektoru se značným nedostatkem dovedností.Kurz poskytuje velkou rovnováhu praktické a teoretické práce v průběhu celého kurzu a také vkládá pochopení nejnovějších digitálních trendů a technik. Budeme se podrobně zabývat:marketing sociálních médiíe-marketingtrendy on-line marketingudigitální marketingové strategie.Proč zvolit tento kurz?MSc v oboru Digital Marketing na UWL vám poskytne skvělé znalosti o nejnovějších on-line marketingových trendech atechniky na digitálním trhu.Naučíte se:efektivního využívání sociálních médií a digitálních kanálůjak vytvořit online komunitunejnovější digitální technologie a inovace.Naše MSc v digitálním marketingu je skvělý start směrem k vybudování odměňující se kariéry. Tento praktický kurz vám poskytne důvěru, kterou potřebujete k vytvoření úspěšných digitálních strategií.Během kurzu budete mít mnoho příležitostí k provozování projektů digitálního marketingu pro skutečné společnosti. Kurz také intenzivně přijímá přístup založený na dotazech, a tak se využijí výukové metody, jako jsou případové studie a simulační hry.Poskytuje velkou rovnováhu praktické a teoretické práce v průběhu celého kurzu a bude také zahrnovat pochopení nejnovějších digitálních trendů a technik.Naše digitální marketing MSc je:vyvinutý s požadavky CIM (Chartered Institute of Marketing)podporované předními zaměstnavateli v tomto odvětví, a to:Grain LtdSimon IncTarget Internet Ltdvysokou konkurenční kvalifikaci s potenciálem udržitelného náboru.Rozšířený MSc digitální marketingPokud jste dokončili vysokoškolské vzdělání a nesplnili jste vstupní kritéria pro kurz MSc Digital Marketing, můžete se kvalifikovat pro náš rozšířený MSc Digital Marketing. Obsahuje dva další moduly. Oni jsou:Pokročilé studijní dovednostiKritické myšlení, analýza a hodnoceníChcete-li, abyste mohli maximálně využít svých studií,... [-]

MSc v oboru softwarového inženýrství

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Spojené království London

Cílem kurzu je připravit studenty na profesní kariéru v této důležité oblasti softwarových systémů. Budete se seznámit s širokou škálou současných stipendijních prací v oblasti softwarového inženýrství, učením se o tom, jak prozkoumat a přezkoumat publikovanou práci. [+]

PřehledCílem kurzu je připravit studenty na profesní kariéru v této důležité oblasti softwarových systémů. Budete se seznámit s širokou škálou současných stipendijních prací v oblasti softwarového inženýrství, učením se o tom, jak prozkoumat a přezkoumat publikovanou práci.Vaše studie vám také poskytnou praktické znalosti o problematice návrhu, analýzy a implementace moderních softwarových systémů a budete mít příležitost setkat se s řečníky z průmyslu včetně potenciálních zaměstnavatelů.Stručně řečeno, tento kurz vás připraví na profesní kariéru nebo výzkum v této důležité oblasti.Proč zvolit tento kurz?S tím, že se odvětví IT rychle rozšiřuje po celém světě, nikdy nebyl lepší čas na rozvoj specializovaných dovedností v oblasti softwarového inženýrství.Tento kurz vám umožní seznámit se s nejnovějšími softwarovými inženýrskými technologiemi používanými pro řešení současných výzev v oblasti vývoje softwaru a zároveň vám poskytne praktické znalosti o problematice návrhu, analýzy a implementace moderních softwarových systémů.Studenti budou mít přístup k průmyslovým standardním technologiím a budou mít možnost se specializovat na témata od softwarové architektury až po implementační techniky, budovat potřebné dovednosti potřebné pro řešení moderních softwarových systémů v průmyslovém kontextu.Různé metody se používají k prozkoumání všech aspektů oboru. Mezi učiteli kurzu existuje silná podpůrná kultura, která studentům umožňuje dosáhnout svého potenciálu.Použité učební materiály: dobré úrovně přístupu k počítačovým zařízením. Akademické a profesionální prvky jsou dobře podporovány univerzitní knihovnou a řadou digitálních zdrojů.Rozšířené MSc softwarové inženýrstvíPokud jste dokončili vysokoškolské vzdělání a nesplnili jste vstupní kritéria pro kurz MSc Software Engineering, můžete se kvalifikovat pro naše rozšířené MSc softwarové inženýrství. Obsahuje dva další moduly. Oni jsou:Pokročilé studijní dovednostiKritické myšlení, analýza... [-]

MSc z financí a účetnictví

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Spojené království London

Tento kurz je ideální pro absolventy účetnictví a finance, kteří se snaží zlepšit možnosti zaměstnání a osobního rozvoje. Žadatelé s odbornou kvalifikací a zkušenostmi z oboru jsou rovněž vyzýváni, aby požádali. [+]

Přehled

Tento kurz je ideální pro absolventy účetnictví a finance, kteří se snaží zlepšit možnosti zaměstnání a osobního rozvoje. Žadatelé s odbornou kvalifikací a zkušenostmi z oboru jsou rovněž vyzýváni, aby požádali.

Členové Asociace certifikovaných účetních (ACCA) mají zvláštní výhodu v tom, že mohou požadovat výjimky z některých modulů na kurze MSc Finance and Accounting, založené na dokončení dokladů ACCA na odborné úrovni.

Když studujete Finance a účetnictví na UWL , máte přímý kontakt s našimi kurzy, kteří mají záviděníhodné spojení teoretických znalostí a zkušeností v reálném světě. Více než 85% naší fakulty má doktorskou kvalifikaci doplněnou více než 100 lety kombinovaných zkušeností z oboru.... [-]


Contact

University of West London

Adresa, 1. řádek St Mary’s Road, Ealing
W5 5RF London, England, Spojené království
Website http://www.uwl.ac.uk/
Telefonní číslo +44 (0) 20 8231 2440